لیست خرید لوازم برقی ضروری جهیزیه عروس ۱۴۰۰

1

در فرهنگ مردم ما بعد از این که دختر و پسر به عقد هم درمی‌آیند، خرید جهیزیه برای زوجین آغاز می‌شود. در قوانین جمهوری اسلامی مرد خود باید تمام هزینه‌های مربوط به جهیزیه را تقبل کند. البته عرف جامعه ما این است که خانواده دختر برای کمک به زندگی زوجین جهیزیه را به صورت کامل خریداری می‌کنند. از مهم ترین بخش‌های خرید لوازم برقی جهیزیه عروس است که در این مقاله از بونگ به آن می پردازیم.

با یک جستجوی کوتاه در اینترنت متوجه می‌شوید، لیست لوازم برقی جهیزیه عروس بسیار متنوع است. دقت داشته باشید بسیاری از این وسایل کارایی چندانی ندارند و لازم نیست حتما برای خرید آن‌ها اقدام کنید. در خرید جهیزیه هیچگاه به دنبال چشم و هم‌چشمی نباشید و سعی کنید لوازم ضروری را خریداری کنید. به صورت کلی برای خرید لازم است درابتدا متراژ منزل زوجین را درنظربگیرید و براساس آن خرید کنید. خانه‌های آپاراتمانی کوچک هیچگاه گنجایش خرید وسایل غیرضرور را ندارند، به همین دلیل سعی کنید با خرید وسایل ضروری محیطی دلنشین برای زوجین بسازید.

درادامه این مطلب بیشتر درباره لیست لوازم برقی جهیزیه عروس بحث می‌کنیم. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری دراین زمینه کسب کنید، درادامه مطلب با ما همراه باشید. بدین ترتیب خواهید توانست با آگاهی کامل برای خرید جهیزیه اقدام کنید.

لیست لوازم برقی جهیزیه عروس

لوازم برقی جهیزیه عروش

لوازم برقی جز مهم‌ترین بخش‌های خرید جهیزیه محسوب می‌شود. بهتراست قبل از اینکه هرگونه خریدی را دراین باره داشته باشید، ابتدا با افرادی که قبلا خرید کرده‌اند، مشورت کنید. احتمال خراب شدن لوازم برقی بسیارزیاد است، پس بهتراست قبل از خرید حتما اطلاعات لازم را درباره کالا کسب کنید.

درادامه یک لیست لوازم برقی جهیزیه عروس را به صورت کامل بررسی می‌کنیم. شما می‌توانید برای خرید از این لیست کمک بگیرید. باما همراه باشید.

 

یخچال فریزر

 

یخچال فریزر جز اقلام اساسی در لوازم برقی جهیزیه عروس است، که شما می‌توانید انواع ساید، دوقلو از مارک‌های ایرانی و خارجی آن را خریداری کنید. دقت داشته باشید اگر فضای کمی را در منزل خود دارید، بهتراست یخچال‌های ساید بای ساید را خریداری کنید. این نوع یخچال فریزرها نسبت به نمونه‌های دوقلو فضای بسیارکمتری را اشغال می‌کنند.

علاوه بر فضای منزل لازم است نکات دیگری همچون خدمات پس از فروش، گارانتی، امکانات و … را نیز درنظربگیرید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات یخچال و فریزر و خرید انلاین                                                                                                                                                                            

 

 

تلویزیون

 

از اقلام بسیارمهم و اساسی در لیست لوازم برقی جهیزیه عروس می‌توان به تلویزیون اشاره کرد. البته درست است شاید در تمام طول روز از این وسیله استفاده نکنید، ولی بازهم تلویزیون جز اقلام اساسی برای منزل محسوب می‌شود. برای خرید این کالا نیز ابتدا فضای منزل خود را درنظرداشته باشید، برای مثال اگر می‌توانید فضای زیادی را برای قرارگیری آن اختصاص دهید به هیچ عنوان نباید به دنبال خرید تلویزیون‌هایی با صفحه نمایش کوچک باشید.

تلویزیون‌های موجود در بازار تنوع بسیارزیادی دارند، به همین خاطر هنگام خرید بودجه خود را درنظرداشته باشید. کیفیت تصویر، تعداد خروجی و پورت‌ها، کیفیت رنگ و … از مواردی هستند که لازم است هنگام خرید آن‌ها را مدنظرداشته باشید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات تلویزیون و خرید انلاین

 

ماشین لباسشویی

 

امروز با پیشرفت زندگی بشر دیگر کمترکسی با دست لباس می‌شوید، به همین دلیل نیز ما ماشین لباسشویی را نیز جز اساسی لیست لوازم برقی جهیزیه عروس می‌دانیم.

اندازه و ابعاد ماشین لباسشویی متنوع فرق زیادی باهم ندارند، اما لازم است هنگام خرید به حجم لباس هایی که می‌خواهید با آن بشویید توجه کنید. برای مثال می‌توانید ماشین لباسشویی با ظرفیت ۷،۹ و یا ۱۲ کیلوگرم را خریداری کنید.

برخی از ماشین لباسشویی‌ها امکانات ویژه و خاصی مانند آپدیت شدن برنامه‌های شستشو دارند که بهتراست هنگام خرید ابتدا از تمامی امکانات این محصول اطلاع حاصل کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات ماشین لباسشویی و خرید انلاین

 

 

جاروبرقی

 

جاروبرقی جز اساسی ترین اقلام لوازم برقی جهیزیه عروس محسوب می‌شود. شما می‌توانید بنا به سلیقه و بودجه خود انواع شارژی، کیسه‌ای، هوشمند، ایستاده و … را خریداری کنید. هریک از جاروبرقی‌های نامبرده شکل ظاهری متفاوتی دارند که شما می‌توانید بنا نیاز خود هریک را خریداری کنید.

مکش هرجاروبرقی و میزان صدای تولیدی توسط آن اولین نکته‌ای است که لازم است هنگام خرید به آن توجه کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات جارو برقی و خرید انلاین

 

 

ماشین ظرفشویی

 

ماشین ظرفشویی جز اقلام مهم در لیست لوازم برقی جهیزیه عروس محسوب نمی‌شود، با این حال بسیاری از افراد برای خرید آن اقدام می‌کنند. این محصول را می توانید در انواع ایستاده، رومیزی و یا توکار خریداری کنید. دقت کنید برای خرید این محصول نیز باید ظرفیت و میزان فضای اشغال شده توسط آن را درنظرداشته باشید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات ماشین ظرفشویی و خرید انلاین

 

 

مایکروویو

 

مایکروویو جز اقلام لیست لوازم برقی جهیزیه عروس محسوب می‌شود با این تفاوت که خرید آن ضرورت چندانی ندارد. شما می‌توانید با کمک این وسیله در کمترین زمان ممکن برای پخت موادغذایی اقدام کنید. امواج این محصول دمای آب موجود در موادغذایی را بالا می‌برد و این موضوع روند پخت را سریعتر از قبل خواهدکرد.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات مایکروویو و خرید انلاین

 

 

چرخ گوشت

 

چرخ گوشت نیز جر اجناس غیرضرور در لیست لوازم برقی عروس محسوب می‌شود، زیرا شما می‌توانید گوشت را به صورت چرخ کرده نیز تهیه کنید. با این حال اگر تمایل به خرید این وسیله دارید، لازم است به تعداد چرخ دنده‌های آن توجه کنید. هرکدام از این موارد کارایی خاص خود را دارند که می بایست براساس آن خرید خود را انجام دهید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چرخ گوشت و خرید انلاین

 

 

غذاساز

 

غذاساز نیز یکی از آیتم‌های جهیزیه عروس محسوب می‌شود که خرید آن خیلی ضرورت ندارد. شما می‌توانید این وسیله را در اندازه‌های متفاوتی خریداری کنید. دقت کنید این وسیله امکانات بسیارزیادی دارد که بنا به نیاز خود لازم است آن‌ها را انتخاب کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات غذاساز و خرید انلاین

 

 

همزن برقی

 

همزن های برقی موجود در بازار در انواع بدون کاسه و کاسه دار عرضه می‌شود. شما می‌توانید بنا به نیاز خود هریک از آن‌ها را خریداری کنید. ما در یک مطلب جداگانه بهترین مارک همزن برقی را برای شما ارائه دادیم.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات همزن برقی و خرید انلاین

 

 

آب میوه گیری

 

این محصول اگرچه جز وسایل برقی غیرضرور در جهیزیه عروس محسوب می‌شود و اما می‌توانید استفاده‌های بسیارزیادی از آن در فصل تابستان داشته باشید. دقت کنید برای خرید این محصول لازم است میزان مصرف انرژی و زمان انجام کار را درنظرداشته باشید.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات آب میوه گیری و خرید انلاین

 

 

توستر

 

توستر جز وسایل غیرضرور برای جهیزیه محسوب می‌شود که می‌توانید از آن برای گرم کردن نان تست استفاده کرد. توستر را با آون توستر اشتباه نگیرید،آون توستر کاربردهای بیشتری دارد و می‌توانید از آن برای پخت موادغذایی نیز استفاده کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات توستر و خرید انلاین

 

 

بخارپز

 

اگر اغلب به دنبال غذاهای رژیمی هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را در لیست لوازم برقی جهیزیه عروس بگنجانید. با کمک بخارپز می‌توانید در کمترین زمان غذاهای رژیمی را با بهترین کیفیت بپزید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات بخارپز و خرید انلاین

 

 

گوشتکوب برقی

 

شما می‌توانید با خرید این وسیله از آن به عنوان یک میکسر قوی استفاده کنید. دقت کنید با کمک این وسیله می‌توانید به راحتی میوه ها و انواع سوپ را میکس کنید و یا اسموتی‌های تابستانی جذاب درست کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات گوشتکوب برقی و خرید انلاین

 

 

تخم مرغ پز

 

آبپزکردن تخم مرغ کار چندان سختی نیست و شما بدون تهیه کردن این وسیله نیز می‌توانید به راحتی این کار را انجام دهید. خرید این وسیله به هیچ عنوان ضرور نیست با این وجود اگر تمایل دارید می‌توانید آن را در لیست لوازم برقی جهیزیه عروس بگنجانید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات تخم مرغ پز و خرید انلاین

 

 

 

قهوه ساز

 

اگر به خوردن قهوه عادت کرده‌اید، خرید این وسیله را نیز در لیست وسایل خود بگنجانید. قهوه سازهای موجود در بازار انواع بسیارزیادی دارند که شما می‌توانید بنا به نیاز خود هریک از آن‌ها را خریداری کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات قهوه ساز و خرید انلاین

 

 

چای ساز

 

چای جز نوشیدنی‌های معروف و پرطرفدار بین ایرانی‌هاست، به همین دلیل نیز این وسیله مطمئنا در لیست لوازم برقی جهیزیه عروس  وجود دارد. شما می‌توانید این محصول را در نمونه‌های متفاوتی در بازار خریداری کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات چای ساز و خرید انلاین

 

 

سرخ کن

 

سرخ کن نیز جر وسایل غیرضرور در لیست جهیزیه عروس محسوب می‌شود. این محصول در انواع مختلف گازی، الکتریکی و ایرفایر در بازار موجود می‌باشد که می‌توانید بنا به نیازخود هریک از آن ها را خریداری کنید. پیشنهاد می شود مطب راهنمای خرید بهترین مارک سرخ کن گازی رومیزی را مطالعه کنید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات سرخ کن و خرید انلاین

 

 

 

سخن پایانی

دراین مطلب سعی کردیم، لیست کاملی را از لوازم برقی جهیزیه عروس گردآوریم. اگر قصد خرید جهیزیه دارید، با مطالعه این مقاله می‌توانید خرید خوبی را دراین زمینه داشته باشید.

لیست لوازم برقی جهیزیه عروس شامل چه چیزهایی می شود ؟

یخچال فریزر ، تلویزیون ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروویو ، چرخ گوشت ، غذاساز و تعدادی دیگر که در این مطلب کامل توضیح داده ایم.

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس کدام هستند ؟

ما در این مقاله لیست کاملی از وسایل ضروری آشپزخانه جهیزیه عروس آماده کرده ایم.

لوازم برقی ضروری جهیزیه کدام است ؟

همانطور که می دانید همه لوازم جهیزیه ضروری نمی باشد. ما در این مطلب لوازم ضروری را مشخص کرده ایم.

۳.۵/۵ - (۴۷ امتیاز)