بهترین مارک جارو برقی شارژی برای ماشین ( جارو شارژی اتومبیل چی بخریم؟)

1

اگر شما جزو افرادی هستید که هر روز از خودرو خود استفاده می کنید ، به احتمال زیاد تمیز نگه داشتن ماشین یکی از دغدغه های روزمره شما می باشد. گرد و غبار و زباله های کوچک به مرور زمان جمع می شوند و منجر به کثیف شدن بیش از حد داخل ماشین می شوند که می تواند باعث بیماری شود. در این مقاله چند مدل جارو برقی شارژی برای ماشین را معرفی کرده ایم که به تمیز نگه داشتن خودرو به شما کمک می کند.

شما احتمالاً عادت کرده اید که به طور منظم خانه خود را با جارو برقی جارو کنید. اتومبیل هم پاخوری و تردد زیادی در یک فضای کوچک دارد. برای اطمینان از خوب و تمیز بودن وسیله نقلیه خود ، باید در مورد بهترین جاروبرقی ها برای فضای داخلی ماشین بدانید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات جارو شارژی و خرید انلاین

 

 

 چرا باید جارو شارژی برای اتومبیل بخریم ؟

 

 • از فرسودگی و پارگی جلوگیری کنید. ممکن است اینطور به نظر نرسد، اما همه خرده ریزه ها، خاک و گرد و غباری که در طول زمان ایجاد می‌شوند، اگر بدون کنترل باقی بماند، در نهایت کفپوش ها داخلی و فرش ماشین شما را فرسوده خواهند کرد. تمیز نگه داشتن خودروی خود به این معنی است که مدت بیشتری طول خواهد کشید تا این اتفاق بیفتد و عمر بالاتری خواهند داشت.
 • سالم بمانید. گرد و غبار و جمع شدن خاک در فضای کم و بسته ماشین باعث می شود هوایی که تنفس می کند مناسب نباشد و باعث بیماری شود. همچنین ، ذرات غذا می توانند کپک بزنند که اسپورها را در هوا آزاد کند. استنشاق هر یک از این موارد می تواند منجر به مسائل جدی در سلامتی شود.
 • در جاده ایمن بمانید. گرد و غبار و آلودگی نه تنها به سطوح افقی ، بلکه به سطوح عمودی مانند پنجره ها نیز می چسبند. این می تواند منجر به کاهش دید ، افزایش احتمال تصادف شود.
 • در دراز مدت پس انداز کنید. هزینه تمیزکاری حرفه ای ماشین شما می تواند در طول یک سال به سرعت جمع شود. اگر حداقل ماهی یکبار برای کارواش ماشین خود را ببرید ، هزینه آن بسیار بیشتر از هزینه ای است که برای خرید جاروبرقی مجهز به باتری انجام می دهید.
 • جاروبرقی فقط مخصوص اتومبیل نیست. یکی دیگر از دلایل مهم داشتن جارو شارژی بی سیم این است که می توانید از آن برای تمیز کردن چیزی به جز ماشین نیز استفاده کنید. از آن برای تمیز کردن تمام گوشه های خانه و دفتر کار که جاروبرقی بزرگتر نمی تواند به آنها برسد استفاده کنید.

 

ویژگی های کلیدی جارو شارژی

 

 • قدرت مکش. اینکه یک جارو شارژی خودرو چقدر مکش داشته باشد به قدرت موتور و باتری آن بستگی دارد. بهترین جارو شارژی برای ماشین ممکن است لزوما قدرتمندترین جارو شارژی موجود در بازار نباشد اما قدرت مکش را با دوام باتری متعادل می کند. آنچه که شما نیاز دارد این است که بدون نیاز به شارژ مجدد بتوانید اتومیبل خود را با جارو شارژی تمیز کنید و نیاز به شارژ مجدد نداشته باشد.
 • ظرفیت مخزن. بیشتر جارو برقی های دستی ( شارژی ) ظرفیت مخزن پایینی دارند که یک دلیل قانع کننده دارد. اگر مخزن جارو شرژی بزرگ باشد حمل و نقل آن مشکل خواهد بود و نمی توان برای تمیز کردن هر جایی مثلا اطراف صندلی های خودرو استفاده کرد. با این حال باید جارو برقی شارژی را انتخاب کنید که طرفیت زباله هایی که قرار است شما جمع کنید را داشته باشد. افرادی که معمولا زیاد در حال مسافرت هستند و دائما در جاده و سفر هستند باید به این ویژگی توجه بیشتری کنند.
 • تجهیزات جانبی. داشتن ابزاری مناسب برای کار مهم است. اگر جاروبرقی اتصالات مناسب برای قرار گرفتن در زیر صندلی ها ، ایجاد شکاف یا شستشوی روکش مبلمان را نداشته باشد ، کار نظافت ماشین فقط تا حدی انجام می شود.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات جارو شارژی و خرید انلاین

 

 

سایر ملاحضات برای خرید جارو برقی شارژی

 

 • قدرت جارو. توان جارو معیار اندازه گیری قدرت موتور آن است. هنگام تصمیم گیری برای خرید جارو شارژی برای شرایط خاص خودتان ، به خاطر داشته باشید که هرچه میزان قدرت کمتر باشد (به عنوان مثال ۱۲ ولت در مقابل ۱۸ ولت) ، مکش کمتری خواهد داشت.
 • اندازه اتومبیل: اندازه اتومبیل شما در نهایت اندازه جارو برقی شارژی مورد نیاز برای تمیز کردن آن را تعیین می کند. اگر یک وانت بزرگ دارید و معمولا کار حمل بار انجام می دهید و اندازه کثیف شدن آن زیاد است ، بنابراین جارو شارژی قدرتمندتری برای ماشین مورد نیاز است. یک اتومبیل کوچکتر که برای رفت و آمد در سطح شهر است به جارو شارژی با قدرت کمتر احتیاج دارد.
 • زمان استفاده. جارو برقی های شارژی معمولا زمانی بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه شارژدهی دارند. قبل از اینکه جارو شارژی برای خودرو خود خریداری کنید بررسی کنید که زمان شارژ باتری آن چقدر است تا بعدا دچار مشکل نشوید.
 • وزن جارو. با توجه به اینکه جارو شارژی که خریداری می کنید برای استفاده بیرون می باشد و حمل و نقل زیادی نیاز دارد باید بلحاظ وزن نیز طوری باشد که باعث اذیت شدن شما نشود.
 • مرطوب یا خشک. همه جارو برقی های شارژی می توانند زباله های خشک را جمع آوری کنند ولی بعضی از زباله ها مرطوب می باشد. پس اگر خودرو شما دائما به دلایل مختلف خیس یا مرطوب است جارو شارژی انتخاب کنید که خاصیت تمیز کردن جاهای مرطوب را داشته باشد و با مکش مایعات مشکلی نداشته باشند.
 • اندازه کیسه زباله جارو. داشتن مخزن یا کیسه جارو شارژی یکی از اساسی ترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. قبل از خرید جارو شارژی برای خودرو باید به اندازی مخزن آن توجه کنید.
 • باتری جارو . بعضی از جارو شارژی ها قابلیت اتصال به باتری ماشین را دارند تا بتوان هنگام مسافرت از آن ها استفاده کرد. بعضی از جارو شارژی ها هم فقط باتری دارند و نیاز به سیم ندارند.
 • تجهیزات جانبی. بهترین جاروبرقی ها مجهز به اتصالات کاربردی مفیدی هستند که باعث تمیز کردن فضاهای تنگ و صندلی های ماشین می شوند. این نوع جاروهای شارژی یک شلنگ انعطاف پذیر و یک مجموعه گسترده از نازل ها و تجهیزات جانبی دارند که همگی کاربردهای ایده آل خود را دارند.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات جارو شارژی و خرید انلاین

 

 

نکاتی مهم برای استفاده از جارو شارژی

 

 • همیشه سعی کنید عمل جارو کردن را در چند جهت مختلف انجام دهید تا کلیه زباله های موجود به خوبی جمع آوری شوند.
 • هنگام استفاده از جارو شارژی سعی نکنید استفاده های نامناسب از آن ببرید.
 • از تجهیزات جانبی آن در محلی مناسب استفاده کنید. همه ابزارها را نمی توان برای تمیز کردن جاهای مختلف اتومبیل استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از از بین رفتن قدرت مکش جارو شارژی ، سطل آشغال را مرتباً خالی کنید. اگر بیش از نصف سطل آشغال پر باشد ، پس از آن شاهد از دست دادن قدرت مکش جارو خواهید بود.
 • نگذارید تا ماشین خیلی زیاد کثیف شود. سعی کنید با یک برنامه ریزی منظم قبل از اینکه ماشین تان بیش از حد کثیف شود کار نظافت آن را انجام دهید.
 • جاروهای شارژی کوچک که برای ماشین مناسب هستند اغلب برای استفاده گسترده در منزل کارایی ندارند و سعی کنید استفاده نکنید تا صدمه نبیند.

 

سوالات متداول:

 

برای خرید جارو برقی شارژی چقدر باید هزینه کنیم ؟

هیچ پاسخ ثابتی برای این سوال وجود ندارد چون دقیقا به انتظارات شما از جارو شارژی بستگی دارد. مثلا اگر شما مرتب نیاز به تمیز کردن اتومبیل خود دارد بهتر است جارو شارژی با قدرت بالاتر بگیرید.

طول عمر یک جارو شارژی چقدر است ؟

طول عمر جارو شارژی دقیقا بستگی به استفاده شما دارد. هر چه استفاده بیشتر باشد طول عمر کمتر خواهد شد. به طور کلی ، یک جارو برقی شارژی با کیفیت بالا که به طور مرتب استفاده می شود ، می تواند تا پنج سال دوام داشته باشد. اکثر شرکت های بزرگ مانند Black and Decker و Dyson ضمانت نامه دو ساله ارائه می دهند ، بنابراین می توان گفت بین دو تا پنج سال.

کیسه زباله جارو شارژی را چه وقتی تخلیه کنیم ؟

صرفنظر از میزان گنجایش مخزن زباله جارو شارژی ، بهتر است بعد از هر بار استفاده آن را تخلیه کنید.

آیا می توان از جارو شارژی برای تمیز کردن سطح بدن حیوانات خانگی نیز استفاده کرد؟

بله این جاروبرقی ها مکش کافی برای برداشتن خز را دارند ، و بعضی از ابزار جانبی آن ها حتی تمیز کردن روتختی را آسان می کنند.

 

سخن پایانی :

طبق بررسی هایی که ما در سایت بونگ انجام دادیم برای کسانی که خودرو دارند در حال حاضر بهترین جارو برقی شارژی برای اتومبیل که در دیجی کالا موجود می باشد جارو شارژی بلک اند دکر مدل PV1420 می باشد . بیش از ۲۹۰ نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند و قدرت مکش و قیمت نسبتا مناسبی دارد.

لطفا اگر جارو شارژی دیگری برای تمیز کردن خودرو مناسب می دانید را معرفی کند.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات جارو شارژی و خرید انلاین

 

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)