ماشین لباسشویی چه مارکی خوبه ؟ چه مدلی بخریم بهتر است ؟

0

ماشین لباسشویی چه مارکی خوبه؟ چه مدلی بخرم بهتر است؟ جواب این قبیل سوالات برای عده ای که به دنبال بهترین مدل ماشین لباسشویی هستند بسیار مهم است. بنابراین ما در این مقاله از سایت بونگ  قصد داریم تا به شما نکاتی در مورد انتخاب و خرید بهترین مدل ماشین لباسشویی بگوییم که به شما کمک می کند تا بهترین محصول را در این زمینه را از لحاظ کیفیت، و بست به نیاز و بودجه خود خریداری نمایید. لطفا با ما همراه باشید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات ماشین لباسشویی و خرید انلاین

 

 

 

بهترین مدل ماشین لباسشویی چه مارکی است؟

 

برای اغلب خانواده ها به خصوص زوج های جوان که تازه به خانه بخت رفته اند این دغدغه وجود دارد تا بهترین وسایل منزل را برای اسباب و اثاثیه خود را چگونه و از چه مارکی تهیه کنند تا از همان ابتدای زندگی این محصولات برایشان به خوبی کارکرده و دوام خوبی نیز داشته باشد.

افراد به دنبال این هستند که بهترین برندهای ماشین لباسشویی را پیدا نموده و مدل هایی را که دوست دارند و مطابق با نیازهای آنهاست را خریداری کنند.

باید توجه داشت که برای انتخاب یک ماشین لباسشویی قبل از هرچیز دانستن نکاتی می تواند، به عنوان راهنما افراد را درباره انتخاب مدل ماشین لباسشویی که مطابق با سلیقه و نیاز و متناسب با بودجه شان است کمک کند.

 مواردی چون شناخت انواع ماشین لباسشویی از لحاظ طرح، کارآیی، گنجایش و غیره خواهد بود، که به شما در انتخاب و خرید یک ماشین لباسشویی خوب و دلخواهتان کمک می کند. در ادامه به توضیح مختصری برای هر یک از این موارد می پردازیم.

بهترین مدل ماشین لباسشویی از لحاظ طراحی

 

ماشین لباسشویی دارای طرح های متنوعی است که هر کدام از شرکت های سازنده با توجه به قابلیت هایی که برای هر مدل برشمرده اند آن را طراحی نموده اند.

به عنوان مثال تا چندی پیش ماشین لباسشویی های با درب از بالا پرتال رواج داشتند و با آمدن ماشین هایی درب از بالای دو قلو کم کم مدل های درب از بالا پرتال به دلیل سر و صدا و آب مصرفی زیاد رواج کمتری پیدا کردند.

مدل های دوقلو نیز که دو محفظه برای خشک کن و دیگری برای لباس شویی دارند به دلیل زمان گیر بودن و چروک لباس ها طرفداران کمی پیدا کرد. اما امروزه ماشین لباس شویی هایی با درب از جلو یا اتوماتیک تولید شده و هر روز نیز بر مدل های پیشرفته تر ان به دلیل شستن عالی و راحت اضافه می شود.

یکی از ویژگی ها و مزیت های ماشین لباسشویی با مدل اتوماتیک استفاده راحت و سریع تر از آن است . به طوریکه سر و صدای کمی نسبت به دو مدل قبلی تولید کرده و لباس را همزمان شسته و خشک و عالی در حداقل زمان ممکن تحویل می دهد.

مدل های ماشین لباسشویی هایی که در نوع طراحی بی نظیر هستند می توان به برند بوش و ال جی و سامسونگ اشاره کرد که جزو برندهای معتبر نیز هستند.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات ماشین لباسشویی و خرید انلاین

 

 

 

بهترین مدل ماشین لباسشویی از لحاظ موتور چیست؟

 

ماشین لباسشویی از لحاظ موتور به دو نوع تسمه دا ر و بدون تسمه تقسیم بندی می شود. در مدل تسمه ای که رواج آن در سال های اخیر  ( قبل از ۲۰۱۶ میلادی ) بسیار کمرنگ شد، فعالیت ماشین از طریق ارتباط بین موتور و دیگ انجام می شود، که سر و صدای زیادی به هنگام فعالیت ماشین تولید می شد.

اما در مدل های بدون تسمه موتور گیربکسی جایگزین تسمه، کا ر ماشین لباسشویی را انجام می دهند. از مزایایی که این موتور دارد، تولید صدای بسیار کم بوده و با مصرف انرژی پایین لباس ها را عالی شسته و خشک می کند.

دو برند الی جی و سامسونگ در این زمینه اولین کمپانی هایی بودند که نوع موتور مورد استفاده در ماشین لباسشویی ها را تغییر دادند.

 

بهترین مدل ماشین لباسشویی از لحاظ گنجایش

 

گنجایش و ظرفیت یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب و خرید ماشین لباسشویی است. زیرا لباس های زیاد با حجم و گنجایش کم می تواند به ماشین لباسشویی آسیب بزند.

بنابراین اگر شما خانواده ای با تعداد جمعیت کمتر از هفت نفر هستید گنجایش ماشین لباسشویی با حجم ۷ کیلو می تواند نیاز شما برای شستن تمیز و عالی لباس ها از انتظاری که از ماشین لباسشویی دارید را تامین کند.

اما اگر قصد شما از خرید ماشین لباسشویی، اقلام بیشتر لباس و یا ملحفه های سنگین می باشد بهتر است به فکر خرید یک ماشین لباسشویی با حجم و گنجایش ۱۰ کیلو به بالا باشید.

 

از لحاظ مصرف انرژی بهترین مدل ماشین لباسشویی کدام است؟

 

برندهای مختلف برای تولیدات لوازم خانگی و الکترونیکی یک برچسبی از طیف انرژی بر روی آن قرار می دهند تا مشتریان در هنگام خرید از میزان مصرف آن محصول اطلاع یابند، که آن را با علامت +A تا –G نمایش می دهند.

در برندهای معتبر برچسب انرژی که علامت +++A را بر روی محصولات خود زده اند، نشان دهنده کمترین میزان انرژی با کارآیی بالا می باشد، و شما از روی برچسب می فهمید که میزان سطح مصرف انرژی ماشین لباسشویی برای هنگامی که حتی از آن زیاد استفاده می کنید نیز در حد پایین بوده و با میزان مصرف برق پایینتر میزان مصرف آب نیز کمتر خواهد بود.

البته در مدل های جدید تر ماشین های لباسشویی فنآوری تولید شده سبب می شود تا علاوه بر به حداقل رساندن مصرف آب و برق از عمر دستگاه نیز محافظت کرده و دوام آن را بیشتر کند.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات ماشین لباسشویی و خرید انلاین

 

 

به هنگام خرید بهترین مدل ماشین لباسشویی به برند آن توجه کنید

 

همواره محصولاتی که تحت برندهای معتبر به بازار عرضه می شود، کیفیت و کارایی بیشتری دارند، و جنس آن اصل می باشد. با اینکه نوع تقلبی آن نیز در بازار وجود دارد که گاهی نمی توان تفاوت بین آن دو را تشخیص داد.

بنابراین بهتر است برای خرید مدل ماشین لباسشویی به نمایندگی شرکت این برندها در هر شهر و کشوری رجوع کرده و یا با مراجعه به سایت های آنها در این زمینه محصول خود را خریداری نمایید.

در حال حاضر خوش نام ترین برندها درزمینه محصولات خانگی از جمله ماشین لباسشویی می توان به ال جی، سامسونگ و بوش اشاره کرد که با بررسی هر یک از مزایا و معایب محصولات این برندها می توان بهترین مدل را انتخاب وخریداری کرد.

 

بهترین مدل ماشین لباسشویی از لحاظ برنامه متنوع

 

در بسیاری از ماشین های لباسشویی برنامه های متعددی وجود دارد که  می توان با توجه به نوع الیاف لباس برنامه آن را تنظیم کرد. در بهترین برندها این برنامه ها با تعداد زیاد وجود دارد، که شما می توانید بر حسب نیاز خود از آن برنامه ها برای شستن انواع لباس استفاده کنید.

 

نکات مهم خرید بهترین ماشین لباسشویی

 

با توجه به آنچه که گفته شد بهتر است ماشین هایی را برای شستن لباس انتخاب نمایید که با آنچه که مورد نیازتان است هماهنگ باشد ، کیفیت را در خرید و انتخاب ماشین لباسشویی در نظر بگیرید، زیرا که کیفیت می تواند میزان فشار وارده به آب را به محفظه تغییر داده و در صورت کیفیت بالا لباس ها بهتر و سریع تر شسته خواهد شد. همینطور که بهترین برندها مدل های جدید را با سبکی مدرن و کارآرا در نوع کیفیت و عملکرد طراحی و عرضه بازار نموده اند.

سطح تولید صدا به هنگام فعالیت ماشین لباسشویی یکی از مواردی است که باید در مورد آن دقت به خرج داد ، زیرا ماشین لباسشویی با مدل بالا و قابلیت های ویژه که در بالا گفته شد کیفیت بهتری دارد و بر عملکرد و ماندگاری ماشین نیز نقش به سزایی خواهد داشت.

قابلیت های زیاد یک ماشین لباسشویی می تواند یک امتیاز ویژه برای افراد شاغل باشد. بنابراین استفاده از امکاناتی چون قفل کودک و یا خاموش شدن خودکار و اینگونه برنامه ها در ماشین لباسشویی  به افراد شاغل کمک می کند تا از وقت خود بهترین استفاده را کرده و نیز با خیال آسوده به کارهای دیگر خود برسند.

امیدواریم که این مقاله توانسته دغدغه شما را در خرید و انتخاب بهترین مارک ماشین لباسشویی،  و یا چه مدلی بهتر است بخرید را به خوبی حل کرده باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و نکات بهترین ماشین لباسشویی مقالات بعدی ما را در سایت بونگ دنبال نمایید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات ماشین لباسشویی و خرید انلاین

 

 

۳.۱/۵ - (۱۲ امتیاز)