اجاق گاز ایتالیایی رومیزی یا صفحه ای کدام مارک بخریم بهتر است ؟

0

اجاق گاز ایتالیایی برای افرادی که دوست دارند تا آشپزی را جور دیگری در آشپزخانه خود تجربه کنند، یک محصول با کیفیت و فوق العاده است. این محصول دارای ویژگی های خاص با قابلیت های بیشمار دارد که در این مطلب از سایت بونگ قصد داریم تا به به بررسی نکاتی در مورد خصوصیات اجاق گاز ایتالیایی پرداخته و نمونه هایی از بهترین مدل های رومیزی و صفحه ای آن را نیز شرح دهیم. با ما همراه باشید.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات اجاق گاز ایتالیایی و خرید انلاین

 

 

ویژگی اجاق گاز ایتالیایی

 

از ویژگی های این محصول می توان به استحکام و دوام آن اشاره کرد. به طوریکه حتی در محصولات ایرانی نیز از قطعات برند ایتالیایی برای بالابردن کیفیت اجاق گاز استفاده می کنند. اجاق گازها با قطعات ایتالیایی بسیار متنوع و متفاوت هستند.

دیگر آنکه می توان طراحی نو و دلپذیر که با هر سلیقه ای جور شده را در اجاق گازهای مدل ایتالیایی مشاهده کرد. این اجاق گاز انواع مختلفی دارد که  می توان به نوع استیل، شیشه ای، اجاق گاز صفح های شیشه ای و استیل و موارد دیگر اشاره کرد.

در ادامه به چند مدل از پرفروش ترین نمونه های این محصول اشاره کرده و ویژگی آنها را برای شما شرح می دهیم.

 

اجاق گاز ایتالیایی IG4610 ایلیا استیل

 

این اجاق گاز از قطعات ایتالیایی اصل تشکیل شده است. شعله هایی از جنس ۱۸۰ درجه که از دیفندی ایتالیا می باشد. این محصول همینطور دارای شعله پلوپز بوده و تعداد چهار شعله نیز دارد. این محصول از شبکه ای با جنس چدنی محکم که مانع از سرخوردن قابلمه برروی پایه های شعله شده و در برابر حرارت مقاوم بوده و تغییر رنگ نیز نمی دهد.

از دیگر خصوصیات این اجاق گاز مصرف کم انرژی که آن را در ردیف  طیف A قرار داده است که دارای کارآیی بیشتری نیز می باشد. همینطور توان حرارتی برای این اجاق به ترتیب سایز شعله ها ۳ کیلو وات برای شعله بزرگ، ۶/۱ ( شعله کوچک ) و شعله ای که برای ساختن قهوه به کار می رود دارای ۳/۱ کیلو وات است.

از دیگر مزایای این محصول می توان به ولوم دوجزئی نسوز از جنس باکالیت اشاره کرد. رنگ مشکی و جذابی که این اجاق گاز دارد باعث ظاهر و جلوه زیبایی از هارمونی و جذابیت را در فضای آشپزخانه به وجود می آورد، به طوریکه به خوبی با سایر وسایل آشپزخانه هماهنگ و جور می شود.

سیستم ترموکوپل و فندک اتوماتیک نیز به طور خودکار فعالیت کرده و به ایمنی هرچه بیشتر کمک می کند. این اجاق گاز ظاهر شیکی دارد و نیز  برای استفاده برای خانواده متوسط و با تعداد کم مناسب است.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات اجاق گاز ایتالیایی و خرید انلاین

 

 

اجاق گاز صفحه ای ایتالیایی مدل IS5910

 

ابعاد این اجاق گاز ( ۵۱*۹۰ ) طوری است که فضای کمی را در آشپزخانه اشغال می کند ولی با همین حجم نسبتا کم جلوه زیبا و شیکی را به آشپزخانه می بخشد. جنس این محصول از استیل بوده و دارای پنج شعله و شعل پلوپز است.

نوع ترموکوپلی که در این اجاق گاز برای ایمنی هر چه بیشتر استفاده شده از نوع تاپ تایم ساباف ایتالیایی بوده و نوع سر شعله ها و نوع شیر هم از این برند می باشد.

از دیگر مزایای این محصول می توان به توان مصرفی و حرارتی ان اشاره کرد که در شعله بزرگ ۳ کیلو وات در پلوپز ۴ کیلو وات و در کوچکترین شعله که مربوط به قهوه جوش است، یک کیلو وات می باشد. سایر مشخصات این اجاق گاز می تواند به صورت فلش مونت نصب شود.

اجاق گاز ایتالیایی پرنیان استیل مدل PB

جنس این اجاق گاز صفحه ای از استیل می باشد و دارای ۴ شعله و از جنس ساباف AE2 ایتالیا است. شعله پلوپز این اجاق گاز از نوع وک بوده و توان حرارتی ۴ کیلو وات می باشد.

از دیگر مزایای این محصول می توان به این اشاره کرد که سیستم ایمنی ساباف در اجاق گاز پرنیان مانع هر گونه نشر گاز دی اکسید کربن به دخل آشپزخانه می شود و همینطور در برابر آسیب هم مقاوم است.

دیگر آنکه شبکه چدنی به کار رفته در سر شعله ها ایمنی کافی را از لحاظ اینکه تغییر رنگ و سایر موارد برای اجاق گاز فراهم آورده و این شبکه چدنی در برابر حرارت مقاوم و تغییر رنگ مقاوم می باشد.

جنس صفحه استیل با طراحی زیبا و مدرن بر طبق استاندارد  روز یکی از مزیت و برتری های این مدل از اجاق گاز صفحه ای است، که  به نسبت کیفیت و کارآیی آن قیمت مناسبی دارد.

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای کن مدل ۵۱۸M ایتالیایی

 

سیستم پیشرفته این اجاق گاز حاکی از فکر و تدبیر متخصصان و کارشناسان با تجربه در این زمینه بوده است که توانسته اند محصولی را طراحی کنند که در خور توجه و سلیقه مصرف کنندگان و نیز مطابق با استانداردهای روز دنیا در این زمینه باشد.

اجاق گاز کَن  با استفاده از نصب قطعات دیفندی ایتالیا، فندک اتوماتیک و سایر قابلیت های دیگر به یک محصول کارآرا برای استفاده مصرف کنندگان و مشتریان در آمده است.

این اجاق گاز همینطور دارنده اولین دارنده نشان استاندارد اروپا و نیز دارنده نشان استاندارد ایران نیز می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان همراه داشتن شعله قهوه جوش، کابل برقی آن اشاره کرد که به صورت برقی نیز کار می کند.

این محصول دارای توان حرارتی ۱۱ کیلو وات برای شعله پلو پز است، و جنس شبکه ای از چدن لعاب دار دارد که بسیار محکم بوده و همینطور چدنی از نوع و جنس وک که در تلفیق با هم جنس این شبکه از مدل اجاق گاز کَن را ساخته اند.

اجاق گاز اسنوا سری والنتینو با قطعات ایتالیایی دیجیتال SGC5-6112

قطعات این اجاق گاز از سری والنتینو ایتالیا می باشد. در این اجاق گاز از سرشعله های ایتالیایی نیز استفاده شده است. سیستم تمیز کننده در این اجاق گاز به طور خودکار بوده و دارای زمان سنج هم می باشد، که می توان به راحتی اجاق را روی تایمر دلخواه برای پخت غذا تنظیم کرد.

از دیگر ویژگی های این اجاق گاز تجهیزاتی چون سیخ جوجه گردان، فندک فر، و چراخ داخل فر است که می توان به راحتی گریل و کباب کردن غذا را در داخل آن مشاهده کرد.

گنجایش فر نیز ۱۱۰ لیتر بوده و ولومی از جنس بالاکیت ایتالییا دارد. دیگر قایبلیت ها می توان به درپوش شیشه نشکن، جنس بدنه استیل که این اجاق گاز را به محصولی پر قدرت و ایمن در برابر خش و آسیب تبدیل کرده است اشاره نمود.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات اجاق گاز ایتالیایی و خرید انلاین

 

 

نتیجه گیری

استفاده از اجاق گاز های ایتالیایی که تلفیقی از طراحی و ساخت ایرانی و قطعات پیشرفته ایتالیایی می باشد می تواند همانطور که مقرون با صرفه تر از سایر محصولات در این زمینه و از لحاظ اقتصادی بوده برای آشپزخانه شما یک محصول با کیفیت و با ماندگاری بالا نیز باشد.

بنابراین انتخاب صحیح یک محصول برای آشپزخانه در درجه اول بستگی به میزان نیاز و سلیقه شما از آن دارد و دیگر به اینکه چه بودجه و هزینه ای را می خواهید به آن برای استفاده مداوم این اجاق گاز اختصاص دهید، بستگی خواهد داشت.

۳/۵ - (۸ امتیاز)