۲ مدل از شیک ترین جعبه های دستمال کاغذی

0

سلام، در این مطلب میخواهیم در مورد جعبه دستمال کاغذی صحبت کنیم.

جعبه دستمال کاغذی پلاستیکی

خیلی از افراد برای نظم دهی و مرتب کردن لوازم خود با مشکل شلوغ شدن میز مواجه میشوند. این مدل از جعبه های دستمال کاغذی علاوه بر اینکه قسمتی برای نگهداری دستمال دارند. قسمت های دیگری نیز دارا میباشد. که شما میتوانید برای نگهداری لوازم آرایشی و یا لوازم بهداشتی خود از آن ها استفاده کنید. این جعبه ها ظاهری شیک و ساده دارند. و طراحی جدید و منحصر به فرد آن ها باعث شده تا این مدل از جعبه های دستمال کاغذی را از سایر مدل های دیگر جدا کنند. جنس این جعبه ها از پلاستیک مقاومی میباشد، که بر اثر افتادن از روی میز و یا هر ضربه ی دیگری مشکلی در ظاهر جعبه ایجاد نشود. از این گذشته این جعبه ها قابلیت شست و شو دارند، که این موضوع درمورد جعبه هایی که رنگ روشنی دارند برای ما حائز اهمیت میشود، زیرا با گذشت زمان  و استفاده مکرر از آنها ممکن است لکه هایی روی آن ها ایجاد شود که شما میتوانید به راحتی آن ها را پاک کنید تا جعبه بتواند دوباره مثل سابق زیبایی و شیک بودن خود را حفظ کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جعبه های دستمال کاغذی مجلسی موجود در بازار

 

این مدل از جعبه ها چندین قسمت دارند. و بیشتر برای میزهای آرایشی ، اتاق خواب و یا برای میز محیط کاری مناسب هستند. این جعبه ها برای پذیرایی از مهمان کاربردی نمی باشند. بهتر است برای پذیرایی از مدل هایی استفاده شود که طراحی رسمی تر داشته و فقط دارای قسمتی برای قرارگیری دستمال کاغذی باشند. بعضی از مدل های پلاستیکی هم هستند، که مناسب پذیرایی میباشند. اما این ها هم فقط جایی برای قرار دادن دستمال کاغذی دارند و قابل شستشو بودن از مزیت های این مدل بوده، از طرفی طراحی منحصر به فرد و جالب توجه آن ها سبب شده، که زیبایی مبلمان را دوچندان کنند، و قابلیت هماهنگی با هر مدل مبلمانی را داشته باشند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جعبه های دستمال کاغذی مجلسی موجود در بازار

 

جعبه دستمال کاغذی چوبی

مدل هایی که جنس چوبی (ام دی اف) دارند، میتوانند با سرویس چوب شما ست شوند و برای پذیرایی از مهمان جذاب تر هستند. و شما میتوانید متناسب با رنگ و طرح مبلمان و میز پذیرایی یکی از این جعبه ها را انتخاب کنید. اما این مدل ها قابلیت شستشو ندارند اما این موضوع نگرانی ایجاد نمیکند. زیرا که از این جعبه فقط برای نگهداری دستمال استفاده میشود پس احتمال اینکه کثیف شوند وجود ندارد. در ثانی این جعبه ها به واسطه جنسی که دارند، دارای رنگ های تیره ای هستند. و فقط ممکن است خاک بگیرند که شما میتوانید با یک دستمال خشک اقدام به تمیز کردن آنها بکنید. البته این موضوع برای همه ی مدل های چوبی صدق نمیکند. پس اگر دوست دارید جعبه دستمال کاغذی چوبی بخرید و شست و شو آن برای شما مهم است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جعبه های دستمال کاغذی مجلسی موجود در بازار

 

حتما به توضیحاتی که در مورد هر کالایی وجود دارد دقت کنید، زیرا خیلی از مدل های آنها قابل شستشو نیز هستند. این دقت شماست که، سبب میشود نسبت به کالایی که میخرید رضایت بیشتری داشته باشید. اما بعضی از مدل های جعبه دستمال کاغذی چیزی فراتر از یک جعبه دستمال کاغذی هستند. این جعبه ها به واسطه طراحی جالب و خارق العاده ای که دارند سبب شده که، آنها را بعنوان یک وسیله دکوری خیلی جالب بشناسیم. این مدل ها به شکل یک وسیله ی دیگر طراحی میشوند اما جنبه کاربردی آنها فقط جایی برای قرار دادن دستمال کاغذی میباشد.

امتیاز دهید