چه مدل سفره ای بخریم؟

0

خرید سفره

خرید سفره : بهتر است همیشه در انتخاب سفره علاوه بر اینکه به زیبایی آن توجه میکنید، کیفیت و مرغوبیت آن را نیز در نظر بگیرید. عموما محصولاتی که از جنس پلاستیک هستند یک بویی به همراه خود دارند که بوی پلاستیکی بودن آن هاست. برای حل این موضوع کافی است بعد از خرید آن را یک بار بشویید تا بوی پلاستیکی بودن آن از بین برود تا برای شما آزاردهنده نباشد.

سفره هایی که مرغوبیت مناسبی ندارند، سفره های زبری هستند. شما به هنگام خرید یک سفره خوب و کارآمد بهتر است نرم و لطیف بودن آنها را نیز درنظر داشته باشید. تا سفره ای که میخرید خوب و با مرغوب باشد و شما از خریدتان رضایت داشته باشید.

 

خرید سفره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سفره های ۴ ، ۶ و ۸ نفره موجود در بازار

 

یکی از نکاتی که در مورد سفره باید درنظر داشت این است که به خاطر رعایت بهداشت حتما هر چند وقت یکبار باید آنها را بشویید. حواستان باشد که حتما به تمیزی سفره توجه داشته باشید و از اینکه مدت طولانی آنها را نشویید اجتناب کنید. اما چیزی که به هنگام شستشوی سفره ها اهمیت دارد این است که بعد از شستشو رنگ و طرح آنها چگونه میشود. توجه داشته باشید سفره ای که از محصولات با کیفیتی ساخته شده باشد بعد از شستشو هم رنگ آن ثابت باقی می ماند و پس از مدتی ظاهر سفره خراب نمیشود.

طراحی های جدید و فوق العاده زیبایی که امروزه برای سفره درنظر گرفته شده است باعث شده تا شما حین خوردن غذا از دیدن این همه طرح و رنگ های زیبایی که روی سفره ها طراحی شده است لذت ببرید. امروزه سفره در رنگ و طرح های بسیار متنوعی تولید میشوند. و بعضی از انواع سفره ها طرح های برجسته ای دارند که زبیایی سفره ها را دو چندان میکند.

 

خرید سفره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سفره های ۴ ، ۶ و ۸ نفره موجود در بازار

 

درمورد جنس سفره ها باید توجه داشت که علاوه بر اینکه زبر و خشک بودن یک سفره جزء امتیازات منفی آنها میباشد، از طرفی این موضوع که سفره ها زود پاره نشوند و یا اینکه بعد از شستشو رنگ آنها پاک بشود و به نوعی از هم ریخته و بد شکل نشوند هم از نکاتی است که به هنگام انتخاب سفره باید به آن ها توجه بشود. چرا که بعضی از جنس های پلاستیکی مرغوبیت و کیفیت قابل قبولی ندارند و به هنگام ساختن محصولات مختلفی با آنها این عدم کیفیت همراه آن محصول باقی می ماند.

سفره ها در سایزهای مختلفی تولید میشوند و شما بسته به تعداد اعضای خانواده خود بهتر است سفره مورد نظر خود را تهیه کنید اما بیشتر سفره دو نفره، چهار نفره و شش نفره در بازار متداول است.

 

خرید سفره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سفره های ۴ ، ۶ و ۸ نفره موجود در بازار

 

در بعضی از مدل ها، سفره دارای حاشیه های زیبایی هستند اما مدل های دیگر هم در بازار موجود میباشید که این حاشیه را ندارند. شما میتوانید با توجه به سلیقه خود و توجه کیفیت هر مدل از سفره ها آنها را تهیه کنید.

همان طور که پیشتر گفته شد نرم بودن سفره مهم میباشد. پس بهتر است به هنگام خرید سفره به درصد نرمی آنها توجه داشته باشید. حواستان باشد که دوام یک سفره هم حائزه اهمیت است سعی کنید که سفره ای را انتخاب کنید که نسبت به محصولات مشابه با دوام تر باشد تا طول عمر بیشتری داشته باشد.

 

خرید سفره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سفره های ۴ ، ۶ و ۸ نفره موجود در بازار

 

بعضی از افراد تمایل دارند که روی میز ناهار خوری خود سفره پهن کنند، این افراد باید توجه کنند که با توجه به سایز میز ناهار خوری خود سفره تهیه کنند. همچین اگر گوشه های سفره از کناره های میز آویزان بشود باعث زیبایی بیشتر میشود پس حتما به اندازه سفره توجه داشته باشید. همچنین به مدل میز ناهار خوری هم توحه داشته باشید برای مثال برای میزهای گرد بهتر است سفره ای روی آنها پهن کنید که با مدل میز هم خوانی داشته باشد تا زیبایی و جذابیت بیشتری به میز ناهار خوری شما بدهد.

امتیاز دهید