هسته‌گیر آلبالو

0

مربای آلبالو یکی از مرباهای خوش طعمی است که به خاطر مزه‌ای که دارد، نزد افراد بسیاری محبوب گردیده است. درست کردن مربای آلبالو نسبت به مرباهای دیگر زحمت بیشتری دارد. چرا که برای درست کردن مربای آلبالو لازم است هسته تعداد زیادی آلبالو را جدا کنید. از این رو؛ افراد بسیاری از درست کردن مربای آلبالو منصرف شده و نسبت به خرید مربای آماده اقدام می‌کنند. مرباهای آماده دارای مواد نگهدارنده بوده و طعم و مزه‌ی واقعی آلبالو را ندارند. شما می‌توانید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو را خریداری کرده و از این پس در مدت زمان بسیار کمی، هسته تعداد زیادی از آلبالوها را گرفته و برای خود مربای آلبالو درست کنید. برای خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو، لازم است این مقاله را مطالعه کرده و با مدل‌های مختلف این محصول آشنا شوید.

دستگاه هسته‌گیر آلبالو

در گذشته، افراد خانه‌دار باید برای درست کردن شربت و یا مربای آلبالو زحمت زیادی می‌کشیدند. آن‌ها باید هسته تمام آلبالوها را با دست جدا می‌کردند. از این رو؛ دست و تمامی ظروفی که آلبالوها را در آن قرار می‌دادند، رنگی می‌شد! دستگاه‌های هسته‌گیر، کار این افراد را راحت‌تر کرده و باعث شده است تا افراد بتوانند با سرعت بیشتری نسبت به جدا کردن هسته از آلبالو و در نهایت درست کردن یک شربت و یا مربای آلبالوی خوش طعم، اقدام کنند. بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو دارای مخزن بوده و با استفاده از آن، تنها در ۲۰ تا ۲۵ دقیقه می‌توانید چند کیلو آلبالو را هسته‌گیری کنید.

انواع دستگاه‌های هسته‌گیر آلبالو

بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو دارای انواع مختلفی بوده و از آن برای جدا کردن هسته آلبالوها استفاده می‌شود. در زیر به برخی از انواع هسته‌گیرهای آلبالو اشاره کرده‌ایم:

هسته‌گیر تکی: یکی از ساده‌ترین انواع دستگاه هسته‌گیر آلبالو است که باید آلبالوها را به صورت تکی درون دستگاه قرار دهید.

هسته‌گیر چندتایی: هسته‌گیرهای چندتایی نیز به نوبه خود از ویژگی‌های بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو برخوردارند. شما می‌توانید آلبالوها را چندتا چندتا وارد دستگاه کرده و هسته آ‌ها را جدا نمایید.

هسته‌گیر مخزن‌دار: داشتن مخزن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو محسوب می‌شود. چرا که آلبالوهای هسته‌گیری شده درون مخزن ریخته می‌شوند و از رنگی شدن دست و یا ظروف دیگر جلوگیری می‌گردد.

با توجه به انواع هسته‌گیرهای آلبالو، شایان ذکر است بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو دستگاهی است که هم مخزن‌دار باشد و هم بتوانید آلبالوها را چندتا چندتا وارد آن کنید. در این صورت سرعت انجام کار بالاتر می‌رود.

نکاتی که در خرید بهترین دستگاه هسته‌گیر آلبالو باید به خاطر داشته باشید!

جنس دستگاه: جنس اکثر دستگاه‌های هسته‌گیر آلبالو از پلاستیک است. اما نکته‌ای که در خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو باید به آن توجه کنید، این است که جنس دستگاه از پلاستیک خشک نباشد. چرا که خشک بودن دستگاه باعث می‌شود در اثر فشار وارده آسیب ببیند.

طراحی ارگونومیک: طراحی ارگونومیک در خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو به این معناست که دستگاه باید طراحی ساده‌ای داشته و استفاده از آن راحت باشد. علاوه بر این‌ها دستگاهی که از طراحی ارگونومیک برخوردار است، در هنگام جدا کردن هسته از میوه، باعث له شدن میوه نخواهد شد.

فنر: داشتن فنر در دستگاه‌های هسته‌گیر باعث می‌شود تا دستگاه به صورت خودکار به حالت اولیه خود بازگردد. در این صورت هم سرعت انجام کار بالا می‌رود و هم دخالت دست در انجام فرایند هسته‌گیری به حداقل مقدار خود می‌رسد.

برای خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو باید با مشخصات محصول آشنا شده و محصولی را خریداری کنید که حدالامکان تمام ویژگی‌های بهترین دستگاه هسته‌گیر را داشته باشد. ما در ادامه این مقاله؛ ۵ تا از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های هسته‌گیر آلبالو را به شما معرفی کرده‌ایم تا شما بتوانید خریدی هوشمندانه داشته باشید.

معرفی ۵ تا از بهترین دستگاه‌های هسته‌گیر آلبالو

دستگاه هسته‌گیر آلبالو ستین مدل S94

اگر برای درست کردن مربای آلبالو مقدار زیادی آلبالو خریده‌اید و باید هسته آلبالوها را جدا کنید، خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو به شما پیشنهاد می‌شود. یکی از دستگاه‌های هسته‌گیر که می‌تواند در مدت زمان بسیار کم، هسته چند کیلو آلبالو را از میوه جدا کند، دستگاه هسته‌گیر ستین مدل S94 می‌باشد. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک مرغوب و درجه یک ساخته شده است. در نتیجه؛ طول عمر دستگاه هسته‌گیر ستین بالا می‌باشد. این دستگاه هسته‌گیر جزو دستگاه‌های هسته‌گیر چندتایی است. در نتیجه؛ با هر بار بالا و پایین کردن دسته می‌توانید تعداد زیادی هسته را از میوه جدا کنید. این محصول برای جدا کردن هسته زیتون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو می‌توانید به مجموعه فروشگاهی دیجی کالا مراجعه کنید.

 

بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستگاه هسته‌گیر آلبالو موجود در بازار

 

دستگاه هسته‌گیر آلبالو مدل ۰۰۸

هر ساله با فرا رسیدن فصل میوه‌های رنگین و خوش طعم، افراد برای درست کردن شربت و مربا دست به کار می‌شوند. یکی از میوه‌های تابستانه که شربت و مربای آن از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشد، آلبالو است. جدا کردن هسته‌های آلبالو کار را برای افراد خانه‌دار به مراتب سخت‌تر کرده است. از این رو؛ شما می‌توانید از بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو استفاده کرده و با سرعت بیشتری هسته‌های آلبالو را جدا کنید. دستگاه هسته‌گیر ۰۰۸ از جمله دستگاه‌های ساده و در عین حال بسیار کاربردی است که علاوه بر هسته آلبالو برای هسته‌گیری زیتون و گیلاس نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این مدل دستگاه هسته‌گیر از پلاستیک بوده و از آنجایی که قیمت بسیار مناسبی دارد، برای تمامی اقشار جامعه مناسب می‌باشد.

 

بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستگاه هسته‌گیر آلبالو موجود در بازار

 

دستگاه هسته‌گیر آلبالو نوین مدل SAT562

دستگاه هسته‌گیر از جمله دستگاه‌های بسیار کاربردی است که به شما در جدا کردن هسته آلبالو، گیلاس، زیتون و حتی خرما کمک می‌کند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش خلاقیت طراحان لوازم خانگی، کم کم دستگاه‌های هسته‌گیر نیز پیشرفته‌تر شده و جای هسته‌گیرهای قدیمی و تکی را گرفتند. دستگاه هسته‌گیر نوین مدل SAT562، به سبب داشتن مخزن و همچنین قابلیت هسته‌گیری چندتایی در دسته بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بدون دخالت دست و تنها با فشردن اهرم مخصوص، در مدت زمان نیم ساعت، چندین کیلو آلبالو را هسته‌گیری نمایید. سرعت و کیفیت دستگاه SAT562 از دیگر دستگاه‌های هسته‌گیر بسیار بالاتر می‌باشد.

 

بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستگاه هسته‌گیر آلبالو موجود در بازار

 

دستگاه هسته‌گیر آلبالو روسار مدل F-01

یکی دیگر از دستگاه‌های هسته‌گیر که در عین سادگی از کیفیت و عملکرد بالایی برخوردار است، دستگاه هسته‌گیر روسار مدل F-01 می‌باشد. این دستگاه از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده و در رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌گردد. این محصول وزن و قیمت بسیار مناسبی داشته و عملکرد آن به صورت تکی می‌باشد. یعنی؛ شما باید آلبالوها را تک به تک روی دستگاه قرار داده و با فشار اهرم آن، هسته آلبالو را جدا کنید. این دستگاه به واسطه کاربردی بودن و همچنین قیمت مناسب به عنوان بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو تکی، شناخته می‌شود.

 

بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستگاه هسته‌گیر آلبالو موجود در بازار

 

دستگاه هسته‌گیر آلبالو مدل A21

برای جدا کردن هسته از میوه به صورت کامل و بدون له شدگی، لازم است از مناسب‌ترین و بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو استفاده کنید. یکی از دستگاه‌هایی که در دسته پرفروش‌ترین هسته‌گیرهای چندتایی و دارای مخزن قرار می‌گیرد، دستگاه هسته‌گیر A21 می‌باشد. این محصول از جنس پلاستیک ساخته شده و با فشار وارده به اهرم کار می‌کند. هسته‌های جدا شده از میوه درون مخزن دستگاه می‌ریزند. شفاف بودن مخزن به شما این امکان را می‌دهد تا در هنگام پر شدن آن را خالی نمایید. برای خرید بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو از جمله دستگاه A21 می‌توانید به فروشگاه دیجی کالا مراجعه کرده و محصول مور نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید!

 

بهترین مارک دستگاه هسته‌گیر آلبالو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستگاه هسته‌گیر آلبالو موجود در بازار

 

۱/۵ - (۱ امتیاز)