نکات مهم شستشوی فرش و قالیشویی

0

شستشوی فرش : نظافت و تمیزی فرش ها مسئله خیلی مهمی در زمینه زیبایی فضای خانه و همچین رعایت بهداشت میباشد. خیلی وقت ها لکه هایی روی فرش ها ایجاد میشود که کارهایی که در خانه برای نظافت فرش انجام میدهیم کارساز نمیشود و نه تنها لکه ها سر جای خودشان باقی میماند، بلکه به بافت فرش آسیب میرسد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شامپو فرش موجود در بازار

 

همچین باید اضافه کرد که با توجه به اینکه فضای خانه ها به سمت آپارتمانی شدن رفته تقریبا میشود گفت امکان اینکه فرش ها در خانه شسته بشود برای افراد غیر ممکن شده است. درثانی حتی آن دسته از افرادی که امکان شستشو فرش در خانه را دارند باید بدانند. چیزی که در انتهای شستشوی فرش ها خیلی مهم است این است که تمام کف هایی که برای شستشوی فرش استفاده کرده ایم به صورت کامل از فرش خارج شود. با توجه به اینکه این مسئله در هنگام شستشو در منزل به صورت کامل انجام نمیشود باید گفت که باقی ماندن این کف ها در فرش آسیب خیلی زیادی به فرش شما میزند و فرش شما را زبر میکند و این موضوع را زمانی که روی فرش راه میروید کاملا متوجه میشوید.

 

شستشوی فرش

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شامپو فرش موجود در بازار

 

پیش تر درمورد اینکه ممکن است لکه ها کاملا پاک نشوند صحبت کردیم باید این نکته را اضافه کرد که بعضی از فرش ها و مخصوصا فرش های دستبافت که قیمت بالاتری نسبت به مابقی فرش ها دارند ممکن است هنگام شستشو، در منزل رنگ طرح های مختلفی که در فرش وجود دارد از هم ریخته و بد شکل بشود.

خیلی وقت ها دیده شده بعد از اینکه افراد فرش ها را درمنزل شسته اند قسمت های سفید رنگ فرش به رنگ زرد در آمده است و یا پشت فرش کثیف باقی مانده است. این دلایل سبب میشود که افراد ترجیح بدهند که فرش های خود را به قالیشویی های معتبر بسپارند. درکنار همه این ها باید موضوع اسراف در مصرف آب را هم درنظر گرفت شما وقتی در خانه این کار رانجام میدهید به علت اینکه از ابزارآلات حرفه ای که در قالیشویی ها موجود است نمیتوانید استفاده کنید. خب کاملا مشخص است مجبورید مقدار آب بیشتری برای شستشو فرش ها استفاده کنید.

 

شستشوی فرش

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شامپو فرش موجود در بازار

 

با توجه به اینکه روز به روز رقابت بین قالیشویی ها بیشتر میشود. همه آن ها تلاش دارند که سطح کیفیت و کارآیی خود را بالا ببرند. تا بتوانند رضایت شما را فراهم کنند. امروزه میتوان گفت که قالیشویی ها با استفاده از ابزارآلات حرفه ای، کارآمد اقدام به شستشو فرش های شما میکنند. آنها با توجه به نوع فرش شما اینکار را انجام میدهند زیرا انواع مختلفی از فرش ها امروزه تولید میشود نوع شستشوی آنها هم باید متفاوت باشد. تا هم به بافت فرش آسیبی نرسد و هم اینکه به لحاظ تمیزی فرش خیال شما را راحت کنند. تا شما بتوانید به آنها اعتماد کنید.

 

شستشوی فرش

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شامپو فرش موجود در بازار

 

شما زمانی که فرش های خود را به قالیشویی میدهید هم در مصرف آب صرفه جویی کرده اید و هم اینکه از بابت تمیزی کامل فرش خود مطمئن هستید. پس همیشه کار را به افراد متخصص در آن زمینه بسپارید. شک نکنید از اینکار هیچ زمانی پشیمان نمیشوید.

۱/۵ - (۱ امتیاز)