راهنمای انتخاب و خرید ۲ مدل از بهترین کاغذ دیواری ها

0

کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری : امروزه بازار استفاده از کاغذ دیواری ها بسیار داغ شده است و تقریبا میتوان گفت یک انتخاب بسیار شیک و منحصر به فرد برای آراستن دیوارهای هر خانه ای میباشد. نکته ای که برای نصب هر مدل از کاغذ دیواری باید درنظر گرفت این است که قبل از نصب کاغذ دیواری باید دیوار خانه شما زیرساخت درستی داشته باشد. برای مثال اگه دیوار خانه نم زده و شما فکر میکنید با زدن کاغذدیواری مشکلتان حل شده است. سخت در اشتباه هستید. زیرا نه تنها مشکلات حل نمیشود بلکه کاغذدیواری هم خراب میشود. پس قبل از هرچیزی دیوار را برای نصب کاغذ دیواری آماده کنید.

یکی از مزیت های کاغذ دیواری ها این است که شما با استفاده از یک دستمال مرطوب و به آرامی میتوانید کثیفی های ایجاد شده را پاک کنید و کاغذ دیواری شما درست مثل روز اول زیبا و شکیل بنظر برسد. کاغذدیواری ها انواع مختلفی دارند، که در ادامه درمورد آنها صحبت میکنیم.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاغذ دیواری در بازار

 

کاغذ دیواری های سه بعدی (پوستر دیواری)

این مدل از کاغذ دیواری ها بسیار جذاب هستند. همانطور که از نام این مدل کاغذ دیواری پیداست این ها به گونه ای هستند، که شما وقتی از دور نگاه میکنید مدام درگیر ظرافت به کار برده در این کاغذ دیواری ها هستید. و حتی گاهی باورتان نمیشود که کاغذ دیواری روی دیوار نصب کرده اید. چون به طرز خارق العاده ای با دقت و خلاقیت طراحی شده اند. به این مدل از کاغذهای دیواری به علت اینکه یک طرح از طبیعت روی آنها پیاده میشود پوستر دیواری نیز میگویند.

این کاغذدیواری ها درمقابل تابش نور خورشید مقاوم هستند. و در واقع جنس خوبی دارند، تا شما بتوانید مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنید. قابلیت سه بعدی بودن آنها این امکان را میدهد که طرح های برجسته ای روی آن ها طراحی بشود که بسیار جالب توجه و زیبا میباشد. این کاغذهای دیواری به سادگی تمیز میشوند. و چیزی از کیفیت آنها بعد از شست و شو کم نمیشود. از این مدل کاغذ دیواری ها میتوانید هم در منازلتان و هم محل کارتان استفاده کنید.

 

کاغذ دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاغذ دیواری در بازار

 

پوستر سقفی

این مدل از پوستر هم مدل های ساده دارند و هم مدل های سه بعدی با طرح های پیچیده. اینکه کدام یک برای خانه و یا محل کار شما مناسب باشد بسته به سلیقه شما دارد. پوستر های دیواری نسبت به پوسترهای سقفی کاربرد بیشتری دارند. اما پوسترهای سقفی هم جذابیت خاص خودشان را دارند و بیشتر افراد از پوستر های دیواری استفاده میکنند.

شاید استفاده از پوسترسقفی باعث بشود خانه شما خاص تر بنظر برسد. درمورد نصب این پوستر ها اگر سقف شما رنگ پلاستیکی است بهتر است اول سقف را رنگ روغنی بزنید تا زیر ساخت آماده تری داشته باشید و بعد اقدام به نصب این پوسترهای سقفی بکنید.

 

کاغذ دیواری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاغذ دیواری در بازار

 

 

امتیاز دهید