راهنمای انتخاب و خرید تابه دوطرفه رژیمی

0

تابه دوطرفه رژیمی

امروزه با توجه به اینکه افراد به دنبال طبخ غذای سالم و رسیدن به تناسب اندام هستند این نوع از تابه ها طرفدارن زیادی پیدا کرده اند. تابه های رژیمی به صورت دوطرفه هستند و شما با استفاده از آنها قادر هستید که بدون استفاده از روغن غذای خود را بپزید و حتی برشته و سرخ کنید. نحوه ی پخت به این صورت است که مواد غذایی حین پخت از خودشان روغن و آب پس میدهند و غذا پخته و آماده خوردن میشود. با استفاده از این مدل تابه ها شما میتوانید طعم بهتری از غذای خود را حس کنید.

با توجه به اینکه خوردن غذاهای کم چرب در سلامتی بدن افراد بسیار مهم و حائز اهمیت است، تابه های رژیمی این امکان را به شما میدهد که هم غذایی خوشمزه و لذیذ داشته باشید و هم از طرفی خیالتان از بابت سالم بودن غذای خود مطمئن باشید.  شما هم میتوانید غذایی با ظاهر زیبا داشته باشید و هم برای رسیدن به تناسب اندام خود لازم نیست که فقط غذاهای آبپز شده بخورید با استفاده از این تابه های رژیمی با خیال راحت هرغذایی دوست دارید آماده کنید.

 

تابه دوطرفه رژیمی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابه دوطرفه رژیمی موجود در بازار

 

واشر و جنس تابه

و اما باید به این نکته اشاره داشت که بین دو طرف این تابه ها یک واشر وجود دارد که مانع از بیرون ریختن روغن و یا آب از تابه میشود و شما میتوانید با خیال راحت تابه خود را بچرخانید تا هردو طرف غذای شما برشته و پخته بشود. البته وجود آهنربای قوی در بین دسته های تابه های رژیمی  باعث میشود که درب تابه به خوبی بسته شود. از آنجایی که ماهیتابه جزء وسیله های بسیار ضروی و مهم است، شما همیشه زمانی که آشپزی میکنید به شدت به آنها نیاز دارید و مدام لازمتان میشود. در نتیجه کیفیت و خوب بودن جنس آنها هم در امر آشپزی و راحتی شما بسیار مهم است و هم اینکه نقش مهمی در سالم بودن غذای شما و درنهایت سلامت بدن شما دارد.

 

تابه دوطرفه رژیمی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابه دوطرفه رژیمی موجود در بازار

 

نحوه پخت مواد غذایی در تابه رژیمی

یکی از موضوع هایی که موقع سرخ کردن مواد غذایی بسیار مهم است این است که مواد کاملا پخته شوند و از طرفی روی آنها سوخته نشود و فقط برشته و کاملا پخته بشوند. این تابه ها این رویای شما را در عین اینکه بسیار راحت و آسوده هستید عملی میکنند و باید به این نکته اشاره داشت که پختن غذا با این مدل از تابه ها بسیار لذت بخش و خوشایند است و حتی افرادی که فرصت کمی برای آشپزی دارند میتواند راحت تر به آشپزی بپردازند.

درمورد شستشوی این تابه ها هم دقت داشته باشید که با یک ابر نرم این کار انجام بدهید و به هیچ عنوان از اسکاج هایی که سیم های فلزی دارند استفاده نکنید در ضمن این تابه ها به علت اینکه نچسب هستند اصلا نیازی به استفاده از این مدل اسکاج نمیباشد. در نهایت اینکه حتما قبل از خرید این ظروف به مارک و برند آنها توجه داشته باشید و با مطالعه‌ی هر کدام از برندهای مختلف یک انتخاب به صرفه تر و بهتر انجام بدهید.

 

تابه دوطرفه رژیمی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابه دوطرفه رژیمی موجود در بازار

امتیاز دهید