دیوارهای گچی رو مثل روز اولش پاک کن

0

چهار روش کاربردی برای تمیز کردن دیوار گچی

پاک کننده دیوار : یکی از ماده‌های همه کاره و کاربردی که برای ساخت و ساز به شدت به‌کار می‌رود گچ می‌باشد تمیز کردن دیوارگچی تفاوت چندانی با سایر دیوارها ندارد. هرچند بهتر است برای اینکه بافت دیوار آسیبی نبیند باید این‌کار را با دقت و ظرافت انجام بدهیم.

خیلی وقت‌ها کودکان با مدادرنگی و یا سایر لوازم نقاشی روی دیوارها را کثیف می‌کند در این موقع بهتر است روش‌هایی را برای تمیز کردن دیوارها انتخاب کنیم که آسیب کمتری را به دیوار بزند در ادامه با ما همراه باشید تا شمارا با سه روش اصولی و کاربردی آشنا کنیم.

 

پاک کننده دیوار

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شوینده سطوح در بازار

 

تمیز کردن انواع مداد از روی دیوار

۱. تمیز کردن مداد رنگی از روی دیوار

با استفاده از خمیردندان می‌توانید این لکه‌ها را پاک کنید؛ مقداری خمیردندان را روی یک مسواک کهنه بریزید و روی لکه‌ها به آرامی بکشید تا لکه‌ها ایجاد شده تمیز شود.

جوش شیرین هم می‌تواند لکه مدادرنگی را پاک کند برای این‌کار جوش شیرین را با آب حل کنید سپس یک پنبه را آغشته به محلول کنید و بعد روی لکه‌ها بکشید.

 

پاک کننده دیوار

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شوینده سطوح در بازار

 

۲. روش تمیز کردن مداد سیاه

برای پاک کردن لکه مداد سیاه بهتر است اول با یک پاک‌کن این‌کار را انجام دهید اگر با انجام کار باز هم لکه‌ای باقی ماند باید از جوش شیرین استفاده کنید به این صورت که مقداری جوش شیرین را با آب حل کنید و یک پنبه را آغشته به این محلول کنید و روی لکه‌ها بکشید.

۳. روش تمیز کردن مداد شمعی

لکه‌های مداد شمعی و پاستل‌ها به علت اینکه لکه‌های روغنی هستند پاک کردن آنها سخت‌تر از سایر لکه‌ها می‌باشد درنتیجه در قدم اول با یک قاشق لکه مدادشمعی را بتراشید و سپس با استفاده از جوش شیرین را روی یک پارچه نم‌دار بریزید و روی لکه‌های باقی مانده بکشید و در آخر با یک اسفنج مرطوب روی محدوده لکه‌ها بکشید تا کاملا تمیز شوند.

 

پاک کننده دیوار

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع شوینده سطوح در بازار

 

۴. ابر سوپر پولش مخصوص لایه برداری و جرم گیری و رسوب زدایی

این ابر جادویی در مواردی همچون یونیت های پزشکی، دستگاه های اتوکلاو، سنگ، سرامیک، کاشی، چوب، ام دی اف، پارکت، کاغذ دیواری، دیوارگچی یا روغنی، استیل، زنگ زدگی شیرآلات، چربی های داخل ماکروفر و هود و حتی اجاق خوراک پزی، مالیدگی خودروها، مبل های چرم رنگ روشن و… تا موتور هواپیما را می تواند پاکسازی کرده و مثل روز اول تحویل شما دهد.
استفاده از فوم نانوملامین آنید بسیار راحت بوده و در همه جا می تواند همراه شما در منزل، کیف، محیط کار و حتی خودروی شما باشد.

 

امتیاز دهید