توستر نان

0

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواد غذایی که در هر وعده غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نان است. تازه و داغ بودن نان، یکی از مواردی است که از اهمیت بالایی برخوردار بوده و مزه بی‌نظیری دارد. صبحانه نیز یکی از مهم‌ترین وعده‌های غذایی است که باعث می‌شود، فرد در طول روز انرژی بالایی داشته باشد. حال اگر هر روز بدون اینکه به نانوایی مراجعه کنید، نان داغ داشته باشید، خوردن صبحانه برای شما دلچسب‌تر خواهد بود. برای تجربه یک صبحانه خوشمزه و عالی، کافیست از بهترین توستر نان برای برشته کردن و یا داغ کردن نان استفاده کنید.

توستر نان در واقع یک دستگاه ساده و مناسب برای آشپزخانه‌هاست که باعث برشته کردن نان می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از بهترین توستر نان، نان‌های خود را برشته و ترد کنید. هر چند این دستگاه، یک وسیله ضروری برای آشپرخانه‌ها نیست. ولی؛ وجود این دستگاه در آشپزخانه گرمای دلچسبی به همراه خواهد داشت. معمولا بیشتر افراد سعی می‌کنند برای وعده صبحانه از نان تازه و داغ استفاده کنند. ولی؛ گاهی خرید نان تازه و داغ امکان‌پذیر نیست. از این رو؛ داشتن یک دستگاه که بتواند نان داغ و برشته به شما تحویل دهد، لذت بخش خواهد بود.

خرید دستگاه توستر نان، ضروری نیست. ولی؛ افرادی که می‌خواهند صبح خود را با نان داغ و خوشمزه شروع کنند، می‌توانند نسبت به خرید بهترین توستر نان اقدام کنند. خرید این دستگاه به دلیل ناآگاهی از مشخصات و ویژگی‌های آن، برای خریداران مشکل خواهد بود. از این رو؛ ما در این مقاله از مجله بونگ، یک راهنمای خرید کلی برای شما ارائه داده‌ایم. شما می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را با این راهنما مقایسه کرده و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید.

انواع توستر نان

دستگاه توستر نان نیز مانند دیگر دستگاه‌های موجود در آشپزخانه از انواع مختلفی برخوردار است. هر یک از مدل‌های این دستگاه، کارآیی و قیمت متفاوتی دارد.

توسترهای پاپ آپ

توسترهای پاپ آپ از انواع دیگر آن رایج‌تر هستند. در واقع زمانی که نامی از توستر نان شنیده می‌شود، منظور همین توسترهای پاپ آپ هستند. این دستگاه‌ها معمولا دارای ۱ تا ۴ شکاف هستند که از نظر عرض با هم متفاوتند. بعد از قرار دادن نان درون توستر نان، باید اهرم دستگاه را فشار دهید، تا وقتی نان تست شد از دستگاه بیرون بیاید. در این صورت از سوختن نان جلوگیری می‌شود. برخی از دستگاه‌های توستر پاپ آپ فقط برای نان‌هایی با اندازه‌های خاص تولید شده‌اند. در صورتی که برخی از آن‌ها دارای شکاف عریض‌تری بوده و برای نان‌هایی چون سنگک و بربری نیز مناسب هستند. بهترین توستر نان‌های پاپ آپ به ۳ دسته تقسیم می‌شوند. ما در این مقاله از مجله بونگ به بررسی و تحقیق درباره توستر نان پاپ آپ پرداخته‌ایم!

توستر نان تک جایگاه کشیده: برای برشته کردن و یا گرم کردن نان‌های ایرانی همچون سنگک، می‌توانید از این نوع توستر استفاده کنید. در حقیقت این نوع توستر بهترین توستر نان‌های ایرانی محسوب می‌شود.

توستر نان ۲ جایگاه: از محبوب‌ترین و بهترین توستر نان‌ها، دستگاه‌های ۲ جایگاهه هستند. این دستگاه‌ها سایز مناسبی داشته و به راحتی روی میز قرار می‌گیرند. اگر آشپزخانه به نسبت کوچکی دارید، این توستر نان می‌تواند برای شما مناسب باشد.

توستر نان ۴ جایگاه: این دسته از توسترها دارای ۴ درگاه برای قرار دادن نان هستند. این دستگاه‌ها بزرگ‌تر بوده و برای آشپرخانه‌های متوسط و یا بزرگ مناسب می‌باشند.

توستر کانتر آپ

توسترهای کانتر آپ از جمله دستگاه‌هایی هستند که علاوه بر تست کردن نان کاربردهای دیگری نیز دارند. در حقیقت شما می‌توانید از این توسترها به عنوان فر نیز استفاده کنید. این دستگاه‌ها مصرف برق بسیار بالاتری نسبت به دستگاه‌های پاپ آپ دارند. بهترین توستر نان کانتر آپ می‌تواند تعداد ۴ عدد و یا بیشتر نان را تست کند. توستر نان‌های کانتر آپ، همان آون توسترهای امروزی هستند. دستگاه‌های کانتر آپ همواره قیمت‌های بسیار بالاتری از توسترهای پاپ آپ دارند.

کاربرد توستر نان

توستر نان می‌تواند نان را با استفاده از تابش گرمایی مستقیم برشته کند. در نتیجه؛ برشته کردن نان با استفاده از این دستگاه با دستگاه‌هایی چون؛ ساندویچ ساز و آون توستر متفاوت است. شما با استفاده از بهترین توستر نان می‌توانید در کم‌ترین زمان و بدون ریخت و پاش یک نان برشته و داغ داشته باشید.

ویژگی‌های دستگاه‌های توستر نان

کشوی جمع‌آوری خرده نان: یکی از ویژگی‌های بهترین توستر نان، داشتن یک کشو برای جمع آوری خرده نان‌ها می‌باشد. این کشو باعث می‌شود خرده نان درون دستگاه نریخته و در استفاده‌های بعدی دود و یا سوختگی ناشی از سوختن خرده نان‌ها ایجاد نشود.

قابلیت تنظیم حرارت: قابلیت تنظیم حرارت یکی دیگر از ویژگی‌هائیست که روی بهترین توستر نان‌ها تعبیه شده است. شما با تنظیم حرارت می‌توانید از سوختن و یا برشته شدن نان‌ها جلوگیری کرده و فقط به داغ کردن نان اکتفا کنید.

یخ‌زدایی: قابلیت یخ زدایی یکی از ویژگی‌هائیست که باعث می‌شود، نان‌هایی که فریز شده بودند به راحتی یخ زدایی شوند.

راهنمای خرید بهترین توستر نان

برای خرید و انتخاب دستگاه‌های توستر نان، حتی دستگاه توستر پاپ آپ انتخاب‌های بسیار زیادی دارید. قبل از خرید بهترین توستر نان به چند ویژگی این دستگاه‌ها باید دقت کنید:

سایز: هنگام خرید توستر نان به این نکته توجه داشته باشید که فضای آشپزخانه شما چقدر است؟ شما می‌خواهید چند نان در یک زمان برشته شود؟ قسمت قرار گرفتن نان‌ها استاندارد باشد و یا عریض؟ این موارد از مهم‌ترین پارامترهایی است که در خرید بهترین توستر نان باید به آن توجه کنید.

قابلیت خاموش شدن خودکار: یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که در خرید بهترین توستر نان باید به آن توجه کنید این است که دستگاه بتواند در صورت استفاده نشدن، به صورت خودکار خاموش شود. در این صورت از حوادثی همچون آتش‌سوزی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

قیمت: شما باید بر اساس بودجه خود اقدام به خرید هر یک از دستگاه‌های توستر نان کنید. شایان ذکر است؛ قیمت توستر نان پاپ آپ از کانتر آپ بسیار مناسب‌تر می‌باشد.

استفاده آسان: در حالت کلی کار با دستگاه‌های توستر نان بسیار ساده است. ولی؛ در صورتی که دستگاه‌های توستر نان با قابلیت تنظیم را خریداری کنید، کار شما کمی پیچیده خواهد شد.

ماندگاری و دوام: بهترین توستر نان می‌تواند تا سال‌ها برای شما کار کند، بدون اینکه نیاز به تعمیر داشته باشد! برای این که از دوام و کیفیت دستگاه مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید، درباره برند و مدل دستگاه تحقیق کرده و سپس اقدام به خرید آن نمایید.

شایان ذکر است؛ بررسی و تحقیق درباره تمامی توسترها کار آسانی نبوده و در حالت کلی، امکان پذیر نیست. به همین دلیل است که ما در این مقاله از مجله بونگ سعی کرده‌ایم، ۱۰ مارک پرفروش و برتر از بهترین توستر نان را به شما معرفی کنیم.

معرفی ۱۰ برند برتر و پرفروش توستر نان‌های پاپ آپ

دستگاه توستر نان میگل مدل GTO-80

ارائه کالاهایی باکیفیت و استاندارد از جمله استراتژی‌های برند محبوب میگل می‌باشد. توستر نان GTO-80 یکی از محبوب‌ترین تولیدات برند میگل است که به واسطه قیمت مناسبی که دارد، به عنوان پرفروش‌ترین و بهترین توستر نان شناخته می‌شود. مدل GTO-80 از برند میگل دارای دو جایگاه جهت تست نان می‌باشد. ممکن است در یک خانواده علاقه افراد نسبت به برشته کردن نان متغیر باشد. این برند به این نیاز افراد خانواده نیز پاسخ داده است. در واقع؛ داشتن قابلیت تنظیم درجه حرارت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید نان را به میزان دلخواه برشته کنید.

قابلیت‌های گرم کردن مجدد، یخ‌زدایی و همچنین لغو ادامه عملیات از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول به شمار می‌رود. داشتن سینی کشویی مخصوص در قسمت زیر دستگاه توستر نان GTO-80، هم مانع از سوختن خرده نان‌ها می‌شود و هم به تمیز ماندن محیط اطراف کمک بسیاری می‌کند. وزن بسیار سبک و همچنین ابعاد کوچک این دستگاه باعث شده است تا شما در صورت کمبود جا بتوانید آن را درون کابینت جای دهید. اگر به فکر خرید بهترین توستر نان، باکیفیت بالا و همچنین قیمتی مناسب می‌گردید، می‌توانید دستگاه توستر نان میگل مدل GTO-80 را خریداری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان میگل مدل GTO-80

 

دستگاه توستر نان یورولوکس مدل EU-TM4605DB

توستر نان EU-TM4605DB از برند یورولوکس، یکی از به صرفه‌ترین و بهترین توستر نان‌های موجود در بازار است که به واسطه قیمت مناسب و کاربری آسان، جزو پرطرفدارترین توسترها می‌باشد. این دستگاه دارای دو عدد جایگاه قرارگیری نان است که می‌تواند باکیفیت و سرعتی بالا نان‌ها را گرم و یا برشته کند. دارا بودن قابلیت تنظیم حرارت این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید نان را به میزان مورد نیاز خود گرم و یا برشته کنید. دارا بودن قابلیت یخ‌زدایی و گرم کرن نان از دیگر ویژگی‌های این دستگاه به شمار می‌رود.

یک عدد کشو در قسمت پایینی دستگاه قرار دارد که خرده نان‌ها برای جلوگیری از سوختن درون آن قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با استفاده از دکمه توقف عملیات، مرحله گرم و یا برشته کردن نان را متوقف کنید. توان مصرفی دستگاه توستر یورولوکس مدل EU-TM4605DB، برابر با ۷۵۰ وات می‌باشد. اگر به دنبال خرید یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین توستر نان‌های موجود در بازار می‌گردید که قیمت بسیار مناسبی داشته باشند، خرید دستگاه توستر EU-TM4605DB از برند معتبر یورولوکس به شما پیشنهاد می‌شود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان یورولوکس مدل EU-TM4605DB

 

دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A001

توستر نان بوش مدل TAT6A001، یکی از مدل‌های بسیار باکیفیت از بهترین برند لوازم خانگی محسوب می‌شود. مدل TAT6A001 از توستر نان، یک دستگاه با قدرت ۱۰۹۰ وات است که دارای ۲ جایگاه برای تست نان می‌باشد. این مدل جزو پرفروش‌ترین و بهترین توستر نان محسوب می‌گردد. بدنه پلاستیکی این محصول باعث شده است که در طول استفاده از دستگاه، بدنه داغ نشده و دست شما را نسوزاند. دستگاه توستر نان TAT6A001 می‌تواند نان شما را با بالاترین کیفیت تست و برشته کرده و نانی خوش طعم برای شما آماده کند.

دکمه‌ای که در کنار دستگاه تعبیه شده است، به شما کمک می‌کند تا بتوانید نان را به بالای دستگاه هدایت کرده و آن را بردارید. توستر نان TAT6A001 دارای یک دکمه برای تعیین درجه گرم شدن نان و همچنین یک دکمه مجزا برای یخ زدایی نان فریز شده می‌باشد. تمام این ویژگی‌ها باعث شده است تا توستر بوش مدل TAT6A001 را به عنوان بهترین توستر نان موجود در بازار بشناسید. این محصول دارای یک سینی در قسمت زیرین دستگاه است که خرده نان‌ها را جمع‌آوری کرده و مانع از سوختن آن‌ها در استفاده‌های بعدی می‌شود. خاموش شدن خودکار دستگاه در صورت چسبیدن نان نیز یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که این محصول را خاص و منحصر به فرد کرده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A001

 

دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A803

دستگاه توستر نان TAT6A803، یکی دیگر از محصولات پرفروش و باکیفیت کمپانی بوش است که اندازه بزرگ‌تری نسبت به باقی مدل‌ها دارد. مونتاژ قطعات این دستگاه در چین انجام می‌شود. توان دستگاه توستر نان TAT6A803، ۱۰۹۰ وات می‌باشد. از آن‌جایی که این مدل از توستر نان بوش دارای یک جایگاه بزرگ برای نان بوده و به خاطر داشتن المنت‌های بلند می‌تواند تنها دو عدد نان را برشته کند، پس؛ این توان برای این دستگاه کافی می‌باشد. بزرگی درگاه این توستر به قدری است که به راحتی می‌توان نان‌های باگت را نیز درون دستگاه قرار داده و آن‌ها را برشته کنید. از این رو؛ مدل TAT6A803 از توستر نان بوش را به عنوان بهترین توستر نان برای انواع مختلفی از نان‌ها می‌شناسند.

وزن سنگین‌تر و داشتن پایه‌های ضد لغزش باعث شده است تا احتمال سر خوردن و افتادن دستگاه به صفر برسد. نکته قابل توجهی که درباره این دستگاه وجود دارد این است که؛ توستر نان TAT6A803 تنها برای تست و برشته کردن نان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. قابلیت یخ‌زدایی و گرم کردن انواع شیرینی‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های این دستگاه به شمار می‌روند. اگر به دنبال کامل‌ترین و بهترین توستر نان می‌گردید، توستر نان TAT6A803 می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. وجود سنسور دما، قابلیت تنظیم دما در ۶ درجه مختلف، دارا بودن پایه برای گرم کردن شیرینی، سینی جمع‌آوری خرده نان و دکمه بالا برنده نان از دیگر ویژگی‌هائیست که باعث شده‌اند این محصول به یکی از پرفروش‌ترین و بهترین توستر نان‌های موجود در بازار تبدیل شود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A803

 

دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A003

توستر نان TAT6A003 از برند معروف و معتبر بوش، یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های دارای دو درگاه تست نان می‌باشد. این دستگاه دارای رنگ یکپارچه سفید و یا مشکی است. بنابراین؛ به راحتی با وسایل شما ست خواهد شد. کیفیت بالا و طول عمر زیاد از دیگر ویژگی‌های این محصول به شمار می‌رود. وجود جایگاه گرد درون دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی نان‌های گرد و یا شیرینی را نیز گرم کنید. از این رو؛ این مدل از برند بوش، بهترین توستر نان برای نان گرد محسوب می‌شود.

دارا بودن دکمه تنظیم دما و همچنین دکمه بالا برنده نان از دیگر ویژگی‌های این دستگاه محسوب می‌شود. همانطور که گفتیم، دارا بودن سینی جمع‌آوری خرده نان از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین توستر نان می‌باشد. مدل TAT6A003 از برند بوش دستگاه توستر نان دارای یک سینی جمع‌آوری نان در قسمت زیرین دستگاه است که خرده نان‌ها را جمع‌آوری کرده و مانع از سوختن آن‌ها در استفاده‌های بعدی و ایجاد بوی نامطبوع می‌گردد. تنظیم خودکار درجه حرارت، قابلیت انتقال حرارت به صورت یکنواخت در همه جهات نان و همچنین قابلیت تنظیم دمای مختلف برای برشته کردن نان، از دیگر ویژگی‌های این محصول زیبا و کاربردی محسوب می‌گردند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A003

 

دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A111

یکی از استانداردترین و در واقع بهترین توستر نان‌های موجود در بازار، دستگاه TAT6A111 از برند بوش می‌باشد. این برند با رعایت استانداردهای جهانی همواره باکیفیت‌ترین محصولات را تولید کرده است. از این رو؛ تولیدات این برند، جزو پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برندهای لوازم خانگی در کشور می‌باشد. این محصول دارای توان ۱۰۹۰ وات بوده و می‌تواند به سرعت دمای لازم برای تست شدن و یا برشته شدن نان را فراهم آورد. توستر نان TAT6A111، دارای دو جایگاه برای دو عدد نان می‌باشد که می‌توانید با تغییر دما، درجه برشته شدن نان‌ها را تغییر دهید.

از دیگر ویژگی‌های این محصول پرطرفدار می‌توان به قابلیت یخ‌زدایی، قطع اتوماتیک، گرم کردن نان و قابلیت تنظیم دما نیز اشاره کرد. در زیر توستر نان TAT6A111 یک عدد کشو تعبیه شده است که خرده نان‌ها درون آن جمع‌آوری می‌شود. ایجاد بوی نامطبوع و بوی سوختگی نان به خاطر عدم وجود این سینی در دستگاه‌های توستر نان می‌باشد. اگر می‌خواهید یک محصول باکیفیت و در واقع بهترین توستر نان را خریداری کنید، دستگاه TAT6A111 را می‌توانید در لیست انتخاب‌های خود قرار دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A111

 

دستگاه توستر نان فیلیپس مدل HD2581 830W

توستر یکی از دستگاه‌های غیر ضروری در آشپزخانه می‌باشد. همانطور که می‌دانید، کودکان میلی به خوردن وعده صبحانه ندارند. اما؛ وجود این دستگاه در هر آشپزخانه‌ای باعث می‌شود، کودکان شما وعده صبحانه را بهتر میل کرده و برای خوردن این وعده مشتاق باشند. دستگاه توستر نان فیلیپس مدل HD2581 830W، یکی از بهترین توستر نان‌های موجود در بازار است که با قیمتی بسیار مناسب به فروش می‌رسد. این توستر نان، در دسته دستگاه‌های توستر نان پاپ آپ قرار گرفته ودارای ۲ درگاه برای قرارگیری نان می‌باشد. شما با استفاده از این دستگاه با سرعت بسیار بالایی می‌توانید نان‌ها را گرم و یا برشته کنید.

جنس بدنه این محصول پلاستیکی بوده و به واسطه داشتن عایق گرمایی مانع از داغ شدن بدنه دستگاه خواهد شد. دارا بود ۸ حالت برشته کردن نان، یخ‌زدایی، توقف عملیات و سیستم روشن و خاموش از قابلیت‌های این محصول به شمار می‌رود. برند فیلیپس، یکی از پرطرفدارترین برندهای لوازم خانگی موجود در بازار است که علی رقم داشتن کیفیت و کارایی بسیار بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشد. جهت خرید باکیفیت‌رین و بهترین توستر نان به مجموعه دیجی کالا مراجعه کرده و این محصول را خریداری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان فیلیپس مدل HD2581 830W

 

دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A113

اگر به دنبال بهترین توستر نان در تنوع رنگی بالا می‌گردید، تا بتوانید رنگ آن را با رنگ دیگر وسایل خود در آشپزخانه ست کنید، دستگاه توستر نان TAT6A113 بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب برای شما خواهد بود. این دستگاه می‌تواند به جز نان، انواع مختلف شیرینی و کلوچه را در مدت زمان بسیار کمی گرم نماید. دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A113 علی رقم داشتن خصوصیات خاص و منحصر به فرد قیمت مناسبی نیز دارد. توان مصرفی المنت دستگاه توستر نان TAT6A113 برابر با ۱۰۹۰ وات می‌باشد. این میزان توان مصرفی برای انجام فرآیندهای گرم کردن، تست کردن و یخ‌زدایی کافی می‌باشد.

دارا بودن دو درگاه ورودی برای تست و برشته کردن نان، قیمت مناسب و همچنین سایز بسیار مناسب این دستگاه، باعث شده است توستر نان TAT6A113 به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین دستگاه‌های توستر نان شناخته شود. المنت‌های موجود در این دستگاه از جنس استیل می‌باشد. در نتیجه؛ رطوبت ناشی از نان روی آن تاثیری نمی‌گذارد. اگر به دنبال خرید بهترین توستر نان با دوام بالا و همچنین گارانتی هستید، این محصول را با قیمتی استثنایی از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A113

 

دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A913

توستر نان، یک دستگاه بسیار ساده و کاربری آسان است که به شما در برشته کردن و یا گرم کردن نان کمک بسیاری می‌کند. دستگاه توستر نان TAT6A913، دارای توان مصرفی ۹۵۰-۱۰۹۰ وات بوده و یکی از بهترین توستر نان‌هایی است که به بازار عرضه شده است. در قسمت بالایی دستگاه دو عدد شیار قرار گرفته است که برای قرارگیری نان مورد استفاده می‌باشد.

و درقسمت زیرین نیز یک عدد سینی کشویی به چشم می‌خورد که این سینی تمام خرده نان‌ها را جمع‌آوری کرده و مانع از سوختن آن‌ها و در نهایت ایجاد بوی نامطبوع خواهد شد.

در کنار این دستگاه یک عدد کنترل‌گر چرخشی وجود دارد که با چرخاندن آن هر یک از عملیات‌های یخ‌زدایی، گرم شدن، تنظیم حرارت و یا توقف عملیات قابل اجرا می‌باشد. درون این توستر یک عدد سنسور قرار گرفته است که به تثبیت دما کمک می‌کند. توستر TAT6A913 از برند بوش، به واسطه سایز کوچک، کارکرد آسان، کاربرد فراوان و قیمت مناسبی که دارد، بهترین توستر نان برای خانواده‌های کوچک محسوب می‌شود. شما می‌توانید این محصول را با قیمتی ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان بوش مدل TAT6A913

 

دستگاه توستر نان مایر مدل MR-417

توستر نان MR-417 یکی از محصولات برند مایر است. همانطور که از نام این محصول پیداست، باعث ترد و برشته کردن نان می‌شود. دستگاه توستر نان، در دسته وسایل ضروری آشپزخانه قرار نمی‌گیرد. ولی؛ وجود این دستگاه در خانه می‌تواند خوردن صبحانه را دلنشین‌تر کند. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت نیز می‌باشد. با استفاده از این قابلیت کاربر می‌تواند نان را به مقدار دلخواه خود گرم، برشته و یا نیمه برشته کند. داشتن دکمه توقف عملیات به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید عملیات برشته شدن نان را متوقف کرده و میزان ترد شدن نان را بسنجید. این ویژگی‌ها باعث شده‌اند، دستگاه MR-417 به عنوان بهترین توستر نان‌ شناخته شود.

شما می‌توانید از دستگاه توستر نان MR-417 برای گرم کردن شیرینی‌ها و انواع نان استفاده کنید. دارا بودن قابلیت یخ‌زدایی یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول باکیفیت می‌باشد. این مدل از دستگاه توستر نان مایر دارای ۲ جایگاه برای قرار گرفتن نان می‌باشد. این جایگاه‌ها بزرگ و عریض بوده و شما با تغییر درجه حرارت می‌توانید تعداد بیشتری نان را برشته کنید. دارا بودن ۶ حالت برشتگی برای نان، کشوی جمع‌آوری خرده نان و همچنین داشتن قابلیت بالابری نان، از دیگر ویژگی‌هائیست که باعث شده‌اند دستگاه توستر نان MR-417 از برند مایر به عنوان بهترین توستر نان موجود در بازار به فروش برسد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه دستگاه توستر نان مایر مدل MR-417

 

امتیاز دهید