بهترین مارک کرم ضد تعریق زنانه

0

عرق به طور طبیعی بدون بو است و باعث ایجاد بوی نامطبوع نمی شود. بلکه تجمع باکتری ها در قسمت های گرم و مرطوب زیر بغل،  کشاله ران هستند که بر اثر تعریق بوی بدی را ایجاد می کنند.  از این رو محصولات و راهکارهایی وجود دارد،  که می توان با آن مشکل بوی بد و تعریق زیاد را حل نمود.

انواع محصولات ضد تعریق نظیر لوسیون و کرم های ضد تعریق از برندهای معتبر و با کیفیت تولید و عرضه می شوند که در کاهش تعریق و قطع شدن موقتی آن موثر هستند و مانع از ایجاد بوی بد نیز می شوند.

کرم های ضد تعریق از محصولات پیشرفته با فرمولاسیون خاص می باشند که دارای ترکیباتی برای کاهش تعریق و ایجاد بوی مطبوع در بدن هستند.  این کرم ها به دو نوع زنانه و مردانه وجود دارند و با توجه به نوع پوست و ترکیبات و برند تولید کننده دارای انواع مختلف می باشند.

ما در این مطلب قصد داریم تا بهترین مارک کرم های ضد تعریق زنانه را به شما معرفی کنیم که از برندهای معتبری هستند و دارای کیفیت و کارآیی بالایی می باشند، تا شما با آگاهی و اطلاعات بیشتر نسبت به انتخاب و خرید این محصولات اقدام کنید.

ابتدا به توضیحی کوتاه در مورد کرم های ضد تعریق و ویژگی های آنها می پردازیم.

ویژگی های کرم های ضد تعریق زنانه

کرم های ضد تعریق زنانه دارای ترکیبات آلومینیوم کلروهیدرات هستند که باعث می شود تا به طور موقتی فعالیت غدد عروقی قطع شده و عرق به سطح پوست نفوذ نکند.  همچنین وجود فتالات در این محصول،  مواد کرم را بر روی پوست پخش نموده و پوست را نرم می کند.

از کرم ضد تعریق می توان برای همه جای بدن استفاده کرد.  به خصوص کشاله ران،  زیر بغل و کف دست ها و صورت که از همه قسمت های بدن بیشتر عرق می کند،  استفاده از این کرم در کاهش تعریق و قطع موقتی آن در روزهای گرم و یا هنگام فعالیت های بدنی شدید و غیره می تواند بسیار کارساز و موثر باشد.

پوست خانم ها نیز حساس و ظریف می باشد،  بنابراین محصولات و کرم هایی که از ترکیبات سازگار و مناسب با پوست بانوان باشد،  نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.  بنابراین تولید و ترکیبات موجود در محصول ضد تعریق زنانه مناسب با پوست آنها طراحی و تولید شده است.

معرفی بهترین مارک های کرم ضد تعریق زنانه

سایت دیجی کالا یکی از فروشگاه های معتبر اینترنتی که با چندین سال سابقه فعالیت در ارائه و عرضه انواع کالاها از جمله محصولات ضد تعریق لوسیون و کرم و غیره از برندهای با کیفیت توانسته است توجه بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب کند.

در این راستا بهترین مارک های کرم ضد تعریق توسط این سایت ارائه و عرضه می شود،  که ما شما را با نمونه هایی از این محصولات آشنا می کنیم.

شما می توانید جهت محصولات متنوع تر در زمینه بهترین مارک های کرم ضد تعریق به این سایت مراجعه نمایید.

کرم ضد تعریق زنانه لامینین حجم ۵۰ میلی لیتر

از آنجایی که فرآیند تعریق یک واکنش طبیعی و مفید برای بدن است،  اما ایجاد بوی نامطبوع که توسط باکتری ها صورت می گیرد،  حس ناخوشایندی را به فرد می دهد.

محصول ضد تعریق لامینین مناسب برای خانم ها کاهنده عرق می باشد که در زیر بغل،  کشاله های ران و کف دست ها مورد استفاده قرار می گیرد. این کرم دارای آلومینیوم کلروهیدرات ( ۲۰ درصد ) است که تعریق را کاهش می دهد و محیط مرطوب و مناسب برای رشد باکتری ها را از بین می برد.

ترکیبات آلومینیوم در هر محصول ضد تعریقی باعث تحریک الکترولیت های عرق می شود،  و مجرای خروجی غدد عرق را می بندد،  و با این کار سطح پوست خشک می ماند. در نتیجه خشک ماندن سطح پوست،  هیچ باکتری ایجاد کننده بو نیز مجال رشد پیدا نمی کند.

میزان PH این کرم در حد طبیعی بوده و با انواع پوست ها سازگاری دارد. این کرم فاقد الکل و ترکیبات بدون عصاره می باشد،  اما بوی مطبوعی دارد،  به طوری که به هنگام استفاده حس خوشایندی را القا می کند.

 مزیت این محصول که هیچ گونه اثر چسبندگی و اثر چربی را به جا نگذاشته و قدرت جذب و ماندگاری بالا دارد،  و باعث نرم شدن پوست نیز می شود.  برای تاثیر بهینه بعد از استحمام و یا شستن محل مورد نظر کرم را استفاده نموده و خوب ماساژ دهید تا جذب پوست شود. با استفاده از این محصول ساعت ها پوست شما خشک می ماند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کرم ضد تعریق زنانه لامینین حجم ۵۰ میلی لیتر

 

کرم ضد تعریق زنانه جنتالین مدل Deodorant حجم ۶۰ میلی لیتر

یکی از دغدغه های خانم ها در دوران یائسگی تعریق زیاد می باشد،  همچنین مصرف برخی داروهای ضد فشار خون و اعصاب،  برخی نارسایی های هورمونی و عوامل ژنتیکی و پرکاری تیروئید و غیره از عواملی هستند که باعث تعریق زیاد شده  و نیاز است تا در این موارد به پزشک مربوطه مراجعه شود.

با این حال در کنار مصرف داروها، دئودورانت ها و کرم هایی هستند که باعث کاهش تعریق بیش از حد می شوند.  محصول جنتالین یکی از بهترین کرم های ضد تعریق زنانه می باشد،  که به طور موقت و تا چند ساعت سطح پوست را از عرق خشک نگه می دارد.

اغلب در تعریق بیش از حد بدن بیشتر نواحی پیشانی،  سر،  شقیقه ها،  زیر بغل و کشاله ران دچار تعریق می شوند،  که این محصول با خاصیت اثر قابض کننده به دلیل دارا بودن ترکیبات آلومینیوم کلروهیدرات باعث کاهش نفوذ عرق به سطح پوست می گردد.  این محصول ضد تعریق همچنین از ایجاد میکروارگانیسم های تغذیه کننده عرق که تولید بوی نامطبوع در سطح پوست نموده جلوگیری می کند،  و همزمان یک محصول ضد بو نیز می باشد.

از دیگر خواص این این محصول ترکیبات فاقد الکل آن بوده که برای انواع پوست ها قابل استفاده و سازگار است.  این محصول همچنین هیچ چربی را از خود به جای نمی گذارد و اثر حفاظتی طولانی بر روی البسه دارد.

محصول جنتالین یک بسته بندی Roll On Tube می باشد که یکی از روش های طبیعی برای متعادل سازی دمای بدن و جلوگیری از تعریق زیاد در محیط گرم است.  برای استفاده بهینه از این کرم بعد از تمیز و خشک کردن محل مورد نظر مقدار کافی از کرم را روی سطح پوست پوشش داده و خوب ماساژ دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کرم ضد تعریق زنانه جنتالین مدل Deodorant حجم ۶۰ میلی لیتر

 

کرم ضد تعریق زنانه جنتالین مدل Unique حجم ۶۰ میلی لیتر

یکی دیگر از محصولات با کیفیت ضد تعریق از برند جنتالین مدل Unique می باشد که از بهترین مارک های کرم ضد تعریق زنانه است.  این محصول با استاندارد های لازم در شرایط تولید دارای ماندگاری بالا و با کیفیتی می باشد.

از آنجایی که زیر بغل از گرم ترین و مرطوب ترین قسمت های بدن است،  بنابراین با تعریق در این قسمت باکتری های تولید کننده بوی بد نیز مجال رشد می یابند.  از این رو  استفاده از ضد تعریق می تواند منافذ سطح پوست را بسته نگه دارد و مانع از نفوذ عرق به سطح پوست گردد.  در نتیجه پوست خشک مانده و بوی بد عرق نیز ایجاد نمی شود. این محصول برای کشاله ران و کف دست نیز کاربرد دارد.

کرم ضد تعریق جنتالین نیز یکی از محصولات در این زمینه می باشد که دارای ترکیبات ضد تعریق بوده و از ایجاد بوی بد جلوگیری می کند. ترکیبات این محصول همچنین باعث ایجاد بوی خوب بر روی بدن می شود.

جهت تاثیر بهینه  از این محصول به اندازه کافی برداشته و در قسمت های مورد نظر پوشش داده و ماساژ دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کرم ضد تعریق زنانه جنتالین مدل Unique حجم ۶۰ میلی لیتر

 

کرم دئودورانت ضد تعریق کلیون مدل Deodorant cream 7 Days حجم ۲۵ میلی لیتر

یکی دیگر از بهترین مارک های کرم های ضد تعریق زنانه و هم مردانه ساخت کشور ایتالیا محصول کلیون هفت روزه می باشد.  این محصول دارای ترکیبات گیاهی است و هیچ گونه عوارضی برای پوست ندارد.

چهار خاصیت مهم و اصلی در این کرم وجود دارد که نسبت به سایر محصولات در این گروه آن را ممتاز نموده است.  اول اینکه حاوی عصاره گیاه خزه ایسلندی می باشد که باعث از بین رفتن بوی نامطبوع شده و بوی دلپذیری بر روی سطح پوست ایجاد می کند.  این محصول همچنین حاوی روغن زیتون،  روغن های معطر و طبیعی که علاوه بر خوشبویی بدن موجب افزایش نرمی و لطافت پوست نیز می شود.

کرم ضد تعریق کلیون خاصیت ضد باکتری نیز دارد و فاقد مواد شیمیایی می باشد، و نیز می تواند به جلوگیری از تعریق بیش از حد و بد بو شدن بدن بسیار موثر باشد.

از همه مهم تر اینکه اثر این کرم دئودورانت ۷ روز ماندگاری دارد و به سرعت نیز جذب پوست می شود.

آخرین ویژگی این محصول که آن را منحصر به فرد و متمایز کرده است،  خاصیت ضد تیرگی این کرم می باشد.  به طوری که به کاهش تیرگی زیر بغل کمک زیادی می کند و برای استفاده روزانه مناسب است.  این محصول همچنین حاوی عصاره خالص لانولین بوده که آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست زیر بغل و قسمت های مورد نظر را به طور کامل انجام می دهد.

از این محصول یک بار در هفته بعد از استحمام و شستشوی بدن برای زیر بغل خود استفاده کنید،  تا به اثرات شگفت آور آن پی ببرید.  دقت نموده که  حتما باید شستشوی تان کامل بوده و سپس این کرم را به قسمت های مورد نظر بر روی پوست خود پوشش داده تا جذب پوست گردد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کرم دئودورانت ضد تعریق کلیون مدل Deodorant cream 7 Days حجم ۲۵ میلی لیتر

 

امتیاز دهید