بهترین مارک نوار تست قندخون

0

هنگام خرید دستگاه تست قند خون، معمولا هر کمپانی تعدادی نوار تست قند خون نیز به مشتری ارائه می‌کند اما سر انجام پس از مدتی نوارهای اولیه ارائه شده به همراه دستگاه تست قند خون به اتمام رسیده و مجبور خواهید شد که نسبت به خرید نوار تست قند خون اقدام نمایید. در این مقاله از بونگ قصد داریم تا به نکاتی که باید هنگام خرید نوارد تست قند خون به آن‌ها توجه کنید اشاره کرده و همچنین چند نمونه از بهترین مدل های نوار تست قند خون که محصولات بهترین مارک های تست قند خون هستند را نیز معرفی نماییم؛ با ما همراه باشید.

نکات مهم هنگام خرید نوار تست قند خون

مهم ترین نکته در خرید نوار تست قند خون دقت آن است. در حال حاضر، خوشبختانه بیشتر محصولاتی که در بازار ایران موجود هستند از دقت لازم برخوردار هستند و دقت نوار تست قند خون نیز تا حدی به دستگاه تست قند خون شما بستگی دارد. در واقع، شما باید نواری را خریداری کنید که با دستگاه شما سازگار باشد. معمولا، در دفترچه راهنما و یا لیبل مشخصات هر دستگاه، نوارهای سازگار با آن ذکر خواهد شد و شما می‌توانید با مطالعه آن‌ها نسبت به نوار تستی که باید برای دستگاه تست قند خون خریداری کنید آگاهی پیدا کنید.

اما در صورتی که چنین اطلاعاتی را در لیبل مشخصات و یا دفترچه راهنما دستگاه تست قند خون خود پیدا نکردید، معمولا برند‌های هم نام نوار تست قند خون و دستگاه تست قند خون مناسب یک دیگر هستند. علاوه بر این، نام دستگاه تست قند خون سازگار در مشخصات برخی نوارهای تست قند خون نیز ذکر می‌شود.

بهترین مارک های نوار تست قند خون

هم اکنون محصولات برند‌های زیادی برای خرید نوار تست قند خون در بازار ایران موجود هستند و در لیست زیر ما محصولاتی را انتخاب کرده‌ایم که توسط بهترین مارک های نوار تست قند خون تولید شده و توانسته‌اند که حداکثر رضایتمندی را در بین خریداران ایجاد نمایند.

نوار تست قند خون آوان مدل AGS01

یکی از پر فروش‌ترین، دقیق‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین محصولاتی که در حال حاضر توسط بهترین مارک های نوار تست قند خون تولید و عرضه می‌شود نوار تست قند خون آوان مدل AGS01 است. این نوار تست قند خون در ایران تولید شده و تنها با ۰.۵ میکرولیتر خون می‌تواند قند خون شما را اندازه گیری کند. نوار تست AGS01 معمولا در بسته ۵۰ عدد ارائه می‌شود اما بسته‌ بندی‌های بزرگتر آن نیز در بازار موجود هستند.

 با اینکه قیمت نوار تست قند خون آوان مدل AGS01 نسبت به نمونه‌های خارجی بسیار پایین‌تر است اما به جرئت می‌توان گفت که این نوار تست قند خون از نظر کیفیت هیچ چیزی از نمونه‌های خارجی کم نداشته و در صورتی که دستگاه شما با آن سازگار است حتما خرید آن را به شما توصیه می‌کنیم. اندازه گیری قند خون با روش الکتروشیمیایی، قابلیت جذب نمونه خون توسط نوار تست، اندازه گیری قند خون با ۸ عدد الکترود و قابلیت انجام تست در شرایط دمایی ۵ الی ۴۵ درجه سانتی گراد از دیگر ویژگی‌های نوار تست قند خون آوان مدل AGS01 به حساب می‌آیند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون آوان مدل AGS01

 

نوار تست قند خون گالا

نوار تست قند خون گالا یکی دیگر از محصولاتی است که عده زیادی برای خرید نوار تست قند خون آن را انتخاب کرده‌اند. این دستگاه نیز قیمت مناسبی دارد و در صورتی که از دستگاه قند خون گالا استفاده می‌کنید بهترین گزینه برای شما به حساب می‌آید. این نوار تست قند خون معمولا در دسته ۵۰ عددی ارائه می‌شود اما بسته‌های با تعداد بالاتر آن نیز در بازار موجود هستند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون گالا

 

نوار تست قند خون آکیوچک اکتیو

دستگاه قند خون آکیوچک اکتیو یکی از پر فروش‌ترین دستگاه‌های قند خون بازار ایران به حساب می‌آید و به همین دلیل تقاضا زیادی برای نوار تست قند خون این دستگاه نیز وجود دارد. بنابراین، اگر شما هم برای اندازه گیری قند خون خود از دستگاه اکیوچک اکتیو استفاده می‌کنید بهترین گزینه برای شما خرید نوار تست قند خون آکیوچک اکتیو است. مقدار خون مورد نیاز برای اندازه گیری قند خون این با این نوار ۱.۲ میکرلیتر بوده و معمولا در بسته بندی ۵۰ عددی ارائه می‌شود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون آکیوچک اکتیو

 

نوار تست قند خون آکیو چک مدل پرفورما

برند اکیو چک یکی از بهترین برند های نوار تست قند خون و دستگاه تست قند خون به حساب آمده و از محصولات دیگر این برند که مناسب دستگاه تست قند خون آکتیو چک مدل پرفروما است، نوار تست قند آکیو چک مدل پرفورما نام دارد. این نوار قند تست قند خون هم اکنون در دو رنگ قرمز و سفید و بسته‌های ۵۰ تایی در بازار موجود است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون آکیو چک مدل پرفورما

 

نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard-01 Sensor

نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard-01 Sensor با دو دستگاه گلوکوکارد ۰۱ و گلوکوکارد مینی سازگار است. این نوار تست برای اندازه گیری قند خون به ۰.۳ میکرو لیتر خون نیاز دارد و زمان پاسخگویی آن ۷ ثانیه خواهد بود. نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard-01 Sensor در بسته‌های ۵۰ تایی و با رنگ سفید در بازار موجود است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون آرکری مدل Glucocard-01 Sensor

 

نوار دستگاه تست قند خون بایونیم مدل sensor

اگر برای اندازه گیری تست قند خود از دستگاه بایونیم استفاده می‌کنید باید نوار تست قند خون سازگار آن یعنی نوار دستگاه تست قند خون بایونیم مدل sensor را خریداری کنید. این نوار تست قند خون کاملا با دستگاه بایونیم سازگار است و برای اندازه گیری قند خون به ۱.۴ میکرولیتر خون

نیاز دارد. نوار دستگاه تست قند خون بایونیم مدل sensor ابعادی ۴۴×۴ میلی‌متر داشته، رنگ آن سفید است و در بسته ۲۵ عددی ارائه می‌شود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار دستگاه تست قند خون بایونیم مدل sensor

 

نوار تست قند خون امپرور

نوار تست قند خون امپرور در بسته بندی ۵۰ عددی ارائه می‌شود. اگر از یک دستگاه قند خون محصول برند امپرور برای اندازه گیری قند خون خود استفاده می‌کنید خرید این نوار تست قند خون به شما توصیه می‌شود. بعد از باز کردن بسته ۵۰ تایی این محصول، تا سه ماه فرصت دارید که از همه آن‌ها استفاده  کنید و بهتر است که این محصول را در دمای ۸-۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری نمایید.

با مقدار خون حدود ۰.۵ میکرولیتر،  نوار تست قند خون امپرور ظرف مدت ۵ ثانیه قند خون شما را اندازه گیری کرده و برای این کار به وارد کردن دستی کد نیز نیازی نخواهد بود چراکه کدگذاری خودکار یکی از ویژگی‌های این نوار تست به حساب می‌آیند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون امپرور

 

نوار تست قندخون زیکلاس مد TD-4267

دستگاه قند خون زیکلاس مد یکی از دستگاه‌های تست قند خون پرفروش در بازار کشورمان به حساب می‌آید و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال نوار تست مناسب برای این دستگاه هستند که توصیه ما به آن‌ها خرید نوار تست قند خون زیکلاس مد TD-4267 است.

این نوار تست قند خون در دو رنگ نارنجی و آبی موجود بوده و هر بسته از آن شامل ۵۰ نوار خواهد بود. بعد از باز کردن بسته بندی، تاریخ انقضا ۴ ماهه برای آن در نظر گرفته شده است و توصیه می‌شود که آن را در دمای ۸-۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری نمایید. در برخی مدل‌ها، دستگاه شما ممکن است که برای اندازه گیری قند خون به کدگذاری نیاز داشته باشد و فاقد قابلیت کدگذاری خودکار باشد که در این صورت، پیش از استفاده از نوار تست قندخون زیکلاس مد TD-4267 باید کد آن را وارد دستگاه خود کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قندخون زیکلاس مد TD-4267

 

نوار قند خون آگاماتریکس مدل JAZZ

برند آگاماتریکس نیز یکی از شناخته شده‌ترین و بهترین مارک های نوار تست قند خون و سایر تجهیزات پزشکی است. دستگاه تست قند خون AgaMatrix Jazz Wireless 2 نیز یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند در بازار ایران به شمار رفته و نوار تست مناسب این دستگاه، نوار قند خون آگاماتریکس مدل JAZZ است. این نوار در رنگ سفید و بسته ۱۰۰ عددی عرضه می‌شود و ۱۰۰ سوزن تست قند خون نیز به همراه آن تقدیم خریدار خواهد شد. نوار تست JAZZ برای اندازه گیری قند خون به ۰.۵ میکرولیتر خون نیاز دارد و حدود ۵ ثانیه بعد از شروع کار تست نتیجه را به شما نشان خواهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار قند خون آگاماتریکس مدل JAZZ

 

نوار تست قند خون کلور چک مدل ۴۲۳

آخرین محصولی که قصد داریم آن را به عنوان نماینده یکی بهترین مارک های نوار تست قند خون معرفی کنیم، نوار تست قند خون کلور چک مدل ۴۲۳ نام دارد. این محصول که سازگار‌ترین نوار تست قند خون برای دستگاه‌های برند کلور چک به حساب می‌آید برای اندازه گیری قند خون به ۰.۷ میکرولیتر خون نیاز دارد. نوار تست قند خون کلور چک مدل ۴۲۳ در بسته‌های ۲۵ عددی و در رنگ سفید ارائه می‌شود. این نوار تست ساخت آلمان، تا سه ماه بعد از باز کردن بسته قابل مصرف خواهد بود و دمای مناسب برای نگهداری آن ۴-۴۰ سانتی‌گراد است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه نوار تست قند خون کلور چک مدل ۴۲۳

 

کلام آخر

امیدواریم این مطلب که در آن سعی کردیم محصولات برتر بازار ایران برای خرید نوار تست قند خون را خدمت شما معرفی کنیم مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد. توصیه می‌شود که همیشه پیش از خرید دستگاه تست قند خون نسبت به موجود بودن و کیفیت نوار تست سازگار با آن دستگاه آگاهی پیدا کنید. اگر هنوز دستگاه تست قند خون را خود را خریداری نکرده‌اید، بهتر است محصولی را انتخاب کنید که با یکی از نوارهای تست قند خون که در بالا به آن‌ها اشاره شد سازگار باشد.

امتیاز دهید