انواع سطل زباله آشپزخانه و سطل کودک

0

سطل زباله آشپزخانه : سطل ها یکی از لوازم مهم و ضروری هر خانه و آشپزخانه ای به شمار می آیند. بر کسی پوشیده نیست که این وسیله تاثیر به سزایی در نظافت و پاکیزگی محیط خانه و آشپزخانه دارد. شما میتوانید با استفاده از این وسیله زباله هایی که در آشپزخانه به وجود می آیند از محیط خود دور کنید. با توجه به اینکه رعایت بهداشت باعث سلامتی در افراد میشود، همه سعی دارند با رعایت این نکات کوچیک سلامتی را به خانه خود بیاورند و با دوری از آلودگی ها باعث ایجاد حس و حال خوب در خانه خود بشوند.

 

سطل زباله آشپزخانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سطل زباله جذاب موجود در بازار

 

تمیز نگه داشتن این سطل ها کار راحتی نمیباشد. و همچنین شستشوی مدام آن ها هم مانع از بین بردن بوی بد سطل زباله نمیشود در نتیجه طراحان لوازم خانگی تلاش داشته اند تا سطل هایی را برای نگه داشتن زباله طراحی کنند که تا حد امکان نظافت و تمیزی آشپزخانه شما را تضمین کنند. طراحان سطل زباله این نکته را درنظر دارند که نظافت و رعایت بهداشت برای شما حائز اهمیت است. از این رو برآن شده اند که با طراحی سطل هایی که آنتی باکتریال و ضد رطوبت هستند، بهداشت در خانه شما رعایت شود و تمیزی و پاکیزگی مهمان همیشگی خانه شما باشد.

سطل زباله پدالی

با این مدل از سطل ها دیگر برای باز کردن در سطل نیازی به تماس دست نمی باشد. زیرا با وجود پدالی که در پایین این سطل ها وجود دارد، شما قادر خواهید بود با پای خود آن پدال را فشار بدهید و از این طریق دست شما آلوده نمیشود. این سطل ها در جنس های مختلفی تولید میشوند جنس های پلاستیکی آنها بسیار مقاوم بوده و بعضی از انواع آنها نیز فلزی هستند که مرغوبیت و کیفیت این جنس از سطل ها بسته به فلز به کار برده شده در آنها دارد. از سایر مواد اولیه دیگر، بسته به کیفیت و کارایی آنها در ساخت سطل ها استفاده میشود.

 

سطل زباله آشپزخانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سطل زباله جذاب موجود در بازار

بهتر است از سطل های در دار برای زباله های آشپزخانه استفاده شود تا مانع از ورود آلودگی به محیط خانه و آشپزخانه شما بشود. این سطل ها در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید میشوند و شما میتوانید با توجه به رنگ و طرح بقیه لوازم آشپزخانه خود آنها را ست کنید. این سطل ها به واسطه طراحی شیکی که دارند محیط آشپزخانه شما را زیبا میکنند. این سطل ها در سایز های مختلفی تولید و طراحی میشوند. همچنین برای حمام و دستشویی هم بهتر است از سطل های پدالی استفاده شود اما لازم به ذکر است که سایزهای کوچیک آنها برای استفاده در حمام و آشپزخانه خوب و مناسب است. اگر شما برای زباله های آشپزخانه خود از سطل های پدالی استفاده نمیکنید. حداقل باید از سطل های ساده ای استفاده کنید که حتما در دار  باشند، تا آلوگی به محیط خانه شما راه پیدا نکند و همیشه در محیطی تمیز و پاکیزه زندگی کنید.

 

سطل زباله آشپزخانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سطل زباله جذاب موجود در بازار

 

سطل فانتزی

درمورد این مدل از سطل ها اهمیتی چندانی ندارد که در دار باشند یا نباشند. زیرا از این سطل ها برای نگه داری لوازم اسباب بازی کودک شما استفاده میشود، تا محیط خانه و اتاق کودکتان را نظم بدهید. این سطل به صورت زیبا و شیک طراحی میشوند. همچنین در تولید این سطل ها سعی برا این است که طراحی های کودکانه و نازی داشته باشند تا برای کودکان جذاب باشد و همچنین دکوراسیون اتاق کودک شما را زیباتر جلوه بدهند.

سطل های فانتزی انتخاب خوبی برای افرادی است که به دنبال کالاهای خاص هستند. با داشتن این سطل ها میتوانید محیط خانه خود را نظم بدهید و حس خوبی بدست بیاورید.

 

 

سطل زباله آشپزخانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سطل زباله جذاب موجود در بازار

 

امتیاز دهید