راهنمای خرید آون توستر بایترون مدل TO-830 WH

0

برای بسیاری از افراد به دلیل محدودیت فضا و یا از نظر اقتصادی، امکان تهیه فر و یا فرهای دوقلو به خصوص برای استفاده در مواقع مهمانی و دورهمی، وجود ندارد. آون توستر بایترون  TO-830 WHبا داشتن ابعاد بهینه، قیمت مقرون به صرفه و نیز مشخصات منحصر به فرد، کارایی لازم را در این زمینه ارائه می دهد.

 

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات آون توستر و خرید انلاین

 

 

 

مقدمه ای بر آون توستر

 

برای بسیاری از افراد ممکن است داشتن یک فر به تنهایی در مهمانی ها و دورهمی ها، برای تهیه غذا زمانبر باشد و یا داشتن فر دوقلو مقرون به صرفه نباشد، در این حالت استفاده از آون توستر که در واقع نسخه مینیاتوری از اجاق گاز است، گزینه مناسبی خواهد بود. آون توستر یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه است که امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می کند. یکی از بهترین مارک آون توستر انواع مناسب آون توستر، آون توستر بایترون  TO-830 WHمی باشد. از آون توستر علاوه بر تست و برشته کردن نان می توان برای پختن، کباب کردن، سرخ کردن، گرم کردن غذا و انجماد زدایی مواد غذایی استفاده کرد. به علاوه، می توان از آن برای طبخ انواع غذاها مانند پیتزا و نیز انواع کیک استفاده کرد.

 

مشخصات آون توستر بایترون  TO-830 WH

 

یکی از مشخصه های آون توستر بایترون TO-830 WH، برخورداری از زمان سنج ۹۰ دقیقه ای، صفحه نمایش دیجیتالی، کلیدهای دیجیتالی و نیز قابلیت تنظیم حرارت تا دمای ۲۳۰ درجه سانتیگراد است که امکان پخت انواع مواد غذایی و حتی گریل کردن آن ها را در مدت زمان مشخصی فراهم می کند. به علاوه، این آون از هوای گرم برای طبخ مواد غذایی استفاده می کند، به طوری که بر خلاف آون های بی کیفیت که غذا از داخل سرد و خام می مانند، مواد غذایی را به صورت کاملا پخته تهیه می کند.

ابعاد این آون به صورت ۴۰×۳۵×۵۲ سانتیمتر یعنی به طور کاملا بهینه ای طراحی شده است به گونه ای که می توان به راحتی در فضای آشپزخانه حتی آشپزخانه های کوچک استفاده کرد. این آون که در رنگ های سفید و نقره ای به بازار عرضه شده اند، دارای وزنی معادل ۳ کیلوگرم است و می توان به راحتی آن را جا به جا کرد.آون توستر بایترون TO-830 WH

آون توستر بایترون TO-830 WH، با دارا بودن سیخ جوجه گردان و نیز امکان کباب و برشته کردن مرغ به افراد به خصوص  برای برگزاری مهمانی و دورهمی ها کمک زیادی می کند. به علاوه، این آون دارای سینی و طبقه و قفسه است که امکان تمیز کردن آن را بعد از هر بار استفاده به راحتی فراهم می کند.

این آون که دارای ۳۰ لیتر ظرفیت است، توان مصرفی معادل ۱۵۰۰ وات دارد. همچنین، این دستگاه با دارا بودن ظاهر شیک، فن تهویه با امکان قطع و وصل، کیفیت عالی قطعات به کار رفته در دستگاه و نیز قیمت مناسب و مقرون به صرفه، مورد استقبال بسیاری افراد قرار گرفته است.

 

 

مشاهده تخفیف های ویژه محصولات آون توستر و خرید انلاین

 

 

۳/۵ - (۲ امتیاز)