۷ مدل از شیک ترین و مدرن ترین سینی های پذیرایی

0

سینی پذیرایی : سینی ظرفی مسطح است و برای حمل و پذیرایی غذا، انواع نوشیدنی ها و ظروف دیگر استفاده میشود. سینی ها در شکل های مختلفی تولید میشوند. اما مدل مستطیل و بیضی شکل کاربردی و پرطرفدار تر از بقیه مدل های سینی میباشد. لبه های کوتاهی که در کناره های سینی و جود دارد بخاطر این است، که مانع از افتادن اشیائی که درون آن قرار میگیرد بشود. حتما خیلی از شماها به این موضوع پی برده اید که وقتی یک سینی چایی برای مهمان می آوریم. جدا از اینکه خوش رنگ بودن چایی مهم است. داشتن یک سینی زیبا هم خالی از لطف نیست. سینی ها عضو ثابتی در مهمانی های ما هستند.

بی شک همه شما خوب میدانید که امروزه تنوع چشمگیری برای سینی ها وجود دارد. و این تنوع زیاد سبب شده زمانی که به بازار میروید تا سینی مورد علاقه خود را خریداری کنید، تاحدودی ممکن است گیج و سردرگم شوید. اما اگر با ویژگی های انواع سینی ها آشنا شوید، میتوانید انتخاب علاقانه تر و کاربردی تری داشته باشید و در نتیجه حس رضایتی که از خریدتان پیدا میکنید برای شما لذت بخش است. در این مطلب بر آن شدیم تا شما را با انواع سینی ها آشنا کنیم.

سینی دسته دار

این مدل از سینی ها نسبت به مدل های دیگر طراحی زیباتر و رسمی تر دارند. و برای پذیرایی از مهمان گزینه بهتری هستند. این سینی ها همانطور که از اسمشان مشخص است دسته هایی با رنگ های طلایی و نقره ای در کناره های سینی دارند که علاوه بر زیبایی بخشیدن به سینی سبب راحتی بیشتر شما میشود. دسته های این سینی ها مقاوم بوده و زیبا هستند.

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

سینی بدون دسته

اما سینی بدون دسته به جای اینکه دسته هایی در کناره های سینی داشته باشد، فقط بریده گی هایی در کناره های سینی وجود دارد تا شما بتوانید انگشتان را درون آنها قرار دهید و سینی را بلند کنید. این سینی ها اگر طرح های ساده ای هم داشته باشند زیاد برای پذیرایی از مهمان مناسب نیستند اما برای استفاده روزمره کاربردی هستند مخصوصا جنس های پلاستیک و یا ملامین آنها برای اینکه هرروز از آنها استفاده کنیم مناسب هستند و قیمت مناسبتری هم دارند.

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

سینی پایه دار

این مدل از سینی ها بسیار شیک و منحصر به فرد هستند. اما همین سینی های پایه دار هم انواع و اقسام خیلی زیادی دارند. بعضی از آن ها پایه های کوتاهی دارند و عموما از فلزات مختلفی ساخته میشوند و برای پذیرایی از مهمان و مخصوصا جلسه خواستگاری که سینی چایی خیلی در آن مهم است، استفاده از این سینی ها انتخاب بهتری میتواند باشد.

اما مدل های دیگری از سینی های پایه دار وجود دارد که پایه های بلند و ابعاد نسبتا بزرگی نیز دارند و برای وقت هایی که دوست دارید خوراکی های مختلفی روی آنها قرار دهید و کنار خودتان بگذارید و به بقیه کارهایتان برسید انتخاب خوب و جدیدی هستند.

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

سینی بدون پایه

بعضی از این مدل ها طراحی و جذابیت خاصی دارند و اهمیتی ندارد که پایه دار نیستند چرا که زیبایی و شیک بودنشان را حفظ کرده اند و برای مهمانی نیز انتخاب به جایی هستند. البته مدل های ساده آن ها همانطور که در قسمت های بالاتر گفته شد برای استفاده روزمره مناسب هستند.

درمورد جنس های سینی ها باید گفت که جنس های متفاوتی دارند. که در ادامه درمورد هر کدام از این انواع صحبت میکنیم .

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

سینی چوبی

استفاده از وسیله چوبی به علت سبک زندگی آپارتمانی انتخاب خیلی درستی است. زیرا شما میتوانید المان هایی از طبیعت را به خانه خود بیاورید و این سبب میشود که حس و حال خوب را مهمان خانه خود کنید. جدا از این امروزه طراحی های منحصر به فرد و خاصی با چوب ساخته میشود. درمورد سینی های چوبی باید گفت که در این سینی ها خلاقیت و ذوق زیادی به کار برده شده است. اگر میز جلو مبلی شما نیز چوبی است شما میتوانید با استفاده از این مدل سینی چوبی بر روی میز جلوه خاصی ایجاد کنید. روی سینی چوبی ممکن است نقش و نگار و طرح های زیبا و خاصی وجود داشته باشد که زیبایی این سینی ها را دوچندان میکند.

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

سینی فلزی

سینی های فلزی جزء آن دسته از سینی ها هستند که طرفداران زیادی دارند و از فلزات مختلفی ساخته میشوند. قیمت آنها بسته به نوع فلز به کار برده شده در ساخت آنها متفاوت است و هرچه از فلز مرغوب تری ساخته شده باشند سینی های گرانتر و نفیس تری هستند. روی این سینی ها نقش های مختلفی حک میکنند.

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

سینی پلاستیکی و سینی ملامین

این سینی ها به سینی های ساده معروف هستند و برای استفاده روزمره گزنیه درستی هستند. این مدل از سینی ها سبک هستند. بعضی از انواع این سینی ها تک رنگ هستند و شما میتوانید با مابقی وسیله های پلاستیکی آشپزخانه ست کنید. اما مدل هایی از این سینی ها وجود دارند، که طرح و نقش هایی برروی آنها وجود دارد. اکثر مدل های پلاستیکی بدون پایه هستند.

 

سینی پذیرایی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سینی پذیرایی موجود در بازار

 

امتیاز دهید