۴ مورد از کاربردی ترین لوازم جانبی اتوکشی لباس

0

سلام خدمت کاربران عزیز

امروز میخواهیم در مورد لوازم جانبی اتو کشی با شما حرف بزنیم، همراه ما باشید.

میز اتو

یکی از متداول ترین میزهای اتو مدل تاشوی آن ها میباشد که بعد از هر بار استفاده جمع میشود و فضا کمتری را اشغال میکند، این مدل فقط یک تخته برای اتو کشی دارد و پایه های این مدل از میزهای اتو قابلیت تنظیم شدن دارند. قسمتی در این میزها در نظر گرفته شده است که میتوانید اتو را روی آن قرار دهید که به آن ها جایگاه اتو گفته میشود، این قسمت برای راحتی بیشتر شما در هنگام اتوکشی درنظر گرفته شده است. در این مدل از میزهای اتو  یک لایه ای در زیر پارچه ی آنها قرار دارد که جنس آن لایه از لایکو فشرده شده است که باعث میشود کیفیت اتوکشی را بالا ببرد. نکته حائزه اهمیت این است که پارچه های میز اتو نسوز میباشند، که خود این عامل سبب میشود با خیال راحت به اتوکشی خود بپردازیم. همچین جنس پایه های میز اتو بسیار محکم و ضد زنگ میباشند.

این میزها سبک میباشند و شما میتوانید آنها را به راحتی جابه جا کنید. اما مدل های غیرتاشو دارای کشو نیز میباشند. که شما میتوانید ابزار اتوکشی خود را درون این کشوها نگهدار کنید تا هر زمان که به آنها احتیاج داشتید به راحتی در دسترس شما باشند. مدل های غیرتاشو طراحی زیبایی دارند و از کیفیت و دوام خوبی برخودار میباشند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز اتو موجود در بازار

کاور میز اتو

این کاورها قابل شستو هستند و در طرح و رنگ های متفاوتی تولید میشوند. یک بند در زیر این کاور ها قراردارد، که باعث میشود کاور روی میز اتو کاملا فیکس شود، تا شما به راحتی بتوانید عمل اتوکشی را انجام دهید. اکثر این کاورها لایه ای محافظ در داخل خود دارند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لوازم اتوکشی موجود در بازار

 

محافظ اتوکشی

این محافظ ها در مقابل حرارت مقاومت خیلی خوبی دارند و خیال شما را از بابت اینکه اتو به لباس شما آسیبی بزند راحت میکنند. خیلی وقت ها بدون توجه به خرابی اتو مشغول اتو کردن لباس های خود هستیم و یا حتی گاهی اوقات فکرش را هم نمیکنیم که ممکن است اتو به بافت لباس آسیب بزند و از همه بدتر باعث شود بخشی از لباس بسوزد. در نتیجه بهتر است، همیشه در هنگام اتوکشی حتما از یک محافظ اتو استفاده کنید تا خیال خود را از این بابت راحت کنید. با محافظ اتو شما میتوانید زیبایی و کیفیت لباس خود را تا مدت زمان بیشتری حفظ کنید. همچین همین محافظ های اتو باعث میشود که کف اتوی شما هم خراب نشود و شما بتوانید همیشه کیفیت اتو کشی خود را حفظ کنید و مجبور به تعویض و یا تعمیر اتوی خود نباشید.

از همه مهمتر با استفاده از یک محافظ اتو سرعت اتو کشی شما بالا میرود، زیرا دیگر نیازی ندارید که از پارچه یا پد اتو کشی استفاده کنید، که خود این عمر باعث میشود مصرف برق شما تا مقدار قابل ملاحضه ای کاهش پیدا کند. اگر شما هم جز آن دسته افرادی بوده اید که تا امروز از محافظ اتو استفاده نمیکردید، پیشنهاد ما به شما این است که در روند اتو کشی خود تجدید نظر کنید و با تهیه یک محافظ اتو از مزایای آن بهره مند شوید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لوازم اتوکشی موجود در بازار

 

رسوب گیر اتو

به علت وجود املاح در آب، بعد از مدتی که از اتو استفاده میکنیم، روزنه های اتو بسته میشود که این امر هم باعث خرابی اتو و هم باعث آسیب رسیدن به لباس ها میشود. زیرا لکه های سفیدی بعد از اتوکشی بر روی لباس ها باقی میماند که زیبایی و کیفیت لباس را کم میکند.

بهترین راه حل برای این مشکل استفاده از رسوب گیر میباشد. که میتواند تمامی رسوب های ایجاد شده در اتو را از بین ببرد. این محصول در کنار اینکه کیفیت و کارایی اتو را افزایش میدهد باعث میشود که از ایجاد سفیدک برروی لباس جلوگیری کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لوازم اتوکشی موجود در بازار

 

امتیاز دهید