۴ مدل از انواع سبد برای لباس های چرک

0

سبد لباس کثیف(چرک)

سبد لباس کثیف : شستشو و نظافت لباس ها از جمله کارهایی است که عموما هفته ای یک بار انجام میشود. اما نکته ای که در این مطلب میخواهیم به آن بپردازیم این است که در مدتی که لباس ها کثیف میشوند نباید درکنار لباس های تمیز بماند و باید تفکیک شوند که خود این موضوع هم دلایل بهداشتی دارد. در این جا مسئله سبد لباس های کثیف مطرح میشود که از جنس های پلاستیکی، فلزی، پارچه ای، حصیری و… ساخته میشوند. قرار دادن لباس های کثیف درون این سبد ها سبب میشود که از بروز آلودگی به خارج از سبد و در واقع ورود آلودگی ها به محیط خانه جلوگیری شود.

سبد لباس چرک پلاستیکی

این سبد ها طراحی ساده ای دارند و در ۲ نوع در دار و بدون در طراحی میشوند. از سبدهای لباس کثیف که جنس پلاستیکی دارند در رخت کن استفاده میشود این سبد ها به واسطه جنسی که دارند مناسب اینکه در فضای اتاق قرار بگیرند نیستند.

سبد لباس کثیف

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سبد لباس چرک موجود در بازار

سبد لباس چرک پارچه ای و حصیری

سبد های پلاستیکی عموما در انتها با یک زیپ بسته میشود و جزء آن دسته از سبد هایی هستند که مناسب قرارگیری در اتاق خواب هستند. این سبد ها از پارچه ساده دوخته میشوند که رنگ بندی های متنوعی دارند. اما مدل هایی از این سبد ها در بازار موجود میباشد که طرح های گل گلی و یا سایر طرح های دیگر را دارند. درمورد مدل حصیری هم باید گفت که سبد های زیبایی هستند که دارای دری از جنس خود میباشند. درضمن این سبد ها جدا از اینکه برای نگه داری از لباس های چرک استفاده میشوند، قشنگی و خاص بودن طراحی خود را حفظ کرده اند.

سبد لباس کثیف

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سبد لباس چرک موجود در بازار

سبد لباس چرک چرم

در مورد این سبد باید گفت که نسبت به سایر سبد ها گران قیمت تر هستند که البته این به خاطر نوع جنس و کیفیت آنها است از این گذشته حقیقتا این مدل از سبد های لباس کثیف بسیار زیبا و شیک طراحی میشوند و طراحان، آنها را با ذوق و سلیقه فراوان طراحی میکنند. البته فقط رویه یا همون روکش آنها از جنس چرم است. اسکلت آنها چوبی است و با استفاده از یک رویه چرمی زیبایی و دوام آنها را بیشتر میکنند.

سبد لباس کثیف

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سبد لباس چرک موجود در بازار

سبد لباس چرک فلزی

این مدل از سبد ها فقط یک اسکلت فلزی دارند و یک روکش پارچه ای روی آن کشیده میشود. این نوع از سبد ها نیز سبدهای ساده ای هستند. و بیشتر به صورت در دار طراحی و تولید میشود. البته بعضی از انواع این مدل ها به صورت جمع شو هستند و شما زمانی که به آنها احتیاجی ندارید میتوانید آنها را جمع کنید تا فضا کمتری را اشغال کنند.

سبد لباس کثیف

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع سبد لباس چرک موجود در بازار

امتیاز دهید