۳ مدل کتری برقی شیک و کاربردی

0

معرفی سه مدل کتری برقی

یکی از وسایلی که امروزه در هر آشپزخانه‌ای ضروری و لازم است همین کتری برقی شیک هستند، که میتوانند در زمان کوتاهی آب جوش مورد نیاز برای تهیه چایی، قهوه و یا انواع غذاها را برای شما آماده کنند. بهتر است قبل از اینکه بخواهید یک کتری برقی را خریداری کنید، ظرفیت و جنس آن کتری برقی را درنظر بگیرید.

درمورد ظرفیت کتری های برقی باید گفت که شما بهتر است با توجه به تعداد اعضای خانواده خود آن کتری را خریداری کنید که ظرفیت مناسب استفاده شما را داشته باشد. جنس کتری های برقی هم بسته به مرغوبیت مواد اولیه ساخت آنها متفاوت است طبیعی است هرچه یک کتری برقی از مواد با کیفیت تری ساخته شده باشد دوام و طول عمر آن کتری برقی بالاتر است.

معرفی و بررسی سه مدل از بهترین انواع کتری های برقی

کتری برقی سانی

ویژگی های محصول

وزن خالص: ۷۰۰ گرم

رنگ: نقره ای

جنس: استیل

ابعاد: ۳۳۰*۲۳۰*۲۳۰ میلی متر

سایر توضیحات: محدوده توان مصرفی ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ وات

استیل بودن قسمت بیرونی این کتری سبب شده که این مدل از کتری های برقی جزء با کیفت و بادوام ترین کتری ها برقی به شمار بیاید. طراحان این مدل از کتری های برقی تلاش داشته اند که ضمن تولید یک محصول با کیفیت بتواند کتری برقی زیبا و شکیلی نیز طراحی کند از این رو کتری برقی سانی بسیار شیک و در عین حال ساده میباشد.

کتری برقی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کتری برقی موجود در بازار

کتری برقی برند تیفال بدنه استیل

ویژگی های محصول

وزن خالص: ۹۰۰ گرم

رنگ: استیل

جنس: استیل

ابعاد: ۲۳۰*۱۵۰*۲۳۰

سایر توضیحات: کتری برقی تیفال بدنه استیل ضد زنگ

از نظر جنس بدنه این کتری برقی دارای بدنه استیل ضد زنگ میباشد در نتیجه شما از نظر دوام و کیفیت بدنه آنها نگرانی نداشته باشید. کتری برقی تیفال بادار بودن سیم یک متری سبب شده که شما هنگام استفاده از این کتری راحتی بیشتری داشته باشید.

کتری برقی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کتری برقی موجود در بازار

کتری برقی وینتو

ویژگی های محصول

وزن خالص: ۵۰۰ گرم

رنگ: استیل براق

جنس: استیل

ابعاد: ۲۳۰*۲۰۳*۱۶۰

سایر توضیحات: کتری برقی وینتو بسیار با کیفیت بوده و دارای چراغ نشانگر و قطع کن خودکار میباشد و از آن می توان برای تهیه آب جوش استفاده نمود.

زمانی که قصد دارید با استفاده از آن اب جوش آماده کنید نگرانی ندارید زیرا بعد از به جوش آمدن آب این کتری برقی به صورت خودکار خاموش میشود. همچنین وجود چراغ نشانگر هم شما را در امر استفادا از این کتری آسوده خاطرتر کرده است.

کتری برقی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کتری برقی موجود در بازار

 

امتیاز دهید