۳ مدل میز تحریر تاشو و کاربردی

0

معرفی سه مدل میزتحریرتاشو

خیلی از افراد فکر می‌کنند، که خریدن میزتحریرتاشو کار ساده‌ای است و لازم نیست در‌این مورد‌ بررسی انجام دهند و در هنگام خرید فقط ظاهر این مدل میز را در‌ نظر می‌گیرند، اما باید گفت ازآنجایی‌که شما مدت‌زمان زیادی را پشت میزتحریرتاشو خود می‌نشینید و کارهای خود را انجام میدهید پس اگر میزتحریر شما استاندارهای لازم را نداشته باشد بدن شما بعد از گذشت زمان کوتاهی خسته میشود و شما آن بازدهی لازم را نمی‌توانید داشته باشید.

بهتر است هنگام خرید یک میزتحریرتاشو نکاتی از قبیل سایز، جنس پایه‌ها، قابلیت جمع و باز شدن آنها، بلند و یا کوتاه بودن پایه‌ها، استحکام، شیب استاندار میز و… را بررسی کنید و در آخر هم بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با وسیله‌های شما هماهنگی داشته باشد.

بررسی و معرفی سه مدل از بهترین میزتحریرتاشو موجود در بازار

میزتحریرتاشو نشسته انتیک ایلیا (۶۰)

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۴۵۰۰ گرم

رنگ: آنتیک

جنس: ملامینه و پایه فلزی

ابعاد: ۴۵*۶۰

پایه‌های این میزتحریرتاشو قابلیت کوتاه یا بلند شدن دارند و شما میتوانید در هراندازه‌ای که بخواهید ارتفاع این میز را تنظیم کنید. در مورد شیب این مدل میزتحریر باید گفت همانند ارتفاع آن قابل تنظیم است. در طراحی این میز سعی براین بوده که افراد حین استفاده از آن کمتر خسته شوند تا مدت‌زمان طولانی‌تری بتوانند به کارهای خود ادامه دهند.

 

میز تحریر تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز های تحریر تاشو موجود در بازار

 

میزتحریرتاشو پنل‌دار وایت بردی (سایز ۷۰)

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۶۰۰۰ گرم

رنگ: سفید

جنس: نئوپان ملامینه براق

ابعاد: ۵۰*۷۰

این میزتحریر تاشو در کنار اینکه قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب دارد، دارای قسمتی برای نگهداری کتاب، نقشه و کشوی جامدادی است. شما میتوانید در هر هشت حالت مختلف از این میز استفاده کنید همین تغییر حالت سبب میشود که کاربر خستگی خیلی کمتری را حس کند و کار کردن پشت این برایش یکنواخت نشود همچنین وجود پنل نگه‌دارنده راحتی بیشتری به شما میدهد. ازنظر کیفیت جنس هم باید گفت که این میزتحریرتاشو از مواد اولیه بسیار مرغوب و باکیفیتی ساخته‌شده‌است.

 

میز تحریر تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز های تحریر تاشو موجود در بازار

 

میزتحریرتاشو بدون شیب (سایز ۷۰)

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۴۵۰۰ گرم

رنگ: آنتیک لایت

جنس: ملامینه با پایه مفتول ملامینه

ابعاد: ۵۰*۷۰

این میزتحریرتاشو سبک است و هنگام جمع شدن فضای خیلی کمی از منزل شمارا اشغال میکند. برای زمان‌هایی که از لپ‌تاپ استفاده می‌کنید و یا قصد دارید مطلبی بنویسید این میز باعث می‌شود که راحت‌تر به کارهای خود برسید.

 

میز تحریر تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میز های تحریر تاشو موجود در بازار

 

امتیاز دهید