۳ مدل قالیچه نفیس و زیبا برای دکوراسیون منزل

0

معرفی سه مدل قالیچه

قالیچه نفیس : قالیچه‌ها فرش‌‌هایی هستند که نسبت به فرش‌های معمولی ابعاد کوچک‌تری دارند و بیشتر برای فضای های کوچک‌تر خانه مثل اتاق‌خواب و آشپزخانه از آنها استفاده می‌شود. البته در بعضی از انواع دکوراسیون که سعی براین است، که کمترین استفاده را از فرش‎‌ها بکنند در پذیرایی هم از قالیچه بهره می‌برند و بیشتر فضای کف خانه پارکت و یا سرامیک است.

قالیچه‌ها بسته به جنس نخ، دستبافت و یا ماشینی بودن قیمت‌های متفاوتی دارند، چنانچه قصد خرید یک قالیچه زیبا و بادوام را دارید، در ادامه با ویراتولز همراه باشید.

معرفی و بررسی سه مدل از بهترین قالیچه‌های موجود در بازار

قالیچه ابریشمی طرح زبرا کد m ۰۴ سایز یک و نیم

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۴۰۰۰ گرم

رنگ: سفید و مشکی

جنس: ابریشم

ابعاد:۱۰۰*۱۵۰ سانتمتر

سادگی که در طرح این قالیچه وجود دارد سبب شده که شما بتوانید در اتاق‌خواب و یا آشپزخانه از این قالیچه زیبا و شیک استفاده کنید. این قالیچه برای خانه‌هایی با سبک دکوراسیون مدرن چیده شده‌اند انتخاب خوب و به جایی می‌باشد، زیرا در طرح آن نوعی سادگی دیده میشود که سبب مدرن و شیکتر نشان دادن این مدل قالیچه شده است.

افرادی که تمایل به طرح‌های عاری از پیچیدگی دارند و بیشتر از هر چیزی جنس و کیفیت قالیچه برای آنها مهم است با خریدن این قالیچه همه آنچه که از یک قالیچه انتظار دارند را می‌توانند داشته باشند. از دیگر ویژگی‌های این قالیچه عدم پرزدهی و عدم حساسیت است که این نکته در خرید هر فرش و قالیچه‌ای مهم است و باید آنها را درنظر گرفت.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قالیچه موجود در بازار

 

قالیچه دستبافت سه متری

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۱۲۰۰۰ گرم

رنگ: زمینه کرم و حاشیه مسی

جنس: پشم و ابریشم

ابعاد: ۱۵۰ در ۲۰۰ (۳ متری)

الیاف به‌کاررفته در بافت این قالیچه دستبافت بسیار مرغوب و باکیفیت است و شما بعد از هر بار شستشو نگرانی از بابت بی‎‌‌رنگ و رو شدن قالیچه و یا کهنه به نظر آمدن آن نیستید. این قالیچه به سبب طرح ظریف و جنس نخ مرغوبی که برای بافت آن به‌کاررفته میتواند تا حد زیادی دکوراسیون داخلی منزل شما شیک و خاص‌تر نشان بدهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قالیچه موجود در بازار

 

قالیچه طرح عشایری سایز یک و نیم متری

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۴۰۰۰ گرم

رنگ: شکلاتی

جنس: ابریشم مصنوعی

ابعاد: ۱۰۰ در ۱۵۰ سانتی‌متر =۱٫۵*۱ متر

همان‌طور که از عکس قالیچه مشخص است این مدل قالیچه به سبب نخ براقی که در بافت آنها به‌کاررفته شبیه به قالیچه‌های ابریشمی دستبافت می‌‌مانند. در بافت قالیچه طرح عشایری تلاش براین بوده که از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده شود تا قالیچه‌ای درخور منزل زیبای شما بافته شود و بتواند رضایت شما مشتری عزیز را برآورده کند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قالیچه موجود در بازار

 

امتیاز دهید