۳ مدل روفرشی که حتما به آن نیاز پیدا میکنید

0

معرفی سه مدل روفرشی

اگر سری به بازار فرش ‌فروشی‌ها زده باشید با دیدن قیمت نجومی فرش‌ها تعجب می‌کنید ازاین‌رو خیلی از افراد به این فکر می‌افتند، که چگونه فرش‌های خود را سالم‌تر و زیباتر نگه‌دارند یکی از این راه‌ها استفاده از روفرشی‌هاست روفرشی‌هایی که شما به‌سادگی بتوانید آنها را پهن و جمع کنید و نگران اینکه در حین خوردن غذا و یا بازی کودکان آسیبی به فرش‌ها برسد نباشید، زیرا روفرشی‌ها به‌عنوان یک‌لایه محافظ فرش عمل می‌کند. مخصوصاً وقت‌هایی که بچه‌ها با آبرنگ و گواش کار می‌کند نیاز به یک روفرشی دارید که روی فرش خود پهن کنید.

در ادامه مطلب با بونگ همراه باشید تا با سه مدل از بهترین انواع روفرشی‌ها آشنا شوید.

معرفی و بررسی یه مدل از بهترین انواع روفرشی‌های موجود بازار

روفرشی ۳ متری زیبا

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۱۸۰۰ گرم

رنگ: ثابت

جنس: نخ

ابعاد: ۲ در ۱٫۵

داشتن یک روفرشی که سبک و قابل‌حمل باشد در خیلی از مواقع به‌کار افراد می‌آید مخصوصاً وقت‌هایی که به‌شدت به یک زیرانداز نیاز دارید وجود یک روفرشی سبک بسیار کاربردی و ضروری می‌شود. با توجه به اینکه این روفرشی ابعاد مناسبی دارد و درعین‌حال سبک و باکیفیت است می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما که زیاد اهل تفریح و رفتن به طبیعت هستید، باشد.

همچنین باید اضافه کرد که این روفرشی به سبب کیفیت نخ به‌کاربرده شده در بافتش بسیار خوب و بادوام است و براثر شستشو رنگ و رو رفته نمی‌شود. البته باید گفت که سبکی و جابه‌جایی راحت این روفرشی باعث شده که شما به‌راحتی آن روی فرش خود که رنگ روشنی دارد پهن کنید و بعد از خوردن غذا روفرشی را به‌راحتی جمع کنید.

 

روفرشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع روفرشی های مجلسی موجود در بازار

 

روفرشی ۹ متری مخمل زرک‌دار خورشیدی (سبز آبی)

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۴۵۰۰ گرم

رنگ: سبز آبی

جنس: مخمل زرک‌دار

ابعاد: ۲٫۵ در ۳٫۵ متر

طرح زیبا و منحصربه‌فردی که در بافت این روفرشی زرک‌دار به‌کاررفته سبب پرطرفدار شدن این مدل روفرشی شده است. البته ازآنجایی‌که تولید کنندگان این محصول سعی داشته‌اند در کنار ارائه یک کالا زیبا و شیک محصولی باکیفیت نیز ارائه دهند در بافت این روفرشی از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده بهره برده‌اند.

استفاده از نخ مخمل در بافت روفرشی زرک‌دار سبب بالا بردن ضخامت و همچنین زیبایی هرچه بیشتر این روفرشی شده است. همچنین باید افزود که این روفرشی ازنظر طول عمر و ماندگاری نیز مورد تأیید است و شما می‌توانید با خیال راحت از این روفرشی باکیفیت استفاده کنید و هرزمان که نیاز شد اقدام به شستشوی آن بکنید و نگرانی از بابت بی‌کیفیت و یا بی‌رنگ و رو شده روفرشی نداشته باشید.

 

روفرشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع روفرشی های مجلسی موجود در بازار

 

روفرشی گرد طرح خورشید

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۳۰۰۰ گرم

رنگ: زرشکی فیروزه‌ای کرمی سورمه‌ای بنفش

جنس: نخ

ابعاد: قطر ۱٫۵

این روفرشی برای پهن‌ شدن در آشپزخانه می‌تواند انتخاب خوبی باشد البته این بستگی به سلیقه شما دارد که در چه قسمتی از خانه این روفرشی را پهن کنید، اما باید گفت که این مدل روفرشی به سبب طرح گردی که دارد نسبت به سایر روفرشی‌ها که عموماً مستطیلی شکل هستند کاربرد متفاوتی نیز دارد برای مثال از این روفرشی به‌عنوان یک پادری هم می‌شود استفاده کرد.

 

روفرشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع روفرشی های مجلسی موجود در بازار

 

امتیاز دهید