۳ مدل تابلوی نقاشی شیک و زیبا برای دکوراسیون منزل

0

معرفی سه مدل تابلو نقاشی

تابلو نقاشی دکوراتیو : انتخاب تابلو نقاشی برای کسانی که با گالری‌های نقاشی آشنایی ندارند کار راحتی نیست. بهتر است تابلوهای نقاشی خریداری کنید ه انعکاس‌دهنده حس و حال خوب و مثبت هستند وجود این‌گونه تابلوهای نقاشی روح و روان شمارا تازه می‌کند و دکور منزل شمارا بسیار خاص و منحصربه‌فردتر نشان می‌دهد. به‌منظور حمایت از هنرمندان کشور خودتان آثار آنها را در اولویت قرار دهید. چنانچه قصد دارید برای زیبا شدن هرچه بیشتر منزل خود تابلو نقاشی خریداری کنید در ادامه مطلب با بونگ همراه باشید.

تابلو نقاشی مدرن برجسته از گالری هنر خلاق

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۳۰۰۰ گرم

رنگ: اکرولیک

جنس: بوم

ابعاد: ۱۲۰*۶۰

نقاشی خلق‌شده بر روی این تابلو زیبا و خاص است و شما با داشتن این تابلو می‌توانید فضایی منحصربه‌فرد برای منزل خود ایجاد کنید. خانه‌هایی که دکور مدرن و به‌روزی دارند به‌شدت به این مدل از تابلو نقاشی نیاز دارند زیرا این تابلو نقاشی هماهنگی بالایی با دکوراسیون مدرن دارند. طرح گل‌های برجسته سبب شده که شما زیبایی متفاوت‌تری را با این تابلو نقاشی حس کنید.

تابلو نقاشی دکوراتیو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلو نقاشی موجود در بازار

 

تابلو نقاشی دکوراتیو طرح فرندز

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۳۰۰ گرم

رنگ: چندرنگ

جنس: قاب pvc همراه شیشه – مقوا

ابعاد: ۱۳ در ۱۸ سانت

این تابلو طرحی زیبا و شیک دارد و در عین سادگی که در این نقاشی وجود دارد بسیار جالب‌توجه است با توجه به اینکه این تابلو نقاشی ابعاد کوچکی دارد بهتر است شما چند عدد تابلو کوچک را به همراه این تابلو برای کامل کردن دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. این تابلو به خانه شما حس و حال نوستالژی و دلپذیری می‌دهد.

 

تابلو نقاشی دکوراتیو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلو نقاشی موجود در بازار

 

تابلو نقاشی طبیعت با قاب طلایی

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۹۵۰ گرم

رنگ: ویترای

جنس: تیناب

ابعاد: ۳۰*۲۵ سانت

شما با دیدن این تابلو حس می‌کنید که نقاشی کشیده شده در این تابلو بسیار زنده و تازه است. طرح نقاشی شده بر روی این تابلو به شکلی است که برای اکثراً محیط‌ها مناسب است و شما هم می‌توانید در خانه و یا محیط کار خود از آن استفاده کنید. این تابلو جذابیت و جلوه بسیار زیادی به محیط زندگی شما می‌دهد.

 

تابلو نقاشی دکوراتیو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلو نقاشی موجود در بازار

 

امتیاز دهید