۳ مدل از ضروری ترین کاور های لوازم خانگی

0

توی این پست از مجله بونگ قصد داریم در مورد کاور ها صبحت کنیم، با ما همراه باشید.

کاور مبل

کاور یا روکش مبل جزء آن دسته از لوازم ضروری منزل است ، چراکه مبل ها بعد از مدتی که از استفاده آنها میگذرد .آن حالت نو و جدید بودن خود را از دست میدهند. زیرا ممکن است مواد خوراکی سبب لکه شدن آنها شود و یا اینکه بر اثر گذشت زمان چرک مرده شوند که این موضوع برای اعضای خانواده که در صدد تمیز بودن وسایل خانه میباشند، آزار دهنده باشد.

درست است که راه حل ها و روش های زیادی برای تمیز کردن مبل ها و سایر لوازم منزل و جود دارد، اما در بعضی مواقع افراد ممکن است فرصت نکنند، که مدام خواسته باشند به تمیز کردن رویه ی مبل ها بپردازند و از طرفی شستشوی مدام مبل هم باعث میشود که آن کیفیت اولیه خود را از دست بدهد. از این رو استفاده کردن از روکش و یا کاور مبل باعث میشود که ما همیشه و در همه زمان ها یک دست مبل تمیز، زیبا و شیک داشته باشیم.

 

کاور مبل

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاور مبل موجود در بازار

 

حتی گاهی وقت ها لکه های ایجاد شده به سختی پاک میشوند.

و در نهایت ممکن است یک لکه کمرنگ در سرجای خود باقی بماند که خود این موضوع زیبایی مبل را مخصوصا اگر رنگ روشن باشد تا حد زیادی از بین میبرد. کاور های مبل قابل شستشو میباشند. و به راحتی روی مبل شما قرار میگیرند و شما میتوانید با توجه به تعداد مبل های خودتان این کاور ها را تهیه کنید. با استفاده از این کاور ها میتوانید مبل های خود را مدت زمان بیشتری سالمتر و زیباتر نگه دارید.

همچنین طراحی های جالب و منحصر به فرد کاور های مبل باعث شده که خود این ها هم ظاهری خاصتر و متفاوت تری به مبل های شما بدهند ، که هم سبب  طول عمر و سالم ماندن مبل میشوند و از طرفی زیبایی جالب توجه ای به خانه شما میدهند.

حتی اگر شما مبل جدید نخریده اید ومبل قدیمی و کهنه ایی دارید که زیبایی سابق خود را از دست داده است با استفاده از این کاور ها میتوانید که ظاهر جدید و تازه ای به مبل های قدیمی خود بدهید. به طوری که انگار یک دست مبل جدید خریده اید. کاورهای مبل مدل ها و جنس های متفاوتی دارند که در این مطلب در مورد دو مدل از کاورهای مبل صحبت میکنیم؛ کاورهای ژله ای و کاورهای پارچه ای.

 

کاور مبل

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاور مبل موجود در بازار

 

کاور مبل ژله ای

این مدل از کاورها برای مبل هایی است که خود مبل سالم است و ظاهر خوب و تمیزی دارد، زیرا این مدل از کاور ها بخاطر شفافیتی که جنس آنها دارد ظاهر مبل را کاملا نشان میدهند و فقط جنبه مراقبتی از مبل را دارند. از مدل کاور های برای مبل های سلطنتی استفاده میشود.

شستشوی این مدل از کاور ها راحت تر از سایر کاورهای مبل میباشد. و شما میتوایند با استفاده از یک دستمال نم دار این کاور ها را تمیز کنید.

کاور مبل پارچه ای

از این مدل از کاورها برای مبل های راحتی استفاده میشوند. کاور های پارچه ای قابل شستو هستند و در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید میشوند که زیبایی خارق العاده ای به مبل های شما میدهند. استفاده از این مدل کاور ها باعث میشود که مبل خودتان آسیب کمتری ببنید و شما بتوانید مدت زمان بیشتر از مبل های خود استفاده کنید و هر زمان که از طرح کاور خود خسته شدید با خریداری یک کاور مبل خود را تازه و جدید نشان دهید.

درمورد مبل های کهنه خود هم نگران نباشید، چرا که این مدل از کاور ها زییایی را به مبل شما برمیگردانند و دیگر شما نیازی به خریداری مبل جدید ندارید و با همین کاور ها میتوانید ظاهر مبل خود را جدید کنید و مدت زمان بیشتر از مبل های کهنه خود استفاده کنید.

 

کاور مبل

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاور مبل موجود در بازار

 

کاور لوازم برقی

برای نگه داری بهتر از لوازم برقی ضروری است که از کاورهای مناسب آنها استفاده کنیم. این مدل از کاور ها زیپ دار میباشند. و شما میتوانید به راحتی آنها را بردارید. نکته دیگر اینکه این کاورها قابل شستشو میباشند. و شما هر زمان احساس کردید کثیف شده اند اقدام به شستشوی آنها بکنید. ضروریت استفاده از کاور برای لوازم برقی این است که نشستن گرد و غبار روی این لوازم ممکن است باعث خرابی آنها بشود و از طرفی قسمت پشتی لوازم برقی که در واقع سیم ها و قطعات آنها قرار دارند را نمیشود مدام با دستمال تمیز کرد زیرا ممکن است موجب خرابی لوازم برقی بشود پس بهتر است از کاورهای مخصوص استفاده کنیم، تا از بابت نگه داری اصولی لوازم برقی خود اطمینان حاصل کنیم و از طرفی مدام مجبور نباشیم این لوازم را دستمال بکشیم.

 

کاور مبل

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کاور مبل موجود در بازار

 

طراحی های جالب و زیبای این کاورها باعث شده است که در کنار سالم و تمیز ماندن لوازم برقی سبب زیبایی هم میشوند. طراحی این کاورها متناسب با نوع وسیله میباشد. و شکل و طراحی لوازم برقی در طراحی این لوازم درنظر گرفته شده است. برای مثال کاور لباسشویی به شکلی طراحی شده که شما به هنگام شستو لباس ها میتوانید آنها را ببینید. این کاورها در جنس های مختلفی طراحی شده اند که انتخاب اینکه کدام یک از آنها مناسب وسایل شماست بسته به سلیقه شما دارد.

امتیاز دهید