۳ مدل از شیک ترین شمعدانی های مدرن

0

شمعدانی

تزئینات داخلی خانه از آن جمله مواردی است که برای زیبایی و جلوه یک خانه بسیار مهم است. اکثر افراد علاقه دارند که درمورد چگونگی استفاده از لوازم تزئینی بدانند، زیرا این موضوع را درک کرده اند که فقط خریداری یک سری از لوازم لزوما سبب زیبایی خانه نمی شود و چیزی که مهم است این است که چه وسیله ای را برای چه مدل خانه ای خریداری میکنید و به طور دقیق برای کدام قسمت خانه از آن وسیله استفاده میکنید.

درواقع این وجود هماهنگی است، که سبب بروز نمای یک وسیله در خانه میشود. گاهی وقت ها با وجود اینکه فضای کمی برای گذاشتن وسیله تزئینی داریم، اما اصرار داریم که تعداد زیادی وسیله تزیینی در درکور خانه استفاده کنیم این شلوغ کردن فضای داخلی خانه باعث از بین بردن آرامش اعضای خانواده میشود.

شمعدانی ها از آن دسته لوازم تزئینی هستند، که فضای کمی را اشغال میکنند. اما باید گفت زیبایی خاصی به دکور خانه میدهند. انواع و اقسام مختلفی از آنها تولید میشود، که هر کدامشان جنس و طراحی متفاوتی دارند. اما در پسِ طراحی هر کدام از آنها خلاقیت و ذوق زیادی نهفته است، که شما زمانی که با دقت به آنها نگاه کنید متوجه سلیقه به کار برده شده در آنها میشوید.

شمعدانی چوبی

این مدل از شمعدانی ها به واسطه جنس چوبی که دارند، به خوبی توانسته اند المان های طبیعی را به خانه ها بیاورند. امروزه به علت اینکه زندگی شهری و آپارتمان نشینی گسترش پیدا کرده است، گاها افراد از این حس و حال های طبیعی بی بهره میشوند و کم و بیش فرصت استفاده از آنها را دارند. اما این شمعدانی ها طراحی های زیبا و قابل توجه ای دارند، که میتوانند ساعت ها چشم های هر بیننده ای را به خود مشغول کنند. و شما از دیدن زیبایی آنها خسته نمی شوید. نکته مهم تر اینکه این مدل بیشتر با دکوراسیون های مدرن و مینیمال هماهنگی دارند. و در واقع باعث میشود، که شما در ایجاد یک سبک مدرن در درکواسیون داخلی خانه موفق تر عمل کنید و رضایت بیشتری نسبت به خانه خود داشته باشید، زیرا انتخاب درست شما جلوه و نمای چشم نوازی به دکور خانه داده است.

 

شمعدانی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شمعدانی های مدرن موجود در بازار

 

شمعدانی فلزی

این شمعدانی ها از فلزات بسیار مقاوم ساخته میشوند، تا بتوانند دوام خوبی داشته باشند و بعد از استفاده مکرر قابلیت های خود را از دست ندهند. این مدل از شمعدانی ها در عین سادگی در طراحی، ظرافت خاص خود را دارند. کل بدنه این شمعدانی از فلز بوده و تمام تلاش بر این است که اول از همه، فلز به کار برده شده در آنها ضد زنگ باشد، زیرا اگر از فلزات نامرغوب در ساخت شمعدان استفاده شود. براثر گذشت زمان شمعدانی زیبایی و جلای خود را از دست میدهد. این مدل از شمعدانی ها سهم به سزایی در دکور خانه ما دارند.

همچین بعضی از این شمعدانی ها به شکل یک مجسمه طراحی میشوند، که خود این، به جالبتر نشان دادن شمعدانی شما کمک میکند. که باید گفت هنر و ابتکار زیادی در طراحی اینگونه از شمعدانی ها وجود دارد و در واقع افراد را مجاب میکنند، که حتما در طراحی دکوراسیون داخلی منزلشان از این شمعدان ها بهره ببرند.

 

شمعدانی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شمعدانی های مدرن موجود در بازار

 

شمعدانی شیشه ایی

این شمعدانی ها در واقع پایه های فلزی دارند و آن قسمت بالایی شمعدانی از جنس شیشه میباشد. درمورد این ها هم باید گفت که جنس فلز به کار برده شده در پایه ها همان طور که در بالا به آن اشاره شد، حائزه اهمیت است. اما در مورد شیشه‌ی استفاده شده در شمعدانی ها این نکته مهم است که حتما این شیشه ها تا جایی که ممکن است نشکن باشند. و اگر شمعدانی شما چنین ویژگی ندارد، شما حتما باید حواستان باشد که آن ها را در جایی قرار دهید که احتمال افتادن آنها را به صفر برساند. در خصوص طراحی این شمعدانی هم باید بدانید که این مدل از شمعدانی ها برای خانه هایی با سبک کلاسیک مناسب است.

 

شمعدانی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه شمعدانی های مدرن موجود در بازار

 

امیدواریم این مطلب توانسته باشد شما را هر چند کوچک در انتخاب یک شمعدانی زیبا، شیک و مناسب یاری دهد.

امتیاز دهید