۳ مدل از بهترین پایه رول دستمال کاغذی برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی

0

استند(پایه) رول دستمال کاغذی

پایه رول دستمال کاغذی : همیشه در حین انجام کارهای آشپزخونه زیاد پیش می آید که به دستمال کاغذی برای تمیز کردن خیلی از جا ها نیاز داشته باشید. و همیشه در این مواقع سرعت عمل شما مهم است و اینکه همه افراد دوست دارند کارها را با نهایت سرعت و دقت انجام دهند. برای همین در دسترس بودن دستمال کاغذی حائز اهمیت است. موضوع دیگر این است که خیلی از مواقع وقت و حوصله این را نداریم که بخواهیم دستمال ها را بشوییم، در نتیجه انتخاب ما استفاده از دستمال کاغذی است. در اینجاست که داشتن یک پایه رول دستمال کاغذی مهم میشود. زیرا این پایه ها با داشتن یک طراحی ساده، شیک و کاربردی توانسته اند این نیاز شما را برطرف کنند. در ادامه این مطلب میخواهیم درمورد انواع این پایه ها بحث کنیم‌.

 

پایه رول دستمال کاغذی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه استند رول دستمال کاغذی موجود در بازار

 

پایه رول دستمال پلاستیکی

این پایه ها به خاطر جنس پلاستیکی که دارند قابل شستشو هستند و در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید میشوند. طراحی منحصر به فرد آنها سبب زیبایی فضای آشپزخونه شما میشود. پایه های رول دستمال کاغذی باعث میشود که به فضای آشپزخانه شما نظم خاصی بدهد. از طرفی اگر شما دستمال کاغذی را داخل این پایه ها قرار ندهید ممکن است آلوده و کثیف شوند. این پایه ها علاوه بر اینکه زیبا و شیک هستند باعث میشوند رول دستمال کاغذی جای مشخصی داشته باشد. اگر شما جزء آن دسته از افراد منظمی هستید که نظم و مرتب بودن همه چیز در خانه برایتان مهم است حتما برای رول دستمال کاغذی، شما یک پایه رول دستمال کاغذی خریداری کنید. درمورد رنگ آنها شما میتوانید نوع پلاستیکی آن ها را با مابقی سرویس پلاستیک خود ست کنید تا وسیله های شما هماهنگی و زیبایی بیشتر داشته باشند. این مدل از پایه های رول برای داخل آشپزخانه هستند و رول دستمال کاغذی داخل آنها قرار میگیرد.

 

پایه رول دستمال کاغذی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه استند رول دستمال کاغذی موجود در بازار

 

 

پایه رول دستمال فلزی

پایه های فلزی انواع و اقسام مختلفی دارند بعضی از مدل های آنها مثل همان مدل پلاستیکی برای داخل آشپزخانه هستند. این مدل از پایه ها ایستاده است و رول دستمال کاغذی داخل آنها قرار میگیرد. اما یک مدل از پایه های فلزی برای داخل سرویس بهداشتی قرار میگیرد و به دیوار سرویس بهداشتی نصب میشود و شما میتوانید رول دستمال کاغذی را داخل آنها قرار دهید. این مدل یک قستمی دارد که روی دستمال کاغذی قرار میگیرد تا بهداشت رعایت شود و دستمال ها آلوده نشوند. در انتخاب مدل های فلزی دقت کنید که ضد زنگ باشند در صورتی که چنین قابلیتی را نداشته باشند دقت کنید که بعد از شستن آنها را سریع خشک کنید. تا ظاهر و رنگ پایه های رول دستمال کاغذی خراب نشود و زیبایی خود را از دست ندهند.

 

پایه رول دستمال کاغذی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه استند رول دستمال کاغذی موجود در بازار

 

 

پایه رول دستمال چوبی

این مدل از پایه ها هم از نظر کاربردی مثل پایه های پلاستیکی هستند. این پایه ها به خوبی روی میز فیکس میشوند. و شما زمانی که دستمال میکشید نگران اینکه پایه جابه جا شود نیستید. زیرا این پایه ها وزن سنگینی دارند. شما میتوانید این پایه ها را روی کابینت و یا اپن آشپزخانه قرار دهید، تا هر زمانی که به دستمال کاغذی احتیاج داشتید به سادگی و راحتی در دسترس شما باشد.

امتیاز دهید