۳ مدل از بهترین طرح‌های تابلو فرش جدید

0

معرفی سه مدل تابلو فرش

تابلو فرش جدید : امروزه داشتن یک دکوراسیون شیک و منحصربه‌فرد دغدغه خیلی از افراد شده است توجه به همین موضوع سبب شده که تابلو ها به ویژه تابلو فرش‌ها تبدیل به یکی از فاخرترین و مجلل‌ترین اکسسوری های هر خانه‌ای بشوند. با در نظر گرفتن اینکه داشتن چنین تابلوهایی یکی از آیتم‌های اصیل و شیک نشان دادن هر خانه‌ای می‌باشد تقریباً اکثر افراد در گوشه‌ای از خانه خود سعی داشته‌اند که جایی برای این اکسسوری زیبا و مجلل در نظر بگیرند.

از آنجایی‌که تابلو فرشها بسته به اینکه دست‌بافت یا ماشینی باشند قیمت‌های متفاوتی دارند. البته نوع جنس نخی که با آن تابلو فرش بافته می‌شود، در این تعیین قیمت تأثیرگذار است و در آخر نقش و طرح تابلو فرش‌ها هم بسیار مهم است، زیرا هرچه طرح بافته‌شده فاخرتر و شیک‌تر باشد و یا اینکه بافنده آن باتجربه تر باشد در زیبایی و جلوه گری تابلو فرش‌ها اثرگذار است.

در این مطلب قصد داریم شمارا با سه مدل تابلو فرش آشنا کنیم امیدواریم در انتهای این مطلب شما بتوانید تابلو فرش دلخواه خود را بیابید.

معرفی و بررسی سه مدل از بهترین تابلو فرش‌های موجود در بازار

تابلو فرش گلدان واژگون

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۷۵۰۰ گرم

رنگ: ترکیبی از رنگ‌های مختلف و زیبا

جنس: ماشینی

ابعاد: ۵۰ در ۷۰ سانتی‌متر

این محصول با توجه به اینکه به‌صورت ماشینی بافته‌شده است قیمت مناسبی دارد چنانچه طرح این تابلو فرش موردعلاقه شما می‌باشد بهتر است در انتخاب آن تعلل نکنید. این مدل از تابلو فرش‌ها با توجه به طرح و قابی که دارند برای خانه‌هایی که از سبک دکوراسیون سنتی پیروی می‌کنند، مناسب می‌باشند. از آنجایی طرح گلدان جز آن دسته از طرح‌هایی است که موردپسند اکثر افراد قرار می‌گیرد این تابلو فرش می‌تواند یک هدیه بسیار زیبا و خوب نیز باشد.

 

تابلو فرش جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای فرش دستباف و ماشینی موجود در بازار

 

تابلوفرش دست‌بافت قاهره برجسته

ویژگی های محصول

وزن خالص: ۲۵۰۰ گرم

رنگ: طیف رنگی مختلف

جنس: طیف رنگی مختلف

ابعاد: ۹۰ در ۱۲۰

ازآنجایی‌که تابلو فرش‌های دست‌بافت نتیجه و ثمره‌ی تلاش بافندگان زحمتکش می‌باشد شما با نگاه کردن به این محصولات کاملاً متوجه زیبایی و جلوه گری طرح و رنگ‌های دیده‌شده در تابلو فرش‌های دست‌بافت می‌شود به‌طوری‌که ساعت‌ها دوست دارید به تماشا این ذوق و هنر بنشیند و حقیقتاً باید گفت داشتن چنین تابلو فرش‌هایی به خانه شما زیبایی چند برابری می‌دهد.

با توجه به جنس نخ ابریشم که برای بافتن این تابلو فرش های دستبافت به‌کار رفته است باید گفت که خود همین موضوع سبب می‌شود که شما متوجه منحصربه‌فرد بودن این تابلو فرش‌ها بشوید. چنانچه قصد خرید این تابلو فرش‌ها دارید حتماً در مورد نحوه نگه‌داری آنها اطلاعاتی کسب کنید.

 

تابلو فرش جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای فرش دستباف و ماشینی موجود در بازار

 

تابلو فرش دست‌بافت مینیاتور نیاز نوازش

ویژگی‌های محصول

وزن خالص: ۲۰۰۰ گرم

رنگ: ۸۰ رنگ

جنس: مرینوس و ابریشم

ابعاد: ۹۵۰*۸۵۰

در بافت این تابلو فرش سعی شده تا جایی که امکان دارد تمامی طرح‌ها ریز بافته شود ازاین‌رو زمانی که به این مدل تابلو فرش دست‌بافت نگاه می‌کنید بیشتر یک نقاشی زیبا می‌بینید که همه این زیبایی و منحصربه‌فرد بودن نتیجه زحمت و تلاش بافندگان این تابلو فرش می‌باشد.

 

تابلو فرش جدید

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع تابلوهای فرش دستباف و ماشینی موجود در بازار

 

امتیاز دهید