۲ مدل از بهترین آجیل خوری های شیک و مدرن

0

آجیل خوری شیک : ظروف پذیرایی از مهمان عموما ظرف های زیبا و شیکی هستند که امروزه تنوع زیادی دارند و با استفاده از مواد اولیه مختلفی ساخته میشوند. اما اکثر ظروف جنس شیشه‌ای دارند ولی هستند ظروفی که از فلزات مختلفی ساخته شده اند و برای پذیرایی هم استفاده میشوند. تفاوت قیمتی که در آجیل خوری های فلزی وجود دارد به خاطر نوع فلز به کار برده شده است.

 

آجیل خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آجیل خوری موجود در بازار

 

آجیل خوری شیشه ای (بلوری)

یک مدل از آجیل خوری ها میباشد که طرفداران زیادی دارند و در سایز ها و طرح های مختلفی تولید میشوند. این ظروف انتخاب خیلی خوبی برای پذیرایی هستند. زیبایی خیره کننده ظروفی که جنس بلوری دارند چشم هر بینده ای را خیره میکند. این آجیل خوری ها به واسطه طراحی منحصر به فردی که دارند میتوانند به شما در یک پذیرایی همه چیز تمام کمک کنند.

ظاهر شفاف و طراحی منحصر به فرد این آجیل خوری ها سبب شده که آن ها کالایی مناسب برای پذیرایی از مهمان بشوند و همچنین گزنیه مناسبی برای پذیرایی شب یلدا و یا عید نوروز هستند. اگر شما هم مثل من دوست دارید که از ظروف لوکسی برای پذیرایی از مهمانان عزیز خود استفاده کنید. آجیل خوری هایی که از جنس کریستال میباشند انتحاب خیلی خاص و زیبایی هستند.

 

آجیل خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آجیل خوری موجود در بازار

 

آجیل خوری فلزی

این مدل از آجیل خوری ها ظروف بسیار لوکسی هستند. بعضی از مدل های آنها به صورت طبقاتی طراحی میشوند. هرچقدر از زیبایی این مدل آجیل خوری ها گفته شود کم است زیرا حقیقتا نمیشود به آنها فقط یک آجیل خوری گفت زیرا اینقدر در طراحی آنها ذوق و سلیقه و ابتکار به خرج رفته است که آن ها را به یکی از ظروف تزئینی خانه تبدیل کرده است.

این مدل از آجیل خوری ها هرچقد از فلزات مرغوب تری ساخته شوند کیفیت و زیبایی بیشتری به آنها داده میشود. البته نوع طراحی و ساخت آنها هم منحصر به فرد و خاص است.بعضی از انواع این آجیل خوری ها با فلز مس ساخته میشوند. البته دیده شده که در بعض از مدل ها با فیروزه روی این آجیل خوری ها طرح هایی زده شده است هرچقدر که این طرح ها با دقت و ظرافت بیشتر روی این آجیل خوری ها پیاده شود زیبایی و منحصر به فرد بودن آنها را بالا میبرد. و در نهایت میتوان از آنها به عنوان یک کالای لوکس یاد کرد که انصافا هم تعریف به جا و درستی است.

 

آجیل خوری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آجیل خوری موجود در بازار

 

 

امتیاز دهید