گهواره

0

یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین وسایل نوزاد، گهواره است. در حقیقت؛ آسایش کودک اصلی‌ترین دغدغه پدران و مادران می‌باشد. همانطور که می‌دانید؛ ریتم خواب نوزادان تفاوت بسیاری با بزرگسالان دارد. نوزادان در هر شبانه‌روز باید مابین ۱۴ تا ۱۷ ساعت بخوابند. اما؛ گاهی سخت به خواب می‌روند. از آنجایی که خواب نوزاد یکی از موضواعات مهم بوده و بر رشد او تاثیر بسزایی دارد، خرید بهترین مارک گهواره به پدران و مادران کمک بسیاری می‌کند. گهواره باعث می‌شود نوزاد بتواند با آسایش و آرامش بیشتری به خواب رفته و به مرور زمان رشد مناسبی داشته باشد. در ادامه این مقاله از مجله بونگ، قصد داریم شما را با بهترین مارک گهواره‌های موجود در بازار ایران آشنا کرده و به شما در خرید این وسیله ضروری کمک کنیم.

راهنمای خرید بهترین مارک گهواره

اندازه گهواره: یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید گهواره باید به آن توجه داشته باشید، اندازه گهواره است. اندازه گهواره باید به قدری باشد که یک دامنه حرکتی بسیار محدود برای نوزاد ایجاد کرده و از غلت خوردن نوزاد جلوگیری کند. پس قبل از هر چیزی، اندازه گهواره را در نظر بگیرید!

ظرفیت وزنی: بیشتر گهواره‌ها می‌توانند وزنی برابر با ۱۰ تا ۱۳ کیلوگرم را تحمل کنند. اما؛ در هنگام خرید بهترین مارک گهواره، وزن ساخت گهواره را نیز در نظر گرفته و به وزن نوزاد اضافه کنید.

جنس گهواره: گهواره‌ها دارای جنس‌های مختلفی می‌باشند. اما؛ از آنجایی که استحکام گهواره از اهمیت بالایی برخوردار است، باید گهواره‌ای را خریداری کنید که در صورت جابه‌جایی و یا فشارهای وارده به آن، آسیب نبیند. آلومینیومی بودن جنس گهواره‌ها باعث می‌شود تا از مقاومت بیشتری در برابر فشارهای وارده برخوردار باشند.

جنس نشیمنگاهی گهواره: یکی دیگر از نکاتی که در خرید بهترین مارک گهواره از اهمیت بالایی برخوردار است، توجه به جنس نشیمنگاهی گهواره می‌باشد. جنس نشیمنگاهی گهواره‌ها باید ضد تعریق بوده و از ایجاد حساسیت جلوگیری نماید. نرمی و لطافت پارچه مورد استفاده در قسمت نشیمنگاهی گهواره نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

کمربند ایمنی: در هنگام خرید تمامی وسایل نوزاد از جمله بهترین مارک گهواره، به کمربند ایمنی توجه کنید. در حقیقت؛ وجود کمربند ایمنی نرم برای جلوگیری از افتادن نوزاد الزامی است.

امکانات جانبی: وجود امکانات جانبی از قبیل؛ سایبان، پشه‌بند، آویز عروسکی و یا قابلیت پخش موزیکال از دیگر نکاتی است که در خرید بهترین مارک گهواره باید به آن توجه کنید. وجود هر یک از این ویژگی‌ها روی قیمت گهواره تاثیرگذار است.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

انواع گهواره

گهواره‌ها از جمله وسایلی هستند که در گذشته نیز از آن‌ها استفاده می‌شد. اما؛ امروزه انواع جدیدتر آن وارد بازار شده است. در این قسمت از مجله بونگ قصد داریم شما را با انواع گهواره آشنا کنیم تا در خرید بهترین مارک گهواره، انتخاب مناسب‌تری داشته باشید. گهواره‌ها علاوه بر تنوع در طرح و رنگ، از نظر امکانات نیز با هم متفاوت می‌باشند.

گهواره استاندارد: یکی از معمول‌ترین انواع گهواره، گهواره‌های استاندارد می‌باشند. این گهواره‌ها شکل و ظاهری ساده داشته و از طول عمر نسبتا بالایی برخوردارند. گهواره‌های استاندارد، امکانات جانبی نداشته و  در نتیجه از قیمت پایین‌تری نیز برخوردارند.

گهواره چند منظوره: گهواره‌های چند منظوره، یکی دیگر از انواع گهواره‌ها به شمار می‌روند. این دسته از گهواره‌ها دارای وسایل جانبی زیادی می‌باشند. در صورتی که فضای کافی برای امکانات جانبی ندارید، می‌توانید آن‌ها را از گهواره جدا کنید! بهترین مارک گهواره‌های موجود در بازار معمولا از نوع استاندارد و یا چندمنظوره می‌باشند.

گهواره مسافرتی: یکی دیگر از انواع گهواره‌ها که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند، گهواره‌های مسافرتی می‌باشند. این مدل گهواره وزن بسیار سبکی داشته و به راحتی قابل حمل و جابه‌جایی است. این مدل نسبت به گهواره‌های دیگر از استحکام کم‌تری برخوردار می‌باشد.

گهواره برقی: یکی از جدیدترین انواع گهواره‌ها، گهواره برقی است. پدران و مادران با خرید بهترین مارک گهواره برقی دیگر نیازی به تکان دادن گهواره ندارند. این مدل از گهواره‌ها به صورت خودکار تکانه ایجاد کرده و از این طریق کمک بسیاری به پدران و مادران کرده‌اند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

گهواره‌ها تا چه سنی قابل استفاده هستند؟

گهواره‌ها بیشتر برای نوزادان قابل استفاده هستند. زیرا؛ خواب نوزاد در همان دوران ابتدایی تولد از اهمیت بالایی برخودار بوده و در رشد او تاثیرگذار است. بهترین مارک گهواره می‌تواند وزنی معادل با ۱۳ کیلوگرم را تحمل کند. اگر وزن کودک و یا نوزاد خود را با وزن قطعات مورد استفاده در ساخت گهواره در نظر بگیرید، تا زمانی که کودک شما به وزن ۱۰ یا ۱۱ کیلوگرم برسد، می‌توانید از گهواره استفاده کنید. اما در حالت کلی؛ گهواره‌ها برای نوزادان ۱ تا ۸ ماهه مناسب می‌باشند.

قیمت خرید بهترین مارک گهواره

قیمت خرید گهواره نیز مانند دیگر وسایل و اقلام نوزادان، به عوامل مختلفی بستگی دارد. وزن قابل تحمل، اندازه گهواره، جنس بدنه و نشیمنگاه، وجود اقلام و امکانات جانبی و همچنین نوع گهواره در قیمت خرید آن تاثیر بسزایی دارند. شما باید با در نظر گرفتن بودجه‌ای که برای خرید این محصول کنار گذاشته‌اید، بهترین مارک گهواره را خریداری کنید. یکی دیگر از مواردی که در قیمت خرید گهواره تاثیرگذار است، طراحی و شکل ظاهری گهواره می‌باشد. به عنوان مثال؛ گهواره‌های گرد، از قیمت بالاتری برخوردارند.

خرید آنلاین بهترین مارک گهواره

از آنجایی که خرید بهترین نوع گهواره، با حضور نوزاد کار سختی است، خرید آنلاین این وسیله به شما پیشنهاد می‌شود. برای خرید آنلاین گهواره باید سعی کنید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر خریداری کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید. فروشگاه دیجی کالا یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی معتبر است که شما می‌توانید تمامی وسایل نوزاد از جمله گهواره را با قیمتی مناسب خریداری کنید. برای خرید بهترین مارک گهواره کافیست مشخصات هر یک از آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و با در نظر گرفتن بودجه خود مناسب‌ترین گهواره را خریداری کنید. ما در ادامه این مقاله از مجله بونگ؛ مشخصات و ویژگی‌های ۱۰ تا از بهترین گهواره‌ها را مورد بررسی قرار داده‌ایم. شما نیز با مطالعه این قسمت از مقاله می‌توانید انتخاب مناسب‌تر و به صرفه‌تری داشته باشید!

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

بررسی مشخصات ۱۰ تا از پرفروش‌ترین گهواره‌های موجود در بازار ایران

گهواره مدل ۰۳۴

یکی از پرفروش‌ترین و بهترین مارک گهواره، گهواره ۰۳۴ است. ابعاد این مدل گهواره برابر با  سانتی‌متر می‌باشد. وزن کلی این محصول ۳ کیلوگرم بوده و می‌تواند حدود ۱۲ کیلوگرم را تحمل کند. گهواره ۰۳۴ برای نوزادان ۱ تا ۱۲ ماهه بهترین انتخاب می‌باشد. این مدل گهواره از نظر ظاهری ساده بوده و در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه شده است.  گهواره ۰۳۴ از جمله گهواره‌هایی است که به راحتی جمع شده و قابلیت جابه‌جایی دارد.

شما با خرید این مدل گهواره، خوابی آرام و راحت را برای کودک خود فراهم می‌کنید. گهواره ۰۳۴ از طراحی شیک، پشه‌بند و همچنین وزن سبکی برخوردار شده است. قیمت مناسب از دیگر ویژگی‌های این مدل گهواره به شمار می‌رود. شما با پرداخت هزینه‌ای بسیار مناسب می‌توانید بهترین مارک گهواره را خریداری کنید.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره میلاد مدل M001

گهواره میلاد مدل M001، از جمله گهواره‌هاییست که در رنگ‌های مختلف از جمله قرمز، سفید، صورتی، طوسی و… موجود بوده و شما به راحتی می‌توانید رنگ آن را با رنگ سیسمونی نوزاد خود ست کنید. این مدل گهواره میلاد در دسته بهترین مارک گهواره نوزاد قرار گرفته است. ابعاد گهواره میلاد برابر با  سانتی‌متر می‌باشد. وزن این مدل گهواره ۶ کیلوگرم است. در نتیجه؛ بسیار سبک بوده و امکان جابه‌جایی آن به راحتی فراهم می‌باشد. وزن و ابعاد گهواره میلاد مدل M001 برای نوزادان ۱ ماهه تا ۲ ساله مناسب می‌باشد.

این محصول دارای پشه‌بند بوده و در فصل تابستان از نوزاد شما در برابر حشره‌های مزاحم محافظت می‌کند. این گهواره دارای قابلیت ثابت شدن نیز می‌باشد. در نتیجه؛ می‌توانید از آن هم به عنوان گهواره و هم به عنوان تخت نوزاد استفاده کنید. کیفیت بالا، رنگ‌بندی زیبا، طراحی شیک، سهولت در استفاده و همچنین قیمت بسیار مناسب از جمله ویژگی‌هائیست که باعث شده‌اند گهواره میلاد مدل M001 در دسته بهترین مارک گهواره قرار بگیرد.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره مدل پارادیس

معمولا در ابتدایی‌ترین روزهای تولد نوزاد، پدران و مادران دچار سردرگمی می‌شوند. خواب راحت و آرام نوزاد باعث می‌شود تا حدودی از خستگی والدین کاسته شود. برای اینکه نوزاد شما خواب کافی داشته باشد، خرید بهترین مارک گهواره به شما توصیه می‌گردد. یکی از گهواره‌هایی که امروزه مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است، گهواره پارادیس می‌باشد. گهواره پارادیس با ابعاد  سانتی‌متر و در ۸ رنگ زیبا و جذاب به بازار عرضه شده است. این محصول در دسته گهواره‌های پرتابل قرار گرفته است.

گهواره‌های پرتابل دارای وزنی سبک بوده و به راحتی حمل می‌شوند. در نتیجه؛ شما می‌توانید گهواره پارادیس را در مسافرت‌های خود به همراه داشته باشید. این مدل گهواره قابلیت ثابت شدن نیز دارد. در نتیجه؛ به عنوان تخت نوزاد نیز قابل استفاده می‌باشد. پارچه مورد استفاده ر قسمت نشیمنگاه گهواره پارادیس از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل؛ گهواره پارادیس در دسته بهترین مارک گهواره مسافرتی قرار گرفته است.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار .

 

گهواره مدل لاوین

گهواره لاوین، جدیدترین و بهترین مارک گهواره‌ موجود در بازار است که بر اساس ارگونومی بدن نوزاد و  بر اساس آغوش مادر طراحی شده است. این ویژگی باعث می‌شود نوزاد شما خواب راحت‌تری داشته باشد. شکل ظاهری گهواره لاوین بسیار مشابه گهواره‌های سنتی قدیمی می‌باشد. این گهواره با حرکت نرم و دورانی که دارد خواب راحت و آرامی را برای کودک شما به ارمغان می‌آورد. جنس این مدل گهواره از چوب روسی می‌باشد. لایه‌ای از پلی‌استر روی چوب قرار گرفته تا از جذب آلودگی توسط چوب جلوگیری گردد.

ابعاد گهواره لاوین برابر با  سانتی‌متر بوده و وزن آن حدود ۴.۵ کیلوگرم می‌باشد. این محصول تحمل ۲۵ کیلوگرم وزن را دارد. در نتیجه؛ شما می‌توانید از گهواره لاوین برای نوزاد ۱ تا ۳۶ ماهه خود استفاده کنید. تمام اتصالات به کار رفته در ساخت این مدل گهواره از فلز می‌باشد. در نتیجه می‌توان گفت، گهواره لاوین از جمله بهترین مارک گهواره است که از استحکام بسیار بالایی برخوردار شده است. شما می‌توانید گهواره لاوین را با قیمت بسیار مناسب‌ از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید. شایان ذکر است به همراه خرید گهواره لاوین از مجموعه دیجی کالا، یک عدد تشک و بالشت به شما هدیه داده می‌شود.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره دلیجان مدل ویرا

یکی از محصولات باکیفیتی که توسط کمپانی دلیجان تولید و به بازار عرضه شده است، گهواره ویرا می‌باشد. این مدل گهواره دارای ابعادی مناسب و برابر با  سانتی‌متر است. گهواره ویرا بهترین مارک گهواره و مناسب‌ترین انتخاب برای قرار گرفتن در کنار تخت مادر می‌باشد. این گهواره قابلیت ثابت نگه‌داشتن داشته و ارتفاع آن در ۶ حالت مختلف قابل تنظیم می‌باشد. وزن این مدل گهواره از برند دلیجان برابر با ۸ کیلوگرم بوده و برای نوزادان ۱ تا ۹ ماهه بهترین انتخاب است.

گهواره دلیجان مدل ویرا در درمان رفلاکس نوزادان نیز موثر است. به این صورت که شما می‌توانید با تنظیم ۳۰ درجه گهواره آن را به یک تشک آنتی رفلاکس تبدیل کنید. این محصول دارای کمربند ایمنی، سایبان و پشه‌بند نیز می‌باشد. تمام این ویژگی‌ها نشان می‌دهد گهواره ویرا کامل‌ترین و بهترین مارک گهواره موجود در بازار می‌باشد. شما می‌توانید این مدل گهواره را در رنگ‌های سرمه‌ای، آبی و کرم از مجموعه دیجی کالا خریداری نمایید.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره اسپرینگ مدل سانی یونیک

خواب راحت در رشد جسمی و فکری کودک تاثیر بسزایی دارد. مناسب‌ترین وسیله برای خواب آرام و راحت نوزاد، گهواره می‌باشد. گهواره اسپرینگ مدل سانی یونیک بهترین مارک گهواره موجود در بازار است که از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشد. این مدل گهواره دارای وزنی برابر با ۵ کیلوگرم با ابعاد  سانتی‌متر می‌باشد. شما می‌توانید از گهواره سانی یونیک برای نوزادان ۱ تا ۱۰ ماهه خود استفاده کنید.

جنس نشیمنگاه این مدل گهواره از پارچه‌ای باکیفیت و مرغوب می‌باشد. وجود پشه‌بند در قسمت بالای گهواره، مانع از ورود حشرات مزاحم به فضای داخلی گهواره خواهد شد. این محصول نیز قابلیت تبدیل شدن به تخت را دارد. شما با تغییر حالت چرخ‌ها و ایجاد کمی جابه‌جایی در آن می‌توانید گهواره را به یک تخت ثابت تبدیل کنید. گهواره سانی یونیک بهترین مارک گهواره موجود در بازار است که با پخش موزیک به خواب راحت‌تر فرزند شما کمک خواهد کرد.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره مدل BB008

هر مادری دوست دارد نوزاد خود را در آرام‌ترین، بهترین و امن‌ترین جای ممکن بخواباند. مادران عزیز با خرید بهترین مارک گهواره می‌توانند از خواب راحت و آرام نوزاد خود اطمینان حاصل کنند. گهواره BB008 یکی از گهواره‌های موجود در بازار است که با طراحی ویژه و پیشرفته‌ای که دارد خوابی آرام و بدون تنش را برای کودک شما فراهم می‌کند. ابعاد این مدل گهواره برابر با  سانتی‌متر بوده و برای گروه سنی ۱ تا ۲۴ ماه قابل استفاده می‌باشد.

گهواره BB008 در دسته بهترین مارک گهواره برقی قرار می‌گیرد. پدران و مادران با خرید گهواره‌های برقی دیگر نیازی به تکان دادن گهواره نخواهند داشت. این مدل گهواره‌ها با تکانه‌های آرام و یکنواخت موجبات یک خواب راحت را برای کودک شما فراهم می‌کنند. علاوه بر این‌ها گهواره BB008، دارای کمربند ایمنی و قابلیت پخش صدا نیز می‌باشند. شما می‌توانید با متصل کردن گوشی خود به پورت USB، لالایی‌های متنوعی را برای کودک خود پخش کنید.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره ماستلا مدل ۸۰۳۷

یکی از مدل‌های چندکاره گهواره، گهواره ۸۰۳۷ ماستلا می‌باشد. این مدل گهواره دارای ابعاد  سانتی‌متر بوده و بهترین مارک گهواره برای نوزادان ۲ تا ۳۶ ماهه به شمار می‌رود. این محصول دارای وزنی برابر با ۴ کیلوگرم بوده و ظرفیت وزنی آن حدود ۱۸ کیلوگرم می‌باشد. گهواره ماستلا از جمله گهواره‌های ۶ کاره است که در رنگ صورتی و با قیمتی مناسب توسط فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش می‌رسد.

این مدل گهواره دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و تبدیل به تخت نیز می‌باشد. شما می‌توانید گهواره ماستلا را به تخت ثابت تبدیل کرده و بعد از تنظیم ارتفاع آن با تخت خواب خود، تخت را در کنار تخت قرار دهید. این محصول دارای قابلیت ویبره و پخش موزیک نیز می‌باشد. در نتیجه؛ از خستگی بدن نوزاد در هنگام خواب جلوگیری به عمل می‌آید. گهواره ماستلا علاوه بر تبدیل شدن به تخت ثابت و قابل حمل، به یک صندلی راحتی نیز تبدیل می‌شود. قابلیت تنظیم پشتی، تنظیم زاویه خواب و همچنین وجود کمربند ایمنی از دیگر ویژگی‌های این مدل گهواره می‌باشد. تمام این ویژگی‌ها در کنار هم باعث شده‌اند، گهواره ماستلا مدل ۸۰۳۷ به عنوان بهترین مارک گهواره چندکاره شناخته شود.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره ولگرو مدل Hamak

همانطور که می‌دانید؛ ساعت خواب نوزاد از بدو تولد تا حدود یک سالگی او حدود ۱۴ تا ۱۷ ساعت می‌باشد. خواب کافی نوزاد در فرایند رشد جسمی و ذهنی کودک تاثیر بسزایی دارد. از این رو؛ خرید بهترین مارک گهواره توصیه مجموعه ما به تمام افرادی است که تازه پدر و یا مادر شده‌اند. یکی از این محصولات که البته از کیفیت مناسبی برخودار است، گهواره ولگرو مدل Hamak می‌باشد. تمام مواد و وسایل به کار رفته در ساخت و تولید این مدل گهواره، طبیعی و ضد حساسیت هستند.

در صورت کثیف شدن الیاف و یا پارچه گهواره Hamak، می‌توانید پارچه را از گهواره جدا کرده و شستشو نمایید. استفاده از گهواره ولگرو باعث رفع بسیاری از مشکلات کودک از جمله؛ رفلاکس، دل‌پیچه و یا قلنج خواهد شد. اگر برای آسایش و راحتی نوزاد خود به دنبال خرید بهترین مارک گهواره می‌گردید، خرید گهواره ولگرو مدل Hamak را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

گهواره یونی لاو مدل Hug Me Plus

یکی دیگر از گهواره‌ها که به عنوان بهترین مارک گهواره نیز شناخته می‌شود، گهواره یونی لاو مدل Hug Me Plus می‌باشد. این مدل گهواره قابلیت تبدیل شدن به تخت نیز دارد. در این صورت شما می‌توانید از این محصول در کنار تخت مادر نیز استفاده کنید. ارتفاع گهواره یونی لاو در ۶ حالت مختلف قابل تنظیم می‌باشد. شما می‌توانید ارتفاع تنها یکی از پایه‌های گهواره را تغییر داده و دیگر نگران رفلاکس و یا خفگی نوزاد خود بر اثر برگشت شیر به دهان وی نباشید. این مدل گهواره در دو رنگ صورتی و خاکستری توسط فروشگاه دیجی کالا به فروش می‌رسد. گهواره یونی لاو می‌تواند تا وزن ۹ کیلوگرم را تحمل کند. بنابراین؛ برای کودکان ۱ تا ۱۲ ماه انتخاب مناسبی خواهد بود.

 

بهترین مارک گهواره

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع گهواره موجود در بازار

 

اگر قصد خرید بهترین مارک گهواره را دارید، می‌توانید این محصول را از فروشگاه‌های اینترنتی خریداری نمایید. اما؛ به خاطر داشته باشید که فروشگاهی که انتخاب می‌کنید باید معتبر بوده و دارای نماد اعتماد نیز باشد. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از جمله بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی است که انواع گهواره را با قیمت‌های ویژه به فروش می‌رساند.

امتیاز دهید