کیسه‌خواب

0

اگر اهل مسافرت و طبیعت‌گردی هستید، بهتر است وسایل مناسب کمپینگ را داشته باشید. یکی از مهم‌ترین وسایل کمپینگ که می‌تواند تا حد زیادی از هزینه‌های اقامت شما کاهش دهد، کیسه‌خواب می‌باشد. با خرید بهترین مارک کیسه‌خواب، در طبیعت نیز احساس راحتی کنید! برای خرید مناسب‌ترین کیسه‌خواب باید به نکات مهمی توجه کرده و برندهای مربوط به این محصول را به خوبی بشناسید، تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین کیسه‌خواب را خریداری نمایید. ما در این مطلب از مجله بونگ، سعی داریم شما را با نکات خرید بهترین مارک کیسه‌خواب و همچنین پرفروش‌ترین برندهای کیسه‌خواب آشنا نماییم. این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا بتوانید یکی از پرفروش‌ترین و مناسب‌ترین کیسه‌خواب‌های موجود در بازار را خریداری نمایید.

کیسه‌خواب

 یکی از وسایل کمپینگ که برای فصول مختلف سال مناسب بوده و مورد توجه افراد قرار گرفته است، کیسه‌خواب می‌باشد. کیسه‌خواب دارای انواع مختلفی بوده و در شکل‌های متفاوتی تولید شده است. شما با استفاده از بهترین مارک کیسه‌خواب می‌توانید در طبیعت دراز کشیده و احساس تخت نرم و گرم خود را داشته باشید. اگر شما نیز قصد خرید کیسه‌خواب را دارید، لازم است اطلاعات بسیاری را درباره آن بدانید. از این رو؛ مطالعه این مقاله از مجله بونگ به شما پیشنهاد می‌شود. شما با مطالعه این مطلب، اطلاعات جامعی را درباره کیسه‌خواب بدست آورده و بهترین و مناسب‌ترین کیسه‌خواب را خریداری می‌کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

انواع کیسه‌خواب

بر اساس اینکه در چه فصلی از سال قصد مسافرت دارید، کیسه‌خواب‌ها به ۳ دسته کلی تقسیم می‌شوند. کیسه‌خواب زمستانی، تابستانی و همچنین کیسه‌خواب ۳ فصله. اگر به دنبال خرید بهترین مارک کیسه‌خواب متناسب با آب و هوا هستید، این قسمت از مجله بونگ را با دقت مطالعه کنید.

کیسه‌خواب زمستانی: در تولید کیسه‌خواب‌های زمستانی از عایق بیشتری استفاده می‌شود. به همین دلیل است که این دسته از کیسه‌خواب‌ها دارای حجم بزرگ‌تری بوده و از این رو؛ فضای بیشتری را اشغال می‌کنند. کیسه‌خواب‌های زمستانی بهترین انتخاب برای دمای منفی ۷ درجه و پایین‌تر از آن می‌باشند. در خرید بهترین مارک کیسه‌خواب زمستانی، سعی کنید کیسه‌خوابی را خریداری کنید که حجم کم‌تری داشته باشد.

کیسه‌خواب تابستانی: کیسه‌خواب‌های تابستانی دارای عایق کم‌تری بوده و در نتیجه حجم کم‌تری دارند. این دسته از کیسه‌خواب‌ها برای دماهای بالای ۱- درجه سانتی‌گراد مناسب می‌باشند. کیسه‌خواب‌های تابستانی دارای وزن بسیار کمی بوده و دارای زیپ تمام قد هستند تا شما بتوانید جهت تهویه هوا آن‌ها را کاملا باز کرده و یا به عنوان پتو از آن استفاده کنید. بهترین مارک کیسه‌خواب تابستانی دارای پارچه قابل تنفس است تا از تعریق افراد جلوگیری به عمل آورد.

کیسه‌خواب ۳ فصله: کیسه‌خواب‌های ۳ فصله برای فصول بهار، تابستان و پاییز مناسبند. این دسته از کیسه‌خواب‌ها دارای اقلام اضافی چون؛ یقه اضافی، کلاه و همچنین روکش زیپ هستند. تا افراد در صورت سردتر شدن آب و هوا بتوانند از آن استفاده کنند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

انواع کیسه‌خواب از نظر شکل

کیسه‌خواب‌ها در شکل‌ها و مدل‌های متنوعی تولید شده و هر کدام برای شرایط مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مستطیلی، مومیایی، دونفره و همچنین نیمه مستطیلی از جمله انواع کیسه‌خواب‌ها از نظر شکل به شمار می‌روند. اگر می‌خواهید مناسب‌ترین و بهترین مارک کیسه‌خواب را خریداری کنید، باید شکل آن را در نظر بگیرید!

کیسه‌خواب مستطیلی: این دسته از کیسه خواب‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاربر می‌تواند به راحتی دست و پای خود را درون آن حرکت داده و در وضعیت دلخواه خود بخوابد. این مدل کیسه‌خواب‌ها معمولا به صورت زیرانداز و یا پتو نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل است که کیسه‌خواب‌های مستطیلی، خواهان بسیاری داشته و باکیفیت‌ترین آن‌ها در دسته بهترین مارک کیسه‌خواب قرار می‌گیرد.

مومیایی: امکان حرکت دادن اعضای بدن درون این کیسه‌خواب‌ها برای کاربران فراهم نخواهد بود. افراد به جای حرکت درون کیسه‌خواب می‌توانند کل کیسه را حرکت دهند. کیسه‌خواب‌های مومیایی بیشتر برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دونفره: افرادی که تمایل دارند در طبیعت کنار هم استراحت کنند، می‌توانند از کیسه‌خواب دونفره استفاده نمایند. افرادی که به صورت خانوادگی به طبیعت‌گردی می‌پردازند، می‌توانند بهترین مارک کیسه‌خواب دونفره را خریداری کرده و دسته‌جمعی از طبیعت لذت ببرند.

نیمه مستطیلی: کیسه‌خواب‌های نیمه مستطیلی همانند کیسه‌خواب‌های مستطیلی امکان حرکت برای کاربر را سلب نمی‌کنند. در نتیجه؛ کاربر به راحتی می‌تواند درون کیسه جابه‌جا شود. این مدل کیسه‌خواب گرما را بهتر حفظ می‌کند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

راهنمای خرید بهترین مارک کیسه‌خواب

دما: هر کیسه‌خواب برای دمای خاصی طراحی شده و می‌تواند بدن شما را در همان دما نگه‌دارد. در نتیجه؛ قبل از هرچیزی باید بدانید که در چه فصولی از سال قصد سفر و استفاده از کیسه‌خواب را دارید! بهترین مارک کیسه‌خواب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و می‌تواند دمای بدن شما را در حالت تعادل نگه‌دارد. برای داشتن خوابی راحت و آرام در دل طبیعت به دمای کیسه‌خواب توجه کنید.

پارچه کیسه‌خواب: یکی دیگر از موارد مهمی که در خرید بهترین مارک کیسه‌خواب باید به آن توجه شود، جنس پارچه مورد استفاده در کیسه‌خواب می‌باشد. انتخاب نوع پارچه به شما و منطقه‌ای که قصد سفر به آن را دارید بستگی دارد. اما؛ در حالت کلی؛ یک کیسه‌خواب با کیفیت باید ضد آب بوده و دارای قابلیت تنفسی باشد.

وزن و حجم: در هنگام خرید بهترین مارک کیسه‌خواب به اندازه و حجم کیسه‌خواب توجه کنید. شما باید کیسه‌خوابی را خریداری کنید که امکان حرکت را به صورت کامل از شما سلب نکند. در هنگام خرید کیسه‌خواب به این نکته توجه کنید که حجم کم‌تری داشته و فضای بسیار کمی را اشغال کند.

عایق: نوع عایق کیسه‌خواب تاثیر بسزایی در میزان گرمای حفظ شده دارد. عایق‌های کیسه‌خواب معمولا از پر و یا عایق مصنوعی می‌باشند. عایق در بهترین مارک کیسه‌خواب معمولا پر است. چرا که وزن و حجم کم‌تری داشته و بهتر می‌تواند گرما را درون خود نگه‌دارد.

طول کیسه‌خواب: نکته دیگری که در هنگام خرید بهترین مارک کیسه‌خواب باید به آن توجه کنید، طول کیسه‌خواب می‌باشد. کیسه‌خواب‌ها در اندازه‌های معمولی به بازار عرضه شده‌اند. اما؛ اگر خوب بگردید می‌توانید کیسه‌خواب‌هایی را بیابید که دارای طول کم‌تر و یا بیشتری هستند. در صورتی که کیسه‌خواب از قد شما بلندتر باشد نمی‌تواند پاهای شما را گرم کند. کوتاه‌تر بودن طول کیسه‌خواب نیز پاهای شما را اذیت خواهد کرد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

خرید بهترین مارک کیسه‌خواب

امروزه به خاطر نیاز بالای بازار و همچنین تقاضای مردم، برندهای بسیاری به سمت تولید کیسه‌خواب روی آورده‌اند. از این رو؛ انتخاب مناسب‌ترین و بهترین مارک کیسه‌خواب به کاری دشوار برای خریداران تبدیل شده است. ما در این مقاله از مجله بونگ، ۱۰ برند از پرفروش‌ترین برندهای موجود در بازار را مورد بررسی قرار داده‌ایم. شما خریداران عزیز می‌توانید مشخصات و ویژگی‌های هر یک از این محصولات را مطالعه کرده و بهترین مارک کیسه‌خواب را متناسب با بودجه‌ای که در اختیار دارید، خریداری نمایید.

معرفی ۱۰ برند معروف و معتبر کیسه‌خواب

کیسه‌خواب کنتال مدل Gldn bear

کیسه‌خواب کنتال، بهترین مارک کیسه‌خواب موجود در بازار است. این محصول با استفاده از الیاف پر شده و از مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار می‌باشد. Gldn bear از جمله پرفروش‌ترین و البته مناسب‌ترین مدل‌های تولید شده توسط کمپانی کنتال است. این محصول ابعاد بسیار مناسبی داشته و فضای کافی برای افراد بلند قد را ایجاد کرده است. کیسه‌خواب کنتال مدل Gldn bear از دسته کیسه‌خواب‌های یک نفره بوده و از انواع کیسه‌خواب‌های تابستانی به شمار می‌رود.

پارچه مورد استفاده در کیسه‌خواب Gldn bear از نوع کره‌ای بوده و به همین دلیل در برابر آب و حتی پارگی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار شده است. الیافی که به عنوان عایق در این کیسه‌خواب مورد استفاده قرار گرفته‌اند، از نوع مصنوعی می‌باشند. این محصول، حجم و فضای بسیار کمی را اشغال کرده و به صورت یک ست شامل زیرانداز، بالشت و کیسه‌خواب به فروش می‌رسد. تمام این ویژگی‌ها باعث شده‌اند تا کیسه‌خواب کنتال مدل Gldn bear به عنوان کامل‌ترین و بهترین مارک کیسه‌خواب شناخته شود. شما می‌توانید این محصول را در ۴ رنگ سبز، آبی، قرمز و نارنجی خریداری نمایید.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب فوروارد مدل PROFESSIONAL CAMP- FCLT 3014

یکی از اقلام ضروری که خرید آن به کوهنوردان و همچنین افرادی که اهل سفر هستند، پیشنهاد می‌شود، کیسه‌خواب می‌باشد. کیسه‌خواب فوروارد مدل PROFESSIONAL CAMP- FCLT 3014، بهترین مارک کیسه‌خواب بوده و در سایز بزرگ به بازار عرضه شده است. این محصول امکان تهویه هوا داشته و دارای یک سر زیپ دوطرفه و یک زیپ یک طرفه است که امکان باز و بسته کردن راحت کیسه‌خواب را برای کاربران فراهم می‌کند.

کیسه‌خواب فوروارد مدل PROFESSIONAL CAMP- FCLT 3014 می‌تواند در برابر آب و رطوبت تا ۷۰ درصد مقاومت خود را حفظ نماید. حتی در صورتی که این کیسه‌خواب خیس شود، به سرعت خشک خواهد شد. این محصول برای افراد بلند قامت مناسب است چرا که طول آن به ۲۱۸ سانتی‌متر نیز می‌رسد. اگر برای دماهای ۷ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد به دنبال خرید بهترین مارک کیسه‌خواب می‌گردید، خرید کیسه‌خواب PROFESSIONAL CAMP- FCLT 3014 از برند فوروارد به شما توصیه می‌شود.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب تامکس مدل Adventure 50

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین مارک کیسه‌خواب را به شما معرفی کنیم، کیسه‌خواب تامکس می‌تواند مناسب‌ترین انتخاب برای شما باشد. طراحی این محصول به گونه‌ای است که بدن به راحتی درون آن قرار گرفته و خوابی راحت و آسوده را برای شما رقم می‌‌زند. اگر قصد خرید یکی از محصولات کمپانی تامکس را دارید، خرید مدل Adventure 50 به شما پیشنهاد می‌شود. لایه خارجی این مدل کیسه‌خواب از جنس پارچه شمعی و لایه داخلی آن از پلی استر می‌باشد. کیسه‌خواب Adventure 50 می‌تواند بدن شما را گرم نگه‌دارد.

این محصول برای کوهنوردی بهترین انتخاب می‌باشد. چرا که سبک و قابل حمل بوده و توسط گیره جمع کننده به راحتی جمع می‌شود. این مدل کیسه‌خواب از ابعاد و وزن مناسبی برخوردار شده است. کیسه‌خواب تامکس مدل Adventure 50 دارای یک زیرانداز نیز می‌باشد. از این رو؛ شما می‌توانید یک پیک‌نیک جذاب را در کنار دوستان و یا خانواده خود تجربه کنید. رویه این محصول در برابر آب مقاوم بوده و از نفوذ آب در صورت باریدن باران جلوگیری می‌کند. شما می‌توایند کیسه‌خواب Adventure 50 را به عنوان بهترین مارک کیسه‌خواب در رنگ‌های مختلفی خریداری نمایید.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب گرانیت اکوییپمنت K22

کیسه‌خواب گرانیت اکوییپمنت مدل K22 یکی دیگر از بهترین مارک کیسه‌خواب دونفره موجود در بازار است که دارای ابعاد مناسبی می‌باشد. اگر به سفرها و یا کمپینگ‌های خانوادگی علاقمند هستید، می‌توانید کیسه‌خواب دونفره K22 را خریداری نمایید. وجود آستر نرم درون این مدل کیسه‌خواب، راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. لایه رویی کیسه‌خواب K22 از جنس پلی‌استر مرغوب بوده و از مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و یا پارگی برخوردار می‌باشد.

وجود پلی استر در تولید این محصول باعث شده است تا کیسه‌خواب K22 از وزن بسیار کمی برخوردار بوده و فضای کمی را اشغال کند. این محصول برای افراد تا قد ۲۱۰ سانتی‌متر مناسب می‌باشد. کیسه‌خواب دونفره گرانیت اکوییپمنت مدل K22 دارای زیپ یکسره است که در صورت باز کردن زیپ، می‌توانید از آن به عنوان زیرانداز و یا پتو نیز استفاده کنید. این محصول برای آب و هوای خشک و خنک مناسب بوده و می‌تواند دمای درون خود را تا ۱۰- سانتی‌گراد حفظ نمیاد. کیسه‌خواب K22 بهترین مارک کیسه‌خواب دونفره موجود در بازار می‌باشد.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب نیچر هایک مدل Double With Pillow

نیچر هایک بهترین مارک کیسه‌خواب بوده و توسط کشور چین تولید می‌شود. محصولات این کمپانی از طراحی شیک و منحصر به فردی برخوردار شده‌اند. از این رو؛ توانسته‌اند نظر بسیاری از افراد و خریداران را به خود جلب کرده و فروش نسبتا بالایی را به خود اختصاص دهند. Double With Pillow، یکی از محصولات تولید شده توسط همین کمپانی موفق می‌باشد. همانطور که از نام این محصول مشخص است، کیسه‌خواب Double With Pillow از انواع کیسه‌خواب‌های دونفره با ابعاد مناسب است.

این محصول دارای ۲ عدد بالش بادی نیز می‌باشد. شما می‌توانید با خرید این محصول لذت و آرامش تخت خواب را در دل طبیعت تجربه کنید. این مدل کیسه‌خواب دارای یک عدد ساک قابل حمل نیز می‌باشد. کیسه‌خواب و دو بالش بادی به راحتی درون ساک قرار گرفته و امکان جابه‌جایی آن به سادگی فراهم می‌شود. این محصول بیشتر برای فصول گرم سال قابل استفاده می‌باشد. برای خرید بهترین مارک کیسه‌خواب دونفره می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کنید.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب S.Army SB210

یکی دیگر از مناسب‌ترین و بهترین گزینه برای کمپینگ‌ها و یا کوهنوردی، کیسه‌خواب U.S.Army SB210 می‌باشد. این محصول بسیار سبک بوده و با استفاده از گیره‌های جمع کننده به راحتی جمع شده و قابل حمل می‌گردد. جنس رویه کیسه‌خواب U.S.Army SB210 از پارچه شمعی و جنس الیاف داخلی آن پلی‌استر می‌باشد. کاربران می‌توانند به راحتی درون کیسه‌خواب قرار گرفته و خوابی راحت و آرام داشته باشند. این مدل کیسه‌خواب می‌تواند دمای بدن را حفظ کرده و  از ورود آب و یا آلودگی جلوگیری نماید. کیسه‌خواب U.S.Army SB210 به عنوان بهترین مارک کیسه‌خواب یک نفره در بازار شناخته شده است.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب پکینیو مدل ۷۰۰N

از جمله نمونه‌های نیمه حرفه‌ای موجود در بازار، کیسه‌خواب پکینیو را می‌توان نام برد. این برند به عنوان بهترین مارک کیسه‌خواب نیز شناخته شده است. محصولات این کمپانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از این رو؛ طول عمر نسبتا بالایی دارند. یکی از مدل‌های با کیفیت و پرفروش این برند، مدل ۷۰۰N می‌باشد. جنس رویه این محصول از نایلون است. بنابراین؛ وزن و حجم کیسه‌خواب ۷۰۰N بسیار سبک می‌باشد.

الیاف مورد استفاده در کیسه‌خواب پکینیو مدل ۷۰۰N، پر غاز می‌باشد. از این رو؛ علاوه بر اینکه فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند، مانعی برای از بین رفتن گرمای درون کیسه‌خواب نیز خواهد بود. کیسه‌خواب ۷۰۰N، یک کیسه‌خواب یک نفره زمستانی است که مورد توجه ورزشکاران و کوهنوردان بسیاری قرار گرفته است. این افراد، کیسه‌خواب پکینیو مدل ۷۰۰N را به عنوان بهترین مارک کیسه‌خواب یک‌نفره می‌شناسند. کیفیت بالا، راحتی در حمل، حفظ گرما و حجم و وزن مناسب از دیگر ویژگی‌های کیسه‌خواب ۷۰۰N می‌باشد.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب سی تو سامیت مدل Trek Down Sleeping Bag

سی تو سامیت یکی از برندهایی است که صاحبان آن تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیاز ورزشکاران به کار می‌گیرند. مدل Trek Down Sleeping Bag یکی از انواع کیسه‌خواب‌های مومیایی است که از پر تشکیل شده است. حفظ گرما و استفاده از پر در تولید کیسه‌خواب سی تو سامیت از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مارک کیسه‌خواب زمستانی محسوب می‌شود. عرض این محصول کمی بزرگ‌تر در نظر گرفته شده تا کاربر بتواند دست و پای خود را درون کیسه‌خواب کمی حرکت دهد. زیپ یکسره باعث شده است تا کاربر از آن به عنوان تهویه استفاده کند و یا زیپ را به طور کامل باز کرده و از کیسه‌خواب Trek Down Sleeping Bag به عنوان زیرانداز و یا تشک استفاده نماید.

کاربران می‌توانند در آب و هوای سرد از بهترین کیسه‌خواب‌های مومیایی استفاده کنند. کیسه‌خواب‌های مومیایی نظیر Trek Down Sleeping Bag می‌توانند گرمای بدن را به خوبی حفظ کرده و آن را در حالت تعادل نگه‌دارند. در این صورت کاربر احساس سرما نخواهد کرد. برای خرید بهترین مارک کیسه‌خواب زمستانی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه نمایید.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب رد کمپ مدل G300

شاید استراحت در کویر و کوه به خاطر شرایط آب و هوایی برای شما سخت و دشوار به نظر برسد! اما؛ استفاده از بهترین مارک کیسه‌خواب می‌تواند به شما در یک کویر گردی و یا کوهنوردی لذت‌بخش کمک کند. کیسه‌خواب رد کمپ مدل G300، یکی از انواع کیسه‌خواب‌های با کیفیت و قیمت مناسب است که برای ۴ فصل سال مناسب بوده و کاملا ضد آب می‌باشد. افراد می‌توانند از کیسه‌خواب G300 در تمامی شرایط آب و هوایی استفاده کنند. این محصول برای افراد با قد ۲۰۵ سانتی‌متر مناسب است. بنابراین؛ گفته می‌شود کیسه‌خواب ردکمپ مدل G300 جزو کیسه‌خواب‌های کوچک قرار گرفته است. اگر به دنبال خرید ساده‌ترین و بهترین مارک کیسه‌خواب می‌گردید تا در عین سادگی بتواند گرمای بدن افراد را حفظ کرده و از کیفیت بالایی برخوردار باشد، کیسه‌خواب ردکمپ مدل G300 می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

 

کیسه‌خواب آلپ مدل AL205

آلپ یکی دیگر از بهترین مارک کیسه‌خواب تک نفره موجود در بازار است. این محصول از الیاف کاملا استاندارد ساخته شده و  از تعریق بدن جلوگیری به عمل می‌آورد. AL205 یکی از مدل‌های کیسه‌خواب آلپ است که در رنگ طوسی و ابعاد بسیار مناسبی تولید شده است. وزن پایین و حجم مناسب باعث شده‌اند، کیسه‌خواب AL205 به راحتی حمل شده و فضای بسیار کمی را اشغال  کند. اگر قصد خرید بهترین مارک کیسه‌خواب را دارید، خرید کیسه‌خواب آلپ مدل AL205 به شما پیشنهاد می‌شود. شما می‌توانید انواع کیسه‌خواب‌های موجود در بازار را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مشاهده کرده و بعد از مقایسه قیمت‌ها، نسبت به خرید بهترین مارک کیسه‌خواب اقدام نمایید.

 

بهترین مارک کیسه‌خواب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کیسه‌خواب موجود در بازار

امتیاز دهید