کارواش شارژی

0

برای اینکه بتوانید بهترین مارک کارواش شارژی را خریداری کنید، در ابتدا بهتر است با این محصول آشنا شده و معایب و مزایای آن را بشناسید. دستگاه‌های کارواش شارژی با کاربردها و ویژگی‌های مختلفی به بازار عرضه شده‌اند، به همین دلیل هم دارای قیمت‌های مختلفی می‌باشند. کارواش‌های خانگی و شارژی از بهترین وسایل برای شستشوی ماشین و شیشه‌ها محسوب می‌شوند. کارواش‌های شارژی از دسته محصولات پرکاربردی هستند که امروزه مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته‌اند. ما در این مقاله قصد داریم؛ درباره این محصول کاربردی صحبت کرده و ویژگی‌های بهترین مارک کارواش شارژی را مورد بررسی قرار دهیم.

کارواش شارژی

کارواش شارژی یکی از انواع کارواش‌هاست که با استفاده از باتری و بدون اتصال مستقیم به برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارواش‌های شارژی در دسته کارواش‌های خانگی قرار گرفته‌ و قیمت مناسب‌تری از کارواش‌های برقی دارند. این وسیله فشار آب را چندین برابر کرده و در نتیجه باعث می‌شود تمام کثیفی‌های سطح ماشین و یا روی شیشه از بین بروند. علاوه بر این‌ها فشار بالای آب برای شستشوی ماشین به شما کمک می‌کند تا بتوانید در زمان کم‌تر و با مصرف آب بسیار کم، ماشین خود را بشویید. شما به راحتی می‌توانید کارواش شارژی را درون اتومبیل خود قرار داده و در هر مکانی آن را به همراه داشته باشید. افرادی که به تمیز بودن ماشین خود حساس هستند، معمولا از بهترین مارک کارواش شارژی برای شستشوی ماشین خود استفاده می‌کنند. یکی از دلایل خرید این محصول، سبک و قابل حمل بودن آن می‌باشد.

تفاوت کارواش شارژی با دستگاه کارواش برقی

کارواش‌های شارژی و برقی خانگی از جمله وسایلی هستند که به شما در تمیز کردن و شستن اتومبیل خود کمک می‌کنند. اما؛ سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده باشد، تفاوت این دو دستگاه کارواش می‌باشد. دستگاه‌های کارواش برقی معمولا وزن بالایی داشته و جابه‌جا کردن آن‌ها برای کاربر تا حدودی مشکل است. اما؛ کارواش‌های دستی بسیار سبک و قابل حمل بوده و شما می‌توانید آن را در صندوق عقب خودروی خود قرار داده و همیشه آن را به همراه داشته باشید. یکی دیگر از تفاوت‌های کارواش‌های برقی با کارواش شارژی، قیمت آن‌هاست. برخلاف دیگر وسایل که نوع شارژی آن‌ها از برقی، گران قیمت‌تر است. کارواش‌های شارژی قیمت به نسبت پایین‌تری از کارواش‌های برقی دارند. البته قیمت بهترین مارک کارواش شارژی نیز کمی بالا خواهد بود.

 برای استفاده از دستگاه‌های کارواش برقی حتما باید پریز برق در دسترس شما باشد. این در حالی است که برای استفاده از کارواش شارژی، نیازی به پریز نبوده و تنها وجود یک سطل آب نیز کفایت می‌کند. با این حال شما می‌توانید با استفاده از کارواش برقی چندین خودرو را بشویید. اما؛ استفاده از بهترین مارک کارواش شارژی برای چندین خودرو غیر ممکن است. زیرا؛ این دستگاه نهایتا می‌تواند حدود ۱ ساعت شارژ را ذخیره کند. تفاوت در فشار آب از جمله دیگر تفاوت‌های این دو دستگاه به شمار می‌رود. فشار جریان آب در دستگاه کارواش شارژی از کارواش‌های برقی کمی پایین‌تر است. البته این جمله به این معنا نیست که کارواش‌های شارژی فشار کمی دارند!

ویژگی‌های بهترین مارک کارواش شارژی

وزن: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مارک کارواش شارژی، وزن آن می‌باشد. از آنجایی که کارواش‌های شارژی برای محیط‌های صنعتی و بزرگ مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، در نتیجه؛ بهتر است وزن کم‌تری داشته باشد. داشتن وزن کم و مناسب باعث می‌شود تا امکان جابه‌جایی دستگاه کارواش شارژی برای کاربران به راحتی فراهم گردد. استفاده از دستگاه کارواش شارژی با وزن مناسب، مانع از خسته شدن دست کاربر خواهد شد.

برخورداری از حالت‌های مختلف برای شستشو: یکی دیگر از پارامترهایی که در انتخاب بهترین مارک کارواش شارژی مورد توجه قرار می‌گیرند، حالت‌های مختلف شستشو می‌باشد. روی بدنه برخی از کارواش‌های شارژی، دو حالت نقطه‌ای و خطی قابل مشاهده می‌باشد. شما می‌توانید با چرخاندن شاسی، نوع پاشش دستگاه را مشخص کنید. این ویژگی، از دسته ویژگی‌هائیست که برای خریداران کارواش‌های شارژی از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

امکان استفاده از مواد شوینده: بهترین مارک کارواش شارژی همانند کارواش‌های برقی، دارای مخزن مواد شوینده بوده و امکان شستشو با کف را برای کاربران فراهم می‌کنند. این ویژگی نیز از نظر بسیاری از خریداران مهم تلقی می‌شود. هنگام شستن خودروی بسیار کثیف خود متوجه اهمیت این ویژگی خواهید شد!

تنظیم فشار آب: این ویژگی از جمله ویژگی‌ها و قابلیت‌هائیست که روی بهترین مارک کارواش شارژی قابل تنظیم می‌باشد. شما می‌توانید شاسی مربوط به تنظیم فشار را چرخانده و  فشار پاشش آب را کم و یا زیاد کنید. تنظیم فشار آب برای شستشوی قسمت‌های مختلف خودرو بسیار کاربردی خواهد بود.

قیمت: یکی از پارامترهایی که از نظر بسیاری از خریداران حتی از کیفیت محصول نیز مهم‌تر است، قیمت کارواش شارژی می‌باشد. قیمت این محصول به اندازه، تجهیزات، توان و حتی رنگ کارواش بستگی دارد. اگر می‌خواهید بهترین مارک کارواش شارژی را خریداری کنید، باید قیمت بالاتری را برای خرید آن پرداخت کنید.

مزایای استفاده از کارواش شارژی

  • صرفه‌جویی در زمان: شما با خرید یک دستگاه کارواش شارژی می‌توانید در زمان خود صرفه‌جویی کنید. استفاده از بهترین مارک کارواش شارژی باعث می‌شود سرعت انجام کار بالا رفته و شما بتوانید در مدت زمان کم‌تری خودرو خود را بشویید.
  • صرفه‌جویی در مصرف آب: استفاده از بهترین مارک کارواش شارژی باعث می‌شود تا شما بتوانید در مصرف آب نیز صرفه‌جویی کنید. شستشوی خودرو به روش‌های قدیمی و استفاده از شیلنگ، مصرف بالای آب را به همراه خواهد داشت. این در حالی است که استفاده از کارواش شارژی مصرف آب را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
  • شارژی بودن: شارژی بودن این نوع کارواش باعث شده است شما بتوانید در هر مکانی ماشین خود را بشویید. در نتیجه؛ در دسترس نبودن پریز برق مانعی برای انجام کار شما نخواهد بود.
  • وزن: وزن کارواش شارژی از کارواش‌های برقی و ایستاده سبک‌تر می‌باشد. بنابراین؛ به راحتی قابل حمل بوده و شما بدون هیچ محدودیتی می‌توانید اطراف خودروی خود را بشویید.
  • استفاده آسان: استفاده از بهترین مارک کارواش شارژی بسیار راحت بوده و نیازی به تخصص ندارد. شما بدون داشتن مهارت می‌توانید از کارواش‌های شارژی استفاده کنید.

معرفی ۱۰ تا از بهترین و پرفروش‌ترین کارواش‌های شارژی

کارواش شارژی ۸۹۳۰ از برند رونیکس

کارواش شارژی رونیکس مدل ۸۹۳۰، پرفروش‌ترین، کاربردی‌ترین و بهترین مارک کارواش شارژی محسوب می‌شود. این مدل کارواش دارای وزن بسیار کم و در نتیجه حمل آسان است. بنابراین؛ کارواش ۸۹۳۰ برای افرادی که روی ماشین خود حساس هستند و  در هر مکان و هر زمانی باید ماشین تمیزی داشته باشند، مناسب می‌باشد. این مدل کارواش دارای یک عدد باتری ۲۰ ولتی است که قابلیت شارژ شدن داشته و می‌تواند شارژ را تا مدت زمان زیادی نگه‌دارد.

کارواش رونیکس مدل ۸۹۳۰، به سیستم خود مکش مجهز است. در نتیجه؛ کاربر می‌تواند برای شستشوی خودروی خود از آب مخزن، سطل، رودخانه و… استفاده کند. در صورت خرید کارواش رونیکس مدل ۸۹۳۰ که به عنوان بهترین مارک کارواش شارژی شناخته می‌شود، می‌توانید در هر زمانی و مکانی ماشین خود را بشویید. این محصول دارای ۶ حالت مختلف برای پاشش آب می‌باشد. قابلیت ضد لغزندگی، دسته ارگونومی، شیلنگ فیلتردار ۶ متری و همچنین فشار بالا از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که این محصول را از دیگر برندهای کارواش شارژی متمایز ساخته است.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی ۲۸۸VF از برند مستر تولز

امروزه ابزارهای صنعتی تولید شده‌اند که کاربردی بوده و برای عملکرد بهتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از این وسایل، کارواش‌های شارژی هستند. منبع تغذیه این نوع کارواش‌ها، باتری قابل شارژ می‌باشد. اگر بخواهیم بهترین مارک کارواش شارژی را به شما معرفی کنیم، کارواش شارژی ۲۸۸VF یکی از گزینه‌ها خواهد بود. این محصول از برند مستر تولز بوده و کاربردهای مختلفی دارد. توان و قدرت موتور کارواش شارژی ۲۸۸VF حدود ۲۸۸ وات است. میزان دبی آب در این کارواش  در هر دقیقه ۱۰۱ تا ۱۵۰ لیتر می‌باشد. قدرت پاشش و در واقع فشار این مدل دستگاه کارواش از برند مستر تولز برابر با ۱۰۰ بار است.

این محصول وزن سبکی داشته و مورد رضایت کاربران بسیاری قرار گرفته است. شما می‌توانید از دستگاه کارواش ۲۸۸VF به عنوان سم پاش نیز استفاده کنید. برای این کار کافیست منبع آب خود را محلول سم قرار دهید! داشتن باتری اضافه، قدرت و فشار خوب، راحتی در حمل، قابلیت استفاده از مواد شوینده و وجود وسایل و تجهیزات جانبی باعث شده‌اند تا این محصول به عنوان بهترین مارک کارواش شارژی به مخاطبان معرفی گردد.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی CY-1000 از برند کلین واش

یکی دیگر از پرفروش‌ترین و بهترین مارک کارواش شارژی که در این مقاله به آن می‌پردازیم، کارواش شارژی کلین واش مدل CY-1000 می‌باشد. کاربران و خریداران کارواش شارژی CY-1000 می‌توانند از این محصول برای شستشوی خودرو و یا حیاط استفاده کنند. قابلیت حمل آسان، وزن سبک و شارژی بودن کارواش CY-1000 از برند کلین واش به کاربران و خریداران این امکان را می‌دهد که بتوانند در هر مکان و زمانی از این مدل کارواش استفاده کنند. حداکثر قدرت فشار آب در کارواش کلین واش برابر با ۵۵ بار است. این مقدار فشار آب برای شستشوی ماشین مناسب و کافی بوده و به بدنه خودروی شما آسیبی وارد نمی‌کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های این کارواش خانگی، داشتن سری فلزی می‌باشد. در واقع، به همین دلیل است که کارواش کلین واش مدل CY-1000 از طول عمر بالاتری نسبت به مدل‌های هم قیمت خود برخوردار می‌باشد. این مدل کارواش دارای مخزن مواد شوینده، شیلنگ ۴ متری و همچنین کیف نگهدارنده است. شما کاربران عزیز از کارواش CY-1000 به عنوان سم‌ پاش نیز می‌توانید استفاده کنید. قیمت مناسب، کیفیت بالا و توان موتوری خوب از جمله دیگر ویژگی‌های این دستگاه به شمار می‌رود. برای خرید بهترین مارک کارواش شارژی می‌توانید به مجموعه فروشگاهی دیجی کالا مراجعه کرده و کارواش کلین واش مدل CY-1000 را خریداری نمایید.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی GSR 1026-2-LI

نظافت کردن و شستن برخی از وسایل مثل؛ شیشه‌ها و خودروهای کثیف، کاری خسته‌کننده بوده و برای آن باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید. برای راحتی کار کاربران، دستگاه‌های مختلفی وارد بازار شده‌اند که می‌توانند این کار طاقت‌ فرسا را با سرعت بیشتری انجام دهند. کارواش GSR 1026-2-LI، بهترین مارک کارواش شارژی است که به شما در شستشوی خودر، شیشه‌ها و یا حیاط کمک می‌کند. این محصول سبک و قابل حمل بوده و  برای شستشوی وسایل و تجهیزات یک وسیله کاربردی محسوب می‌شود.

توان موتور کارواش شارژی GSR 1026-2-LI برابر با ۳۵۰ وات می‌باشد. این محصول دارای دو عدد باتری لیتیومی است که با سرعت شارژ شده و می‌تواند شارژ را تا مدت زمان زیادی درون خود ذخیره کنند. وجود شیلنگ ۵ متری به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطراف حیاط و یا اطراف ماشین خود را تمیز کرده و بشویید. استفاده از کارواش خانگی GSR 1026-2-LI بسیار راحت بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد. شما می‌توانید بهترین مارک کارواش شارژی را از سایت دیجی کالا خریداری کرده و بابت آن هزینه‌های کم‌تری را پرداخت کنید.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی Z-80

کارواش یک ابزار صنعتی است که به واسطه کاربردی که دارد برای تمیز کردن و یا شستن اتومبیل، حیاط، شیشه‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارواش‌های شارژی یکی از انواع کارواش‌های خانگی هستند که به خاطر وزن سبکی که دارند، به راحتی قابل حمل می‌باشند. کارواش Z-80، بهترین مارک کارواش شارژی است که منبع تغذیه آن باتری است. باتری قابل شارژ این محصول به سرعت شارژ شده و می‌تواند تا مدت زمان زیادی شارژ را درون خود ذخیره کند. در قسمت ورودی شیلنگ کارواش Z-80، یک عدد فیلتر تعبیه شده است که می‌تواند ناخالصی‌های آب را بگیرد. در نتیجه؛ علاوه بر اینکه طول عمر دستگاه افزایش پیدا می‌کند، سطوح نیز بعد از خشک شدن، لک نخواهند داشت.

کارواش Z-80 از جمله محصولات دو کاربردی بوده و برای سم‌ پاشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. باتری این دستگاه کارواش دارای توانی برابر با ۴۸ وات و فشار آن ۸۰ بار می‌باشد. شما با خیالی راحت و بدون نگرانی می‌توانید از این مدل کارواش استفاده کنید. اگر برای تمیز کردن سطوح، اتومبیل و یا شیشه‌ها به دنبال خرید بهترین مارک کارواش شارژی هستید، خرید کارواش Z-80 توصیه ما به شماست!

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی TPWLI20084 از برند توتال

توتال یکی از برترین شرکت‌های تولیدکننده کارواش می‌باشد. این کمپانی توانسته است محصولات باکیفیت و با دوامی را به بازار عرضه کند. به همین دلیل است که محصولات آن به عنوان بهترین مارک کارواش شارژی به بازار عرضه شده‌اند. کارواش شارژی TPWLI20084، یکی از محصولات برند توتال می‌باشد. این کارواش از اندازه و وزن مناسبی برخوردار بوده و به راحتی حمل می‌شود.

فشار آب خروجی این کارواش شارژی، حدود ۲۴ بار است. که این فشار برای شستشوی ماشین و یا سطوح مختلف مناسب می‌باشد. شکل و یا شدت اسپری آب در دستگاه کارواش شارژی TPWLI20084 از برند توتال، قابل تنظیم بوده و به ۶ حالت مختلف تنظیم می‌گردد. جهت خرید بهترین مارک کارواش شارژی می‌توانید به فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور مراجعه کرده و نسبت به خرید این محصول اقدام کنید. برای خرید آنلاین وسایل و لوازم برقی و شارژی، سعی کنید محصول مورد نظر را از فروشگاه‌های آنلاین معتبر خریداری کنید که قابلیت مرجوعی داشته باشند. برای این منظور دیجی کالا یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در سراسر کشور می‌باشد.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی XQW01-20DC از برند اکسکورت

امروزه از کارواش‌ها برای شستشوی خودرو، حیاط، شیشه و یا بخش‌های مختلف ساختمان استفاده می‌شود. در واقع؛ استفاده از کارواش‌ها به خصوص بهترین مارک کارواش شارژی، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها و همچنین مصرف آب خواهد شد. یکی از کارواش‌های شارژی که امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار شده است، کارواش شارژی اکسکورت مدل XQW01-20DC می‌باشد. این مدل کارواش، دستگاهی پرفشار با وزنی سبک است که برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با داشتن دو عدد باتری ۲۱ ولتی می‌توانید در هر مکانی بدون نیاز به وجود برق و یا آب لوله‌کشی، از کارواش XQW01-20DC استفاده کنید. این دستگاه دارای یک شیلنگ ۳ متری، مایع‌پاش و کیف است که همراه با خرید این محصول به شما تعلق می‌گیرد. کارواش اکسکورت بهترین مارک کارواش شارژی بوده و شما می‌توانید آن را با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری نمایید.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی اینکو مدل CPWLI20082

کارواش اینکو مدل CPWLI20082، بهترین مارک کارواش شارژی است که ۲ کاربردی می‌باشد. شما می‌توانید از این محصول هم برای شستشوی ماشین، حیاط و اجزای ساختمان و هم برای سم پاشی باغ و درختان خود استفاده کنید. برای استفاده از کارواش اینکو مدل CPWLI20082 نیازی به برق و یا آب لوله‌کشی ندارید! شما می‌توانید از هر نوع منبع آبی برای راه‌اندازی کارواش CPWLI20082 از برند اینکو استفاده کنید.

کارواش شارژی CPWLI20082 از سیستم اتو استاپ نیز برخوردار است. این ویژگی هم باعث افزایش طول عمر محصول می‌شود و هم از استهلاک کارواش جلوگیری به عمل می‌آورد. این دستگاه به یک نازل ۶ حالته و شیلنگ ۶ متری مجهز است. در نتیجه؛ کاربر می‌تواند به فراخور نیاز خود حالت پاشش آب را تنظیم نماید. تمام این ویژگی‌ها باعث شده‌اند، کارواش اینکو مدل CPWLI20082 را به عنوان بهترین مارک کارواش شارژی بشناسیم.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی PL-30B از برند هایدوی

یکی از وسایلی که برای شستن و تمیز کردن اتومبیل کارآمد بوده و کاربرد بالایی دارد، کارواش شارژی PL-30B می‌باشد. این مدل کارواش، تولید کمپانی هایدوی بوده و به عنوان پرفروش‌ترین و بهترین مارک کارواش شارژی شناخته می‌شود. توان موتوری کارواش شارژی PL-30B برابر با ۴۸ وات می‌باشد. شما برای استفاده از این دستگاه کارواش می‌توانید از هر منبع آبی شامل؛ استخر، شیر آب، رودخانه و یا حتی سطل آب استفاده کنید. لوله خروجی کارواش شارژی هایدوی مدل PL-30B بلند بوده و این ویژگی باعث می‌شود، قدرت و سرعت آب کنترل گردد.

فیلتری که در قسمت دهانه کارواش هایدوی وجود دارد، ناخالصی‌های موجود در آب را تصفیه می‌کند. این کار باعث می‌شود آبی که مورد استفاده قرار می‌دهید، خالص بوده و بعد از خشک شدن، جای لک و کثیفی روی سطوح باقی نگذارد. علاوه بر این‌ها وجود این فیلتر فلزی باعث افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد. این محصول دارای قابلیت تنظیم فشار و همچنین تنظیم حالت پاششی آب نیز می‌باشد. در نتیجه؛ شما می‌توانید میزان فشار و حالت پاشش آب را بسته به نیاز خود تنظیم کنید. اگر قصد خرید بهترین مارک کارواش شارژی را دارید، خرید کارواش هایدوی مدل PL-30B پیشنهاد ما به شما خواهد بود.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

کارواش شارژی BO2 از برند باس

کارواش باس مدل BO2، پرفروش‌ترین و بهترین مارک کارواش شارژی بوده و در میان مردم از رضایت بالایی برخودار شده است. امروزه بیشتر مردم برای صرفه‌جویی در وقت، هزینه و مصرف آب از دستگاه کارواش برای شستشوی ماشین خود استفاده می‌کنند. یکی از دستگاه‌های کارواشی که در میان کاربران از درصد رضایت بالایی برخودار است، دستگاه کارواش شارژی BO2 از برند باس می‌باشد. این محصول می‌تواند برای پاشین سم، آب و یا دیگر سیالات با فشاری برابر با ۱۰۰ بار مورد استفاده قرار گیرد. برای خرید بهترین مارک کارواش شارژی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

بهترین مارک کارواش شارژی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع کارواش شارژی موجود در بازار

 

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)