پرس کارت و لمینت

0

برخی از اسناد و مدارک هستند که از اهمیت بالایی برای افراد برخوردارند. از این رو؛ افراد باید تمام تلاش خود را برای نگهداری از آن‌ها بکار بگیرند. فرض کنید یک سند ملک قدیمی دارید که به مرور زمان در حال فرسوده شدن است. این سندها کپی برابر اصل نداشته و نیاز به مراقبت بسیار زیادی دارند. در صورت عدم مراقبت، پاره شده و  به مرور زمان از بین می‌روند. برای محافظت از اسناد و مدارک بسیار مهم خود می‌توانید از بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت استفاده کرده و مدارک خود را پرس کنید. در این صورت اسناد و مدارک شما بدون کوچک‌ترین آسیبی، سالیان سال سالم خواهند ماند. اگر می‌خواهید با دستگاه‌های پرس کارت و لمینت بیشتر آشنا شوید و یا می‌خواهید با هزینه بسیار کم یک کسب و کار کوچک اما پردرآمد را راه‌اندازی کنید! خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت به شما پیشنهاد می‌شود. با مطالعه این مقاله، به اطلاعات کافی درباره این دستگاه دسترسی پیدا کرده و می‌توانید انتخابی مناسب داشته باشید.

دستگاه پرس کارت و و لمینت چیست؟

دستگاه پرس کارت و لمینت، در حقیقت یک دستگاه برقی است که با استفاده از آن می‌توانید عکس، کاغذ، اسناد و مدارک خود را پرس کنید. مدارک و یا عکسی که می‌خواهید آن را پرس کنید، مابین دو صفحه لمینت قرار گرفته و در کسری از ثانیه پرس می‌گردد. استفاده از این دستگاه بسیار ساده بوده و شما بدون کسب مهارت و یا داشتن تخصص می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید. یکی از پارامترهایی که باعث شده است افراد بسیاری به سمت پرس کردن مدارک و اسناد مهم خود روی بیاورند، هزینه بسیار پایینی است که باید برای پرس آن‌ها بپردازند. اگر به هر دلیل می‌خواهید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت را خریداری کنید، اما با تنوع بسیار بالای مدل‌های این محصول مواجه شده‌اید، نگران هیچ چیز نباشید. ما در این مقاله از مجله بونگ به معرفی کامل این دستگاه پرداخته و در آخر نیز نکات مهمی که در خرید دستگاه پرس کارت و لمینت باید مورد توجه قرار دهید را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

مزایا و ویژگی‌های استفاده از بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

شما با پرس اسناد، مدارک، عکس‌های قدیمی و یا مهم خود، از پخش شدن جوهر روی آن‌ها جلوگیری می‌کنید. یعنی؛ پرس کردن کاغذ از جوهر روی آن محافظت می‌کند. گاهی اوقات پخش شدن جوهر در اسناد و مدارک باعث می‌شود مشخصات فردی ناخوانا شوند. از این رو؛ شما می‌توانید از بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت استفاده کرده و از پخش شدن جوهر جلوگیری به عمل آورید. پرس کردن کارت، اسناد و مدارک از تا خوردن و یا مچاله شدن نیز جلوگیری می‌کند. پرس باعث می‌شود ضخامت کاغذ افزایش داشته و به تبع آن مقاومت کاغذ در برابر تاخوردن و یا مچاله شدن افزایش پیدا کند. علاوه بر این‌ها، پرس و لمینت باعث براق کردن و یا گاها مات کردن کارت و یا سند شما می‌شود. در واقع؛ این کار به اسناد و مدارک و یا عکس شما جلوه‌ای زیبا می‌بخشد. برخی از افراد برای زیباتر نشان دادن عکس، و یا اسناد خود اقدام به پرس و یا لمینت می‌نمایند. پس به طور کلی؛ می‌توان گفت، استفاده از بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت، از پخش شدن جوهر، تاخوردگی و یا مچاله شدن کاغذ جلوگیری کرده و باعث براق شدن و یا مات شدن اسناد و مدارک مهم شما خواهد شد.

انواع دستگاه پرس کارت و لمینت

اگر قصد دارید، بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت را خریداری کنید، باید با انواع آن‌ها آشنا شده و سپس بر حسب نیاز خود، یکی از آن‌ها را خریداری نمایید. دستگاه‌های پرس کارت و لمینت معمولا در یکی از سه دسته‌ی دستگاه پرس کارت سرد، دستگاه پرس کارت رومیزی و دستگاه پرس کارت گرم قرار می‌گیرند. هر یک از این دستگاه‌ها کاربرد مخصوص به خود را دارند. در زیر به معرفی هر یک از این دستگاه‌های پرس کارت پرداخته‌ایم:

دستگاه پرس کارت گرم: دستگاه‌های پرس کارت گرم، از قدیمی‌ترین نوع دستگاه‌های پرس هستند. مکانیسم عمل این دستگاه‌ها به این صورت است که کاغذ مابین طلقی به نام لمینت قرار گرفته و سپس دستگاه تا دمایی که تنظیم کرده‌اید، داغ شده و قسمت‌هایی از طلق را که فاقد کاغذ است به هم می‌چسباند. از این رو؛ کاغذ مابین لمینت پرس می‌شود.

دستگاه پرس کارت سرد: دستگاه‌های پرس سرد، از جدیدترین دستگاه‌ها هستند که بدون داغ شدن می‌توانند کار پرس را انجام دهند. از این دستگاه‌ها معمولا برای اسناد و مدارکی استفاده می‌شود که به گرما حساس هستند. در نتیجه؛ اگر می‌خواهید دستگاهی را خریداری کنید که بتوانید با خیالی راحت تمامی عکس‌ها و اسناد و مدارک خود را پرس کنید، خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت سرد به شما پیشنهاد می‌شود.

دستگاه پرس کارت رومیزی: اگر برای دفاتر خدماتی کوچک و یا منزل خود قصد خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت را دارید، به شما پیشنهاد می‌دهیم، دستگاه پرس کارت رومیزی را خریداری کنید. این دستگاه قیمت مناسبی داشته و برای کار با تیراژ کم مناسب می‌باشد. لازم به ذکر است، استفاده از دستگاه‌های رومیزی برای تیراژ بالا به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود. پس در خرید خود به این نکته نیز توجه نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

نکات مهمی که در خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت باید مورد توجه قرار دهید

نوع دستگاه: در خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت، ابتدا باید نوع دستگاه را تعیین کنید. خشک و یا نرم بودن پرس نیز از دیگر پارامترهایی است که در انتخاب و خرید دستگاه پرس کارت مورد توجه قرار می‌گیرد. انتخاب پرس گرم، سرد، خشک، نرم و یا رومیزی به انتخاب شما و استفاده شما از دستگاه بستگی دارد. البته امروزه دستگاه‌هایی در بازار موجود هستند که هم کار پرس گرم و هم کار پرس سرد را انجام می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به بودجه خود یکی از این دستگاه را انتخاب و خریداری نمایید.

اندازه کاغذ پشتیبانی شده: هر دستگاه قادر است یک اندازه کاغذ را لمینت کند. اگر اکثریت کاغذهایی که لمینت می‌کنید، بزرگ هستند، بهتر است دستگاهی را خریداری نمایید که از سایز‌های بزرگ پشتیبانی کند.

توان مصرفی: یکی دیگر از پارامترهایی که در خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت باید مورد توجه قرار دهید، حداکثر توان خروجی دستگاه است. هرچه توان مصرفی دستگاه بیشتر باشد، دستگاه از قدرت بالاتری برخوردار خواهد بود.

جنس کارت: توجه به جنس کارتی که قرار است لمینت کنید نیز مهم است. اگر می‌خواهید کارت‌هایی از جنس PVC را لمینت کنید، بهتر است از لمینت‌های نازک استفاده کنید. شایان ذکر است برای پرس کاغذ، هیچ محدودیتی از نظر اندازه لمینت وجود نخواهد داشت.

پرس یک‌طرفه یا دوطرفه: پرس یک‌طرفه و دوطرفه، قابلیتی است که قبل از خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت باید مورد توجه قرار دهید. اگر اکثر کارهایی که انجام می‌دهید، به پرس یک طرفه نیاز دارند، بهتر است دستگاه پرس یک طرفه را خریداری کنید. زیرا؛ این دستگاه از قیمت پایین‌تری نیز برخوردار می‌باشد.

تعداد پرس: نوع دستگاه پرس کارت و لمینت، در طول عمر آن نقش بسزایی دارد. در هنگام خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت به تعداد پرس‌هایی که قرار است در طول روز انجام دهید نیز توجه کنید. اگر این تعداد کم‌تر از ۳ پرس است، بهتر است هزینه زیادی را برای خرید دستگاه پرداخت نکرده و دستگاه پرس رومیزی را خریداری نمایید.

قیمت: قیمت که از مهم‌ترین پارامترهای خرید هر نوع وسیله و دستگاهی به شمار می‌ر ود، در خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. هر یک از پارامترهایی که در بالا ذکر شد، شامل؛ نوع دستگاه، تعداد پرس، یک‌طرفه و یا دوطرفه بودن، اندازه کاغذ قابل پشتیبانی و توان مصرفی دستگاه در قیمت نهایی خرید این محصول مهم بوده و تاثیر بسزایی دارد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

معرفی ۱۰ تا از پرفروش‌ترین و بهترین برندهای دستگاه پرس کارت و لمینت

دستگاه پرس کارت و لمینت اچ.سون مدل A3

اگر به دنبال خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت می‌گردید که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و بتواند از روش سرد و گرم برای پرس کردن استفاده نماید، خرید دستگاه اچ.سون مدل A3 به شما پیشنهاد می‌شود. این محصول دارای دکمه سرد و گرم بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بر اساس میزان حساسیت کاغذی که می‌خواهید آن را پرس کنید، کار لمینت را انجام دهید. این مدل دستگاه پرس و لمینت، قابلیت تنظیم درجه حرارت را نیز داراست. دستگاه پرس اچ.سون مدل A3 دارای ۴ عدد غلطک بوده و می‌تواند تا سایز A3 را پرس کند.

این مدل دستگاه لمینت، از کیفیت و قدرت بالایی برخودار می‌باشد. اچ.سون از نظر خریداران نیز به عنوان بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت شناخته شده و امتیاز بالایی را از آنان کسب کرده است. سرعت بالا و سهولت استفاده از دیگر ویزگی‌های خرید دستگاه پرس کارت و لمینت اچ.سون به شمار می‌روند.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت مکسی مدل MX-LM383 A3

یکی از بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت، برند مکسی می‌باشد. این کمپانی توانسته است با تولید محصولات باکیفیت، مشهور و معروف گردد. دستگاه پرس کارت MX-LM383 A3، از تولیدات همین کمپانی بوده و در ابعاد  سانتی‌متر به بازار عرضه شده است. این محصول می‌تواند تا سایز A3 را با سرعت ۵۰ سانتی‌متر در دقیقه از لمینت بپوشاند. سرعت بالا و کیفیت مطلوب از ویژگی‌های این مدل دستگاه به شمار می‌روند.

دستگاه پرس کارت MX-LM383 A3 به فناوری Insta Heat مجهز شده است. بنابراین؛ در کم‌تر از ۲ دقیقه آماده به کار خواهد بود. این زمان کم برای آماده‌سازی دستگاه در میان دستگاه‌های پرس کارت بسیار ایده‌آل می‌باشد. علاوه بر این‌ها مجهز بودن به تکنولوژی Heat Guard از دستگاه شما در برابر گرمای زیاد سطح محافظت خواهد کرد. وجود این فناوری‌ها و تکنولوژی‌ها باعث شده است، دستگاه MX-LM383 A3 از برند مکسی به عنوان بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت شناخته شود.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت مدل Peach

دستگاه پرس Peach، یکی از دستگاه‌های پرس کارت و لمینت با سایز  سانتی‌متر است که برای پرس انواع کارت شناسایی و یا عکس‌های خانوادگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل دستگاه برخلاف دیگر دستگاه‌ها که برای پرس کارت از لامپ استفاده می‌کنند، دارای هیتر می‌باشد. در نتیجه؛ کار شما با سرعت بالاتری انجام خواهد شد. حداکثر سایز لمینتی که برای شما قابل استفاده است،  سانتی‌متر می‌باشد. در نتیجه؛ شما می‌توانید از این مدل دستگاه تنها برای کاغذها و یا کارت‌هایی با ابعادی کوچکتر از سایز لمینت استفاده کنید. اگر می‌خواهید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت را خریداری کرده و از آن تنها برای پرس کارت شناسایی استفاده کنید، انتخاب و خرید دستگاه Peach به شما پیشنهاد می‌شود.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت کبرا مدل LM-A3

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که دارای قابلیت پرس سرد و گرم می‌باشد، دستگاه کبرا مدل LM-A3 است. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم دما تا ۱۶۰ درجه بوده و می‌تواند تا سایز A3 را پرس کند. در صورتی که کارت و یا کاغذ شما به دما و حرارت حساس باشد، می‌توانید از پرس سرد برای لمینت آن استفاده نمایید. پس با خرید دستگاه پرس LM-A3، دو دستگاه پرس سرد و گرم را در کنار یکدیگر خواهید داشت. این مدل دستگاه پرس دارای قابلیت ریورس نیز می‌باشد. از این رو؛ در صورت گیر کردن طلق درون دستگاه، با فشردن دکمه ریورس می‌توانید طلق را از دستگاه جدا کنید. دستگاه LM-A3 بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت برای استفاده در مطب‌ها و دفاتر خدماتی می‌باشد.

افرادی که دارای دفتر‌های خدماتی، کافی‌نت و… هستند، برای تکمیل وسایل و تجهیزات خود باید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت را خریداری کنند که از قابلیت پرس سرد و گرم برخوردار باشند. دستگاه LM-A3 می‌تواند مناسب‌ترین انتخاب برای این دسته از افراد باشد. انرژی مورد نیاز این مدل دستگاه پرس از برق خانگی تامین می‌گردد.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت فلوز مدل Cosmic 2 A4

اگر دارای مدارک و اسناد بسیار مهمی هستید و می‌خواهید آن‌ها را در برابر رطوبت، تغییرات دمایی، پارگی، تاخوردگی و یا مچاله شدن محافظت کنید، لازم است از بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت استفاده کرده و با ایجاد یک پوشش پلاستیکی روی اسناد و مدارکتان برای همیشه آن‌ها را سالم نگه‌دارید. دستگاه لمینت Cosmic 2 A4، یکی از پرفروش‌ترین و برترین دستگاه پرس‌های گرم موجود در بازار است که می‌تواند اسناد شما را تا سایز A4، پرس کند. این محصول، توسط کمپانی فلوز تولید شده و دارای ۲ غلطک است که کار لمینت را سرعت می‌بخشند. تکنولوژی Heat Guard یکی از تکنولوژی‌های مورد استفاده در این مدل دستگاه است که مانع داغ شدن سطح دستگاه خواهد شد.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت مدل ۳۲۰S

دستگاه ۳۲۰S، یکی دیگر از دستگاه‌های پرفروش پرس کارت و لمینت است که در ابعاد  سانتی‌متر تولید و روانه بازار گردیده است. این محصول از دسته دستگاه‌های پرس گرم بوده و با استفاده لامپ، این فرایند را انجام می‌دهد. شما خریداران عزیز می‌توانید این محصول را خریداری کرده و از آن برای پرس و لمینت کارت، کاغذ، عکس، اسناد و مدارک خود و دیگران تا سایز A3 استفاده کنید. دستگاه ۳۲۰S، بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت موجود در بازار است که از کیفیت بالایی برخوردار شده است. شما می‌توانید این محصول را با قیمتی مناسب و تخفیفات باورنکردنی از فروشگاه دیجی کالا خریداری نمایید.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت جی بی سی مدل Heat Seal H210

برای محافظت از اسناد و مدارک ضروری و مهم که باید سالیان طولانی از آن‌ها نگهداری شود، از لمینت استفاده می‌گردد. این کار توسط دستگاه‌هایی با نام پرس یا لمیناتور صورت می‌پذیرد. از آنجایی که قیمت خرید این دستگاه‌ها بسیار مناسب است، افراد دارای دفترهای خدماتی و کافی‌نت‌ها برای تکمیل تجهیزات خود، این گونه دستگاه‌ها را خریداری می‌کنند. دستگاه Heat Seal H210 یکی از محصولات برند جی بی سی است که به عنوان بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت شناخته می‌شود. این دستگاه برای پرس و لمینت از دو فناوری سرد و گرم استفاده می‌کند. این کار توسط پیچ تنظیم دما که در قسمت جلویی دستگاه قرار دارد، قابل تنظیم می‌باشد.

زمان آماده‌سازی دستگاه حدود ۵ دقیقه است. بعد از ۵ دقیقه یک چراغ سبز روی دستگاه روشن می‌شود که نشان‌دهنده آماده بودن دستگاه برای انجام پرس و لمینت می‌باشد. دستگاه Heat Seal H210 از قابلیت خاموش شدن اتوماتیک نیز برخوردار شده است. از این رو؛ در صورتی که چند دقیقه از دستگاه استفاده نکنید، دستگاه به صورت خودبه‌خود خاموش می‌گردد. این کار هم باعث افزایش طول عمر دستگاه لمیناتور می‌گردد و هم مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. افزون بر این ویژگی‌ها، کیفیت بالا و قیمت مناسب، باعث شده‌اند، کاربران دستگاه Heat Seal H210 از برند جی بی سی را به عنوان بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت به خریداران معرفی کنند.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت مدل TA-150S

اگر در خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت به قیمت خرید آن توجهی نمی‌کنید و بیشتر کیفیت و کارآیی دستگاه مدنظر شماست! اگر می‌خواهید بهترین و کامل‌ترین دستگاه در این زمینه را خریداری کنید، انتخاب و خرید دستگاه TA-150S به شما پیشنهاد می‌شود. این مدل دستگاه از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار بوده و همین ویژگی‌ها باعث شده‌اند تا دستگاه پرس TA-150S از دیگر دستگاه‌ها متفاوت باشد.

کارکرد آسان، کیفیت بی نظیر، پرس یکنواخت، سرعت بالا، آماده‌سازی سریع، ترموستات اتوماتیک و همچنین وجود سیستم کنترل دما باعث شده‌اند این محصول به عنوان کامل‌ترین و بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت شناخته شود. دستگاه TA-150S دارای ۴ عدد غلطک است که باعث شده‌اند سرعت انجام پرس به اندازه چشم‌گیری افزایش پیدا کند. شما با استفاده از دستگاه TA-150S می‌توانید، اسناد و مدارک را تا سایز A5 پرس و یا لمینت کنید.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت کیوپا مدل Vl 110

اگر به سلامت فیزیکی کارت‌های شناسایی خود اهمیت می‌دهید، بهتر است آن‌ها را پرس نمایید. پرس کردن کارت‌های شناسایی باعث می‌شود تا کارت شما در برابر رطوبت و یا تغییرات دمایی محافظت گردد. برای این کار باید از بهترین دستگاه پرس کارت و لمینت استفاده گردد. کیوپا از جمله برندهای سازنده دستگاه‌های پرس و لمیناتور است که توانسته در این زمینه به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند. دستگاه Vl 110 از جمله تولیدات با کیفیت همین شرکت می‌باشد. این دستگاه از دو فناوری پرس سرد و گرم برای انجام پرس کارت استفاده می‌کند. المنت حرارتی، باعث انجام فرایند پرس خواهد شد. اگر فکر می‌کنید، حرارت ممکن است روی کارت شما تاثیر بگذارد، می‌توانید از پرس سرد استفاده نمایید. کیفیت مطلوب و سرعت بالا از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه Vl 110 از برند کیوپا به شمار می‌روند. شما می‌توانید با سرچ عبارت بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، دستگاه پرس کیوپا مدل Vl 110 را سفارش دهید.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

دستگاه پرس کارت و لمینت توفو مدل ۳۳۰R6

اگر در خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت بیش از هرچیزی به امکانات دستگاه اهمیت می‌دهید، خرید دستگاه توفو مدل ۳۳۰R6، پیشنهاد مجموعه بونگ به شماست. این محصول دارای ۶ عدد غلطک بوده و در هر دقیقه قادر است ۱۵۰۰ میلی‌متر لمینت را انجام دهد. حداکثر ضخامت کارتی که با استفاده از این دستگاه می‌توانید آن را پرس کنید، حدود ۳ میلی‌متر می‌باشد. دستگاه توفو مدل ۳۳۰R6 می‌تواند کار پرس را به صورت سرد و یا گرم انجام دهد. شما بر اساس کاغذ و کارتی که قصد پرس آن را دارید، می‌توانید درجه حرارت دستگاه را تنظیم کرده و کار پرس را انجام دهید.

 

بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پرس کارت و لمینت موجود در بازار

 

جهت خرید بهترین مارک دستگاه پرس کارت و لمینت، می‌توانید به صورت اینترنتی به فروشگاه دیجی کالا مراجعه کرده و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. قبل از هرچیزی بهتر است نوع نیاز خود و همچنین بودجه‌ای که برای خرید این محصول کنار گذاشته‌اید را بررسی کرده و سپس نسبت به انتخاب مناسب‌ترین دستگاه پرس اقدام نمایید.

امتیاز دهید