پد نمگیر و استند بشقاب برای سینک آشپزخانه

0

پد نمگیر و استند بشقاب

پد نمگیر و استند بشقاب : پد نمگیر یک محصول مدرن و کاربردی است. این پدها برای خشک کردن ظروف شسته شده بسیار مناسب میباشند. پدهای نمگیر در کنار سینک قرار میگیرند تا در صورت نیاز در دسترس شما باشند.

در کنار پدنمگیر استند بشقاب هم قرار دارد. البته این استند و پد از هم جدا میشوند. استند های بشقاب طوری طراحی شده اند که شما بتوانید ظروف کوچک مختلف و همچنین کفگیر، قاشق و انواع ظروف را روی آنها قرار دهید.

استند بشقابی که در کنار این پدنمگیر وجود دارد از جنس پلاستیک مقاوم بوده و کیفیت خوبی دارد.  درواقع چیزی که این محصول را کاربردی تر میکند وجود همین استند بشقاب است. که سبب راحتی بیشتر شما مصرف کننده عزیز میشود.

ضخامت این محصول به صورتی که عمل آبگیری ظروف شسته شده را به خوبی انجام میدهد. همچنین جنس پلاستیک مقاوم این محصول و قابلیت جداسازی پد و استند از جمله ویژگی های این محصول به شمار می آید.

 

پد نمگیر و استند بشقاب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پد نمگیر و استند بشقاب موجود در بازار

 

ویژگی های پد نمگیر و استند بشقاب

این محصول به راحتی شسته میشود. البته بعد از شسته شدن همان حالت اولیه خود را حفظ میکنند. همچنین برای نمگیری میوه و سبزیجات هم میشود از این پدهای نمگیر استفاده کرد.

جنس رویه این پد از پارچه حوله ای میباشد تا به خوبی بتواندآب ناشی از شستشوی ظروف را خشک کند. البته این پدهای نمگیر و استند بشقاب در رنگ های متنوعی تولید میشوند تا شما در انتخاب آنها گزینه های زیادتری داشته باشید.

نوع طراحی این پدها و استند ها به گونه ای است که شما میتوانید پد نمگیر را برروی استند تا کنید تا فضای کمتری از کابینت شما اشغال کند و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

قابلیت جداسازی پد نمگیر و استند بشقاب هم از ویژگی های بارز این محصول میباشد.

 

پد نمگیر و استند بشقاب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پد نمگیر و استند بشقاب موجود در بازار

 

کاربردهای پد نمگیر و استند بشقاب

این محصول برا سفر هم مناسب است چون به سادگی قابل حمل میباشد. اگر شما در سفر به این محصول نیاز داشته باشید میتوانید به همراه خود ببرید.

اصلی ترین کاربرد این محصول برای خشک کردن ظروف شسته شده میباشد.

استند بشقاب هم این امکان را به شما میدهد که برای قرار دادن ظروف خود در جای مناسب برای خشک شدن راحتتر باشید.

پد های نمگیر در کنار استند بشقاب طرفداران زیادی پیدا کرده اند و امروزه در هر آشپزخانه ای از این محصول استفاده میشود. همین موضوع کاربردی بودن این کالا را مشخص میکنند.

 

پد نمگیر و استند بشقاب

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پد نمگیر و استند بشقاب موجود در بازار

امتیاز دهید