نکاتی برای نگه‌داری از تلویزیون های جدید و هوشمند

0

تلویزیون

دستمال ای سی دی نانو : تلویزیون یکی از لوازم ضروی و لازم هر خانه ای میباشد. با توجه به اینکه امروزه تلویزیون نسبت به گذشته پیشرفته تر و با کیفیت تر شده اند پس درنتیجه در نگهداری آنها باید دقت نظر و توجه بیشتری داشته باشید تا بتوانید عمر مفید استفاده از این وسیله مهم را بالاتر ببرید. اگر شما بتوانید با رعایت یک سری نکات تلویزیون خود را خوب نگه دارید در این صورت دیگر نیاز ندارید به تعمیرکار مراجعه کنید و همچین لازم نیست مجددا این وسیله را خریداری کنید.

قبل از هرچیزی باید هنگام انتخاب تلویزیون به ابعاد خانه خود توجه داشته باشید اگر خانه ی کوچکی دارید داشتن تلویزیون بزرگ زیاد جالب نمیباشد. پس درنتیجه باید به این موضوع توجه داشته باشید. درمورد استفاده از تلویزیون هم باید گفت که اگر جز آن دسته از افرادی هستید. که مدت زمان زیادی از وقت خود را صرف تلویزیون نگاه کردن میکنید. باید درنظر داشته باشید حفظ و سلامت چشم خود را در اولویت قرار داده و برای تلویزیون نگاه کردن برنامه ریزی داشته باشید تا هم سلامت بینایی خود را حفظ کنید. وهمچنین وقت خود را به صورت بهینه و مفید استفاده کنید و در نهایت اینکه تلویزیون خود را به خوبی نگه دارید و از سوختن و یا هرگونه خرابی آن جلوگیری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستمال ای سی دی نانو موجود در بازار

 

نکاتی برای نگه داری از تلویزیون

حال که توانستید تلویزیون مناسب منزل خود را انتخاب کنید. بهتر است با رعایت نکاتی کوچک و لازم عمر مفید تلویزیون خود را افزایش بدهید. امیدوارم این مطلب شما را در حفظ و نگهداری تلویزیونتان یاری بدهد.

۱- اولین و در واقع مهمترین موضوع مسئله نصب تلویزیون است که حتما باید توسط نمایندگی انجام شود. هرگز خودتان اقدام به نصب تلویزیون نکنید.

۲- موضوع دیگر اینکه وقتی چیزی را در مورد تلویزنتان متوجه نمیشود حتما به دفترچه راهنما مراجعه کنید. و به صورت آزمون و خطا عمل نکنید زیرا ممکن است که خرابی ایجاد شود که ضرر مالی به دنبال داشته باشد. پس با بررسی به دفترچه راهنما اینکار را انجام بدهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستمال ای سی دی نانو موجود در بازار

 

۳- تلویزیون را به پریز برق نزنید و با استفاده از یک محافظ و کنترل کننده برق اینکار را انجام بدهید. با اینکار درصورتی که نوسانات برق ایجاد شود مشکلی برای تلویزیون شما به وجود نمی آید.

۴- تلویزیون را نزدیک لوازم گرمایشی قرار ندهید زیرا این موجب میشود که تلویزیون شما خنک نشود و به تلویزیون آسیب وارد میکند. البته به این معنا نیست که تلویزیون را محیط سرد قرار بدهید باید از قرار دادن تلویزیون در محیط سرد هم اجتناب کرد.

۵- از قرار دادن تابلو در بالای تلویزیون اجتناب کنید زیرا درصورتی که تلویزیون بیوفتد تلویزیون هم میشکند و در این صورت خسارت مالی به شما وارد میکنند وهمچنین قرار دادن تابلو در بالای تلویزیون از نظر دکوراسیون منزل هم جالب نیست.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع دستمال ای سی دی نانو موجود در بازار

 

۶- تمیزی و نظافت تلویزیون هم باید با دقت و توسط دستمال های مناسب انجام شود بهتر از دستمال های نانو برای این کار بهره ببرید. و از فشار دادن تلیزیون هم اجتناب کنید.

۷- از استفاده طولانی تلویزیون هم باید دوری کرد شما باید بعد از مدتی استفاده از تلویزیون آن را خاموش کنید و تایم استراحتی برای تلویزیون خود درنظر بگیرید. تا آسیبی به تلویزیون وارد نشود.

۸- باید یک فاصله ای بین تلویزیون و دیوار وجود داشته باشد. تا هوا در رفت و آمد باشد.

۹- گاهی اقدام به تمیز کردن گرد و غباری که در پشت تلویزیون میشود بکنید.

۱۰- در آخر اینکه هرگز از مواد شوینده برای تمیز کردن تلویزیون استفاده نکنید.

امتیاز دهید