میکروفون یقه‌ای

0

برای تولید صدای باکیفیت در سمینارها، جلسات و همچنین ضبط صدای شفاف و بدون نویز، باید از بهترین مارک میکروفون یقه‌ای استفاده کنید. در واقع، انتخاب و خرید میکروفون‌های یقه‌ای با توجه به زیاد شدن برندها، کار بسیار سختی شده و کاربران را به چالش کشیده است. اگر از دسته افرادی هستید که برای تولید محتوا، ضبط یک ویدیو، کنفرانس و… به تولید صدای باکیفیت و بدون نویز نیاز دارید، خرید پرفروش‌ترین و بهترین مارک میکروفون یقه‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهیم. برای اینکه بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید، لازم است در ادامه این مقاله از مجله بونگ همراه ما باشید. ما در این مقاله به راهنمای خرید پرفروش‌ترین میکروفون یقه‌ای و همچنین معرفی و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

میکروفون یقه‌ای جایگزینی برای میکروفون‌های بزرگ

در گذشته مجریان تلویزیون، برگزارکنندگان سمینارها و وبینارها از میکروفون‌های بزرگ و سیمی برای ایجاد صدای باکیفیت استفاده می‌کردند. استفاده از میکروفون‌های بزرگ باعث می‌شد تا محل اجرا بهم ریخته دیده شود. علاوه بر این‌ها امکان قطع و وصل شدن صدا به خاطر قطعی سیم‌ میکروفون وجود داشت. از این رو؛ مجریان و یا برگزارکنندگان سمینارها، اجرای خود را با استرس زیادی انجام می‌دادند. کم کم با پیشرفت تکنولوژی میکروفون‌های یقه‌ای جایگزین میکروفون‌های بزرگ شدند. امروزه افرادی که به تولید محتوا مشغولند و یا مجریان و سخنرانان از بهترین مارک میکروفون یقه‌ای برای اجرای خود استفاده می‌کنند.

با متصل کردن میکروفون یقه‌ای به لباس، افراد آزادی عمل زیادی داشته و بدون هیچ استرسی می‌توانند برنامه خود را اجرا کنند. این دسته از میکروفون‌ها از شلوغ شدن صحنه نیز جلوگیری می‌کنند. امروزه جدیدترین میکروفون‌های یقه‌ای دارای ۲ آنتن گیرنده صدا و فرستنده صدا هستند. در نتیجه؛ صدایی که به گیرنده ارسال می‌شود، کاملا شفاف، بدون قطعی و نویز خواهد بود. اگر قصد دارید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای را خریداری نمایید. لازم است با انواع آن آشنا شده و بسته به نوع نیاز خود یکی از آن‌ها را خریداری نمایید. در ادامه این مقاله از مجله بونگ به کاربردها و مزایای میکروفون‌های یقه‌ای و همچنین انواع آن خواهیم پرداخت.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

مزایا و کاربردهای بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

میکروفون‌های یقه‌ای برای ضبط ویدیوهای آموزشی، ویدیوهای تصویری، ضبط صدا و همچنین مصاحبه‌ها و اجراهای تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجایی که این دسته از میکروفون‌ها صدا را با کیفیت بالاتری به شنونده منتقل کرده و محل اجرا را شلوغ نمی‌کنند، افراد بسیاری نسبت به خرید این محصول اقدام می‌نمایند. اگر برای ضبط پادکست‌های یک نفره می‌خواهید صرفه‌جویی کرده و از میکروفون‌های استودیویی استفاده نکنید، می‌توانید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای را خریداری نمایید. در واقع؛ می‌توانید میکروفون‌های یقه‌ای را به جز خوانندگی در تمامی کارها مورد استفاده قرار دهید.

میکروفون‌های یقه‌ای به راحتی روی لباس قرار گرفته و در ضبط ویدیوهای تصویری مشخص نیستند. این دسته از میکروفون‌ها برخلاف میکروفون‌های بزرگ، دست شما را هنگام اجرا و یا ضبط ویدیو خسته نکرده و به شما آزادی عمل می‌دهند تا بتوانید از هر دو دست خود برای اجرا استفاده نمایید. قبل از خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای لازم است، نوع آن را مشخص نمایید. برای آشنایی با انواع میکروفون یقه‌ای در ادامه این مقاله از مجله بونگ همراه ما باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

انواع میکروفون یقه‌ای

میکروفون‌های یقه‌ای در حالت کلی در یکی از دو دسته‌ی بی‌سیم و با‌سیم قرار می‌گیرند. در زیر به هر یک از این میکروفون‌ها پرداخته‌ایم:

میکروفون‌های یقه‌ای بی‌سیم: این دسته از میکروفون‌ها، بدون متصل کردن کابل به میکروفون، کار کرده و آزادی عمل مجری و یا برگزارکننده را فراهم می‌کنند. میکروفون‌های یقه‌ای بی‌سیم به راحتی و سرعت بالایی راه‌اندازی شده و از شلوغ شدن صحنه جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل است که مجریان و افرادی که قصد برگزاری جلسات، سمینارها و یا کلاس‌های آموزشی را دارند، سعی می‌کنند بهترین مارک میکروفون یقه‌ای را خریداری نمایند.

میکروفون‌های یقه‌ای باسیم: میکروفون‌های یقه‌ای باسیم یکی از انواع میکروفون‌های یقه‌ای هستند که از فروش بالایی برخوردار می‌باشند. کیفیت صدا در میکروفون‌های باسیم از میکروفون‌های بی‌سیم به مراتب بالاتر است. به عنوان مثال؛ اگر دو میکروفون‌ یقه‌ای بی‌سیم و باسیم را در یک قیمت در نظر بگیرید، میکروفون یقه‌ای باسیم دارای کیفیت صدای بهتری خواهد بود. اما از آنجایی که به این مدل میکروفون سیم متصل است، افراد بسیاری خرید بهترین مارک میکروفون‌ بی‌سیم را به میکروفون‌های باسیم ترجیح می‌دهند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

راهنمای خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

طول عمر باتری: یکی از مهم‌ترین نکاتی که در خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باید به آن توجه کنید، عمر باتری می‌باشد. سعی کنید میکروفون‌هایی را خریداری نمایید که دارای باتری‌های لیتیوم یونی بوده و شارژ را مدت زمان بیشتری درون خود نگه‌دارند. تمام شدن شارژ باتری میکروفون یقه‌ای شما در اواسط اجرا می‌تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته و منجر به بر هم خوردن همایش، سمینار و یا وبینار شما گردد.

طول سیم و میزان آنتن‌دهی: یکی دیگر از نکاتی که در خرید و انتخاب بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باید مورد توجه قرار دهید، طول سیم در میکروفون‌های با‌سیم و میزان آنتن‌دهی در میکروفون‌های بی‌سیم می‌باشد. قبل از خرید میکروفون یقه‌ای لازم است محلی که قرار است در آن اجرا داشته باشید را تا حدودی اندازه‌گیری کرده و میکروفونی را خریداری کنید که از نظر طول سیم و یا میزان آنتن‌دهی در هنگام اجرا، شما را دچار مشکل نکند.

انتخاب نوع فرستنده در بهترین مارک میکروفون یقه‌ای بی‌سیم: میکروفون‌های بی‌سیم دارای دو نوع فرستنده هستند. یکی از فرستنده‌ها اندازه‌ای برابر با یک جعبه کوچک داشته و روی کمر متصل می‌شوند و نوع دیگر آن درون خود میکروفون قرار دارد. انتخاب هر یک از این فرستنده‌ها به کاربرد و همچنین سلیقه افراد بستگی دارد.

وزن میکروفون‌های یقه‌ای: همانطور که می‌دانید و از نام این محصول مشخص است، میکروفون‌های یقه‌ای روی یقه لباس متصل می‌شوند. سنگین بودن میکروفون باعث می‌شود تا پیراهن و یا تیشرت شما حالت افتاده به خود گرفته و استایل شما را نامرتب و شلخته نشان دهد. اگر در هنگام اجرا، مرتب و منظم بودن استایل برای شما اهمیت دارد، سعی کنید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای را خریداری کنید که دارای وزن مناسبی باشد.

قیمت: یکی از معیارها و پارامترهای اصلی در خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای که بیشتر از معیارهای دیگر مورد توجه افراد قرار می‌گیرد، قیمت محصول می‌باشد. به خاطر داشته باشید که در خرید میکروفون یقه‌ای ابتدا به کیفیت صدا و بعد به قیمت محصول توجه کنید. سعی کنید میکروفونی را خریداری کنید که از کیفیت بالا و قیمتی مناسبی برخوردار باشد. قیمت میکروفون‌های یقه‌ای متغیر بوده و شما می‌توانید بسته به بودجه‌ای که دارید بهترین مارک آن را خریداری نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

معرفی ۱۰ برند برتر میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

میکروفون یقه‌ای اینوی مدل Yw-001

میکروفون‌های یقه‌ای از جمله کاربردی‌ترین وسایل و ابزارها جهت ضبط یک طرفه صدا برای گزارشگری، اجرا و یا سخنرانی می‌باشند. میکروفون اینوی مدل Yw-001، بهترین مارک میکروفون یقه‌ای موجود در بازار است که با حساسیت ۳۲- دسی‌بل می‌تواند صدای کاربر را ضبط نماید. این محصول از انواع میکروفون‌های یقه‌ای بی‌سیم بوده و از کیفیت صدای بسیار مناسبی برخوردار شده است.

این مدل میکروفون یقه‌ای دارای یک درگاه ارتباطی ۳.۵ میلی‌متری است که با استفاده از منبع تغذیه دستگاهی که به آن وصل می‌شود، کار می‌کند. میکروفون یقه‌ای Yw-001 دارای وزن سبکی است. در نتیجه؛ وقتی که آن را به یقه لباس خود متصل می‌کنید، یقه لباس را حالت افتاده و نامنظم نشان نمی‌دهد. این محصول می‌تواند گستره وسیعی از صدا را ضبط کند. از این رو؛ برای کارهای نیمه حرفه‌ای نیز می‌توانید از میکروفون یقه‌ای Yw-001 از برند اینوی استفاد کنید. این برند بهترین مارک میکروفون یقه‌ای موجود در بازار ایران می‌باشد.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای بویا مدل BY-M1 A20

یکی از برندهای معروف در زمینه میکروفون‌های یقه‌ای، برند بویا است. BY-M1 A20 از جمله بهترین مارک میکروفون یقه‌ای است که دارای کاربردهای مختلفی می‌باشد. شما می‌توانید این مدل میکروفون را روی دوربین‌های فیلم‌برداری و دستگاه‌های ضبط صدا نیز متصل کنید. در قسمت وسطی کابل میکروفون BY-M1 A20یک عدد کنترل از راه دور قرار دارد که شما با استفاده از آن می‌توانید میکروفون را روشن و یا خاموش کنید.

میکروفون‌ بویا مدل BY-M1 A20 از جمله بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باسیم می‌باشد. سیم این مدل میکروفون برابر با ۶ متر است. در نتیجه؛ شما می‌توانید از سوژه‌های دور نیز صدابرداری کنید. این میکروفون علی رقم اندازه بسیار کوچکی که دارد، می‌تواند نویزهای صدا را به خوبی برطرف کرده و صدا را باکیفیت بالایی به گوش گیرنده برساند. قیمت بسیار مناسب از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل میکروفون یقه‌ای حرفه‌ای به شمار می‌رود.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای مدل CL1-Type C

اگر به دنبال خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای بی‌سیم هستید تا بتواند صدا را به صورت ۳۶۰ درجه جذب کند، خرید میکروفون یقه‌ای CL1-Type C به شما پیشنهاد می‌شود. این محصول دارای درگاه USB Type C بوده و به راحتی به گوشی موبایل، تبلت و یا حتی لپ‌تاپ شما متصل می‌گردد. برای متصل کردن این مدل میکروفون به گوشی، هیچ نرم‌افزاری نیاز نیست! میکروفون یقه‌ای CL1-Type C از نوع لاوالیر کندانسور الکتریکی می‌باشد.

این مدل میکروفون یقه‌ای می‌تواند نویز صدا را به خوبی گرفته و صدا را کاملا شفاف و رسا به گوشی منتقل کند. استفاده از میکروفون CL1-Type C و استفاده از تکنولوژی‌هایی نظیر ۲.۴GHZ باعث می‌شود تا صدا بدون کوچک‌ترین تاخیری منتقل شود. مدت زمان شارژدهی میکروفون یقه‌ای بی‌سیم CL1-Type C، برابر با ۱۰ ساعت و شعاع عملکرد آن ۲۰ متر می‌باشد. برای روشن کردن میکروفون کافیست گیرنده را از طریق درگاه USB-C به گوشی خود متصل کنید. این محصول بهترین مارک میکروفون یقه‌ای برای ساخت تبلیغات ویدیویی، ویدیوهای آموزشی و هم چنین اجرای کلاس‌های آنلاین می‌باشد.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای مکا مدل MM-4

گاهی اوقات هنگام استفاده از شبکه‌های مجازی نیاز داریم تا ویدیو و صدایی را باکیفیت بالا ارسال کنیم. از آنجایی که میکروفون‌های یقه‌ای دارای ابعاد کوچکی بوده و به راحتی پنهان می‌شوند، بهترین گزینه برای این‌کار می‌باشند. اگر برای ساخت کلیپ و یا ارسال ویدیو آموزشی در شبکه‌های مجازی به دنبال خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای می‌گردید، میکروفون MM-4 می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد. این مدل میکروفون از برند پرفروش مکا می‌باشد.

شما با استفاده از میکروفون یقه‌ای MM-4 از برند مکا می‌توانید صدا را به صورت شفاف و بدون نویز منتقل نمایید. این محصول دارای الگویی یک جهته بوده و می‌تواند صدا را از قسمت بالایی دریافت کند. منبع انرژی و درگاه اتصال میکروفون MM-4، یک عدد جک ۳.۵ میلی‌متری می‌باشد. میکروفون باسیم مکا مدل MM-4 دارای یک عدد کابل ۱ تا ۲ متری است. این مدل میکروفون یقه‌ای دارای کیفیت صدای بالا و قیمت مناسبی است. بنابراین؛ در دسته بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باسیم قرار گرفته و به راحتی به گوشی موبایل و یا تبلت شما متصل می‌شود.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای ایتوک مدل Filomel

اگر برای تولید محتوا نیاز به ضبط ویدیو باکیفیت صدای بسیار بالا دارید، بهتر است یک میکروفون یقه‌ای باکیفیت را خریداری نمایید. میکروفون‌های یقه‌ای ابعاد کوچکی داشته و به راحتی پنهان می‌شوند. Filomel بهترین مارک میکروفون یقه‌ای با سیم موجود در بازار است که به شما در تولید محتوا و ضبط ویدیوها کمک می‌کند. این محصول دارای یک عدد گیره است که به راحتی به قسمت یقه لباس متصل می‌شود.

میکروفون یقه‌ای Filomel برای انواع گوشی، تبلت، لپ‌تاپ، ضبط صوت و دوربین مناسب می‌باشد. این مدل میکروفون دارای فیلتر نرم‌کنندگی صدا بوده و برای گزارشگران، مجریان، سخنرانان و البته بلاگرها بهترین گزینه است. قیمت مناسب، کیفیت صدای بالا و همچنین وزن بسیار کم از جمله ویژگی‌هایی هستند که باعث شده‌اند این محصول در دسته بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باسیم قرار گیرد.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای انسر مدل Type C

برند انسر از جمله بهترین مارک میکروفون یقه‌ای است که در سال‌های اخیر توانسته است به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کند. این محصول یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین تولیدات این کمپانی به شمار می‌رود. این مدل از میکروفون یقه‌ای انسر از نوع میکروفون‌های بی‌سیم با حساسیت ۴۲ دسی‌بل می‌باشد. گیرنده میکروفون یقه‌ای Type C با استفاده از یک پورت USB به انواع گوشی موبایل متصل شده و می‌تواند ۱.۵ ساعت شارژ خود را حفظ نماید. اگر برای ضبط ویدیو، تبلیغات ویدیویی، تولید محتوا و یا آموزش‌های آنلاین به دنبال بهترین مارک میکروفون یقه‌ای می‌گردید، میکروفون Type C از برند انسر می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد.

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای سوندکو مدل CM Pro

میکروفون CM Pro یکی از پرفروش‌ترین محصولات برند معروف سوندکو می‌باشد. این محصول یک میکروفون حرفه‌ای است که به تمامی وسایل از جمله لپ‌تاپ، گوشی، تبلت، دوربین و… که دارای درگاه میکروفون باشند، متصل می‌شوند. این محصول بهترین گزینه برای اجرا، تولید محتوا، سخنرانی، ضبط ویدیو آموزشی و همچنین خوانندگی و آواز می‌باشد. شما می‌توانید از میکروفون یقه‌ای سوندکو مدل CM Pro برای ضبط صدای خوراکی‌ها که امروزه در شبکه‌های مجازی وایرال شده‌اند نیز استفاده کنید. میکروفون یقه‌ای CM Pro بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باسیم است که از قیمت و کیفیت مناسبی برخودار می‌باشد.

یک منبع تغذیه با محفظه فلزی در مسیر میکروفون CM Pro قرار دارد. این محفظه دارای مقاومت بالایی بوده و محل قرارگیری باتری می‌باشد. کابل این مدل میکروفون ۴ متری و مسی است. شایان ذکر است میکروفون یقه‌ای سوندکو مدل CM Pro از قابلیت نرم‌کنندگی صدا و همچنین آنتی نویز نیز برخوردار است. در نتیجه؛ صدای شما کاملا شفاف و بدون صداهای مزاحم به گیرنده منتقل می‌شود.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای یانوی مدل Y

یکی از وسایل صنعتی که حاصل پیشرفت روزافزون فناوری است، میکروفون‌های یقه‌ای می‌باشند. این محصولات برای گزارشگران، سخنرانان، مجریان و همچنین هنرمندان مناسب هستند. هر یک از افراد می‌توانند بهترین مارک میکروفون یقه‌ای را خریداری کرده و بدون استرس قطع شدن صدا، به اجرای خود بپردازند. یکی از پرفروش‌ترین میکروفون‌های یقه‌ای موجود در بازار که در دسته میکروفون‌های باسیم قرار می‌گیرند، میکروفون یقه‌ای یانوی مدل Y می‌باشد.

افرادی که به دنبال خرید میکروفون یقه‌ای هستند تا بتوانند تنها چندبار از آن استفاده کنند، می‌توانند اقدام به خرید میکروفون یانوی نمایند. این محصول قیمت بسیار مناسبی داشته و از کیفیت صدای مناسبی برخوردار می‌باشد. اما؛ لازم است بدانید که طول عمر این مدل میکروفون یقه‌ای نسبت به میکروفون‌های دیگر کم‌تر می‌باشد. میکروفون یانوی مدل Y بهترین مارک میکروفون یقه‌ای باسیم برای افرادی است که قیمت پایین را ملاک خرید میکروفون قرار داده‌اند.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای ام وای مدل M6

اگر به دنبال خرید بهترین مارک میکروفون یقه‌ای می‌گردید که با انواع گوشی سازگار بوده و دارای پورت USB-C و لایتنینگ باشد، میکروفون ام وای مدل M6 را می‌توانید در لیست انتخاب‌های خود قرار دهید. برای استفاده از این مدل میکروفون یقه‌ای، کافیست گیرنده را به گوشی، تبلت و یا لپ‌تاپ خود متصل کرده و میکروفون خود را روشن کنید. این محصول می‌تواند صدا را بدون تاخیر و نویز و همچنین کاملا شفاف و واضح منتقل کند. میکروفون M6 تا شعاع ۱۵ متری از عملکرد بالایی برخوردار می‌باشد. این مدل میکروفون از برند ام وای می‌تواند شارژ خود را تا ۴.۵ ساعت نگه‌دارد.

میکروفون یقه‌ای ام وای M6، از انواع میکروفون‌های بی‌سیم است که علاوه بر قابلیت نرم‌کنندگی صدا از آنتی نویز بسیار قوی نیز برخوردار شده است. به گونه‌ای که در محیط‌های شلوغ صدا کاملا واضح به گوش شنونده می‌رسد. عملکرد بالا، کیفیت مطلوب و همچنین طراحی و ارگونومی منحصر به فرد از جمله ویژگی‌های این محصول به شمار می‌روند. این خصوصیات و ویژگی‌ها باعث شده‌اند، میکروفون M6 در دسته بهترین مارک میکروفون‌ یقه‌ای بی‌سیم قرار گیرد.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

میکروفون یقه‌ای As200

یکی دیگر از پرفروش‌ترین و بهترین مارک میکروفون یقه‌ای، میکروفون As200 می‌باشد. این محصول وزن بسیار کمی داشته و دارای حساسیتی برابر با ۶۰ دسی‌بل می‌باشد. منبع انرژی این مدل میکروفون یقه‌ای، جک ۳.۵ میلی‌متری است. این محصول جزو میکروفون‌های یقه‌ای باسیم دسته‌بندی می‌شود. خریداران این میکروفون از عملکرد و کیفیت این مدل میکروفون راضی بوده و این مدل میکروفون را به عنوان بهترین مارک میکروفون یقه‌ای می‌شناسند. شما می‌توانید پرفروش‌ترین و باکیفیت‌ترین میکروفون‌های یقه‌ای را با قیمتی مناسب از مجموعه دیجی کالا خریداری نمایید.

 

بهترین مارک میکروفون یقه‌ای

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع میکروفون یقه‌ای موجود در بازار

 

امتیاز دهید