مواد شوینده و بهداشتی برای برق انداختن خانه

0

اسپری لکه بر مبل و فرش

مواد شوینده و بهداشتی : برای پاک کردن انواع لکه ها که بر روی مبل، فرش و سطوح پارچه ای ممکن است ایجاد شود بهتر است از یک اسپری لکه بر استفاده کنیم. این لکه بر ها ضمن اینکه کمترین ضرر را به بافت ظریف پارچه میزند، لکه ها را به صورت صد در صدی پاک میکنند و حتی یک اثر خیلی کم رنگ هم از لکه باقی نمی ماند.

پاگیزگی و نظافت منزل از نکات حائز اهمیت در امر خانه داری میباشد. چیزی که برای ما اهمیت دارد، این است که بتوانیم لوازم منزلمان را از قبیل مبل، فرش و… را تا مدت زیادی سالم، تمیز و زیبا نگه داریم خیلی وقت ها پیش می آید، که در اثر ریختن یک خوراکی بر روی این سطوح زیبایی این لوازم کم میشود. داشتن یک ماده شوینده که هم قابلیت تمیزکنندگی قابل توجه ای داشته باشد و هم اینکه استفاده از آن راحت باشد و لازم نباشد به زور لکه را پاک کنیم برای ما مهم است، زیرا دلمان نمیخواهد به بافت این سطوح آسیبی برسانیم. با زدن چند اسپری محل لکه را پاک کنید فقط کافی است، که دو دقیقه صبر کنید تا محلول در لکه نفوذ کند و لکه را پاک کند.

 

مواد شوینده و بهداشتی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مواد شوینده موجود در بازار

 

اسپری پاک کننده صفحه نمایش

از این لکه بر ها برای پاک کردن لکه هایی که براثر، اثرانگشت یا دود و چربی بر روی سطوحی مثل تلویزیون، تبلت و موبایل ایجاد میشود، استفاده میکنیم. خیلی از ما ها، وقتی لکه ای روی موبایلمان وجود دارد، اذیت میشویم زیرا باعث میشود که راحت نتوانیم از موبایل استفاده کنیم و مدام این لکه ها جلوی چشم ما میباشد. گاها هم با دستمال آنها را پاک میکنیم اما در این صورت لکه ها را بیشتر میکنیم، اما با استفاده از یک لکه بر مخصوص، این کار بهتر و اصولی تر انجام میشود.

توجه به این نکته که این لکه برها آسیبی به سطوح دیجیتالی نمیرساند، حائز اهمیت است. پس از این نظر خیالمان راحت میباشد، زیرا استفاده از هر ماده شوینده ای این نگرانی را به همراه دارد که موجب خرابی لوازم دیجتالی ما بشود، اما این لکه برها مخصوص همین کار ساخته شده اند و در روند ساخت آنها به این نکات توجه شده است.

 

مواد شوینده و بهداشتی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مواد شوینده موجود در بازار

 

اسپری پاک کننده شیرآلات و سینک ظرفشویی

لکه های ایجاد شده برای سطوح استیل مثل سینک ظرفشویی زیبایی آشپزخانه ما را کم میکند. و برعکس یک سینک تمیز، براق و درخشنده علاوه برا اینکه باعث زیبایی فضای آشپزخونه میشود، سبب نظافت، پاگیزگی و بهداشت هم میباشد و از طرفی این نوع از مواد شوینده به علت داشتن یک رایحه مطبوع، باعث میشوند که آن مدتی که، در آشپزخانه هستید احساس راحتی و لذت داشته باشید. و از کار کردن در آشپزخانه خسته نشوید.

از این ماده برای تمیزی و درخشندگی شیرآلات آشپزخانه، حمام و توالت هم میتوانید استفاده کنید این محصول این قابلیت را دارد تا لکه هایی که براثر استفاده از شیرآلات و گذر زمان برروی آنها ایجاد میشود به صورت صد در صدی پاک کند.

 

مواد شوینده و بهداشتی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مواد شوینده موجود در بازار

 

اسپری گاز پاک کن

گاز یکی از آن دسته لوازم آشپزخانه است که تمیزی آن خیلی برای افراد مهم میباشد زیرا غذا را را بر روی آن میپزیم و مدام در حین آشپزی جلوی چشم ما است و کثیفی آن باعث میشود که تمرکز ما حین آشپزی بهم بخورد و از آشپزی کردن زود خسته بشویم. خیلی از موادی که برای پاک کردن روی سطح گاز وجود دارد، به علت اینکه توانایی کافی در پاک کردن این سطوح را ندارد باعث میشوند، که به سطح گاز آسیب بزند و بعد از مدتی ما متوجه میشویم که سطح روی گاز، آن زیبایی سابقش را از دست داده است.

استفاده از گاز پاک کن این مشکل را برای حل کرده است. زیرا ضمن اینکه سطح گاز  را تمیز  و براق میکند، قابلیت این را دارد که لکه هایی، که بر اثر آشپزی ممکن است بر روی گاز ایجاد شود پاک کند و از همه مهمتر اینکه به سطح گاز آسیبی نمیرساند و باعث میشود تا مدت ها یک گاز سالم و زیبا داشته باشیم.

 

مواد شوینده و بهداشتی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع مواد شوینده موجود در بازار

امتیاز دهید