معرفی ۳ مدل از کاربردی ترین حوله های حمام

0

حوله حمام

حوله حمام :  اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه ای به حوله های تن پوش ندارند، پیشنهاد ما به شما این است، که از حوله های ساده اما با ابعاد بزرگ و مستطیلی شکل استفاده کنید. موضوعی که در انتخاب یک حوله مناسب باید به آن دقت شود جنس آن حوله است. زیرا شما بعد از استحمام از حوله استفاده میکنید و در این موقع پوست بدن شما بسیار حساس میشود. پس در اینجا اگر حوله ای که استفاده میکنید از جنس نامرغوبی تهیه شده باشد به پوست شما آسیب میزند. و حتی امکان دارد حساسیت های پوستی ایجاد کند.

 

حوله حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع حوله حمام موجود در بازار

 

نرم و لطیف بودن از ویژگی های یک حوله مرغوب است. و همچین در انتخاب یک حوله به قابلیت جذب آب در آن حوله دقت کنید و سعی کنید حوله ای که میخرید به خوبی و با سرعت بتواند آب روی بدن شما را خشک کند. لازم نیست بعد از حمام حوله را محکم روی بدن بکشید. سعی کنید همیشه به آرامی این کار انجام دهید و حتی بهتر است از کشیدن حوله روی بدن اجتناب کنید مخصوصا در مورد پوست صورت که بسیار حساس است. روش درست این است که حوله را به آرامی روی پوست صورت بذارید و بردارید. کشیدن حوله روی پوست صورت سبب چروک افتادن میشود.

 

حوله حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع حوله حمام موجود در بازار

 

کلاه حمام

بعد از حمام موهایتان را با حوله محکم خشک نکنید. کشیدن حوله روی موها سبب ایجاد الکتریسته میشود و موهای شما را وز میکند. روش درست برای خشک کردن موها این است که بعد از  حمام یک کلاه حمام روی موهای خود بکشید و اجازه دهید که موها خودشان به آرامی خشک شوند.

درمورد جنس این کلاه حمام هم باید دقت داشته باشید. بهتر از جنس پنبه تهیه شده باشند، تا مرغوبیت و کیفیت خوبی داشته باشند. و شما بتوانید موهای سالم و زیبایی داشته باشید. این ها نکات کوچکی است که اگر به آنها توجه داشته باشید میتوانید زیبایی خود را بیشتر کنید و همیشه جوان و زیبا بمانید.

 

حوله حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع حوله حمام موجود در بازار

 

حوله پالتویی

این مدل از حوله ها هم حوله های راحتی هستند، که رنگ بندی های متفاوتی دارند و از جنس های خوبی تهیه میشوند. این حوله ها همانند یک لباس تن شما میشوند و شما بعد از استحمام به راحتی میتوانید با آنها خودتان را خشک کنید. این حوله هم طرفداران زیادی دارند. و بیشتر روی جهیزیه های تازه عروس ها از این حوله ها گذاشته میشود.

این حوله ها به خوبی میتواند رطوبت روی پوست را جذب کند.  این ها در دسته حوله های سایز بزرگ دسته بندی میشوند. و اینکه اینها دارای دوجیب نیز هستند. بهتر است بعد از هربار استفاده از این حوله ها آنها را در فضا باز پهن کرده تا بو نگیرند و بعد از چن بار استفاده میتوانید این حوله ها با ماشین لباس شویی بشوید. و نگران رنگ دادن و یا بی کیفیت شدن آن ها نباشید. زیرا این حوله ها از الیاف بسیار مرغوبی تهیه و تولید شده اند.

 

حوله حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع حوله حمام موجود در بازار

امتیاز دهید