معرفی ۳ مدل از شیک ترین ست های آبلیموخوری ، سس خوری و نمک پاش

0

بی شک همه شما وقتی میخواهید برای شام یا نهار تدارک ببینید بسته به غذا و پیش‌غذایی که آماده میکنید، ظرف های مناسب هم نیاز دارید، تا بتوانید خوراکی های خوشمزه را سرو کنید. البته زمانی که مهمان دارید و دلتان میخواهد یک سفره رنگارنگ آماده کنید. این ظرف ها برایتان مهم تر میشود. یک پذیرایی عالی نیاز به رعایت خیلی از نکات دارد. در این مطلب میخواهیم درمورد چند تا وسیله صحبت کنیم که مربوط به پیش غذا و سالاد میشود.

سس خوری

سس خوری یک ظرف به شکل یک پارچ کوچک است و شما سسی که از قبل برای سالاد آماده کرده اید درون آنها میریزید. اینکه سس را سر سفره به صورت جدا بیاورید به خاطر راحتی مهمان های شماست، تا هرکسی هر مقدار سسی که دوست دارد بریزد. اگر شما همان اول سس را روی سالاد بریزید کار اشتباهی است چون اول اینکه شاید کسی علاقه نداشته باشد سالاد را با سس میل کند و دوم اینکه سس روی سالاد میماند و اگر مقداری از سالاد شما باقی بماند، یا باید آن را زودتر میل کنید و یا اینکه دور بریزید که اسراف میشود. پس بهتر است از سس خوری استفاده کنید تا هم از مواردی که در بالا گفته شد جلوگیری کنید و هم اینکه سس خوری ها چیدمان تدارکی که شما دیده اید را کامل میکند.

ست آبلیموخوری

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و شیک ترین آبلیموخوری های موجود در بازار

 

سس خوری ها دو مدل هستند، بعضی از مدل ها از جنس شیشه شفاف است که موادی که داخل آنها وجود دارد را میبینید. و بعضی مدل ها هم جنس چینی های رنگی هستند. محتویات داخل این سس خوری ها دیده نمیشود. البته شما میتوانید از یک مدل سس خوری چینی استفاده کنید که طرح روی آنها با طرح کاسه و پیش دستی های شما ست باشد. اگر اینکار را بکنید زیبایی سفره ای که تدراک دیده اید را دوچندان کرده اید و این هماهنگی نشانه وقت، حوصله و ذوقی است که برای چیدن یک سفره از خود به خرج داده اید.  

آبلیمو خوری

وقتی شما از سوپ به عنوان پیش غذا در مهمانی خود استفاده میکنید جدا از اینکه در نظر گرفتن یک پیش غذای خوب میتواند حس خوبی به مهمان ها انتقال دهد. این موضوع باعث میشود که، مهمانتان متوجه بشوند که چقدر برای شما مهم هستند. از همه این ها گذشته بهتر است که، در کنار این همه زحمتی که میکشید یک ظرف آبلیمو خوری هم در کنار ظرف سوپی که آماده کرده اید درنظر بگیرید. تا اول اینکه مهمانتان راحت باشند و هر چقدر که طبق زائقه خودشان دوست دارند از آبلیمو استفاده کنند و هم اینکه چیدمان سفره تان کامل باشد.

ست آبلیموخوری

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و شیک ترین آبلیموخوری های موجود در بازار

 

این ظرف ها از جنس شیشه مقاوم هستند. اما روکش آنها از پلاستیک است تا اگر احیانا آبلیموی خوری زمین افتاد نشکند. این ظرف ها یک ضامن پلاستیکی دارند تا زمان هایی که نمیخواهید از آنها استفاده کنید روی آبلیموخوری را ببندیم. و آبلیموها در صورت کج شدن آبلیمو خوری به بیرون ریخته نشود. البته از آبلیمو خوری فقط سر سفره استفاده نمیشود و شما در آشپزخانه و حین آشپزی هم میتوانید از آبلیمو خوری استفاده کنید.

ست آبلیمو خوری و نمک پاش

این ست شامل آبلیموخوری، نمک‌پاش، فلفل‌پاش و ظرف روغن است. این ست ها در طرح و رنگ های متفاوتی تولید میشوند و از این نظر که یک ست کامل هستند نیاز شما را برای اینکه به صورت جداگانه هرکدام از آنها را تهیه کنید برطرف میکند. مخصوصا برای افرادی که دوست دارند وسیله های ست داشته باشند. انتخاب درست و عاقلانه ای میباشند. بعضیا از این ست ها دارای یک پایه چوبی نیز هستند. که باعث میشود آن ها روی کابیت کنار هم قرار بگیرند. طراحی منحصر به فرد آنها سبب زیبایی دکور آشپزخانه شما میشود.

ست آبلیموخوری

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و شیک ترین آبلیموخوری های موجود در بازار

 

امتیاز دهید