معرفی ۳ مدل از بهترین برند های جاروبرقی همراه با نکات نگهداری از آن

0

جاروبرقی

یکی از وسیله هایی که امروزه به کمک بشر آماده است جاروبرقی ها هستند. با استفاده از این وسیله خیلی از کارها ساده تر شده است. جاروبرقی هم مانند سایر وسایل برقی دارای نکات ایمنی و روش های صحیحی برای استفاده کردن هستند.

در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با نکات ایمنی که در راستای استفاده از جاروبرقی باید بدانید آشنا کنیم تا در نتیجه طول عمر محصول شما بیشتر شود.

نکات ایمنی برای نگهداری از جاروبرقی

نگهداری درست از جاروبرقی سبب میشود که شما با هزنیه های هنگفت برای تعمیر آنها مواجه نشوید. با رعایت این نکات ایمنی بعید است که تا سال ها نیازی به مراجعه به تعمیرکار داشته باشید.

  1. تعویض به موقع فیلتر جاروبرقی در طول عمر و همچین بالا بردن کارایی جاروبرقی ها حائز اهمیت است.
  2. کیسه های جاروبرقی بعد از پرشدن حتما باید خالی شوند و یا اگر یک بارمصرف هستند باید تعویض شوند. زیرا جارو کردن با جاروبرقی که کیسه آن پر است هم به موتور جاوربرقی آسیب میزند و هم اینکه مکش آن اصلا قابل قبول نیست.
  3. بهتر است هر چند وقت یکبار اقدام به شستشوی کیسه جاروبرقی بکنید اینکار سبب بالا رفتن کارایی جاروبرقی ها میشود.
  4. حتما حواستان باشد که سیم جاروبرقی را تا انتها نکشید. زیرا اگر به صورت مدام سیم جاروبرقی را بکشید به مرور باعث اتصالی و یا قطعی آن میشود. و شما مجبور میشوید به تعمیرکار مراجعه کنید.
  5. لوله خرطومی جاروبرقی از جنس پلاستیک میباشد که سعی میشود از جنس مرغوبی تهیه شود اما شما هم باید دقت داشته باشید حین جارو کردن پاره نشود. زیرا این لوله ها اگر مدت زمان زیادی خم باقی بمانند خشک و شکننده میشود.
  6. دقت داشته باشید که نباید مدام جاروبرقی را روشن نگه دارید. زیرا کارکرد مدام جاروبرقی سبب داغ شدن موتور میشود.
  7. آشغال هایی که در سری جاروبرقی گیر میکند با استفاده از جاروبرقی جارو نکنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جاروبرقی موجود در بازار

 

کدام مارک جاروبرقی بهتر است؟

جاروبرقی سامسونگ مدل F50

یکی از بهترین محصولات شرکت سامسونگ همین مدل جاروبرقی است که دارای قدرت مکندگی بسیار بالا (۲۱۰۰وات) میباشد. این مدل دارای کیسه نمیباشد و فقط یک مخزن برای جمع آوری گرد و غبار است. باید گفت که این محصول وزن سبکی دارد و شما میتوانید به راحتی آن را جابه جا کنید.

وزن قابل تحمل برای مخزن آن ۲ لیتری است و بهتر است که شما بعد از هر بار استفاده از این محصول اقدام به تمیز کردن مخزن بکنید.

در طراحی این محصول تلاش بر این است که بدون کوچکترین آلودگی صوتی نداشته باشد. تا اعضای خانواده در آرامش بتوانند به کارهای خود برسند. صدای این مدل از جاروبرقی ۷۹ دسی بل درنظر گرفته شده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جاروبرقی موجود در بازار

 

جاروبرقی بوش مدل ۵۳۱۸

این کالا محصول کشور آلمان میباشد و دارای قدرت مکندگی ۷۵۰ وات میباشد. باید گفت که این محصول امروزه در میان خیلی از افراد محبوبیت بالایی کسب کرده است.

یکی از موضوع هایی که ما در هنگام استفاده از جاروبرقی برایمان مهم است این است که صدای آن سبب آزار خود ما و اعضای خانواده مان نشود. برای همین در طراحی این محصول سعی براین است که این نیاز شما مصرف کننده عزیز را برآورده بکند.

میزان صدای درنظر گرفته شده برای این محصول ۷۵ دسی بل است.

سیم این محصول ۱۲ متر درنظر گرفته شده است تا شما برای فاصله های طولانی هم راحت باشید.

با استفاده از این محصول شما قادر به تمیز کردن هر سطحی میباشید. زیرا تنظیماتی برای این محصول درنظر گرفته شده است که شما با استفاده از آن میتوانید مکندگی را مناسب با هر سطحی تنظیم کنید.

ظرفیت قسمت جمع آوری گرد و غبار آن ۵/۴ لیتر درنظر گرفته شده است تا شما مجبور نباشید تند تند کیسه ها را تعویض کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جاروبرقی موجود در بازار

 

جاروبرقی فیلیپس مدل ۹۱۷۶

این مدل از جاروبرقی با قدرت مکندگی ۵۰۰ واتی ساخته شده است، باید گفت با استفاده از این جاروبرقی شما قادر خواهید بود بدون هیچ دردسری منزل خود را تمیز کنید.

شایان به ذکر است که همه سطوح با استفاده از این جارو برقی به خوبی تمیز میشوند.

محفظه جمع آوری گرد و غبار در این مدل جاروبرقی به صورت ۴ لیتری درنظر گرفته شده است تا راحتی شما مصرف کننده عزیز را تضمین کند.

این محصول ساخت اروپا میباشد و خیلی از محصولات مشابه خود بهتر است. باید گفت که این محصول دارای ریموت برای کنترل میباشد. و شما میتوانید از راه دور آن را کنترل کنید.

این مدل از جاروبرقی با تکنولوژی وایرلس طراحی شده است. البته سیم ۱۰ متری هم برای این محصول درنظر گرفته شده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع جاروبرقی موجود در بازار

 

امتیاز دهید