معرفی انواع لوازم جانبی ضروری برای حمام

0

ست لوازم حمام

لوازم جانبی ضروری برای حمام : نحوه دکوراسیون داخلی حمام نشان‌دهنده اهمیت شما نسبت به آسایش و رفاه اعضای خانوادتان است. درست است که حمام یک مکان خصوصی است و شخص دیگری غیر از اعضای خانواده از آن استفاده نمیکند اما طراحی دکوراسیون زیبا و شیک آن حائز اهمیت است.

لوازم جانبی حمام

لوازم جانبی حمام شامل حوله، صابون، لیف، رخت آویز، آینه ضد آب و … است.  برای نگهداری از لوازم شوینده حمام نیاز به قفسه یا شلف های حمام دارید. این قفسه ها از جنس فلزات ضد زنگ و یا پلاستیک های مقاوم هستند. قفسه های حمام به گونه ای طراحی شده اند که برای هرکدام از لوازم ضروری در حمام قسمت مشخصی دارند.

 

لوازم جانبی ضروری برای حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ابزار حمام موجود در بازار

 

به منظور خشک کردن پاها هنگام خروج از حمام باید پادری در مقابل درب ورودی حمام قرار داد. برای جدا کردن لباس های کثیف هم باید یک سبد مخصوص خریداری کرد بهتر است این سبد را در رختکن حمام قرار داد.

بعد از اتمام حمام کردن حتما حوله ، لیف و یا کیسه حمام را درفضای آزاد قرار دهید تا کاملا خشک شود و ضمنا اگر میکروبی به آن سرایت کرده باشد در اثر نورخورشید از بین برود و برای سری بعدی حمام شما آماده باشد.

همچنین سطل کوچکی برای داخل حمام خود داشته باشید تا از ریختن آشغال در کف حمام خودداری شود در ضمن پلاستیکی داخل سطل قرار داده و حداقل هفته ای یکبار این پلاستیک را تعویض کنید تا آلودگی های احتمالی را از فضای حمام دور کنید.

 

لوازم جانبی ضروری برای حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ابزار حمام موجود در بازار

 

میله ای در رختکن حمام داشته باشید تا لباس های تمیز خود را برروی آنها قرار دهید. این میله را هرچند وقت یکبار بشوید. توجه داشته باشید نظافت حمام موضوع بسیار مهمی میباشد چون شما برای نظافت خود از این محل استفاده میکند پس حتما این نکات را درنظر بگیرید.

جاصابونی هم درحمام مورد استفاده قرار میگیرد بهتر برای خود یک جاصابونی مشخص داشته باشید که فقط صابونی که به بدن خود میزنید را داخل آن قرار دهید.

قفسه شامپو

از آنجایی که امروزه افراد از شامپوهای متفاوتی استفاده میکند بهتر است برای راحتی خود یک قفسه شامپو تهیه کنید. البته اگر یک ست کامل حمام داشته باشید همه این ها را برروی خود دارا میباشد.

درمورد جنس این قفسه ها همانطور که بالاتر گفته شد فرقی نمیکند که از فلز باشد یا پلاستیک اما چیزی که اهمیت دارد کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت آنها و همچنین طراحی کاربردی آنها به منظور راحتی بیشتر شما میباشد.

 

لوازم جانبی ضروری برای حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ابزار حمام موجود در بازار

 

شلف جا حوله ای

این شلف ها دارای یک طاقچه فانتزی هستند که شما میتوانید حوله های خود را برروی آنها قرار دهید. همچنین چند عدد آویز روی این شلف ها طراحی شده است که هم میشود حوله به آنها آویز کرد و یا وسیله دکوری یا کلید روی آنها قرار داد.

این شلف ها نتها برای حمام بلکه برای دستشویی و یا حتی اتاق خواب شما کاربردی میباشد.

در طراحی این محصول از مواد اولیه ای استفاده میشود که در مقابل رطوبت های بسیار بالا هم تغییر رنگی نخواهد داشت. و شما با خیال راحت میتوانید از آنها استفاده کنید.

 

لوازم جانبی ضروری برای حمام

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع ابزار حمام موجود در بازار

 

امتیاز دهید