معجزه آینه در افزایش جذابیت دکوراسیون خانه

0

آینه کنسول

معجزه آینه : از آینه کنسول در فضای پذیرایی و یا اتاق خواب استفاده میشود. طراحی زیبا، جذاب و منحصر به فرد این آینه ها باعث شده تا فضای خانه زیباتر بشود. بعضی از مدل های این نوع از آینه ها دارای کشو نیز میباشد، که شما میتوانید برای نگه داری از لوازم آرایشی خود از این کشو ها استفاده کنید.

این محصول در اشکال، سایزها و طرح های مختلفی تولید میشود. و برای استفاده روزمره کاربردی میباشد. طرح های این محصول به شکلی است که شما به راحتی میتوانید متناسب با دکور منزلتان آنها را تهیه کنید. بعضی از مدل ها ساده تر میباشد، اما بعضی از آنها طرح های پیچیده تری دارند. البته انتخاب اینکه کدام یک بهتر است بسته به سلیقه و مابقی دکور منزل شما دارد.

 

آینه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آینه موجود در بازار

 

آینه چند تکه

این مدا از آینه ها بیشتر از اینکه برای استفاده روزمره کاربردی باشند، جنبه تزیئنی و دکوری دارند. طراحی جالب این مدل آینه ها باعث شده که هر فردی بتواند، در خانه خود یک فضای آینه کاری شده داشته باشد. این آینه ها برروی سطح دیوار چسبیده میشوند، اگر میخواهید این آینه ها را روی کاغذدیواری نصب کنید. بهتر است به مدت ۴۸ ساعت دور آینه میخ کوچکی بزنید تا از اینکه آینه محکم نصب شده است اطمینان حاصل کنید.

نکته جالب توجه این مدل از آینه ها این است که این ها انعکاس دهنده دکوراسیون خانه میباشند و چون به صورت چند تکه طراحی شده اند این خود باعث جذابیت بیشتر این مدل از آینه ها میباشد. بعضی از انواع این آینه ها با چسب به دیوار چسبیده نمیشوند. و با استفاده از یک میخ ریز بر روی دیوار نصب میشوند. شما میتوانید با ذوق و سلیقه خود این تکه های آینه را روی دیوار کنار هم بچنید تا زیبایی دوچندان به دکوراسیون منزلتان بدهید تردید نکنید که این مدل از آینه ها میتوانند باعث دلپذیر و دلبازتر شدن فضای منزلتان بشوند.

 

آینه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آینه موجود در بازار

 

آینه فانتزی

آینه های فانتزی با طرح های کودکان بهترین انتخاب برای اتاق خواب کودک شما میباشند. زیرا این طرح های فانتزی برای کودکان جذاب اند و حس خوبی به آنها منتقل میکنند. به علاوه دکور اتاق کودک را هم زیبا تر میکنند. طرح های این آینه ها بسیار متنفاوت میباشند زیرا طراحان دستشان باز است و میتوانند از هر چیزی ایده بگیرند و طرحی جدید و امروزی تر را خلق کنند.

طراحی جالب این آینه ها باعث شده که فضایی خارق العاده برای شما ایجاد شود. از طرفی همه ما خوب میدانیم که وجود نور کافی در فضا خانه سبب نشاط و حس خوب در اعضا خانواده میشود. اما در بعضی از خانه ها به علت نداشتن پنجره کافی و یا وجود پرده در مقابل پنجره ها، باعث شده تا نور کافی به داخل خانه نیاید. درنتیجه وجود این آینه های فانتزی سبب میشود تا این کمبود را جبران کنید.

 

آینه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آینه موجود در بازار

 

آینه سرویس بهداشتی

این آینه ها بسیار کاربردی و برای استفاده روزمره مناسب میباشند که در انواع و اقسام مختلفی تولید میشوند. بعضی از انواع آنها به صورت ست آینه و باکس هستند، شما میتوانید از باکس های موجود برای نگه داری لوازم بهداشتی خود بهره ببرید و همچین در بعضی از آنها جایی برای مایع دستشویی، دستمال کاغذی و حوله در نظر گرفته شده است.

نکته حائز اهمیت در طراحی این آینه ها ضد آب و ضد خش بودن آن هاست که سبب دوام آنها شده است. یک سری از آنها هم برای داخل حمام و کنار دوش مناسب میباشند، تا بتوانید وسایل حمام را داخل جاهایی که دارند، قرار دهید. بعضی از مدل های این آینه ها نورپردازی دارند. نور پشتی که در این آینه ها وجود دارد جذابیت قابل توجه ای دارند و در نوع خود مدرن و امروزی تر میباشند.

 

آینه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آینه موجود در بازار

 

امتیاز دهید