لذت نوشیدن یک نوشیدنی خوشمزه در نوشیدنی ساز

0

نوشیدنی ساز

نوشیدنی ساز : یکی از مسائلی که نقش مهمی در سلامت بدن شما دارد، نوشیدن نوشیدنی های مقوی، طبیعی و سالم است. درکنار اینکه نوشیدن آب در طول شبانه روز برای بدن شما ضروری و مهم است. خوردن نوشیدنی های دیگر با توجه به خواص و ویتامین هایی که در آنها موجود میباشد. نقش به سزایی در سلامت بدن و همچنین زیبایی ظاهری شما دارند. میوه هایی که حاوی ویتامین سی هستند، تاثیر شگفت انگیزی در زیبایی و سلامت پوست شما دارند.

درست است که خوردن میوه هم میتواند این خواص و ویتامین ها را به بدن شما برساند. اما برای گرفتن یک لیوان آب میوه طبیعی تعداد بیشتری میوه لازم است. پس واضح است که خوردن یک لیوان آبمیوه ویتامین بیشتری به بدن شما میرساند. و این در صورتی است که شما با خوردن یک میوه مقدار کمی ویتامین دریافت میکنید. درضمن دقت داشته باشید هرچقدر این آبمیوه ها طبیعی تر باشد برای بدن مفید تر است.

به خاطر همین دلایل است که خیلی از افراد تمایل دارند، خودشان در خانه آبمیوه سالم و خوشمزه ای برای خود و عزیزانشان آماده کنند. تا ضمن اینکه از بابت خواص و کیفیت آن اطمینان خاطر پیدا کنند بتواند آبمیوه ای تازه نوش جان کنند. چرا که تازه بودن نوشیدنی تاثیر چشم گیری در طعم و مزه آن دارد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آبمیوه گیری موجود در بازار

 

آبمیوه گیری برقی

با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود آب هر میوه ای را که بخواهید بگیرید. این آبمیوه گیری ها دارای مخزن تفاله هستند. حتما دقت داشته باشید که حین گرفتن آبمیوه مراقب پر شدن مخزن تفاله گیر باشید. همچین میتوانید سرعت گرفتن آبمیوه را هم تغییر بدهید در حقیقت امکانی بر روی این دستگاه ها طراحی شده است که قابلیت تنظیم به آن شکلی که شما میخواهید را داشته باشند. بدنه این دستگاه ترکیبی از استیل و پلاستیک است. در واقع مخرن تفاله گیر و مخزن آبمیوه گیری پلاستیکی است. اما تیغه فلزی و فیلتر آنها از جنس استیل میباشد. تا بعد از شستشو زنگ نزند و دوام و کارایی خود را حفظ کنند.

بعضی از انواع آبمیوه گیری ها دهانه بزرگی دارند و شما میتوانید بدون اینکه میوه ها را ریز کنید داخل آبمیوه گیری بریزید. و آبمیوه گیری هایی که دهانه کوچکی دارند حتما لازم است قبل از اینکه از آنها استفاده کنید میوه ها ریز کنیم. قسمت موتور دستگاه نیازی به شست و شو ندارد البته درصورتی که بر اثر استفاده لکه های آبمیوه روی آن ایجاد شد بهتر است با دستمال مرطوب اقدام به تمیز کردن آنها بکنید. اما در مورد قسمت های دیگر که بعد از گرفتن آبمیوه کثیف میشوند. نیاز به شستشو دارند اما باید دقت شود که بعد از شستشو کاملا خشک شوند. تا درصورتی که دوباره از دستگاه استفاده کردیم مشکلی ایجاد نشود. همچنین این دستگاه ها دارای یک پایه ای هستند تا لرزش ایجاد شده در هنگام استفاده از آبمیوه گیری را کنترل کند و مانع از لغزش و تکان خوردن دستگاه بشود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آبمیوه گیری موجود در بازار

 

آب مرکبات گیری

این دستگاه ها همانطور که از نامش مشخص است فقط برای گرفتن آب مرکباتی مثل پرتقال، لیمو و… مناسب است. این دستگاه ها سایز کوچکی دارند. بدنه آنها از جنس پلاسیتک مقاوم و با کیفیت است البته بعضی از انواع آنها بدنه ی استیل دارند. همچنین طراحی خاص و منحصر به فرد آنها سبب زیبایی آنها شده است. برای این دستگاه ها یک درپوش هم طراحی شده است تا مواقعی که به آنها نیاز نداریم درپوش را روی آنها قرار بدهیم، تا آلودگی وارد دستگاه نشود.

این دستگاه ها یا مخزن آبمیوه دارند و یا ندارند. پس اگر برای شما مهم است که مخزن آبمیوه داشته باشد حتما به ویژگی ها و کاربردی های هر کدام از آنها توجه بکنید، تا انتخاب درستی داشته باشید. همچنین پایه ضد لغزش هم برای آنها درنظر گرفته شده است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع آبمیوه گیری موجود در بازار

 

امتیاز دهید