لاک خشک‌کن

0

زیبا بودن ناخن‌های خانم‌ها تاثیر بسزایی در شیک بودن آن‌ها دارد. به همین دلیل است که اکثر خانم‌ها سعی دارند ناخن‌های خود را لاک بزنند. دستگاه لاک خشک‌کن، یکی از وسایلی است که بسیار مورد استفاده ناخن‌کارها قرار گرفته است. این دستگاه در مدت زمان بسیار کمی باعث خشک شدن لاک خواهد شد. اگر می‌خواهید بهترین مارک لاک خشک‌کن را خریداری کرده و یا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌دهیم این مقاله را با دقت مطالعه نمایید! ما در این مقاله از مجله بونگ؛ سعی کرده‌ایم یک راهنمای خرید کلی درباره دستگاه‌های لاک خشک به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید پرفروش‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن را با قیمتی مناسب و معقول خریداری نمایید.

دستگاه لاک خشک‌کن

خانم‌ها تمایل دارند تا همیشه ظاهری زیبا داشته باشند. از این رو؛ از لباس‌های شیک، جواهرات و لوازم آرایشی با کیفیت استفاده می‌کنند تا بتوانند ظاهر خود را شیک‌تر نشان دهند. ناخن‌ها یکی از مواردی هستند که مورد توجه بسیاری از خانم‌ها قرار می‌گیرند. چرا که در معرض نمایش بوده و مرتب بودن و زیبا بودن آن‌ها می‌تواند ظاهر خانم‌ها را شیک‌تر نشان دهد. بنابراین؛ این افراد برای زیباتر نشان دادن دست‌های خود یا از لاک‌های خوش رنگ استفاده می‌کنند و یا به سالن‌های آرایشی مراجعه کرده و کاشت و طراحی ناخن‌های خود را به ناخن‌کارهای توانا و ماهر می‌سپارند. ناخن‌کارها برای سریع‌تر انجام دادن روند کار خود از بهترین مارک لاک خشک‌کن استفاده می‌کنند. این دستگاه از جمله ضروری‌ترین وسایل برای ناخن‌کارها به شمار می‌رود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

استفاده از دستگاه لاک خشک‌کن برای لاک‌های معمولی

 سوالی که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند، این است که آیا می‌توان از این دستگاه برای خشک کردن لاک‌های معمولی نیز استفاده کرد؟ در پاسخ باید بگوئیم که لاک‌های معمولی که از قیمت‌های پایین‌تری نیز برخوردارند، به سرعت خشک شده و نیازی به استفاده از لاک خشک‌کن ندارند. لاک‌ها، ژل و ژلیش که در کاشت و طراحی ناخن در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند، به آرامی خشک می‌شوند. از این رو؛ ناخن‌کارهای عزیز برای تسریع روند کاری خود از بهترین مارک لاک خشک‌کن استفاده می‌کنند. بنابراین؛ می‌توان گفت از آنجایی که لاک‌های معمولی مواد خاصی نداشته و به سرعت خشک می‌شوند، استفاده از دستگاه‌های لاک خشک‌کن در خانه‌ها پیشنهاد نمی‌شود.

لاک ژلیش چیست؟

یکی از وسایل آرایشی که به تازگی وارد بازار شده و از محبوبیت بسیار بالایی نیز برخوردار شده است، لاک ژلیش می‌باشد. این دسته از لاک‌ها در مقایسه با لاک‌های معمولی ماندگاری بیشتری داشته و یا به عبارت دیگر دچار لب‌پر شدن، نخواهند شد. در حقیقت؛ به همین دلیل است که لاک ژل در مدت زمان بسیار کوتاهی توانست محبوبیت بالایی را بدست آورد. نکته‌ای که باید در مورد لاک ژل بدانید، این است که این دسته از لاک‌ها با قرار گرفتن در معرض هوا خشک نشده و برای خشک شدن نیاز به اشعه فرابنفش دارند. به همین دلیل؛ برای استفاده از لاک ژلیش و خشک کردن آن باید از بهترین مارک لاک خشک‌کن استفاده کنید. اگر تاکنون سری به قسمت طراحی و کاشت ناخن در سالن‌های زیبایی زده باشید، قطعا یک یا چند دستگاه لاک خشک‌کن را روی میز ناخن‌کار دیده‌اید!

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

انواع دستگاه لاک خشک‌کن

دستگاه‌های لاک خشک‌کن موجود در بازار بسته به نوع لامپی که در تولید آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته است، دارای انواع مختلفی می‌باشند. شما باید بر اساس نیاز خود بتوانید بهترین مارک لاک خشک‌کن را انتخاب و خریداری نمایید. ما در این قسمت از مجله بونگ به معرفی انواع دستگاه لاک خشک‌کن پرداخته‌ایم!

لاک خشک‌کن LED: یکی از جدیدترین لاک خشک‌کن‌های موجود در بازار، دستگاه‌های لاک خشک‌کن LED هستند. لامپ‌های LED که درون دستگاه تعبیه شده‌اند باعث خشک شدن سریع لاک ژلیش می‌شوند.

لاک خشک‌کن UV: اولین لاک خشک‌کن‌هایی که وارد بازار شده‌اند، لاک خشک‌‌کن‌هایی بودند که با استفاده از اشعه UV باعث خشک شدن لاک ژل می‌شدند. در نتیجه؛ می‌توان گفت این دستگاه جزو قدیمی‌ترین دستگاه‌های لاک خشک‌کن به شمار می‌رود.

لاک خشک‌کن UV-LED: اگر به دنبال خرید پرطرفدارترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن هستید، خرید لاک خشک‌کن‌های UV-LED به شما پیشنهاد می‌شود. این دستگاه‌ها از تنوع بالا، امکانات و قابلیت‌های بیشتری برخوردار بوده و می‌توانند دو کار را با هم انجام دهند. به همین دلیل است که دارای محبوبیت بالایی بوده و جزو پرفروش‌ترین مدل‌های لاک خشک‌کن قرار می‌گیرند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

راهنمای خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن

لامپ: نوع و تعداد لامپ‌ها از جمله مهم‌ترین مواردی است که در خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن باید به خاطر داشته باشید. هرچه تعداد لامپ‌های دستگاه بیشتر باشد، لاک با سرعت بالاتری خشک می‌شود. اگر به دنبال خرید دستگاه لاک خشک‌کن پیشرفته هستید، خرید دستگاهی به شما پیشنهاد می‌شود که دارای ۱۵ لامپ و همچنین قدرتی برابر با ۲۴ وات باشد.

سینی دستگاه: اگر می‌خواهید دستگاهی را خریداری کنید که بتوانید از آن برای خشک کردن لاک ناخن‌های دست و پا استفاده کنید، بهتر است به نوع سینی لاک خشک‌کن توجه داشته باشید. بهترین مارک لاک خشک‌کن که برای خشک کردن لاک ناخن دست و پا مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای سینی کشویی و یا مگنتی می‌باشد. علاوه بر این‌ها کشویی و یا مگنتی بودن سینی این دستگاه باعث می‌شود تا کاربر بتواند به راحتی سینی را تمیز کند.

تایمر: از آنجایی که زمان خشک شدن ژل‌ها با هم متفاوت است، بهتر است از دستگاهی استفاده کنید که دارای تایمر باشد. بهترین مارک لاک خشک‌کن معمولا دارای تایمر بوده و مانع از سوختن ژل ناخن خواهد شد. دستگاه‌های دارای تایمر دارای قابلیت خاموش شدن اتوماتیک نیز می‌باشند.

اندازه دستگاه: اندازه دستگاه لاک خشک‌کن باید به قدری باشد که تمام پنج انگشت به راحتی درون دستگاه قرار گیرد. این کار باعث می‌شود که لاک ناخن‌ها با سرعت بالاتری خشک شود.

قیمت دستگاه: یکی از پارامترهایی که در خرید هر وسیله و دستگاهی مورد توجه قرار می‌گیرد، قیمت آن می‌باشد. در خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن نیز قیمت دستگاه مهم می‌باشد. در حقیقت؛ قیمت این دستگاه به تعداد و نوع لامپ‌ها و همچنین قابلیت‌هایی چون تایمر و نوع سینی وابسته است. شما باید بر اساس هر یک از این ویژگی‌ها، بهترین دستگاه لاک خشک‌کن را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

معرفی و بررسی ۱۰ تا از پرفروش‌ترین برندهای لاک خشک‌کن

لاک خشک‌کن سان مدل ONE-48

لاک خشک‌کن سان مدل ONE-48 پرفروش‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن بوده و در ۴ رنگ متنوع به بازار عرضه  شده است. این دستگاه از نوع UV بوده و با تولید اشعه ماورابنفش می‌تواند باعث خشک شدن انواع لاک ژل در کوتاه‌ترین زمان ممکن گردد. طول موج مورد استفاده در لاک خشک‌کن ONE-48، ۳۶۵ نانومتر است. از این رو؛ از طول موج کم‌تری نسبت به دستگاه‌های قدیمی برخوردار بوده و از آسیب رسیدن به پوست شما تا حدودی جلوگیری می‌کند.

برند سان، در تولید انواع لاک خشک‌کن متخصص بوده و توانسته است انواع مختلفی از دستگاه‌ها را با کیفیت و قیمت متفاوت به بازار عرضه کند. استفاده از لامپ‌های LED در تولید دستگاه ONE-48 باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین تسریع فرآیند خشک شدن لاک‌ها شده است. علاوه بر این‌ها این محصول از فناوری سنسور چشمی نیز برخوردار می‌باشد. از این رو؛ با قرار دادن دست در زیر دستگاه، روشن می‌شود. شما می‌توانید این محصول را با عنوان بهترین مارک لاک خشک‌کن از مجموعه دیجی کالا خریداری کرده و از آن برای خشک کردن لاک ژل ناخن‌های دست و پای خود و یا دیگران استفاده کنید.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن سان مدل BQ5T

اگر برای خشک کردن انواع لاک ژل به دنبال خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن می‌گردید، خرید لاک خشک‌کن سان مدل BQ5T را می‌توانید در لیست انتخاب‌های خود قرار دهید. این دستگاه از انواع لاک خشک‌کن‌هائیست که با تولید امواج ماورابنفش باعث خشک شدن سریع‌تر لاک ژل می‌گردد.

لاک خشک‌کن BQ5T از نظر میزان مصرف انرژی، در رده‌های بالایی قرار دارد. این محصول دارای ۳۶ عدد لامپ LED است که قدرتی برابر با ۱۲۰ وات را فراهم می‌کند. دستگاه سان مدل BQ5T دارای یک تایمر ۴ زمانه است که روی ۱۰، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ ثانیه تنظیم می‌گردد. از این رو؛ ناخن‌کار به راحتی می‌تواند زمان مورد نیاز برای خشک شدن هر لاک ژل را تنظیم کرده و از سوختن آن جلوگیری به عمل آورد. بنابراین، می‌توان گفت لاک خشک‌کن BQ5T برای خشک کردن انواع لاک ژل مناسب بوده و به عنوان کم مصرف‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن شناخته شده است.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن بلوکیو مدل BQV11

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین مارک لاک خشک‌کن را به شما معرفی کنیم، لاک خشک‌کن بلوکیو مدل BQV11 مناسب‌ترین انتخاب خواهد بود. این محصول از انواع لاک خشک‌کن‌های UV-LED می‌باشد. دستگاه BQV11 دارای ۶۰ عدد لامپ ترکیبی، شامل؛ لامپ‌های UV و LED بوده و از قدرت ۱۸۰ وات برخوردار شده است. این دستگاه دارای ظاهری زیبا و کیفیتی باورنکردنی می‌باشد. نکته دیگر درباره این مدل دستگاه، وجود سینی مگنتی است. مگنتی بودن سینی لاک خشک‌کن BQV11 باعث شده است تا امکان استفاده از آن برای ناخن‌های پا نیز فراهم گردد. علاوه بر این‌ها شما با در نظر گرفتن این قابلیت به راحتی می‌توانید دستگاه را تمیز کنید.

طول عمر بالا یکی از مواردی است که افراد در خرید وسایل، به خصوص وسایل برقی مورد توجه قرار می‌دهند. از آنجایی که لاک خشک‌کن بلوکیو مدل BQV11 دارای کیفیت مطلوبی است، از طول عمر بالایی نیز برخوردار خواهد بود. از این رو؛ شما می‌توانید برای خشک کردن انواع لاک ژل از این دستگاه استفاده کنید. برای خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و با مشخصات هر یک از آن‌ها آشنا شوید.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن مدل ۰۱

یکی از جمع و جورترین و البته محبوب‌ترین لاک خشک‌کن‌هایی که در بازار موجود می‌باشند، دستگاه ۰۱ می‌باشد. این محصول به واسطه ویژگی‌هایی که دارد به عنوان بهترین مارک لاک خشک‌کن شناخته می‌شود. لاک خشک‌کن ۰۱ دارای ۳ عدد لامپ LED است که با قدرت ۶ وات می‌تواند لاک ژل روی ناخن‌های دست شما را خشک نماید. این محصول برخلاف ظاهر کوچکی که دارد، دارای قدرت فوق‌العاده‌ای می‌باشد. شما می‌توانید از لاک خشک‌کن ۰۱ برای سالن زیبایی کوچک خود استفاده نمایید. این محصول از کیفیت، دوام و طراحی بی‌نظیری برخوردار شده است.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن مدل ۳۶۵NM

اگر برای استفاده شخصی خود به دنبال خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن چندکاره می‌گردید، خرید لاک خشک‌کن ۳۶۵NM به شما پیشنهاد می‌شود. این محصول از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به چراغ قوه بوده و با تولید اشعه ماورابنفش می‌تواند لاک ژل‌های ناخن دست و پای شما را خشک کند. علاوه بر این‌ها دستگاه ۳۶۵NM، شارژی بوده و بدون وجود باتری کار می‌کند.

اگر از دسته افرادی هستید که نظافت مراکز عمومی همچون؛ هتل، رستوران، توالت‌ها و… برای شما اهمیت دارد، می‌توانید این دستگاه را خریداری کرده و با روشن کردن آن آلودگی‌ها را از بین ببرید. این دستگاه برای تشخیص مدارک و اسکناس‌های جعلی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. لاک خشک‌کن ۳۶۵NM کاربردی‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن است که از قیمت مناسبی برخوردار شده است. کاربران و خریداران این محصول از کیفیت ساخت، کارآیی و قیمت این محصول رضایت کامل دارند.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن سان مدل S9

یکی از سریع‌ترین دستگاه‌های لاک خشک‌کن که در مدت زمان اندکی باعث خشک شدن لاک ژل می‌گردد، لاک خشک‌کن S9 می‌باشد. این محصول یکی از تولیدات با کیفیت کمپانی سان بوده و از قابلیت‌های زیادی برخوردار شده است. به همین دلیل است که به عنوان پرفروش‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن نزد ناخن‌کاران بسیاری شناخته می‌شود. این دستگاه دارای ۴۲ عدد لامپ LED است که قدرتی معادل با ۱۲۰ وات را ایجاد می‌کنند.

اگر از ناخن‌کارهای حرفه‌ای هستید که زمان خشک شدن لاک ژل برای شما اهمیت دارد، می‌توانید دستگاه S9 را خریداری کنید. این دستگاه دارای تایمر ۴ زمانه است. در نتیجه؛ کاربران می‌توانند آن در در زمان‌های ۱۰، ۳۰، ۶۶ و ۹۹ ثانیه تنظیم کنند. این ویژگی مانع از سوختن لاک ژل شده و باعث شده است تا لاک خشک‌کن S9 برای خشک کردن انواع لاک ژل مناسب گردد. برای خرید بهترین مارک لاک خشک‌کن می‌توانید به فروشگاه دیجی کالا مراجعه کرده و نسبت به خرید دستگاه S9 از برند سان اقدام نمایید.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن دازل مدل ۲in1

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که از تکنولوژی UV برخوردار شده است، لاک خشک‌کن دازل مدل ۲in1 می‌باشد. وجود ۱۲ عدد لامپ LED باعث شده است تا هم مصرف انرژی دستگاه به مقدار بسیار زیادی کاهش پیدا کند و هم دستگاه با قدرتی برابر با ۳۶ وات باعث خشک کردن سریع‌تر لاک ژل‌های روی ناخن‌های شما گردد. این محصول دارای حسگر حرارتی و همچنین تایمر می‌باشد. تایمر لاک خشک‌کن دازل در سه زمان ۳۰ ،۶۰ و ۹۰ ثانیه قابل تنظیم می‌باشد. از این رو؛ این دستگاه برای خشک کردن انواع مختلف لاک ژل مناسب بوده و توسط ناخن‌کارهای بسیاری با عنوان بهترین مارک لاک خشک‌کن خریداری می‌شود. کیفیت، قیمت، سرعت خشک کردن لاک ژل، دوام، طراحی و همچنین تنوع رنگی این مدل دستگاه مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن مدل PA-54W

دستگاه لاک خشک‌کن PA-54W دارای شکل ظاهری بسیار زیبا و همچنین کیفیت ساخت بالایی می‌باشد. این دستگاه از نظر ناخن‌کارها به عنوان مناسب‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن شناخته می‌شود. دستگاه PA-54W به میز کار شما زیبایی خاصی می‌بخشد. این محصول علی رقم سایز و ابعاد کوچکی که دارد، بسیار قدرتمند عمل کرده و می‌تواند در مدت زمان کمی لاک ژل روی انگشتان دست مشتریان شما را خشک کند. از این رو؛ شما می‌توانید در مدت زمانی محدود، کار بیشتری را انجام دهید!

لاک خشک‌کن PA-54W دارای ۱۸ عدد لامپ LED بوده و از مصرف انرژی نسبتا پایینی برخوردار می‌باشد. شما می‌توانید نیروی مورد نیاز این دستگاه را از طریق پاور بانک نیز تامین کنید. اگر برای سالن زیبایی خود به دنبال مناسب‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن می‌گردید، می‌توانید دستگاه PA-54W را در لیست خرید خود قرار دهید. برای خرید این دستگاه با قیمت بسیار مناسب کافیست، به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و بعد از مقایسه مشخصات و قیمت‌ها نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن بلوکیو مدل BQ3T

یکی دیگر از پرفروش‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن که در سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه لاک خشک‌کن BQ3T می‌باشد. این محصول، یکی از تولیدات کمپانی خوش‌نام بلوکیو است. دستگاه BQ3T از انواع لاک خشک‌کن‌های UV-LED محسوب می‌شود. این دستگاه‌ها جدیدترین و قدرتمندترین انواع لاک خشک‌کن به شمار می‌روند.

لاک خشک‌کن BQ3T دارای ۱۲ عدد لامپ ترکیبی UV و LED است که با فراهم کردن قدرتی برابر با ۳۶ وات از عملکردی فوق‌العاده برخوردار شده است. این محصول مناسب‌ترین دستگاه برای ناخن‌کارهای حرفه‌ای است که در کم‌ترین زمان بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. کیفیت، دوام و همچنین قیمت مناسب از جمله ویژگی‌هایی هستند که باعث شده‌اند این دستگاه به عنوان پرفروش‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن موجود در بازار شناخته شود.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

 

لاک خشک‌کن SUN Mini مدل UVLED

لاک خشک‌کن UVLED یکی از محصولات کمپانی SUN Mini است که از ابعاد بسیار کوچکی برخوردار می‌باشد. این محصول بسیار کوچک بوده و به راحتی جابه‌جا می‌شود. اگر دارای اتاق کار کوچکی هستید و به تازگی کار خود را شروع کرده‌اید و یا به دنبال خرید مناسب‌ترین و بهترین مارک لاک خشک‌کن برای استفاده در منزل می‌گردید، می‌توانید دستگاه UVLED را خریداری نمایید. این محصول دارای ۶ عدد لامپ با قدرت ۱۲ وات است که برای خشک کردن لاک ژل و مواد کاشت ناخن مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید لاک خشک‌کن UVLED از برند SUN Mini  را با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری نمایید. اما؛ اگر از ناخن‌کارهای حرفه‌ای هستید و مدت زمان خشک شدن لاک ژل برای شما اهمیت دارد، خرید این دستگاه به شما پیشنهاد نمی‌شود. برای ارائه کار حرفه‌ای و سریع بهتر است یکی از نمونه‌های بالا را انتخاب نمایید.

 

بهترین مارک لاک خشک‌کن

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع لاک خشک‌کن موجود در بازار

امتیاز دهید