قفسه های کتابخانه زیبا و لاکچری برای خانه

0

کتاب، کتابخوانی و کتابخانه

کتابخانه : رواج فرهنگ کتاب و کتابخوانی وظیفه همگی ماست. جای خالی مطالعه را نمیتوان با هیچ چیز دیگری پر کرد. کتاب خواندن باعث میشود تا ما به دنیای جدیدی راه پیدا کنیم. دنیایی که شاید در دنیا واقعی هیچوقت با آن رو به رو نشویم، اما کتاب خواندن دریچه ای نو به روی ما باز میکند. در واقع خود این حالتی که کتابی در دست بگیریم و به خواندن آن مشغول شویم باعث آرامش وجودی و کاوش درونمان میشود تجربه هایی که با کتاب میتوانیم بدست بیاوریم شاید هیچ جای دیگری نتوانیم پیدا کنیم امروزه خیلی ها علاقه دارند که دست کم یک کتابخانه کوچک در منزلشان داشته باشند، داشتن یک کتابخانه کوچک خود عاملی است که ما را به وجد بیاورد تا به کتابخوانی رو بیاوریم و هر روز به تعداد کتاب هایمان اضافه کنیم. زیرا هرچه بیشتر مطالعه کنیم انگیزه و شوق و ذوق ما بیشتر میشود و متوجه میشویم که دانش و آگاهی ما درمقابل این همه بی کرانی از دانش چقدر کم و ناقص است و در می یابیم که فقط مطالعه کردن است که میتوانید به نیاز بی حد و مرز ما در جهت دانستن بیشتر پاسخ بدهد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قفسه کتاب موجود در بازار

 

خیلی ها در طراحی دکوراسیون و معماری داخلی خانه ها از ایده کتابخانه استفاده میکنند. از این رو کتابخانه ها در انواع و اقسام مختلفی تولید میشوند. امروزه کتابخانه در جهت تکمیل دکور منزل به ما یاری رسانده است و این تنوع زیادی که در این زمینه وجود دارد باعث شده است پاسخگوی انواع سلیقه ها باشد. دقت داشته باشید که به هنگام خرید کتابخانه بدانید چه تعداد کتاب داخل کتابخانه قرار میدهید تا کتابخانه ای متناسب با نیاز و سلیقه خودتان تهیه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قفسه کتاب موجود در بازار

 

قفسه کتاب

بعضی از انواع کتابخانه ها که حالت کمدی دارند در واقع از دو بخش قفسه کتاب و کمدی کوچک در پایین این قفسه ها تشکیل شده اند. این مدل از کتابخانه ها بیشتر برای اتاق مناسب می باشند. برای پذیرایی بیشتر از  کتابخانه هایی استفاده میکنند که در طرح های مختلفی ساخته میشوند که علاوه بر اینکه برای نگهداری کتاب میباشند جنبه زیبایی و دکوری هم دارند. خیلی ها علاقه دارند لوازم تزیینی را هم روی این کتابخانه ها قرار دهند که این هم ایده قشنگی است. برای مثال در کنار کتاب ها یک گلدان کوچک هم روی این کتابخانه قرار دهید که باعث زیبایی و خاص شدن دکور منزلتان بشود. خیلی وقت ها توجه به این نکات ریز باعث تغییرات بزرگی در دید و نگاه ما میشود و میتواند زیبایی منحصر به فردی را به خانه شما هدیه بدهد که تاکنون نظیر آن را ندیده باشید.

در طراحی انواع جدید کتابخانه ها خلاقیت زیادی دیده میشود باید گفت که داشتن یک کتابخانه در کنار اینکه باعث میشود جایی مناسب برای کتاب هایمان داشته باشیم سبب جذاب شدن دکور منزلمان هم میشود که این خود نکته حائز اهمیتی میباشد. اگر تا به امروز متوجه لزوم کتابخانه در منزلتان نبوده اید امیدوارم بعد از خواندن این مطلب متوجه اهمیت و زیبایی کتابخانه ها شده باشید و با تهیه یک کتابخانه زیبا و خاص باعث جذابیت بیشتر فضای خانه خود شوید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قفسه کتاب موجود در بازار

 

قفسه مشبک فلزی

این مدل از قفسه ها در ابعاد و اشکال متنوعی تولید میشوند و قابلیت جدا شدن هم دارند از همین رو جابه جایی و حمل این قفسه ها راحت است. این قفسه ها مصارف مختلفی دارند. هم به عنوان قفسه کتاب از این ها استفاده میشود و هم در آشپزخانه بعنوان قفسه ظروف و یا به عنوان زیرگلدانی و جا کفشی هم میتوان از این قفسه ها بهره جست.

با توجه به اینکه این قفسه ها قابلیت حمل راحتی دارند برای دانشجویانی که در خوابگاه زندگی میکنند بسیار کارآمد میباشد و آنها میتواند با سرهم کردن راحت قطعات این قفسه ها فضایی مناسب برای نگهداری از کتاب ها و جزوه های خود داشته باشند. قیمت این قفسه ها به نسبت کارآیی و کارآمدیشان مناسب میباشد. همچین از این قفسه ها در فروشگاه ها هم استفاده میشود و بسیاری از فروشنده ها برای بخش بندی محصولات خود از این مدل قفسه ها استفاده میکنند. این قفسه ها در رنگ های مختلف قرمز، آبی، سیاه، سفید و… طراحی شده اند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع قفسه کتاب موجود در بازار

 

امتیاز دهید