طی چرخشی

0

طی چرخشی یا همان زمین‌شوی‌های چرخشی دسته‌ای از طی‌های سطلی هستند که امروزه از طرفداران بسیاری برخوردار شده‌اند. این دسته از زمین‌شوی‌ها دارای سطلی مجهز به آبگیری می‌باشند. سبد آبکشی با چرخش سریع خود می‌تواند آب اضافی طی را بگیرد. در این صورت زمین بیش از اندازه خیس نخواهد شد. شما می‌توانید بعد از هربار شستشوی طی، از سبد آبگیری استفاده کرده و طی نمدار را برای تمیز کردن کف استفاده کنید. مکانیسم عمل سبد آبگیری به این صورت است که با سرعت بالا می‌چرخد و با پیروی از نیروی گریز از مرکز آب اضافی طی را می‌گیرد. اگر قصد خرید بهترین مارک طی چرخشی را دارید، در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید! در این مقاله سعی کرده‌ایم، ویژگی‌های مهم طی چرخشی را برشمارده و ۱۰ تا از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های طی‌های چرخشی را به شما معرفی کنیم.

نکاتی که در خرید بهترین مارک طی چرخشی باید به آن‌ها توجه کنید

بدنه مقاوم

جنس بدنه اکثر طی‌های چرخشی از پلاستیک است. در خرید بهترین مارک طی چرخشی باید محصولی را انتخاب کنید که از پلاستیک مرغوب ساخته شده باشد. طی‌هایی که از پلاستیک با جنس ضعیف تولید شده‌اند، در برابر ضربه مقاوم نبوده و به راحتی ترک برمی‌دارند. در نتیجه؛ در هنگام خرید این محصول باید به مرغوبیت و نشکن بودن جنس بدنه توجه کنید. تعداد کمی از این طی‌ها دارای بدنه استیل هستند. اما؛ از آنجایی که این زمین‌شوی‌های چرخشی از قیمت بسیار بالایی برخوردارند، به اندازه طی‌های چرخشی با جنس پلاستیکی پرطرفدار نخواهند بود.

جنس سبد آبگیری

نکته دیگری که جهت خرید بهترین مارک طی چرخشی باید مورد توجه قرار دهید، جنس سبد آبگیری می‌باشد. از آنجایی که سبد آبگیری جزو قطعات متحرک محسوب می‌شود و امکان فرسایش آن بسیار زیاد است، بهتر است جنس سبد آبگیری از استیل باشد. استیل بودن باعث می‌شود که سبد از مقاومت بالاتری در تحرکات بالا برخوردار گردد. در حالت کلی؛ سعی کنید زمین‌شویی را خریداری نمایید که تماما پلاستیک نباشد. اگر به دنبال خرید زمین‌شویی هستید که علاوه بر کیفیت، قیمت مناسبی هم داشته باشد، می‌توانید زمین‌شوی‌هایی را خریداری کنید که دارای سبد استیل و بدنه با پلاستیک مرغوب می‌باشند.

راحت و سریع بودن مکانیسم سبد آبگیری

سبد آبگیری طی چرخشی با سه حالت پدالی، اهرمی و فشاری کار می‌کند. انتخاب هر یک از این حالت‌ها به خودتان بستگی دارد. سبدهای آبگیری که توسط پدال کار می‌کنند، امروزه از پرطرفدارترین و راحت‌ترین مکانیسم‌ها در میان بهترین مارک طی چرخشی محسوب می‌شوند.

حمل آسان

بهترین مارک طی چرخشی سبک بوده و به راحتی قابل حمل است. این در حالی است که برخی دیگر از طی‌های چرخشی در حالت عادی سنگین بوده و در صورت پر کردن، حمل آن‌ها به سختی امکان‌پذیر می‌باشد. سطل برخی از زمین‌شوی‌های چرخشی، دارای چرخ است. در این صورت شما به راحتی می‌توانید از طی چرخشی استفاده کرده و خانه خود را برق بیاندازید. شایان ذکر است، طی‌های چرخشی که دارای سطل چرخدار هستند معمولا گران‌تر از مدل‌های دیگر خواهند بود.

اندازه سری

برای خرید بهترین مارک طی چرخشی باید به اندازه سری زمین‌شوی دقت داشته باشید. هر چقدر اندازه سری طی بزرگ‌تر باشد، شما می‌توانید در مدت زمان کم‌تری سطح بیشتری را طی کشیده و تمیز کنید. پس اگر قصد خرید طی چرخشی برای فضاهای بزرگ را دارید، بهتر است طی‌هایی را خریداری کنید که سری بزرگ‌تری دارند. اما؛ اگر قصد خرید این محصول را برای فضاهای باریک دارید، بهتر است از زمین‌شوی‌هایی با سری مناسب و جمع و جور استفاده کنید.

جنس سری

سری زمین‌شوی‌های چرخشی به شکل طنابی به بازار عرضه شده است. اما اگر بخواهید در مورد کیفیت و مرغوبیت جنس طی‌های چرخشی سوال بپرسید، بهتر است بگوئیم که سری‌هایی که جنس آن‌ها از میکروفایبر است، جنس بهتری از باقی سری‌ها دارند. میکروفایبرها معمولا قدرت جذب بالاتری داشته و می‌توانند گرد و خاک و مایعات را به سرعت از روی سطوح جمع کنند. سری‌های میکروفایبری زبر نبوده و در نتیجه به هیچ یک از سطوح آسیبی وارد نمی‌کنند. معمولا تمام زمین‌شوی‌هایی که در دسته بهترین مارک طی چرخشی طبقه‌بندی شده‌اند از الیاف میکروفایبر برخوردار هستند.

توجه به وجود دریچه تخلیه آب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های طی چرخشی وجود دریچه تخلیه آب است. در حقیقت؛ دریچه تخلیه آب، یکی از ویژگی‌های به درد بخورد در طی‌های چرخشی است. سطل طی‌های چرخشی که دارای دریچه تخلیه آب است به شما کمک می‌کند تا بتوانید به راحتی خروجی را باز کرده و آب و کف موجود در سطل را تخلیه کنید. در این صورت برای هربار تخلیه سطل، نیازی به بلند کردن آن نخواهد بود. این ویژگی برای طی‌های چرخشی با سطل بزرگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در نتیجه؛ اگر به دنبال بهترین مارک طی چرخشی می‌گردید، بهتر است زمین‌شویی را انتخاب کنید که دریچه تخلیه آب داشته باشد.

توجه به جنس دسته

جنس دسته بیشتر طی‌های چرخشی از استیل و یا آلومینیوم است. دسته‌های آلومینیومی از لحاظ وزنی نسبت به دسته‌ی استیل وزن بسیار کم‌تری دارند. اما؛ طی‌های چرخشی با دسته استیل علی رقم وزن بالاتر، مقام‌تر بوده و می‌توانند مدت بیشتری برای شما کار کنند. جنس دسته یکی از ویژگی‌هایی است که در طول عمر بهترین مارک طی چرخشی تاثیر بسزایی دارد.

توجه به طول دسته

برای خرید بهترین مارک طی چرخشی باید به طول دسته‌ی طی نیز توجه کنید. افرادی که بلند قد هستند، معمولا باید اندازه دسته‌ی طی‌های چرخشی را تست کرده و به دنبال مدل‌هایی باشند که دسته بلندتری دارند. شایان ذکر است برخی از طی‌های چرخشی دارای دسته قابل تنظیم هستند، در نتیجه؛ دیگر نگرانی برای افراد کوتاه قد و بلند قد وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید دسته‌ی طی‌های چرخشی را در اندازه دلخواه خود تنظیم کنید. در غیر این صورت طی کشیدن سطوح برای شما سخت خواهد شد.

داشتن سری یدک

توجه داشته باشید طی چرخشی را خریداری نمائید که سری یدک آن به راحتی در بازار پیدا شود. چون؛ حتی با خرید بهترین مارک طی چرخشی هم پس از مدتی نیاز به خرید سری جدید پیدا می‌کنید. در نتیجه؛ بهتر است زمین‌شویی را خریداری نمایید که سری یدک آن به راحتی در بازار یافت شود. خرید طی‌های چرخشی که سری یدک آن‌ها در بازار موجود نیست به هیچ وجه عاقلانه نخواهد بود.

کیفیت و قیمت طی‌های چرخشی

یکی دیگر از نکات مهمی که باید درباره طی‌های چرخشی بدانید این است که قیمت این زمین‌شوی‌ها معمولا بیشتر از ۵۰۰ هزارتومان می‌باشد. در نتیجه؛ اگر به دنبال خرید بهترین مارک طی چرخشی هستید، باید هزینه‌های بالاتری را پرداخت نمایید. البته مارک‌های دیگری هم هستند که قیمت آن‌ها زیر ۵۰۰ هزار تومان است. اما؛ به خاطر داشته باشید که هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید. البته اگر به مدلی برخوردید که از جذابیت خاصی برخوردار بود، سعی کنید بعد از بررسی جنس دسته، سطل، بدنه و سبد نسبت به خرید آن اقدام نمایید. در صورتی که زمین‌شوی‌های بی‌کیفیت را خریداری نمایید، انتظار کارآیی بسیار عالی از آن‌ها را نداشته باشید. مدل‌های بی‌کیفیت معمولا مکانیسم آبگیری خوبی نداشته و به سرعت خراب می‌شوند. وقتی که پدال سطل یا سبد آبگیری به خوبی کار نکند، همان زمین‌شوی معمولی را خواهید داشت که از اول می‌توانستید با هزینه بسیار کم‌تر آن را خریداری نمایید.

معرفی ۱۰ تا از بهترین مارک‌های طی چرخشی

طی چرخشی مهسان مدل ۱۴۰۰

طی چرخشی ۱۴۰۰ یکی از بهترین و مناسب‌ترین وسایل برای تمیز کردن سطوح می‌باشد. این مدل طی چرخشی از برند مهسان بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل هم این مدل طی در دسته پرفروش‌ترین و بهترین مارک طی چرخشی قرار گرفته است. طی چرخشی مهسان یک محصول کاملا ایرانی است که توانسته است درصد رضایت بسیار بالایی از افراد را کسب نماید. این محصول دارای یک مخزن ۱۵ لیتری و همچنین سبد آبگیری ۲۰ سانتی‌متری نیز می‌باشد.

اگر قصد خرید بهترین مارک طی چرخشی را دارید، طی چرخشی مهسان مدل ۱۴۰۰ می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد. در بسته‌بدی این زمین‌شوی، سطل طی شوی، طی و همچنین نخ یدکی طی قرار دارد. لازم به ذکر است جنس نخ این مدل طی از میکرفایبر می‌باشد. در نتیجه؛ طی چرخشی ۱۴۰۰ مهسان علاوه بر اینکه از قدرت جذب‌کنندگی بسیار بالایی برخوردار است، قدرت تمیز کنندگی بالایی نیز دارد. در حقیقت می‌تواند ۷ برابر وزن خود آب جذب کند. این طی چرخشی برای جمع کردن آب، آب کشی و همچنین گردگیری کف، بهترین و خوش قیمت‌ترین محصول موجود در بازار است. جنس عالی، طول عمر بالا، کیفیت مطلوب و قیمت فوق‌العاده مناسب از جمله ویژگی‌های این زمین‌شوی چرخشی محسوب می‌شوند.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی شاین مدل آیسان

طی چرخشی شاین مدل آیسان، یکی از بهترین و پرفروش‌ترین محصولات، جهت جمع کردن آب می‌باشد. این مدل زمین‌شوی در دسته زمین‌شوی‌های پدالی قرار گرفته است. شما با فشار دادن پدال تعبیه شده روی بدنه می‌توانید آب اضافی طی را گرفته و برای تمیز کردن کف از طی نمدار استفاده کنید. جنس سبد آبگیری طی چرخشی آیسان از پلاستیک مرغوب و باکیفیتی می‌باشد. در نتیجه؛ مقاومت بالایی در برابر تحرک و چرخش سریع داشته و به سرعت فرسوده نخواهد شد. این ویژگی یکی از دلایلی است که باعث شده است، زمین‌شوی چرخشی شاین مدل آیسان را به عنوان بهترین مارک طی چرخشی بشناسید.

سری زمین‌شوی چرخشی آیسان قابل تعویض بوده و به راحتی در بازار یافت می‌شود. در نتیجه؛ برای تعویض سری، نگرانی از بابت نبود سری و یا کمبود آن نخواهید داشت. همانطور که گفتیم؛ قابلیت تنظیم ارتفاع یکی از ویژگی‌های بهترین مارک طی چرخشی می‌باشد. این مدل طی از این ویژگی نیز برخوردار است. در نتیجه؛ شما می‌توانید ارتفاع دسته طی را با در نظر گرفتن قد خود تنظیم کرده و به راحتی کف را برق بیاندازید. دسته طی چرخشی آیسان از استیل بسیار مقاومی تشکیل شده است. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه، وزن سبک، کیفیت مطلوب و همچنین آبگیری فوق‌العاده از جمله دیگر ویژگی‌های این محصول به شمار می‌رود.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی لیمون مدل ۲۰۰۰

اگر برای تمیز کردن سطوحی چون؛ سرامیک، پارکت، کاشی و… به دنبال بهترین مارک طی چرخشی می‌گردید، خرید طی چرخشی لیمون مدل ۲۰۰۰ پیشنهاد مجموعه ما به شماست. برند لیمون یکی از برندهای شناخته شده است که از نظر کیفیت حرف اول را می‌زند. قیمت طی چرخشی لیمون نسبت به دیگر طی‌های چرخشی کمی بالاتر است. اما؛ بهتر است بدانید که این قیمت بالا به خاطر کیفیت بالا و بی‌نظیر این محصول است. جنس سری زمین‌شوی لیمون، از الیاف میکروفایبر بوده و از قابلیت شستشو در ماشین لباس‌شویی برخوردار می‌باشد. در صورت استفاده از طی چرخشی لیمون با سری میکروفایبر، دیگر نیازی به استفاده از مواد شیمیایی ندارید، زیرا میکروفایبر یک تمیز کننده عمیق می‌باشد.

دسته این مدل زمین‌شوی چرخشی، قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و می‌تواند تا ۱۳۰ سانتی‌متر نیز کشیده شود. در نتیجه؛ بهترین انتخاب برای افراد بلند قد می‌باشد. شما با استفاده از طی چرخشی لیمون به راحتی می‌توانید زیر مبل‌ها، کمدها، درزها و گوشه‌های منزل خود را تمیز کنید. دریچه خروج آب یکی از مهم‌ترین و کارآمدترین ویژگی‌های این طی چرخشی می‌باشد. وجود دسته استیل، بدنه با پلاستیک مقاوم و همچنین سبد آبگیری استیل باعث شده است این محصول در دسته بهترین مارک طی چرخشی قرار بگیرد.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی همارا مدل ۷۰۷۱

زمین‌شوی همارا یکی از انواع طی‌های چرخشی است که با استفاده از آن می‌توانید تمام کف منزل خود را تمیز کنید. این مدل زمین‌شوی از انواع زمین‌شوی‌های پدالی است. با فشردن پدالی که روی بدنه سطل تعبیه شده است، می‌توانید سبد آبگیری را بچرخانید تا بتوانید آب اضافی طی را به خوبی بگیرید. اگر می‌خواهید بعد از هر بار تمیز کردن و طی کشیدن، کف منزل شما برق بزند، باید از بهترین مارک طی چرخشی استفاده کنید. زمین‌شوی چرخشی همارا مدل ۷۰۷۱، از جمله پرفروش‌ترین، کارآمدترین و بهترین طی‌های چرخشی می‌باشد.

سری طی چرخشی همارا نیز به صورت طنابی و از الیاف میکروفایبر می‌باشد. به همین دلیل است که این مدل از طی چرخشی همارا می‌تواند خانه شما را به صورت عمقی تمیز کند. دسته این طی ترکیبی از استیل و پلاستیک بوده و از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار دست برخوردار می‌باشد. طول عمر بالا، کیفیت ساخت مطلوب و همچنین جنس عالی قطعات به کار رفته در این زمین‌شوی باعث شده‌اند اکثر خریداران از خرید خود رضایت کافی را داشته باشند. جهت خرید بهترین مارک طی چرخشی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و این مدل طی را با قیمتی استثنایی خریداری نمائید.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی شاین مدل صدف

برای تمیز کردن کف خانه، دیگر نیاز نیست از طی‌های معمولی استفاده کنید. طی‌های معمولی، کف منزل شما را به خوبی تمیز نمی‌کنند. شما می‌توانید بهترین مارک طی چرخشی را خریداری کرده و از آن برای تمیز کردن کف منزل خود استفاده کنید. در نهایت با مقایسه کار دو طی می‌توانید نتیجه بگیرید که کدام یک برای تمیز کردن کف منزل بهتر است. طی چرخشی صدف، یکی دیگر از محصولات برند شاین است که از طرفداران بسیاری نیز برخوردار شده است.

دسته استیل و تنظیم شونده به شما این امکان را می‌دهد که دسته طی را متناسب با قد خود تنظیم کرده و برای مدت‌ها از این محصول استفاده کنید. این محصول برای شستشو و آبگیری طی دارای ۲ مخزن جداگانه می‌باشد. وجود شیر تخلیه به شما این امکان را می‌دهد تا بدون بلند کردن سطل برای خالی کردن آن، آب درون سطل را تخلیه کنید. کافیست شیر را باز کرده و شاهد خالی شدن سطل باشید! تمام این ویژگی‌ها باعث شده‌اند که طی چرخشی شاین مدل صدف را به عنوان بهترین مارک طی چرخشی بشناسیم.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی ۴۱۵۰

طی چرخشی ۴۱۵۰، از انواع زمین‌شوی‌های ارزان قیمت به شمار می‌رود. این مدل طی چرخشی از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است. با این حال، قیمت بسیار مناسب این محصول باعث شده است، جزو پرفروش‌ترین و بهترین مارک طی چرخشی قرار بگیرد. دسته فلزی قابل تنظیم و وجود الیاف میکروفایبر به کاربر کمک می‌کند تا بتواند کف منزل خود را به راحتی برق بیاندازد. سری این محصول قابلیت تعویض داشته و شما می‌توانید در صورت لزوم آن را تعویض نمایید. شیر تخلیه یکی دیگر از ویژگی‌های به درد بخور این محصول است که خالی کردن آب و کف داخل سطل را برای کاربر راحت کرده است. وزن بسیار سبک و قابلیت آبگیری منحصر به فرد از دیگر ویژگی‌های این محصول جذاب به شمار می‌رود.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی Spin Mop Plus

همانطور که در این مقاله گفتیم؛ یکی از ویژگی‌های بهترین مارک طی چرخشی که امروزه مورد توجه قرار می‌گیرد، طول عمر طی می‌باشد. در صورتی یک زمین‌شوی چرخشی از طول عمر بالایی برخوردار است که جنس قطعات مورد استفاده در آن مطلوب و درجه یک باشد. طی چرخشی Spin Mop Plus یکی از زمین‌شوی‌های با طول عمر بالاست. استیل بودن دسته، سبد آبگیری، گیره الیاف و همچنین پدال باعث افزایش طول عمر این محصول شده است. میکروفایبری بودن الیاف مورد استفاده در سری طی نیز باعث شده است که بیشتر خریداران از خرید خود راضی باشند. زیرا؛ هم قدرت جذب بالاتری دارد و هم می‌تواند بدون وجود مواد شوینده، کف را به صورت عمقی تمیز کند.

دسته قابل تنظیم، سری قابل تعویض، وزن مناسب، وجود شیر تخلیه، رنگ‌بندی جذاب و قدرت تمیزکنندگی بسیار بالا از ویژگی‌هائیست که باعث شده است این محصول را به عنوان بهترین مارک طی چرخشی بشناسید. برای خرید این محصول می‌توانید به صورت مجازی و یا حضوری به فروشگاه‌های سراسر کشور مراجعه نمائید.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی مهتا مدل K500CH

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین مارک طی چرخشی را به شما معرفی کنیم، زمین‌شوی چرخشی K500CH از برند مهتا یکی از همین محصولات است. شما علی رقم پرداخت هزینه بسیار مناسب، محصول بسیار با کیفیتی را دریافت خواهید کرد. دسته این محصول از جنس استیل بوده و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. در نتیجه؛ نگرانی از این بابت برای افراد بلند قامت و یا کوتاه قامت وجود نخواهد داشت. استیل بودن دسته طی چرخشی K500CH باعث می‌شود تا از مقاومت خوبی در برابر فشار برخوردار باشد. سری زمین‌شوی چرخشی مهتا مدل K500CH قابل تعویض بوده و شما بعد از مدت زمان خاصی می‌توانید اقدام به تعویض آن نمایید. طراحی شیک، کیفیت خوب، جنس مطلوب، طول عمر بالا و سهولت استفاده از این مدل زمین‌شوی نشان دهنده این است که طی چرخشی مهتا مدل K500CH، بهترین مارک طی چرخشی بوده و ارزش خرید دارد!

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی مجیک ماپ مدل SW-1

چندین سال است که طی‌های چرخشی وارد بازار شده‌اند. افراد بسیاری نسبت به خرید این محصول اقدام کرده و برخی دیگر به خاطر قیمت بالا از خرید این محصول منصرف شده‌اند. اگر با طی‌های چرخشی آشنا شوید، متوجه خواهید شد که به واسطه کارآیی‌هایی که دارند، از قیمت معقولانه‌ای برخوردارند. استفاده از طی‌ها و یا زمین‌شوی‌های چرخشی باعث می‌شود تا زمان طی کشیدن شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. برای خرید این محصول بهتر است با بهترین مارک طی چرخشی آشنا باشید. طی چرخشی مجیک ماپ مدل SW-1، یکی از پرفروش‌ترین و بهترین زمین‌شوی‌های چرخشی است از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می‌باشد.

شما می‌توانید از این مدل طی برای تمیز کردن کف اتاق، منزل و یا حتی محیط اداری استفاده کنید. سری استیل و قابل تعویض، دسته با قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین آبگیری بسیار عالی از جمله ویژگی‌های این محصول به شمار می‌رود. برای اینکه بتوانید بهترین مارک طی چرخشی را خریداری نمایید بهتر است سری به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بزنید.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

طی چرخشی مهسان مدل دلفین

طی چرخشی مهسان مدل دلفین، یکی دیگر از ۱۰ برند برتر در میان زمین‌شوی‌ها می‌باشد. وزن یک کیلوگرمی این محصول، امکان جابه‌جایی آسان‌تر را برای کاربر فراهم کرده است. شیشه پاک‌کن، آب جمع‌کن و همچنین آبکشی از جمله کاربردهای این مدل زمین‌شوی چرخشی می‌باشد. جنس سری زمین‌شوی چرخشی مهسان مدل دلفین از الیاف میکروفایبر بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در کم‌ترین زمان، کف منزل، اداره و یا اتاق خود را برق بیاندازید. اگر برای تمیز کردن کف منزل خود به دنبال محصولی با طول عمر بالا می‌گردید، خرید بهترین مارک طی چرخشی پیشنهاد ما به شماست. طی چرخشی مهسان مدل دلفین، یکی از بهترین و پرفروش‌ترین زمین‌شوی‌های چرخشی است که به واسطه داشتن دسته آلومینیومی و همچنین کیفیت بالای قطعات از طول عمر بالایی برخوردار شده است.

 

بهترین مارک طی چرخشی

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع طی چرخشی موجود در بازار

 

امتیاز دهید