سه مدل سفره هفت سین شیک برای نوروز ۱۴۰۰

0

هفت سین

نوروز یکی از جشن های به جا مانده از ایران باستان است. و از دیرباز در ایران رواج داشته است. همه ما ایرانی ها هر ساله در این موقع از سال خانه تکانی میکنیم، لباس نو میخریم و سعی میکنیم محیط بیرونی و درونی خود را جدید و سرزنده کنیم.

چیدن سفره هفت سین یکی از لذت بخش ترین و مهترین کارهایی است که همه ما ایرانی ها تلاش میکنیم سفره ای زیبا و صمیمانه بچینیم و آماده آمدن فصل بهار به خانه هایمان باشیم. در این موقع از سال همه ما پیگیر آماده کردن مقدمات چیدن سفره هفت سین هستیم.

در این مقاله قصد داریم که شما را با چند مدل ظرفی که برای چیدن سفره هفت سین بسیار زیبا و مناسب هستند آشنا کنیم. امیدواریم که در انتهای این مطلب بتوانید یک تصمیم خوب برای چیدن سفره هفت سین امسالتان بگیرید.

هفت سین چوبی

هفت سین چوبی

از آنجایی که چوب یکی از المان هایست که برگرفته از طبیعت است. و در کل استفاده از ظروفی چوبی یادآور روزهایست که به طبیعت میرویم و حس و حال خاصی به شما میدهد، باید گفت که این ظروف هماهنگی بسیار زیادی با فلسفه سفره هفت سین دارد از آنجایی که ما با چیدن سفره هفت سین میخواهیم حس و حال فصل بهار و تازه شدن طبیعت را به خانه خود بیاوریم در نتیجه این ظروف چوبی تمام آن چیزی هست که شما به آن نیاز دارید.

[epcl_button label=”مشاهده و خرید انواع ظروف هفت سین چوبی” url=”https://deemanetwork.com/click/d/7363295b_45a4_44d7_a7b7_96b2d0859b61″ type=”flat” color=”red” size=”large” icon=”” target=”_blank” rel=”nofollow”][/epcl_button]

باید گفت که این ظروف در طرح های مختلفی طراحی میشوند و شما میتوانید هرمدل طرحی که میخواهید را تهیه کنید. و زیباترین سفره هفت را داشته باشید. این ظروف به صورت هفت تیکه و یا حتی نه تیکه تولید میشوند که از آن ظروف اضافی میتوانید به عنوان جاشمعی استفاده کنید. آینه‌ی سفره هفت سین هم روی این ظروف قرار دارد که البته با قالب چوبی بسیار شیکتر شده است و هماهنگی بیشتری پیدا کرده است.

هفت سین میناکاری شده

هفت سین میناکاری شده

در مورد این ظروف که بسیار هم برای سفره هفت سین پرطرفدار هستند باید گفت که زیبایی چشم گیری دارند. این ظروف قابل شستشو هستند. طراحی جالب و منحصر به فردی که برای این ظروف درنظر گرفته شده است سبب خاص تر شدن آنها نسبت به سایر ظروفی که برای سفره هفت سین وجود دارد میشود.

[epcl_button label=”مشاهده و خرید انواع ظروف هفت سین میناکاری شده” url=”https://deemanetwork.com/click/d/bdc850d9_309a_4bfd_b9a4_6ec468bebd8b” type=”flat” color=”red” size=”large” icon=”” target=”_blank” rel=”nofollow”][/epcl_button]

روی این ظروف هم آینه و جاشمعی وجود دارد البته دور تا دور آینه این هفت سین هم میناکاری شده است. باید این ظروف شما میتوانید صاحب منحصر به فرد ترین سفره هفت سین باشید. نکته ای باید برای این ظروف درنظر بگیرید این است که خواستان باشد که آنها از دستتان نیوفتد زیرا جنس این ظروف شکننده است. قیمت این ظروف نسبت به سایر ظروف مناسب برای سفره هفت گران تر است اما زیبایی آنها ارزش خریدن آنها را دارد.

هفت سین مسی

هفت سین مسی

جنس این ظروف باعث میشود که حتی اگر از دست شما بیوفتد اتفاقی برای آنها پیش نیاید. جنس مس زمانی که تمیز است درخشندگی زیبایی برای شما دارد. همین موضوع سبب میشود که شما یک سفره هفت سین درخشان داشته باشید.

[epcl_button label=”مشاهده و خرید انواع ظروف هفت سین مسی” url=”https://deemanetwork.com/click/d/c66da9c6_3f70_4760_9021_51bcb09b2247″ type=”flat” color=”red” size=”large” icon=”” target=”_blank” rel=”nofollow”][/epcl_button]

عموما ظرف هایی که از این جنس تولید میشوند به شکل جام طراحی میشوند. درمورد قیمت این مدل از ظروف باید گفت که بسته به اینکه چه مقدار مس خالص در تولید آنها به کار رفته باشد قیمت آنها متفاوت است اما باید گفت که اکثر این ظروف قیمت قابل قبولی دارند و از این نظر به مشکلی برنمیخورید.

لحظه تحویل سال ۱۴۰۰

طبق اعلام شورای مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ، لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ عبارت است از:

لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران:
ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه، روز شنبه ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۹ هجری شمسی
مطابق ۶ شعبان ۱۴۴۲ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی

 

امتیاز دهید