سشوار خانگی

0

سشوار یک وسیله برقی و کاربردی برای حالت دادن به موها و یا خشک کردن آن‌ها به شمار می‌رود. این وسیله برقی دارای ۲ قسمت است که باعث بیرون راندن گرمای حاصله از سشوار می‌شود. در واقع این محصول دارای یک المنت حرارتی برای ایجاد گرما و همچنین یک موتور دمنده می‌باشد. سشوارها بر اساس نوع مو به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند. این محصولات به واسطه کاری که انجام می‌دهند با هم بسیار متفاوتند. از انواع سشوارها می‌توان به نوع خانگی، حرفه‌ای، نیمه حرفه‌ای و یا مسافرتی اشاره کرد. ما در این مقاله از مجله بونگ به معرفی بهترین مارک‌های سشوار خانگی پرداخته‌ایم. شما نیز با مطالعه این مقاله می‌توانید به صرفه‌ترین خرید را داشته باشید.

سشوارهای خانگی معمولا برای مصارف روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول در ۲ نوع ضعیف و قوی به بازار عرضه شده است. در واقع خرید بهترین مارک‌های سشوار خانگی، به یک چالش بسیار بزرگ برای افرادی تبدیل شده است که موهای خشک و یا شکننده‌ای دارند. برای این که بتوانید بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را داشته باشید، در ابتدا باید با جنس موهای خود آشنا شده و سشواری را خریداری کنید که با موهای شما سازگار بوده و به آن‌ها آسیبی نرساند. اگر بتوانید سشواری را خریداری کنید که با موهای شما سازگار باشد، سلامت موهای شما افزایش پیدا کرده و دیگر نگرانی از بابت سشوار کردن موهای خشک و شکننده وجود نخواهد داشت.

انواع سشوار

سشوار تورمالین یا یونی: سشوارهای تورمالین می‌توانند یون‌هایی با بار منفی ایجاد کنند. این یون‌ها باعث شکستن قطرات آب روی موهای شما شده و در نتیجه موهای شما را به سرعت خشک خواهند کرد. در نتیجه اگر موهایی زبر دارید و می‌خواهید بهترین مارک‌های سشوار خانگی را خریداری کنید، سعی کنید سشواری را انتخاب کنبد که قابلیت تورمالین و یا یونی داشته باشد. این دسته از سشوارها، بسیار گران‌تر از سشوارهای دیگر هستند، اما اگر به فکر سلامت موهای خود هستید، ارزش خریدن را دارند.

سشوار سرامیکی:

این دسته از سشوارها دارای بدنه‌ای سرامیکی هستند. در نتیجه؛ گرمای کم‌تری را تولید می‌کنند. اگر دارای موهای خشکی هستید که به سرعت خشک شده و آب از دست می‌دهند، خرید سشوارهای سرامیکی به شما توصیه می‌شود. سشوارهای سرامیکی با تولید بار منفی از وز شدگی موها نیز جلوگیری می‌کنند. در حالت کلی، اگر در خرید بهترین مارک‌های سشوار خانگی قدرت تصمیم‌گیری ندارید، می‌توانید این نوع سشوار را خریداری کنید. چرا که سشوارهای سرامیکی برای انواع موها مناسب می‌باشند.

سشوار تیتانیومی:

اگر از جمله افرادی می‌باشید که موهایی بلند با حجم بسیار بالایی دارید، خرید سشوار تیتانیومی را انتخاب کنید. این سشوار به عنوان بهترین مارک‌های سشوار خانگی شناخته شده و می‌تواند به سرعت موهای پرحجم شما را خشک کرده و مانع اتلاف وقت شما گردد. وزن این دسته از سشوارها بسیار سبک‌تر از انواع دیگر است. به همین دلیل؛ در استفاده‌های طولانی مدت دست شما خسته نخواهد شد. البته اگر دارای موهای نازک و یا خشک و شکننده هستید، به هیچ عنوان از سشوار تیتانیومی استفاده نکنید، زیرا؛ ممکن است به موهای شما آسیب برساند.

راهنمای خرید بهترین مارک‌های سشوار خانگی

قدرت سشوار

هر چه توان سشوار بالاتر باشد، سرعت خشک کردن موهای شما تا حد قابل توجهی افزایش می‌یابد. سشوارهایی که توان کم‌تری دارند، نمی‌توانند موهای شما را به خوبی خشک کنند، در این صورت شما ناچار به تعویض آن‌ها خواهید شد. سشوارهایی که توان‌ آن‌ها ۱۵۰۰ وات و یا بالاتر است، بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شوند. در واقع بهترین مارک‌های سشوار خانگی دارای توان ۱۵۰۰ وات و یا بیشتر می‌باشند. قیمت سشوارهایی که از قدرت و توان بالاتری برخوردارند، به مراتب بیشتر از سشوارهای کم توان است. افرادی که دارای موهای پرحجم و بلند هستند، معمولا سشوارهایی را خریداری می‌کنند که توانی برابر با ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ وات دارند.

وزن سشوار

یکی از پارامترهای مهم دیگر در خرید بهترین مارک‌های سشوار خانگی، وزن آن‌هاست. سشواری برای شما مناسب است که وزن کم‌تری داشته و دست شما را هنگام کار با آن خسته نکند. استفاده از سشوارهایی که وزن کمی دارند، به مراتب بسیار راحت‌تر از سشوارهای سنگین می‌باشد.

تنظیم مقدار گرما

برای داشتن یک سشوار خانگی با کیفیت، بهتر است سشواری را خریداری کنید که دارای قابلیت تنظیم گرما باشد. در این صورت شما بسته به موهای خود می‌توانید دمای سشوار را تنظیم کنید. ای دسته از سشوارها معمولا برای خانواده‌های پرجمعیت کارایی بیشتری داشته و نیاز آن‌ها را از خرید چندین سشوار بسته به نوع مو، به طور کلی رفع می‌کند. سشوارهایی که دارای قابلیت تنظیم گرما در ۳ درجه کم، متوسط و بالا هستند، معمولا به عنوان بهترین مارک‌های سشوار خانگی شناخته می‌شوند. گرمای کم برای افرادی از خانواده که دارای موهای نازک و شکننده هستند و گرمای زیاد برای افرادی که دارای موهای ضخیم و پرحجم هستند مناسب است. افراد دارای موی نرمال نیز می‌توانند از گرمای متوسط برای خشک کردن موهایشان استفاده کنند.

قابلیت تولید باد سرد

سشوارهایی که دارای قابلیت تولید باد سرد هستند، در دسته بهترین مارک‌های سشوار خانگی قرار گرفته و باعث درخشندگی موهای شما خواهند شد. بعد از اینکه حدود ۸۰ درصد از موهای شما خشک شد، می‌توانید تنظیمات را از حالت گرم به حالت سرد تغییر داده و درخشندگی و براقیت را به موهای خود هدیه دهید.

داشتن سری پخش کننده

سشوارهایی که دارای سری پخش کننده هستند، معمولا برای موهای مجعد و یا فر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دسته از سشوارها موهای شما را نامرتب نکرده و باعث حفظ حالت موهای شما خواهند شد. اگر دارای موهای فر و یا مجعد بوده و می‌خواهید یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی را خریداری کنید، سشواری را بخرید که دارای سری پخش کننده باشد. این سری از سشوار جدا شده و فقط در مواقع لزوم به انتهای سشوار متصل می‌گردد.

داشتن نازل متمرکز کننده

برای این که موهای خود را به صورت صاف سشوار کنید، داشتن نازل متمرکز کننده، کمک بسیاری به شما خواهد کرد. ای سری همانند سری پخش کننده به قسمت انتهایی سشوار متصل می‌گردد. ولی؛ عملکرد آن کاملا متفاوت است. این سری باعث خارج شدن گرما به صورت متمرکز خواهد شد. سری متمرکز کننده باعث از بین رفتن وزی و یا زبری موهای شما می‌شود. برای داشتن موهایی صاف، یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی را خریداری کرده و دقت کنید که حتما دارای سری متمرکز کننده باشد.

به خاطر تنوع بالای سشوارهای خانگی و همچنین وجود برندها و یا مارک‌های بسیار، خریداران این محصول دچار سردرگمی خواهند شد، از این رو؛ برای این که بتوانید بهترین مارک‌های سشوار خانگی را خریداری کرده و به صورت مادام‌العمر از آن‌ها استفاده کنید، بهتر است این مقاله از مجله بونگ را با دقت مطالعه کنید. ما در این مقاله ۷ تا از بهترین و با کیفیت‌ترین سشوارهای خانگی را مورد بررسی قرار داده‌ایم. شایان ذکر است؛ خریداران هر یک از این محصولات از خرید خود رضایت کامل داشته‌اند.

معرفی ۷ برند محبوب و پرفروش سشوار خانگی

سشوار خانگی شیائومی مدل Mi Ionic CMJ01LX3

یکی از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های سشوار خانگی، سشوار Mi Ionic CMJ01LX3 از برند مطرح شیائومی می‌باشد. این سشوار می‌تواند به طور همزمان هم از موهای شما محافظت کند و هم آن‌ها را خشک کند. در واقع این مدل از سشوار شیائومی می‌تواند با تولید یون‌های منفی، رطوبت موجود را به قطرات آب تبدیل کند. این یون‌های ساطع شده توسط سشوار می‌توانند به پوست سر و یا موهای شما نفوذ کرده و از خشک شدن موهای شما جلوگیری کنند. سشوار Mi Ionic CMJ01LX3 توانسته است با کاهش الکتریسیته ساکن از وزی موها نز جلوگیری کرده و درخشش بی نظیری را به موهای شما هدیه کند.

توان مصرفی سشوار Mi Ionic CMJ01LX3 از برند شیائومی، برابر با ۱۸۰۰ وات بوده و در نتیجه؛ موتور قدرتمندی نیز دارد. اگر موهای پرحجمی دارید و می‌خواهید موهای خود را با سرعت بسیار بالاتری خشک کنید، بهتر است یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی را خریداری کنید. این مدل از سشوار خانگی شیائومی، به واسطه کیفیت بالا، گرمادهی فوق‌العاده، سبک بودن، کنترل دما، قابلیت تولید باد سرد و البته چرخش ۳۶۰ درجه نازل مغناطیسی به عنوان بهترین سشوار خانگی مورد استفاده قرار گرفته است. خریداران و مصرف کنندگان این محصول، از خرید خود بسیار راضی بوده و این محصول را به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین سشوار خانگی به دیگران معرفی می‌کنند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی شیائومی مدل Mi Ionic CMJ01LX3

 

سشوار خانگی جانسون مدل Super 1800

یکی دیگر از سشوارهای خانگی که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، سشوار جانسون مدل Super 1800 می‌باشد. این سشوار دارای قیمت بسیار مناسبی است. البته؛ قیمت مناسب، به معنای کیفیت پایین نیست! برند جانسون همیشه محصولات با کیفیتی را تولید کرده است. رضایت خریداران و قرار گرفتن این محصول در ۷ برند پرفروش و با کیفیت این گفته را تائید می‌کند. سشوار Super 1800 جزو بهترین مارک‌های سشوار خانگی قرار گرفته و دارای دو کلید برای تغییر قدرت موتور دستگاه می‌باشد. یک کلید برای توان ۸۰۰ وات و دیگری برای توان ۱۸۰۰ وات روی بدنه سشوار جانسون تعبیه شده است تا افراد با انواع مختلف مو بتوانند از این سشوار استفاده کنند.

سشوار Super 1800 دارای سه حالت مختلف در سرعت گرمادهی نیز می‌باشد. شما بسته به نوع موهای خود می‌توانید سرعت گرمادهی را در سه درجه کم، زیاد و متوسط تنظیم نمایید. این سشوار سری جدید و پیشرفته سشوار جانسون مدل ۱۲۰۰ وات می‌باشد. سشوار ۱۸۰۰ وات در برابر ۱۲۰۰ وات قدرت بیشتر و اندازه کمی بزرگ‌تری دارد. این سشوار دارای یک سری متمرکز کننده نیز می‌باشد که شما از طریق آن می‌توانید موهای خود را خشک و صاف کنید! اگر می‌خواهید یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی را خریداری کنید که قیمت مناسب و کیفیت بالایی داشته باشد، انتخاب سشوار خانگی جانسون مدل Super 1800 می‌تواند یکی از بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب‌های شما باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی جانسون مدل Super 1800

 

سشوار خانگی کیپه مدل DNA XX 3500

برای خشک کردن موهایتان بعد از شستشو و یا استحمام، نیاز به وسیله‌ای دارید تا بتوانید موهای خود را خشک و حالت‌دار کرده و از وزی آن‌ها جلوگیری کنید. از این رو؛ سشوار کیپه مدل DNA XX 3500 می‌تواند یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی باشد. این وسیله دارای توان ۲۰۰۰ وات بوده و می‌تواند موهای شما را با سرعت بسیار بالایی خشک و حالت‌دار کند. در قسمت دسته سشوار یک عدد حلقه تعبیه شده است تا در صورت عدم استفاده، آن را آویزان کرده و از آسیب‌های احتمالی به دستگاه جلوگیری کنید. سشوار DNA XX 3500 دارای یک کابل ۲.۵ متری و مقاوم بوده که به شما کمک می‌کند تا بتوانید حتی در جاهایی که آینه با پریز فاصله دارد نیز از سشوار استفاده کنید.

قابلیت تولید باد سرد، یکی از مهم‌ترین و بهترین ویژگی‌های این سشوار خانگی محسوب می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از باد گرم به موهای خود حالت داده و بعد از خشک شدن ۸۰ درصد موهایتان، از طریق باد سرد، حالت آن‌ها را تثبیت کنید. بدنه سشوار کیپه مدل DNA XX 3500 از پلاستیک ضد ضربه ساخته شده است. داشتن سری متمرکز کننده به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید علاوه بر خشک کردن موهایتان آن‌ها را صاف کنید. این ویژگی از وز شدن موهای شما جلوگیری خواهد کرد. سشوار کیپه مدل DNA XX 3500 به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های سشوار خانگی به فروش رسیده و در میان افراد از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی کیپه مدل DNA XX 3500

 

سشوار خانگی فیلیپس مدل Hp 8230.00

سشوارهای خانگی، دارای قدرت پایین‌تری از سشوارهای حرفه‌ای، نیمه حرفه‌ای و یا آرایشگاهی می‌باشند. شرکت‌های تولید کننده وسایل و تجهیزات خانگی، سعی داشته‌اند تا بتوانند با کیفیت‌ترین سشوارهای خانگی را با قدرتی بالاتر تولید کنند. یکی از برندهایی که در این زمینه موفق بوده است، برند فیلیپس می‌باشد. سشوار فیلیپس مدل Hp 8230.00، یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی با توان و قدرت بالاست که می‌تواند موهای شما را در مدت زمان بسیار کمی خشک کند. در واقع؛ برای خشک کردن سریع موها لازم نیست دمای سشوار را بالاتر ببرید، برای این کار می‌توانید از سشوارهایی استفاده کنید که قدرت بالاتری دارند. سشوار فیلیپس مدل Hp 8230.00 دارای توانی برابر با ۲۱۰۰ وات می‌‌باشد. در نتیجه؛ بدون افزایش گرمادهی می‌توانید موهای خود را به سرعت خشک کرده و از وز شدن موهایتان جلوگیری کنید.

سشوار Hp 8230.00 از برند فیلیپس دارای ۶ حالت متفاوت برای تغییر دما و قدرت موتور می‌باشد.

شما بر اساس نوع و جنس موهای خود می‌توانید هر یک از این حالت‌ها را انتخاب کرده و بدون نگرانی از خشکی، وزی و یا شکنندگی موهای خود، آن‌ها را حالت‌دار کنید. داشتن سری متمرکز کننده، یکی دیگر از ویژگی‌هائیست که این محصول را در دسته بهترین مارک‌های سشوار خانگی قرار داده است.

شما با وصل کردن سری متمرکز کننده به انتهای سشوار می‌توانید موهای خود را خشک و صاف کنید. بعد از صاف کردن موهای خود، برای این که حالت آن‌ها را تثبیت کنید می‌‌توانید از باد سرد استفاده کنید. روی بدنه سشوار خانگی Hp 8230.00، یک عدد دکمه با نام TP تعبیه شده است. با زدن این دکمه، دمای باد کنترل شده و از سوختن موهای شما جلوگیری خواهد شد. این محصول تمام ویژگی‌های بهترین مارک‌های سشوار خانگی را دارا بوده و در بازار با مناسب‌ترین قیمت‌ها به فروش می‌رسد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی فیلیپس مدل Hp 8230.00

 

سشوار خانگی شوسی مدل A5

سشوار سوشی مدل A5، محصول مشترک شرکت سوشی و شیائومی می‌باشد. در تولید این سشوار از بهترین فناوری‌ها استفاده شده است. از این رو؛ سشوار A5 نیز در دسته بهترین مارک‌های سشوار خانگی طبقه‌بندی شده است. در حالت کلی، بدنه این محصول از جنس پلاستیک ABS می‌باشد. این سشوار دارای سه حالت گرمادهی برای موهای مختلف است. روی بدنه سشوار سوشی دو دکمه و سه چراغ  تعبیه شده که هر یک از این چراغ‌ها نشان‌دهنده یکی از حالت‌های گرمادهی می‌باشد. شما با استفاده دکمه بالایی می‌توانید سه حالت؛ گرم، سرد و ثابت را تنظیم کنید. از باد گرم برای خشک کردن موها، از باد ملایم و ثابت در دمای ۵۵ درجه سانتی‌گراد برای مراقبت از موهای ملایم حین خشک کردن و از باد سرد برای تثبیت حالت‌دهی موها استفاده می‌شود.

شما با استفاده از دکمه پایینی، می‌توانید قدرت دمندگی باد را روی دو حالت قدرتمند و متعادل تنظیم کنید. در تولید این محصول از فناوری NTC استفاده شده است. طبق این فناوری، سشوار سوشی مدل A5 می‌تواند موهای کوتاه را در ۱ دقیقه و موهای بلند را طی ۵ دقیقه خشک کند. یکی دیگر از فناوری‌هایی که در تولید سشوار سوشی استفاده شده است، فناوری تولید یون منفی می‌باشد. استفاده از این فناوری باعث می‌شود، موهای خود را خشک و حالت‌دار کرده و از وز شدن موها جلوگیری به عمل آید. تمامی افراد با انواع جنس مو؛ خشک، چرب و یا نرمال می‌توانند از این مدل سشوار استفاده کنند. برای خرید بهترین مارک‌های سشوار خانگی، به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی شوسی مدل A5

 

سشوار خانگی پاناسونیک مدل EH-ND21

اگر موهایی کم حجم دارید و یا از مجعد بودن موهای خود خسته شده‌اید، کافیست نسبت به خرید یکی از بهترین مارک‌های سشوار خانگی اقدام کنید. داشتن یک سشوار سبک، با کیفیت و مقاوم می‌تواند در وقت شما صرفه‌جویی کرده و به شما کمک کند تا به موقع به مهمانی‌هایتان برسید. سشوار خانگی پاناسونیک مدل EH-ND21، یکی از انواع سشوارهای با کیفیت است که می‌تواند موهای شما را با سرعت خشک کرده و یا آن‌ها را پرحجم‌تر نشان دهد. سشوار EH-ND21 دارای یک سری برای خشک کردن موها می‌باشد. این سری برای افرادی استفاده می‌شود که فقط می‌خواهند موهای خود را خشک کنند و نیازی به حجیم کردن و یا صاف کردن موها ندارند.

داشتن موتور DC باعث شده است، صدای سشوار تا حداقل‌ترین حد ممکن کاهش یابد. توان سشوار EH-ND21، برابر با ۱۲۰۰ وات است. در نتیجه؛ اگر موهایی نازک و حساس دارید، می‌توانید از این سشوار استفاده کنید. قیمت مناسب، وزنی سبک، کیفیتی بالا، کارآیی منحصر به فرد و کم صدا بودن این سشوار، از جمله ویژگی‌هایی هستند که این محصول را در دسته بهترین مارک‌های سشوار خانگی قرار داده‌اند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی پاناسونیک مدل EH-ND21

 

سشوار خانگی گوسونیک مدل GHD-229

یکی دیگر از پرفروش‌ترین و بهترین مارک‌های سشوار خانگی که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، سشوار خانگی گوسونیک مدل GHD-229 می‌باشد.  این مدل از سشوار خانگی دارای طراحی زیبا و ارگونومیک است که در استفاده طولانی مدت از سشوار دست شما را خسته نکند. روی بدنه سشوار GHD-229، ۴ عدد دکمه جدید تعبیه شده که به زیبایی هرچه بیشتر سشوار کمک کرده است. این مدل از سشوار خانگی گوسونیک دارای سری متمرکز کننده باد نیز می‌باشد. در نتیجه؛ می‌تواند در کنار خشک کردن موهای شما، آن‌ها را صاف نیز بکند.

۴ عدد دکمه‌ای که روی سشوار GHD-229 از برند گوسونیک تعبیه شده‌اند، دارای عملکردهای متفاوتی می‌باشند. یکی از آن‌ها برای تولید باد سرد و تثبیت حالت‌دهی به موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی دیگر از دکمه‌ها دارای حالت‌های مینیمم و ماگزیمم برای حالت گرمادهی می‌باشد که شما بسته به جنس موهای خود می‌توانید هر یک از آن‌ها را مورد استفاده قرار دهید. دکمه‌های دیگر برای خاموش و روشن کردن دستگاه و همچنین تنظیم پرتاب باد در ۲ حالت مختلف استفاده می‌شوند. سشوار GHD-229 دارای حالت خاموش شدن خودکار است. در صورتی که در طولانی مدت سشوار روشن باشد، این قابلیت فعال شده و دستگاه را خاموش می‌کند. برای داشتن بهترین مارک‌های سشوار خانگی و با کیفیت‌ترین آن‌ها به مجموعه فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کرده و محصول مورد نظر را خریداری کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار خانگی گوسونیک مدل GHD-229

 

امتیاز دهید