سشوار حرفه‌ای

0

داشتن موهایی مرتب و زیبا، از جمله مهمترین شاخصه‌های زیبایی افراد به شمار می‌رود. سشوار یکی از ابزارهای بسیار کاربردی است که با استفاده از آن می‌توانید موهای خود را زیبا و صاف کنید. شایان ذکر است؛ خرید و استفاده از سشوار نامناسب ممکن است آسیب‌های زیادی را به موهای شما وارد کرده و باعث سوختگی تارهای مو و یا خشکی بیش از اندازه مو شود. از این رو؛ برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی باید بهترین سشوار حرفه‌ای را خریداری کنید تا کوچک‌ترین آسیبی به موهای شما وارد نشود.

در حقیقت شما باید دستگاهی را انتخاب کنید که باعث زیبایی موهای شما شده و در عین حال سلامت موهای شما را به خطر نیندازد. برای این که بتوانید بهترین و مناسب‌ترین سشوار را خریداری کنید، ما در این مقاله از مجله بونگ، یک راهنمای خرید کلی برای خرید بهترین سشوار حرفه‌ای برای شما ارائه کرده‌ایم. برای آگاهی بیشتر، کافیست این مقاله از مجله بونگ را تا انتها مطالعه کنید.

انواع سشوار

سشوارها انواع مختلفی دارند. هر یک از آن‌ها دارای کاربرد متفاوتی بوده و می‌تواند یک کار به خصوصی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. امروزه سشوارها در دسته‌های حرفه‌ای، خانگی، مسافرتی، برس‌دار و چرخشی دسته‌بندی می‌شوند. ما در این مقاله از مجله بونگ می‌خواهیم درباره ویژگی‌های خرید بهترین سشوار حرفه‌ای سخن بگوئیم.

سشوار حرفه‌ای

سشوارهای حرفه‌ای، آن دسته از سشوارها هستند که قدرت و توان بالاتری داشته و بیشتر در سالن‌های آرایشی و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالت کلی؛ بهترین سشوار حرفه‌ای برای کارهای حرفه‌ای مدنظر بوده و مناسب برای استفاده روزانه افراد نمی‌باشد. موتور سشوارها در حالت کلی به دو دسته AC و DC تقسیم‌بندی می‌شوند. موتورهای AC برای المنت و موتور دارای دو کلید مجزا هستند. یعنی؛ برای سرعت و همچنین کنترل درجه حرارت سشوار دو کلید مجزا وجود دارد. سشوارهای حرفه‌ای دارای موتور AC می‌باشند. سشوارهای حرفه‌ای معمولا کمی سنگین‌تر از سشوارهای خانگی بوده و قدرت پرتاب باد در آن‌ها حداقل دو برابر سشوارهای خانگی است. طول عمر سشوارهایی که دارای موتور AC هستند، مثل سشوار حرفه‌ای، ۳ برابر طول عمر سشوارهای با موتور DC می‌باشد. برای این که بتوانید بهترین سشوار حرفه‌ای را خریداری کنید، باید با ویژگی‌های خرید سشوار حرفه‌ای از قبل آشنا باشید.

راهنمای خرید سشوارهای حرفه‌ای

قدرت و توان سشوار

مقدار قدرت و توان سشوار همانند دیگر وسیله‌های برقی با وات سنجیده می‌شود. هر چه توان سشوار (مقدار وات) بیشتر باشد، سشوار قدرت بیشتری خواهد داشت. در این صورت موهای شما با سرعت بسیار بالایی خشک خواهند شد. البته توجه داشته باشید که سشوارهای دارای توان بالا به مراتب قیمت بالاتری از سشوارهای با توان و قدرت پایین‌تر دارند. در حالت کلی؛ بهترین سشوار حرفه‌ای معمولا قدرت و توان بسیار بالایی داشته و می‌تواند به سرعت موهای شما را خشک کرده و به آن‌ حالت دهد.

وزن سشوار

در هنگام خرید بهترین سشوار حرفه‌ای، به وزن آن نیز توجه کنید. وزن سشوارها روی جعبه آن‌ها قید شده است. استفاده از سشوارهای سنگین وزن، به سرعت دست شما را خسته کرده و مانع از حرکت زیاد دست خواهد شد. پس در صورتی که در خرید سشوار حرفه‌ای به وزن سشوار توجه نکنید، نمی‌توانید سشوار را در مدت زمان زیاد در دستان خود نگه‌دارید. سشوارهای حرفه‌ای باید وزن معقول و متعادلی داشته باشند. به یاد داشته باشید که سشوارهای حرفه‌ای به خاطر داشتن موتور AC دارای وزن بیشتری از سشوارهای خانگی هستند. پس نمی‌توانید سشوارهای خانگی و حرفه‌ای را از لحاظ وزنی با هم مقایسه کنید.

قابلیت تنظیم حرارت

همانطور که گفتیم، سشوارهای حرفه‌ای بیشتر برای سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجایی که جنس موی مشتریان با هم متفاوت است، پس باید سشواری را خریداری کنید که دارای قابلیت تنظیم حرارت باشد تا بتوانید از آن برای تمامی مشتریان خود استفاده کنید. حرارت بهترین سشوار حرفه‌ای در سه درجه کم، زیاد و متوسط قابل تنظیم بوده و شما می‌توانید از آن برای موهای نازک، ضخیم و یا حتی پرپشت استفاده کنید.

طول سیم سشوار

پریزهایی که در بسیاری از سالن‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، گاها دور تر از آینه و یا میز آرایش هستند. از این رو خرید بهترین سشوار حرفه‌ای با سیم بلند اهمیت پیدا می‌کند. در نتیجه؛ در هنگام خرید سشوار حرفه‌ای به طول سیم آن نیز توجه کنید.

قابلیت تولید باد سرد

استفاده از بهترین سشوار حرفه‌ای در سالن‌های زیبایی باعث می‌شود که موهای مشتری بعد از براشینگ، براق شده و زیبایی خاصی داشته باشد. برای این کار سشوار شما باید دارای قابلیت تولید باد سرد باشد. بعد از این که موهای مشتری را به میزان ۸۰ درصد خشک کردید، از باد سرد برای حالت‌دهی و یا تثبیت حالت‌ موهای مشتری استفاده کنید.

نوع سوئیچ سشوار، توانایی تولید یون، داشتن فیلتر هوا و خنک کننده موتور، جنس بدنه و المنت و همچنین داشتن سری‌های پرمصرف از دیگر مواردی هستند که در هنگام خرید بهترین سشوار حرفه‌ای باید به آن توجه کنید. برای این که بتوانید انتخاب راحت‌تری داشته باشید، ما در این مقاله از مجله بونگ، ۷ تا از بهترین، باکیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین سشوارهای حرفه‌ای را به شما معرفی کرده‌ایم. برای خرید بهترین سشوارهای حرفه‌ای کافیست، مشخصات هر یک از آن‌ها را مطالعه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

معرفی ۷ مدل از بهترین و پرفروش‌ترین مارک‌های سشوار حرفه‌ای

سشوار حرفه‌ای رزتی مدل ۹۹۲۴

سشوارها از جمله ابزارهایی هستند که در هر مکانی اعم از خانه و یا سالن‌ها آرایشی برای خشک کردن موها و یا فرم دادن به آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. سشوار رزتی مدل ۹۹۲۴، در دسته سشوارهای حرفه‌ای قرار گرفته و بیشتر مورد استفاده آرایشگران در سالن‌های زیبایی قرار می‌‌گیرد. موتور این ابزار از نوع AC می‌باشد. در نتیجه؛ سشوار ۹۹۲۴ از برند رزتی دارای دو کلید مجزا برای کنترل سرعت و درجه حرارت است. سشوار ۹۹۲۴، بهترین سشوار حرفه‌ای محسوب شده و به خاطر کاربردهایی که دارد از محبوبیت بسیار بالایی در میان آرایشگران برخوردار شده است. طول عمر موتور الکتریکی سشوار رزتی مدل ۹۹۲۴ برابر با ۱۰۰۰۰ ساعت می‌باشد. این سشوار با توان ۲۴۰۰ وات می‌تواند موهای مشتریان شما را به سرعت خشک و حالت‌دار کند.

در تولید این ابزار از تکنولوژی یونیک به کار رفته است. این تکنولوژی مانع از وز شدن موها شده و باعث می‌شود موهای مشتری درخشان و زیبا شود. داشتن تکنولوژی یونیک باعث می‌شود، موهای مشتریان در مدت زمان بیشتری حالت خود را حفظ کنند. المنت مورد استفاده در سشوار رزتی مدل ۹۹۲۴، از جنس سرامیکی می‌باشد. سرامیکی بودن النمت این سشوار باعث می‌شود، المنت زودتر گرم شده و این گرمای خود را دیرتر از دست بدهد. این مدل از سشوار رزتی، بهترین سشوار حرفه‌ای است که با نام سشوار کراتینه نیز شناخته می‌شود. در نتیجه؛ استفاده از سشوار کراتینه رزتی مدل ۹۹۲۴ علاوه بر این که باعث خوشحالتی موهای مشتریان شما می‌شود، از آسیب دیدن موها جلوگیری کرده و در واقع خواص درمانی نیز برای موهای مشتری به همراه خواهد داشت.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای رزتی مدل ۹۹۲۴

سشوار حرفه‌ای یورولوکس مدل EU-HD7518ML

اگر بخواهیم پرفروش‌ترین و بهترین سشوار حرفه‌ای که امروزه طرفداران بسیاری دارد را به شما معرفی کنیم، قطعا خرید سشوار یورولوکس مدل EU-HD7518ML به شما توصیه می‌شود. موتور مورد استفاده در این دستگاه از نوع AC بوده که می‌تواند با قدرت ۲۲۰۰ وات موها را درخشان و زیبا کند. از آنجایی که توان سشوار  EU-HD7518ML بسیار بالاست، در نتیجه؛ از این سشوار بیشتر در سالن‌های آرایشی استفاده می‌شود. سشوار حرفه‌ای یورولوکس صدای بسیار زیادی را تولید نکرده و این قابلیت را دارد تا در مدت زمان بسیار کمی موهای شما را خشک و حالت‌دار کند. سشوار حرفه‌ای EU-HD7518ML دارای ۲ عدد سری متمرکز کننده و ۱ عدد سری دیسپانسر می‌باشد. شما با استفاده از این سری‌ها می‌توانید موهای خود را حالت دهید.

سری متمرکز کننده باعث صاف شدن موها و سری دیسپانسر برای حالت‌دهی به موهای فر مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بسته به جنس موهای مشتریان خود، حرارت سشوار را در ۳ حالت و سرعت آن را در ۲ حالت تنظیم کنید. دکمه تعبیه شده در قسمت بالایی دسته، فعالیت توربو و باد سرد را به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید با فشردن این دکمه، حالت موهای مشتریان را تثبیت کنید. سشوار EU-HD7518ML، دارای فیلتر هوا نیز می‌باشد. شما می‌توانید فیلتر هوای این ابزار را از جای خود خارج کرده و آن را تمیز کنید. بلند بودن سیم این مدل سشوار یورولوکس، از دیگر ویژگی‌های این دستگاه محسوب می‌شود. کیفیت و کارایی بسیار خوب، طول عمر بالا و همچنین قیمت مناسب، از جمله ویژگی‌هائی هستند که باعث شده‌اند سشوار EU-HD7518ML به عنوان بهترین سشوار حرفه‌ای موجود در بازار شناخته شود.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای یورولوکس مدل EU-HD7518ML

 

سشوار حرفه‌ای کنورث مدل L85KW-810

سشوار حرفه‌ای کنورث مدل L85KW-810، یکی از پرفروش‌ترین سشوارهای حرفه‌ای است که می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. موتور این سشوار از نوع AC می‌باشد. از این رو؛ برای موتور و المنت آن دو برق مجزا وارد دستگاه می‌شود. سشوارهایی که دارای این موتور می‌باشند، برای کنترل سرعت و میزان حرارت معمولا دارای دو کلید کاملا مجزا هستند. سشوار L85KW-810 از برند کنورث، به عنوان بهترین سشوار حرفه‌ای شناخته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. موتور این دستگاه دارای قدرتی برابر با ۹۰۰۰ وات است. به همین دلیل؛ استفاده از این سشوار به صورت روزانه می‌تواند به موهای شما آسیب‌های جدی وارد کند.

سشوار L85KW-810 دارای تکنولوژی تولید یون نیز می‌باشد. در نتیجه؛ استفاده از این سشوار مانع از وز شدن موها خواهد شد. درخشان شدن و ایجاد حالت ابریشمی روی موها، از دیگر ویژگی‌هائیست که باعث شده است این ابزار به عنوان بهترین سشوار حرفه‌ای شناخته شده و مورد استفاده بسیاری از آرایشگران حرفه‌ای قرار گیرد. طراحی بسیار شیک، قدرت و توان بالا، کیفیت عالی و البته قیمت مناسب، از جمله ویژگی‌های دیگر این سشوار حرفه‌ای پرفروش می‌باشند.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای کنورث مدل L85KW-810

 

سشوار حرفه‌ای پاناسونیک مدل PA-53HD

سشوار یکی از پرکاربردترین وسایل زندگی محسوب می‌شود که در شبانه روز مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می‌گیرد. سشوارها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع نیاز شما طبقه‌بندی می‌شوند. سشوارهای حرفه‌‌ای، دارای توان بسیار بالایی بوده و معمولا در سالن‌های زیبایی و یا آرایشگاه‌ها برای حالت‌دهی به موها مورد استفاده قرار می‌گیرند. سشوار پاناسونیک مدل PA-53HD، بهترین سشوار حرفه‌ای با توان ۷۰۰۰ وات است. این مدل از سشوار حرفه‌ای پاناسونیک دارای یک عدد دکمه برای تولید باد سرد می‌باشد.

این سشوار نیز مانند دیگر سشوارهای حرفه‌ای دارای تنظیم حرارت به صورت ۳ حالته است که بسته به نوع موی مشتریان می‌توان از هر یک از این حالت‌ها استفاده کرد. حالت سرد برای تثبیت حالت‌دهی به موها، حالت گرم برای موهای نازک و کم پشت و حالت داغ برای موهای پرپشت و ضخیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. دکمه کنترل و تنظیم حرارت این سشوار با دکمه کنترل سرعت آن متفاوت است. کنترل سرعت باد دو حالته از دیگر ویژگی‌های این سشوار حرفه‌ای محسوب می‌گردد.

سشوار PA-53HD از برند پاناسونیک، دارای یک سری متمرکز کننده جریان باد نیز می‌باشد. با استفاده از این سری، تمام جریان باد در یک قسمت مترکز شده وباعث صاف شدن موهای شما می‌گردند. این سشوار دارای تکنولوژی تولید یون نیز می‌باشد. در نتیجه؛ استفاده از آن علاوه بر اینکه باعث آسیب دیدن موهای شما نخواهد شد، بلکه باعث حفظ موهای شما از هرگونه آسیب نیز می‌شود. سیم ۲ تا ۳ متری سشوار PA-53HD پاناسونیک، استفاده از آن را در سالن‌های زیبایی راحت‌تر کرده است. اگر به فکر خرید بهترین سشوار حرفه‌ای هستید، بی شک؛ خرید سشوار PA-53HD پاناسونیک می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای پاناسونیک مدل PA-53HD

 

سشوار حرفه‌ای پرومکس مدل ۷۲۵۰

سشوار پرومکس مدل ۷۲۵۰، یکی از بهترین و قوی‌ترین سشوارهای رده ۷۰۰۰ از این برند محسوب می‌شود. این سشوار در دسته بهترین سشوار حرفه‌ای قرار گرفته و معمولا برای سالن‌های آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سشوار پرومکس دارای فناوری تولید یون نیز می‌باشد. این حالت با روشن شدن دستگاه فعال خواهد شد. فناوری تولید یون، مانع از وز شدن مو شده و درخشندگی و زیبایی خاصی را به موهای مشتریان شما هدیه می‌دهد. سشوار ۷۲۵۰ دارای سه عدد سری متمرکز کننده جریان باد با اندازه‌های متفاوت است. شما بسته به موهای مشتریان خود می‌توانید هر یک از این سری‌ها را مورد استفاده قرار دهید. این مدل از سشوار پرومکس دارای فیلتر هوا نیز می‌باشد. بعد از چند بار استفاده، می‌توانید فیلتر هوا را از دستگاه جدا کرده و آن را تمیز کنید. این کار علاه بر افزایش عمر دستگاه باعث افزایش قدرت و توان سشوار نیز خواهد شد.

همانطور که گفتیم؛ بهترین سشوار حرفه‌ای دارای موتور AC می‌باشد. زیرا این دسته از موتورها هم طول عمر بیشتری از موتورهای DC دارند و هم قدرت و توان بالاتری نسبت به آن‌ها دارا می‌باشند. سشوار حرفه‌ای پرومکس مدل ۷۲۵۰ دارای موتور AC بوده و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. المنت مورد استفاده در سشوار ۷۲۵۰ از جنس سرامیک است. سرامیکی بودن المنت باعث می‌شود، دستگاه دیرتر گرمای خود را از دست داده و زودتر گم شود. داشتن المنت سرامیکی یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هائیست که در تولید بهترین سشوار حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. سبک بودن و داشتن سیم ۳ متری باعث شده است تا شما آرایشگران به راحتی بتوانید کار خود را پیش برده و موهای مشتریان خود را براشینگ کنید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای پرومکس مدل ۷۲۵۰

 

سشوار حرفه‌ای کایزر مدل MAX Power

سشوار کایزر مدل MAX Power، دارای توان ۲۴۰۰ وات می‌باشد. این قدرت و توان برای سشوارهای حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از سشوارهای حرفه‌ای برای خشک کردن روزانه موهای شما توصیه نمی‌شود. چون ممکن است باعث خشک شدن بیش از اندازه موهای شما گردد. موتورهایی که در تولید سشوارهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، معمولا از نوع  AC و یا DC می‌باشند. از آنجایی که موتورهای AC دارای طول عمر بالاتر و قدرت بیشتری هستند، در نتیجه از آن‌ها در تولید سشوارهای حرفه‌ای استفاده می‌شود. سشوار کایزر مدل MAX Power، بهترین سشوار حرفه‌ای موجود در بازار است که می‌تواند به عنوان یک دستیار درجه یک به شما آرایشگران عزیز کمک کند.

سشوار MAX Power دارای دکمه توربو نیز می‌باشد. با زدن این دکمه، بیشترین میزان باد با بیشترین سرعت از دستگاه خارج می‌شود. ۲ عدد سری متمرکز کننده هوا در دو سایز پهن و متوسط از دیگر امکانات این دستگاه می‌باشد. یکی از ویژگی‌هایی که باعث شده است سشوار کایزر مدل MAX Power از دیگر سشوارهای حرفه‌ای متمایز شده و در دسته پرفروش‌ترین و بهترین سشوار حرفه‌ای قرار بگیرد، داشتن قابلیت کول شات یا سرد کن فوری می‌باشد. المنت این ابزار از جنس تیتانیوم زیگزاگی بوده و می‌تواند تا ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد گرما تولید کند. داشتن سیم ۲ متری، وزن کم، فناوری تولید یون و همچنین جنس بدنه فوق‌العاده باکیفیت باعث شده است تا این سشوار به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین سشوارها به فروش برسد.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای کایزر مدل MAX Power

 

سشوار حرفه‌ای جیمی مدل ۱۷۶۷

سشوار جیمی مدل ۱۷۶۷، به عنوان پرفروش‌ترین و بهترین سشوار حرفه‌ای به فروش می‌رسد. بیشترین خریداران این محصول، آرایشگران و یا سالن‌داران حرفه‌ای می‌باشند و از خرید خود رضایت کافی دارند. سشوار جیمی مدل ۱۷۶۷، بسیار شیک بوده و دارای قدرت و توان بسیار بالایی می‌باشد. این مدل از سشوار جیمی دارای موتور قدرتمند AC است. در نتیجه؛ طول عمر بسیار بالایی نیز خواهد داشت. المنت مورد استفاده در تولید سشوار ۱۷۶۷، از جنس سرامیکی بوده و این ویژگی باعث شده است تا سشوار جیمی به عنوان بهترین سشوار حرفه‌ای شناخته شود.

یکی از مشکلات سالنداران و آرایشگران، در دسترس نبودن پریز برق برای استفاده از سشوار می‌باشد. داشتن سیم بلند می‌تواند کمک بسیاری برای آرایشگران باشد. سیم سشوار جیمی مدل ۱۷۶۷، ۲ متری بوده و می‌تواند کار آرایشگران را راحت‌تر کند. این سشوار حرفه‌ای دارای یک عدد سری متمرکز کننده و یک عدد سری برس‌دار است. طراحی ظاهری شیک، قدرت و توان بسیار بالا، قابلیت پرتاب باد عالی و همچنین قیمت بسیار مناسب، از ویژگی‌های این سشوار حرفه‌ای محسوب می‌شود. اگر قصد خرید بهترین سشوار حرفه‌ای برای سالن آرایشی را دارید، می‌توانید سشوار ۱۷۶۷ از برند جیمی را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه سشوار حرفه‌ای جیمی مدل ۱۷۶۷

 

امتیاز دهید