راهنمای خرید و انتخاب ۳ مدل پتو

0

راهنمای خرید و انتخاب پتو

مدل پتو : پتوها بخش بسیار مهمی از تخت خواب و یا مبل راحتی شما را تشکیل میدهند. در یک صبح سرد با پیچیدن پتو به دور خود میتوانید قهوه خود را بنوشید و یا کتاب مورد علاقه خود را بخوانید حتی میتوانید شبکه مجازی خود را چک کنید، در کل پتوها حس دنج و دلچسبی را برای شما فراهم می آورند.

خیلی ها ممکن است به هنگام خرید پتو فقط به ارزان بودن پتو فکر کنند. اما حرف من به این دسته از افراد این است که پتوها نقش به سزایی در آرامش جسم و روح شما دارند. پس لطیف بودن الیاف آنها برای پوست بدن شما مهم است.

پس بهتر است در کنار درنظر داشتن قیمت، کیفیت و جنس آنها را نیز مدنظر داشته باشید. از این گذشته زیبایی پتو هم برای بخشیدن حس خوب به فضای خانه شما حائز اهمیت است. بر کسی پوشیده نیست که زیبایی وسیله های خانه تا حد بسیار بالایی در بخشیدن حس و حال خوب به افراد موثر است.

از آنجایی که هرپتویی با توجه به اندازه، جنس و طرح، مناسب وضعیت های متفاوتی است، پس بهتر است برای هر نوع استفاده ای پتوی مناسبی انتخاب کنید.

در این مقاله ما به یاری شما آمده ایم تا بتوانید پتوی مناسب خود را انتخاب کنید.

نوع الیاف پتو

درمورد الیاف به کار رفته در پتو باید گفت که سه نوع الیاف موجود میباشد که در ادامه بیان میکنیم. اینکه کدامیک از این نوع الیاف مناسب شما هستند بستگی به انتظار شما از یک پتو دارد. خیلی از افراد دوست دارند پتوهایی سنگین اما با قابلیت گرمای بالا استفاده کنند. اما هستند کسانی که به دنبال پتوهای نرم و نازک میباشند.

پس حتما به ویژگی هرکدام از این الیاف دقت داشته باشید، تا هنگام خرید پتو بتوانید بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

 

مدل پتو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پتو موجود در بازار

 

پتوی پنبه‌ای

این جنس از پتوها مناسب استفاده در تمام فصول هستند. با توجه به اینکه بسیار نرم و سبک میباشند شما حتی در تابستان هم از این پتو میتوانید استفاده کنید.

مشکلی که بعضی از افراد دارند موضوع آلرژی است که باید گفت پتوهای پنبه ای چنین معضلی را برای افراد ایجاد نمیکند. پس از از این نظر باید گفت که استفاده از این پتو ها در راستای سلامت بیشتر افراد موثر است.

از آنجایی که این پتوها سبک هستند انتخاب بسیار خوبی برا استفاده روزمره میباشند. همچنین کیفیت خوبی داشته و براثر شستشو  تغییر چندانی در ظاهر و کارایی آنها ایجاد نمیشود.

 

مدل پتو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پتو موجود در بازار

 

پتوی پشمی

از پتوی های پشمی هم میشود در زمستان و یا حتی تابستان هم استفاده کرد. برای استفاده در تابستان بهتر است از پتوهای پشمی استفاده شود که سبک تر از سایر پتوهای پشمی بود و به سادگی در بازار یافت میشود.

این پتو ها ضخیم، محکم و بادوام هستند. و کیفیت خوبی دارند و میتوانند رضایت شما را در فصل سرد زمستان برآورده کنند. و حس خوب گرمی مطبوع را به شما هدیه دهند.

درست است که این پتو ها ضخیم هستند. اما با این وجود تنفس پذیر میباشند.

مدل پتو

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پتو موجود در بازار

 

پتوی مصنوعی (پلی استر)

امروزه از الیاف مصنوعی و یا پلی استر در ساخت پتو ها استفاده میشود. این الیاف با توجه به اینکه زیاد تنفس پذیر نیستند درنتیجه گرمای بالایی دارند. این پتو ها مناسب زمان هایی هستند که هوا به شدت سرد میباشد. و به هیچ عنوان برای استفاده روزمره انتخاب مناسبی نمیباشند.

 

مدل پتو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پتو موجود در بازار

 

بهترین مارک ها وبرندهای پتو

پتوی لاله، پتوی نیک بافت و پتوی گلبافت این برندها از دیرباز معروف بوده اند و همه ساله نیازهای مشتری ها را برآورده کرده اند. و تا به امروز توانسته اند رضایت مشتریان خود را کسب کنند.

 

مدل پتو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع پتو موجود در بازار

 

امتیاز دهید